1

Manchester United

0

• Koniec meczu.

• Nasri w polu karnym powinien strzelić bramkę jednak pomocnik Manchesteru City niecelnie strzelił.

• Gaol Clichy strzela jednak bramkarz Manchesteru United świetnie broni.

• Sergio Aguero faulowany przez Jonesa i rzut wolny w okolicach pola karnego Manchesteru United jednak niecelne dośrodkowanie.

• Young za Naniego.

• Richards za Silve.

• Yaya Toure przejął piłkę i strzelił z dystansu minimalnie niecelnie.

• Valencia za Scholesa.

• Sergio Aguero strzela niecelnie po kontrataku Manchesteru City.

• De Jong dostaje kartkę.

• Manchester City dominuje. Sergio Aguero zablokowany w polu karnym przez Scholesa.

• Jones dostaje żółtą kartkę.

• Gael Clichy zagrywa piłkę do bramkarza powstrzymując Welbecka.

• De Jong za Teveza.

• Nani próbował indywidualną akcję. Jego podanie do Rooneya przejęli co dziwne w strefie obronnej napastnicy Manchesteru City.

• MU w ataku pozycyjnym tyle że podanie Rooneya do Naniego niecelne.

• Yaya Toure świetnie dośrodkował na pole karne rywali jednak bramkarz Manchesteru United wybija piłkę.

• Welbeck za Parka Ji Sunga.

• Sergio Aguero przejął piłkę i podał do Zabalety który jednak świetnie powstrzymany przez obrońców Manchesteru City.

• Yaya Toure dostaje kartkę za niesportowe zachowanie.

• Silva dośrodkowuje do Lescotta jednak obrońca nie przejął piłki.

• Nani strzela trochę dziwnie i Joe Hart wypuszcza piłkę na rzut rożny dla Manchesteru United.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Manchester United jest wyraźnie słabszy od rywali.

• Goooooooooooooooooooooooooooooool! Kompany po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobywa bramkę.

• Sergio Aguero i broni jego strzał bramkarz Mu jednak potem Rooney przechwytuje podanie Naniego i wywalcza rzut rożny dla podopiecznych Fergusona.

• Mecz ligi angielskiej więc dośrodkowania stanowią ważny element rozgrywki. Drużyna Manchesteru City tego rodzaju zagrania stosuje często jednak są niecelne.

• Manchester United broni się natomiast Manchester City ma przewage jednak nie potrafi tego wykorzystać. Sergio Aguero z najbliższej odległości nie strzela do bramki.

• Carlos Tevez protestuje ponieważ sędzia odgwizduje ofensywny faul napastnika.

• Scholes do Naniego jednak Lescott wybija.

• MC bardzo dobrze wyprowadza kontrataki jednak twarda obrona MU i piłkarze Manciniego mogą tylko strzelać z dystansu.

• Silva nad bramką.

• Karnego nie było to żółta kartka za faul na środku boiska.

• Rzut rożny dla Manchesteru City i niecelnie główkował Kompany.

• Na trybunach jest Diego Maradona.

• Kompany fauluje Rooneya i dostaje żółtą kartkę.

• Manchester City konkretnie obrońcy zespołu przechwytują piłki zagrane do Rooneya.

• Carlos Tevez szybszy od obrońców w polu karnym zagrywa wzdłuż bramki do partnera jednak świetnie ustawił się Jones.

• Mecz rozgrywa się w środku pola. Dużą robotą wykazują się pomocnicy zabezpieczający pomysły ofensywnych pomocników rywala.

• Manchester City zaatakował rywali jednak Patrice Evra umiejętnie sieęustawiając powstrzymał przeciwnika.

• Smalling w polu karnym strzelał głowa jednak obrońcy gospodarzy skutecznie zablokowali napastnika.

• Evra zablokowany i następny rzut rożny dla MU.

• Manchester City atakuje i podopieczni Fergusona bronią się na swojej połowie.

• Carrick po podaniu Giggsa w polu karnym niecelnie strzelał głową.

• Rozpoczynamy mecz.

• Piłkarze już na stadionie. Za chwile początek meczu.

• Niepokorny. Carlos Tevez w tym sezonie był najczęściej w konflikcie z Mancinim jednak włoski trener gdy ekipie szejków się nie wiodło przystał znowu na usługi napastnika i bardziej woli go od Mario Balotelliego - Ten klub buduje coś interesującego na następne sezony - stwierdził argentyński piłkarz.

• Rywalizację tych drużyn można porównać do filmu "Giganci ze stali". Właśnie z tego materiału są chyba zrobione ekipy Roberto Manciniego i Alexa Fergusona.

• Witam wszystkich na Etihad stadium derby klubów które wyłonią mistrza Anglii. Manchester City kontra Manchester United. Jak stwierdził Roberto Mancinii w tym meczu The Citizens mogą napisać historię angielskiej piłki.