Manchester United

8

Arsenal Londyn

2

• Koniec meczu Arsenal został dzisiaj zmieciony z boiska przez swojego rywala. Manchester United wygrywa 8:2 i zapisuje ten wynik na kartach historii. Za uwagę dziękuje już Piotr Bąk

• Park zamiast uderzać, postanowił się kiwać i stracił piłkę

• Przepraszam w jednym z poprzednich wpisów dodałem, że Szczęsny puścił dziś tuzin bramek. Koryguje swój błąd oczywiście polski bramkarz wpuścił pół tuzina goli

• To już chyba jest koniec Wengera w Arsenalu, przyszedł wyraźny czas na zmiany

• Park strzela płasko w długi róg i Szczęsny puścił już tuzin bramek!

• Wayne Rooney uderza w słupek powinno być już 6:1!

• Szczęsny dalekim wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką

• Anderson wchodzi na boisko w miejsce Giggsa

• Park wchodzi na boisko za Naniego

• Nani podcina piłkę nad bezradnym Szczęsnym. Arsenal na kolanach!

• Rzut rożny dla gości

• Teraz goście na pewno już się nie podniosą

• W tej sytuacji zdecydowanie lepiej mógł zachować się polski bramkarz

• Gooooool! Jeszcze jeden gol Rooneya z rzutu wolnego!

• Rzut wolny z 20 metrów dla gospodarzy...

• Drugą połowę rozpoczynają oczywiście goście z Londynu

• Druga połowa będzie niezwykle fascynująca! Zapraszam za 15 minut :)

• Gooool! Theo Walcott złapał na wykroku Davida De Geę i Arsenal odrabia część strat przed drugą połową

• Sędzia tego meczu dolicza 3 minuty do regulaminowych 45 pierwszej połowy

• Szczęsny pewnie łapie dośrodkowanie rywali z rzutu rożnego

• Na rzut rożny piłkę wybija Kościelny

• Fatalne dośrodkowanie Jenkinsona, który jest tak samo rozbity jak jego koledzy

• To już jest nokaut. Czy dni Wengera w klubie z Londynu są policzone?

• Szczęsny bez żadnych szans przy uderzeniu z rzutu wolnego w samo okienko Rooneya!

• Dla Carla Jenkinsona żółta kartka, choć piłkarze Manchesteru domagali się czerwonej kartki

• Strzał Naniego przelatuje wysoko nad bramką strzeżoną przez Szczęsnego

• Brzydki faul Djourou, rzut wolny dla gospodarzy

• Jedna z osób śledzących naszego liva pisze, że nie wie co się dzieje z grą Arsenalu. My tego też nie wiemy...

• Arshavin powinien wylecieć z boiska po faulu na Welbecku

• Z powodu kontuzji schodzi z boiska Welbeck, w jego miejsce Javier Hernandez

• Fatalne zagranie Ramseya do kolegów, kogo widział ten młody zawodnik? Tego nie wie nikt...

• Faul Andersona pod polem karnym Arsenalu, mamy więc rzut wolny dla gości

• Dośrodkowanie Rooneya spadło wprost na głowę Welbecka, ten jednak uderzył głową niecelnie, obok bramki

• De Gea broni intuicyjnie strzały Robina Van Persiego! Jak na razie więc De Gea vs Van Persie 3:0

• Teraz widzimy jak niewykorzystane sytuacje w piłce nożnej lubią się mścić

• YOUNG!!!! Cudowne uderzenie w samo okienko bramki Szczęsnego! Stadiony świata, jakby powiedział to Mirosław Szymkowiak "Szacuneczek"!

• Niecelne podanie Ramseya do Walcotta, czy Arsenal będzie miał jeszcze 1 szansę w tym meczu?

• Walcott ni to strzelał ni dośrodkowywał i ostatecznie piłkę od bramki wznowi De Gea

• Nani naciskany przez Traore popełnił błąd i piłkę pewnie łapie polski bramkarz "Kanonierów"

• Krwawi jeden z zawodników United. Jest to Tom Cleverley

• Niecelne uderzenie Kościelnego po centrze z narożnika boiska Robina Van Persiego

• Uderzenie na wiwat zza pola karnego Tomasa Rosickiego, po drodze piłka otarła jednego z zawodników Manchesteru i mamy corner dla gości

• Van Persie z Walcottem zostali zatrzymani przez Ashelya Younga, jak na razie goście w ofensywie nie istnieją

• Z dośrodkowaniem Andersona radzi sobie, piąstkując piłkę Wojciech Szczęsny

• Po akcji Naniego, gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego

• Za ten faul Rosjanin powinien otrzymać bezsprzecznie czerwony kartonik!