2

Chelsea Londyn

0

• Serdecznie dziękuję za relację, żegna się Karol Wojnarowski.

• Koniec spotkania na Etihad Stadium. Manchester City zasłużenie pokonuje Chelsea 2:0 i zwiększa nad nią przewagę do 7 punktów. Gospodarze byli lepsi, oddali więcej strzałów i udowodnili to Yaya Toure i Carlos Tevez swoimi bramkami. Chelsea zupełnie bezradna.

• Ostatni rzut rożny dla Chelsea, zakończony zablokowanym strzałem Ashleya Cole'a

• ...a Joleon Lescott zastępuje Davida Silvę

• Podwójna zmiana w zespole Roberto Manciniego: Nasri za Aguero...

• Uraz Matiji Nastasicia, Serb na chwilę musi opuścić boisko

• Chelsea już zupełnie rozbita, a City chce się pokusić o kolejną bramkę

• Dobre podanie Davida Silvy do niepilnowanego Carlosa Teveza, a ten bardzo ładnym strzałem z dystansu pokonał Petra Cecha! To już na pewno oznacza zwycięstwo gospodarzy

• Pierwsza zmiana w Chelsea, miał zejść Ramires, a zszedł Frank Lampard, za niego Moses

• Zemściła się niewykorzystana szansa na Chelsea! Carlos Tevez znalazł wbiegającego w szesnastkę Yaya Toure, który najpierw minął dwóch zawodników, a potem pięknym podkręconym strzałem w długi róg pokonał Cecha

• Gol! 1:0!

• Miała swoją wielką szansę Chelsea, drugiej takiej może już nie być, City wygląda wciąż dużo lepiej

• Wielka szansa City! Świetne prostopadłe podanie otrzymał Aguero, przelobował Petra Cecha, ale piłka przeszła ponad bramką

• Jack Rodwell tuż przed momentem dopuścił się faulu, po którym mógł opuścić boisko. Opuszcza je, ale zmieniony przez Carlosa Teveza

• Nie ma bramki! Hart naprawia swój błąd!

• Rzut karny dla Chelsea! Faulowany Ba przez Harta!

• Pierwszy celny strzał Chelsea w meczu, uderzał Hazard, pewnie chwyta piłkę Hart

• Dobra szansa City, dośrodkowywał David Silva, a do przewrotki składał się Sergio Aguero, piłka daleko od bramki

• Drugą połowę rozpoczynają Demba Ba i Juan Mata

• Fernando Torres pierwszą połowę spędził na ławce:Manchester City - Chelsea Londyn

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Mało emocji, mało strzałów, raczej więcej nieczystych zagrań gospodarzy. Z nadziejami czekamy na drugą połowę, która już za niecały kwadrans.

• 2 minuty doliczone przez Andre Marrinera

• Faul Zabalety, kolejna żółta kartka i szansa Chelsea na groźne dośrodkowanie

• Znów strzelał Rodwell, tym razem po rzucie rożnym. Po raz kolejny dobrze ustawiony czeski bramkarz

• Groźny strzał Jacka Rodwella, ale w środek bramki, dokładnie tam gdzie stał Petr Cech

• A na trybunach Etihad obecny menedżer Evertonu David Moyes, przymierzany do roli menedżera The Blues po zakończeniu sezonu

• Faul Kolo Toure na Macie, kolejna żółta kartka w tym spotkaniu

• Strzał Zabalety zmierzał w światło bramki, ale na jej drodze stanął Gary Cahill!