• G o o o o l l l l ! ! ! ! Rozkojarzony Hart przepuszcza między nogami uderzenie Carrolla.

• Wreszcie Carroll oddaje celne uderzenie na bramkę Harta ale świetnie obronił to uderzenie bramkarz

• ..i ostatnia zmiana w tym meczu - Kolo Toure za Nasriego

• Przepiękna bramka na 2:0 już praktycznie rozstrzygnęła losy tego meczu.

• Tevez schodzi wchodzi Garcia

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Przepiękne uderzenie Yaya Toure z 18 metrów lewą nogą wpada w okienko bramki gości!!!

• Seria zmian w obu drużynach ale wynik nie ulega zmianie

• Cole za O'Briena

• Taylor za Nolana

• Milner za Silvę

• O'Brien ogląda żółtą kartkę za brzydki faul na Zabaletie

• Ostatni kwadrans przed nami. Czy goście zatrudnią Harta?

• Za chwilę kolejna zmiana w zespole gości. Sam Allardyce chce walczyć o choćby remis

• Collison chwilę po wejściu na boisko ogląda kartkę za niesportowe zachowanie

• Nolan z Diame próbowali koronkowo rozegrać akcję w polu karnym City co skończyło się...stratą piłki

• Ooooo... coś nowego. Hart mógł wreszcie dotknąć piłki łapiąc proste dośrodkowanie

• Znów kapitalnie gra Aguerro do Teveza ale znów ten drugi nie umie wykończyć akcji kolegi

• Vaz Te opuszcza boisko a na nim melduje się Collison

• MC rozgrywa piłkę pod bramką WHU. W pewnym momencie następuje przyspieszenie, strata, wybicie gości i gospodarze zaczynają od początku. I tak w kółko...

• W odpowiedzi Silva podaje za mocno do Arguero

• Zaskakująco rozpoczęli goście, którzy zepchnęli gospodarzy w swoje pole karne.

• Goście zaczynają drugie 45 minut

• Piłkarze West Hamu wracają na boisko

• Webb kończy pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie.

• O 60 sekund sędzia przedłuża 1 połowę

• Aguero z Tevezem rozgrywali akcję w polu karnym rywali, która zakończyła się...rzutem rożnym

• Osamotniony Andy Carroll nie ma wielkich szans w walce z obrońcami gospodarzy.

• Powoli pierwsza połowa zbliża się do końca. Nie oglądaliśmy jak do tej pory wielkiego widowiska a prowadzenie City jak najbardziej zasłużone

• Przewaga gospodarzy w tym spotkaniu jest przygniatająca!

• West Ham po stracie gola próbuje się odgryźć rywalom. Jednak jak na razie nie mają żadnej siły rażenia

• Ależ sytuacja. Mocną bombę Nasriego bramkarz gości wybija przed siebie ale po chwili naprawia swój błąd broniąc dobitkę Zabalety

• G o o o o l l l l ! ! ! ! ! ! ! Kapitalna akcje gospodarzy zakończona trafieniem z najbliższej odległości Aguerro!!!!

• Joleon Lescott zamyka akcję po dośrodkowaniu Silvy. Uderzenie obrońcy jednak przechodzi obok słupka

• Znakomicie uderzył z powietrza Diame!! Szkoda jednak, że ta piłka leciała w środek bramki!!

• Argentyńczyk Sergio Aguero dostał przypadkiem piłkę od Silvy i będąc na 10 metrze od bramki oddał strzał na bramkę. Nie trafił jednak czysto w piłkę i ta trafiła w słupek!

• Gael Clichy odważnym wejściem zatrzymał Carrola. Gospodarze wyszli z kontrą zakończoną uderzeniem Teveza w środek bramki

• Jak na razie goście skupieni na własnej połowie czekają na gospodarzy.

• Po początkowym zrywie teraz dużo fauli, przerywanej gry.

• Odpowiedź gości. Jarvis chciał się "urwać" obrońcom ale świetnie zatrzymał go Kompany

• I już pierwsza akcja MC gdy po akcji Nasriego Tevez uderzał z 16 metrów. Sędzia jednak odgwizdał pozycję spaloną

• Rozpoczynają gospodarze!!

• Webb wyprowadził oba zespoły na boisko. Już za chwilę początek meczu!

• Już tylko 10 minut do rozpoczęcia miejmy nadzieję pasjonującego widowiska

• Rezerwowi gości: C. Cole, J. Collison, S. Henderson, M. Taylor, M. Noble, E. Pogatetz, J. Cole

• Rezerwowi MC: J. Milner, E. Džeko, A. Kolarov, Javi García, K. Toure, C. Pantilimon, M. Nastasić

• Poznaliśmy już składy w jakich obie drużyny wyjdą na boisko. Za moment przedstawimy ławki rezerwowych.

• City w ostatni poniedziałek definitywnie na rzecz Czerwonych Diabłów stracili tytuł mistrzowski ale z pewnością nie zrezygnują łatwo z walki o 2 miejsce w ligowej tabeli

• Już za niespełna godzinę Howard Webb rozpocznie spotkanie odchodzącego mistrza Anglii z bardzo nieobliczalnym WHU. Zapraszam na relację NA ŻYWO z tego pojedynku.