Manchester City

2

Fulham Londyn

0

• KONIEC MECZU City zrobiło to, co do nich należało. Przed meczem nikt nie stawiał na gości z Craven Cottage i nikt się nie zdziwił patrząc na wynik spotkania. Fulham nie potrafiło przeciwstawić się Mistrzom Anglii i zasłużenie przegrał. Zapraszam na kolejne relacje LIVE z meczów Premiership.

• Co za pudło!! Clichy fantastycznie zagrywa do Dżeko, a ten, mając dziesięć metrów do bramki i Schwarzera przed sobą, uderza kilka metrów ponad poprzeczką. Ależ kiks Bośniaka!

• Cztery minuty doliczone przez arbitra.

• Kolejny kontratak "The Citizens", aktywny po wejściu Aguero uderza obok bramki.

• Ostatnia roszada w ekipie gospodarzy. Schodzącego przy "standing ovation" Hiszpana zmienia Lescott.

• Podanie Aguero do Milnera, bomba Anglika mija bramkę w niewielkiej odległości.

• Ależ kontratak! Piękne rozegranie, Dżeko zagrywa do Aguero, ten mija bramkarza, ale nie jest w stanie umieścić piłki w siatce z ostrego kąta.

• Dynamiczny rajd Aguero, podanie do Silvy, Hiszpan wystawia piłkę Dżeko, a Bośniak uderza ponad bramką.

• Powracający po kontuzji Kun Aguero dostaje dziesięć minut na zaprezentowanie swoich umiejętności. Plac gry opuścił Tevez.

• Kontratak "The Citizens". Tevez dostaje piłkę i zagrywa do Dżeko, który jednak uderzył niecelnie.

• Martin Jol reaguje na straconą bramkę, w miejsce Dejagaha pojawia się Petrić.

• Druga bramka wyraźnie obudziła gości z Londynu, po ładnym rozegraniu Sasha Riether został zablokowany.

• To powinno być 3:0! Silva ponownie w sytuacji sam na sam, tym razem zdecydował się na strzał lewą nogą, uderzył obok bramki.

• GOOOOOLLLLLL!!! Silva! Kapitalne rozegranie, po zagraniu Teveza, Hiszpan wpada w pole karne i śliczną podcinką pokonuje Schwarzera!

• Zmiana także w ekipie gości. Matthew Briggs wchodzi za kulejącego Richardsona.

• Żółta kartka dla Garcii za przewinienie taktyczne.

• Zabaleta nie będzie w stanie dokończyć tego spotkania. Po starciu z Hangelandem zdołał jeszcze wrócić na boisko, ale uraz najwidoczniej jest zbyt bolesny. W jego miejsce pojawia się Nasri.

• To powinno być 2:0! Po centrze z rzutu rożnego piłkę głową uderza Kompany. Futbolówka dociera do Garcii, który z dwóch metrów nie zdołał pokonać Schwarzera.

• Richardson upomniany za wślizg w nogi Milnera.

• City zamyka rywali w ich własnym polu karnym, dobry początek w wykonaniu "The Citizens".

• Ambitny rajd Teveza zatrzymany przez Sidwella.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• KONIEC I POŁOWY Gospodarze strzelili bramkę i osiedli na laurach, "The Whites" nie potrafili odpowiedzieć - bezbarwne widowisko na Etihad Stadium. Liczymy na lepszą grę obu drużyn, zapraszam ponownie już za kilkanaście minut.

• Świetny odbiór Teveza, argentyńczyk podał do Dżeko, który uderzył minimalnie niecelnie.

• Piłkarze obu drużyn zaliczają wiele niedokładnych podań i często gubią piłkę.

• Fenomenalny rajd Teveza zatrzymany przez Hangelanda, argentyńczyk jest jak na razie najaktywniejszym graczem tego spotkania.

• Po piorunującym początku tempo meczu spada z każdą minutą.

• Ponownie próbował Tevez, jego uderzenie zostało zablokowane.

• Dejagah nie doskoczył do piłki zagranej przez Duffa. Gospodarze nie forsują tempa gry, co wykorzystują podopieczni Martina Jola.

• Upomnienie dla Karagouinisa za faul na Silvie.

• Prostopadłe zagranie do Ruiza przechwycone przez obrońców City.

• Tevez uderzał zza pola karnego, Schwarzer bez problemu zatrzymał jego strzał.

• Świetnie dośrodkowanie Silvy do Dżeko, uderzenie bośniaka pewnie łapie Schwarzer.

• Gospodarze długo utrzymują się przy piłce, lecz od momentu wyjęcia futbolówki z siatki Schwarzer pozostaje bezrobotny.

• Zabaleta w świetnej sytuacji! Argentyńczyk byłby w dogodnej sytuacji strzeleckiej, gdyby lepiej opanował piłkę

• Pierwsza akcja "The Whites", wrzutka Sidwella wyłapana przez Harta.

• Podopieczni Martina Jola nie zdołali jak dotychczas wymienić choćby kilku podań.

• Garcia zagrywał prostopadłą piłkę do Teveza, argentyńczyk nie zdołał jednak dojść do piłki.

• GOOOOOLLLL!!! Silva! Dżeko hukął z ok. 20 metrów, do odbitej przez Schwarzera dopada Silva i pakuje ją do siatki!

• Gramy.

• Ławka rezerwowych Fulham: Etheridge, Senderos, Baird, Petric, Briggs, Rodallega, Kacaniklic;

• Ławka rezerwowych City: Pantilimon, Lescott, Rodwell, Kolarov, Nasri, Balotelli, Aguero;

• Przed tym spotkaniem "The Citizens" mają na koncie 48 punktów i plasują się na drugim miejscu w tabeli, do lidera tracą siedem oczek. Podopieczni Martina Jola zgromadzili do tej pory 25 punktów, co daje im 13. lokatę.

• Witam i zapraszam na mecz 23. kolejki Premier League. Mistrzowie Anglii, Manchester City, podejmie na własnym stadionie Fulham Londyn.