Manchester City 3 - 2 Queens Park Rangers

• Dziękujemy za uwagę!

• Na boisku pojawili się kibice, którzy wraz z piłkarzami świętują zdobycie tytułu!

• Koniec meczu! Manchester City mistrzem Anglii!!!

• Żółta kartka dla Aguero za ściągnięcie koszulki po bramce.

• Ależ emocje! Balotelli podaje do Aguero. A ten w polu karnym oddaje strzał nie do obrony!

• GOlllllllll ! Sergio Aguero!

• Doskonałe uderzenie z główki, po dośrodkowaniu z lewej strony- to bramka Dzeko

• Goollll Dzeko! 3,5 minuty do końca meczu! Jedna bramka do mistrzostwa!

• Balotelli uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale fantastycznie broni bramkarz QPR.

• Balotelli uderza, rzut rożny dla City.

• Dośrodkowywania City, są wybijane przez obrońców QPR.

• Zabaleta dośrodkowuje, rzut rożny dla gospodarzy.

• Uderzenie Balotelliego wprost w mur. A dośrodkowanie Dzeko wybite przez obrońców QPR.

• Clichy faulowany. Rzut wolny dla City z 30 metrów!

• Dzeko przekłada piłkę na prawą nogę, ale fatalnie uderzył na bramkę!

• Clichy fatalnie dośrodkowuje. I od bramki rozpoczną QPR.

• Kompany składał się do strzału, ale piłkę wybili obrońcy QPR.

• Bothroyd otrzymuje żółtą kartkę po faulu na włoskim napastniku City.

• Zmianę wcześniej przeprowadził także trener QPR. Bothroyd zmienił Zamorę.

• Ostatnia zmiana w City. Balotelli zastępuje Teveza. Czy Włoch zostanie bohaterem City?

• Także Nasri uderzał na bramkę, ale bardzo niecelnie.

• Tevez uderzał, jednak bardzo niecelnie.

• Tevez uderza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale kolejną interwencją popisuje się Kenny.

• Tevez otrzymał piłkę, ale się pogubił i wybił mu ją spod nóg jeden z obrońców QPR.

• Na bramkę uderza Nasri. Rzut rożny dla City.

• Gareth Barry schodzi z boiska. Zastępuje go Edin Dżeko.

• Dobre uderzenie Silvy, jednak minimalnie nad bramką QPR!

• Traore dośrodkował z lewej strony, a bramkę z główki zdobył Jamie Mackie!

• Gooollll! Jamie Mackie!

• Dośrodkowywał Clichy, ale wprost w ręce bramkarza gości.

• Kolejna okazja City, ale fantastycznie broni Kenny!

• Zmiana w QPR. Z boiska schodzi Cisse, a zastąpił go Traore.

• Rzut rożny wykonywał Tevez. Uderzył w mur, na bramkę uderzył jeszcze Nasri. ale dobra interwencją popisał się bramkarz QPR.

• Dalej przerwa w grze. Barton schodząc z boiska kopnął w nogę Aguero. Szykuje się długa kara dla piłkarza QPR w przyszłym sezonie!

• Joey Barton otrzymuje czerwoną kartkę za faul na Tevezie!

• Na lini pola karnego pada Tevez. Krótka przerwa i narada głównego sędziego z asystentem.

• Zabaleta uderzył zza pola karnego, lot piłki zmienił Sergio Aguero, ale minęła ona bramkę QPR.

• Lot piłki źle obliczył Lescott i dzięki niemu w sytuacji 1 na 1 znalazł się Djibril Cisse, który zdobył wyrównującą bramkę.

• Gooollll! 1-1! Cisse!

• I dobre rozpoczęcie Manchesteru City. Clichy podaje na krótki róg, na bramkę uderza Silva. Dobrym refleksem popisuje się jednak bramkarz QPR.

• Drugą połowę rozpoczynają piłkarze Manchesteru City.

• Fatalne wiadomości dla kibiców Queens Park Rangers. Bolton prowadzi 2:1 i na razie QPR zajmuję miejsce spadkowe w Premier League.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.

• Zmiana w City. Kontuzjowanego Yaya Toure, zastąpi na boisku Nigel de Jong.

• Aguero oddaje strzał zza pola karnego, jednak niecelny.

• Posiadanie piłki to 79% do 21% dla Manchesteru City.

• City obejmują prowadzenie. Yaya Toure podał piłkę w pole karne do Zabalety. Argentyńczyk oddał uderzenie. Piłkę na rękach miał bramkarz QPR Paddy Kenny, jednak wpadła ona do bramki. W obecnej chwili mistrzem Anglii są Obywatele.

• Goooollll Zabaleta!

• Aguero dośrodkowywał z lewej strony, ale nikt z piłkarzy City nie doszedł do podania.

• Piłkę w polu karnym otrzymał Nasri i wycofał ją do Silvy. Hiszpan jednak oddał niecelne uderzenie na bramkę.

• Joey Barton blokuje strzał Silvy.

• Yaya Toure podał do Davidy Silvy, który w polu karnym wymieniał piłkę z Tevezem, jednak obrońcy QPR nie pozwolili na oddanie strzału.

• Lewą stroną próbował atakować Clichy, ale fantastycznie piłkę odebrał mu Jamie Mackie.

• David Silva uderzył wprost w mur, Obywatele próbowali ponowić akcję, ale piłkę wybili obrońcy QPR.

• Przed polem karnym Shaun Wright-Phillips zagrał ręką i mamy dobrą okazję dla City.

• Cisse uderzał na bramkę z rzutu wolnego, ale wprost w ręce bramkarza Manchesteru City.

• Djibril Cisse faulowany przez Barry'ego. Dobra okazja dla drużyny gości.

• W pole karne próbował się przedrzeć Silva, ale nie pozwolili na to obrońcy QPR.

• Zła informacja dla Obywateli, gdyż United prowadzą już 1:0 po bramce Rooney'a.

• Krótka przerwa w grze, gdyż na boisku leży Barton, który zderzył się z Garethem Barrym

• Kolejna akcja przeprowadzana z lewej strony, ponownie dośrodkowywał Silva, jednak piłkę wybili stoperzy gości.

• Z ostrego kąta strzał na bramkę oddał David Silva, ale piłka w rękach Paddy Kenny'ego.

• Silva dośrodkowywał z lewej strony, ale piłka znalazła się w dłoniach bramkarza QPR.

• Od kilku minut piłkarze obu drużyn próbują dostać się pod pole karne przeciwnika, ale nie oddają żadnego strzału na bramkę.

• Dobą informacją dla kibiców QPR jest to, że Bolton przegrywa 1:0 po 10 minutach gry.

• Piłkarze Manchesteru dążą do zdobycia bramki, jednak nie potrafią dojść do dogodnej sytuacji.

• Sergio Aguero przejął piłkę i próbował podawać ją do Teveza. Piłka dotarła do Toure, który jednak oddał strzał ponad bramką Paddy Kenny'ego.

• Rzut rożny zakończył się dalekim wybiciem piłki jednego z obrońców.

• Carlos Tevez wdarł się w szesnastkę. Piłkę na rzut rożny wybili obrońcy gości.

• Od pierwszych sekund w posiadaniu piłki są Obywatele.

• Rozpoczynamy pierwszą połowę!

• Sędzią spotkania jest Michael Dean.

• Ławka rezerwowych Queens Park Rangers: Gabbidon, Taarabt, Campbell, Bothroyd, Traoré, Buzsaky, Černý

• Ławka rezerwowych Manchesteru City : Richards, Milner, Džeko, Kolarov, Pantilimon, de Jong, Balotelli

• Pełną zapowiedź spotkania znajdziecie tutaj

• Jeśli Obywatele zwyciężą powinni zostać mistrzami Anglii, gdyż mało prawdopodobne jest żeby Czerwone Diabły miały na koniec sezony lepszy bilans bramkowy, ponieważ obecnie City mają go o osiem bramek lepszy.

• Witamy podczas relacji z meczu ostatniej kolejki Premier League, w którym Manchester City podejmie na Etihad Stadium Queens Park Rangers.