• Koniec meczu! Manchester United pewnie pokonuje Aston Ville 4-0.

• Jeszcze próbuje Clevelrey jednak niecelnie.

• GOOOOLLL! NANI! Strzał w krótki róg bramki Givena i mamy 4-0!

• Jeszcze kartka dla Naniego.

• Żółta kartka dla Bannana za brutalny faul na Carricku. Sędzia dolicza 4 minuty do zakończenia meczu.

• Ładna akcja rezerwowych Aston Villi, N'Zogbia wywalczył kolejny korner, wrzuca Bannan jednak Emile Haskey fauluje Evansa.

• Agbonlahor wywalczył rzut rożny, jednak po wrzutce bardzo pewnie w bramce De Gea.

• Zmiana gości, za Weimanna na boisku N'Zogbia.

• Ofiarna interwencja Givena, który broni strzał Welbecka twarzą.

• Ładne podanie do Berbatova,jednak Bułgar nie opanował piłki.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, schodzi Scholes, wchodzi Tom Clevelrey.

• I mamy zmiane, schodzi strzelec dwóch bramek Wayne Rooney, na boisku zobaczymy Dimitara Berbatova.

• GOOOOLLL!! Wayne Rooney! Piękna akcja Valencii zakończona bramką Wazzy. 3-0!

• Korner dla gości. Dośrodkowanie Bananna na głowe Bakera jednak piłka ląduje obok prawego słupka gospodarzy.

• Szybka odpowiedź Diabłów, Valencia z prawego skrzydła podaje do Rooney'a ten jednak uderza za słabo i niecelnie. Na Old Trafford dalej mamy 2-0.

• Ładna akcja Aston Villi zakończona ładną główką Heskeya, jednak fenomenalnie w bramce De Gea i rożny dla gości.

• Zmiana w ekipie gości, za kontuzjowanego Cirana Clarka na boisku Emile Heskey.

• Uderza Valencia, dobrze obrońcy gośći, jeszcze Scholes i korner dla United.

• Mamy pierwszą zmiane w meczu. Schodzi Ashley Young, a zastąpi go Portugalczyk Nani.

• Zderzenie głowami Evry i Clarka i po raz kolejny pogotowie medyczne na murawie. Mecz po przerwie zrobił się dość brutalny.

• Uderza bardzo aktywny po przerwie Bannan, jednak wysoko nad bramką Hiszpana.

• Kolejna żółta kartka po przerwie, ukarany Alan Hutton.

• Znowu pogotowie medyczne na boisku, Alan Hutton fauluje Younga.

• Zasłużona kartka dla Scholesa.

• Na boisku zwija się kapitan gości, Agbonlahor, brutalny faul Scholesa, na rozgrzewce już doświadczony Haskey.

• Na razie bez zmian w obu zespołach, tymczasem United spokojnie rozgrywa piłke w środku pola.

• Zaczynamy drugą połowę meczu na Old Trafford!

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszam już za kwadrans!

• GOOOLL!!! 2-0! Evra zagrwa piłkę wzdłuż linii bramkowej, a Welbeck z bliskiej odległości pakuje ją do siatki! Fatalne zachowanie Collinsa.

• Zapowiadała się ładna akcja gospodarzy, jednak Rooney niedokładnie podaje do Carricka.

• Żółta kartka dla Gardnera za faul na rudowłosym pomocniku United.

• United niemal nie schodzi z połowy gości, podanie w pole karne Evry,tam jest Valencia który fatalnie kiksuje.

• Carrick zabawił się w polu karnym z obrońcami gości, podanie na pamięć, jednak nikt nie zamyka akcji Anglika.Tymczasem rożny dla United, uderza Rooney, piłka ląduje nad poprzeczką.

• Korner dla United, piłka zostaje wrzucona w pole karne tam już jest Scholes który potężnie uderza z woleja, jednak niecelnie.

• Uderza Ireland, piłka przelatuje obok prawego słupka gospodarzy.

• Wrzutka Valencii, uderza Welbeck jednak świetna interwencja Collinsa. Welbeck bardzo chce strzelić dziś bramke.

• Strzał Welbecka z ostrego kąta zablokowany, mamy korner na United.

• Przypomnijmy że prowadząc 1:0 i grając u siebie Manchester nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie.

• Po ładnym dośrodkowaniu główkował Clark jednak minimalnie obok lewego słupka Hiszpana.

• Świetna akcja Rafaela, podanie do Rooney'a ten uderza jednak fenomenalnie w bramce Shay Given, po chwili rzut rożny jednak bez zagrożenia.

• Niedokładna akcja gości, od autu wznowi Rafael.

• Świetny rajd Valencii, podanie do Scholsa jednak fenomenalna interwencja Huttona, który w ostatniej chwili wybija piłke.

• Mamy żółtą kartke, ukarany Carrick.

• GOOOLLL WAYNE ROONEY! 1-0 dla gospodarzy!

• Young faulowany w polu karnym i mamy jedenastke dla United!

• Riposta United, dośrodkowanie Rooneya w pole karne, nikt nie zamykał tej akcji.

• Już w 26 sekundzie strzał oddał Weimann ale pewnie De Gea.

• Zaczynają goście.

• Jeszcze minuta ciszy, ku pamięci Piermario Morosini, piłkarza Livorno, który zmarł w trakcie meczu.

• Piłkarze już na murawie, za chwile zaczynamy!

• Ławka rezerwowych United Amos, Jones, Cleverley, Giggs, Nani, Berbatow, Hernandez.

Ławka rezerwowych Aston Villi Guzan, Johnson, Delfouneso, Heskey, N'Zogbia, Cuellar, Carruthers.

• W tygodniu, obie drużyny rozegrały swoje mecze ligowe. United niespodziewanie przegrało z Wigan na DW Stadium 1-0, natomiast Aston Villa zremisowała u siebie ze Stoke City 1-1. Co więcej, na ostatnich dziesięć spotkań Villa wygrała zaledwie jeden mecz.

• Witam Państwa serdecznie i zapraszam na relacje live z meczu Manchester United-Aston Villa.