• Koniec meczu. Nikomu nie udało zdobyć się decydującego gola

• Obie drużyny chcą jak najszybciej zdobyć zwycięską bramkę. Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego

• Mecz potrwa 5 minut dłużej

• Zmiana w drużynie "The Reds" Allen za Sturridge

• Stewart Downing, z prawej strony pola karnego wycofał na ok. 25 metr piłkę do Sturridga. Ten uderzał podobnie jak wtedy, gdy zdobył bramkę. Teraz jednak Hart na posterunku

• Tym razem strzał Downinga, ale niecelny. Rozpoczyna Hart

• Strata gości na własnej połowie. Szybki atak "The Citizens". Aguero zdecydował się na indywidualną akcję, ale poślizgnął się w polu karnym i niebezpieczeństwo pod bramką Liverpoolu zażegnane

• Oblężenie bramki gospodarzy trwa. Tym razem obok bramki strzelał Suarez

• Leży na boisku Aguero. Pojedynek główkowy wygrał z nim Agger, a Argentyńczyk przez przypadek dostał ręką w okolice klatki piersiowej

• Pierwszy kwadrans drugiej połowy zdecydowanie pod dyktando Liverpoolu. Mistrzowie Anglii wyszli z szatni jakby niezmotywowani

• Źle wykonany rzut wolny, konta Liverpoolu, ale szybko zakończona przez obrońców City

• Żółta kartka dla Carraghera za wejście wślizgiem w nogi Kuna Aguero. Rzut wolny dla gospodarzy z ponad 20 metrów

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Nastasic, w jego miejsce pojawia się Kolarov.

• Liverpool cały czas w natarciu. Pada, w polu karnym Sturridge i dostaje żółtą kartkę, za symulowanie faulu

• Dobre podanie górą Gerrarda za linię obrony gospodarzy. Tam z pierwszej piłki podał Suarez. Urugwajczyk zagrał do Carraghera, który źle przyłożył nogę i piłka od obrońcy wychodzi na rzut rożny

• Świetny drybling Suareza na prawym skrzydle. Akcja skasowana przez obrońców City.

• Faulowany Sturridge, na ok. 25 metrów od bramki Harta. Z wolnego strzelał Suarez, ale piłka odbija się od muru i wychodzi poza boisko

• Z rzutu rożnego strzelał Javi Garcia, ale uderzył nad bramką

• Oba spotkania wyszły z szatni bez zmian

• Rozpoczyna się drugie 45 minut

• Koniec pierwszej połowy zespoły udają się do szatni, a ja zapraszam za kwadrans, na dalszy ciąg relacji

• Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej części meczu

• Nieporozumienie Zabalety z Hartem. Niecelnie podawał Gerrard, do toczącej sie w polu karnym piłki wybiegał Hart, uprzedził go Zabaleta, który chcąc mu podać o mało nie zdobył gola samobójczego

• Obie drużyny próbują atakować, ale robią to na tyle niemrawie, że wszystkie akcje kończą się pod polem karnym rywali

• Faulował teraz Henderson. To już trzeci faul Anglika dzisiaj i dostaje żółty kartonik

• W następstwi tej akcji żółtą kartką ukarany Dżeko. Bośniak sugerował sędziemu, że był faulowany

• Goście odebrali piłkę Edinowi Dżeko, który protesował że jest faulowany. Nastęspnie Liverpool ładnie rozegrał piłkę przed polem karnym "The Citizens". Po podaniu Gerrarda sprzed pola karnego, strzałem po ziemii gola w 100 występie w Premiership zdobywa Daniel Sturridge

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Mamy wrównanie

• Liverpool szuka wyrównania,ale na spalonym Henderson

• Ładnie rozklepali obronę "The Reds" na skrzydle gospodarze. Milner zacentrował po ziemii w pole karne, tam nogę dołożył Dżeko i otworzył wynik dzisiejszego meczu

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!! CTY!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ładnie Srurridge uciekł Nastasiciowi na lewej stronie, podał do środka, do Suareza. Jednak Urugwajczyk źle trafił w piłkę i jego strzał niecelny

• Dobra akcja gospodarzy. Silva podawał do Dżeko, ale Bośniak przyjmował piłkę ręką i akcję gwizdkiem przerywa sędzia.