Manchester United 3 - 0 Bolton Wanderers

Manchester United

3

Bolton Wanderers

0

• Koniec meczu na Old Trafford! Po pierwszej połowie wydawało się, że MU będzie miał problem z pokonaniem słabych gości. Jednak ostatnie 15 minut sprawiło, że gospodarze pewnie pokonali Bolton. Za relację dziękuje Szura Bartłomiej.

• 180 sekund dolicza sędzia

• Ostatnia zmiana w tym meczu

• Ferdinand zderzył się głowami z N'Gogiem - chwila przerwy w meczu

• Gollll!!!!!!!!! Przepięknie z daleka uderza lewą nogą Carrick i pokonuje bramkarza Boltonu!!!

• Ależ Valencia ogrywa obrońców Boltonu jak dzieci!! Tym razem jego uderzenie przeszło minimalnie obok długiego słupka!!

• Druga zmiana

• MU spokojnie kontroluje grę a Bolton już chyba zrezygnował z walki

• Strzelec drugiej bramki, który strzelając bramkę doznał kontuzji opuszcza boisko

• Zmiana u gości

• Gol!!!!! Napastnik MU wychodzi sam na sam z bramkarzem i trącając piłkę pakuje do siatki.

• 19 minut do końca meczu. Na Old Trafford chwilowy przestój w grze.

• Portugalczyk Nani także opuszcza murawę

• Boisko opuszcza strzelec jedynej bramki

• da Sila wybija piłkę głową z linii bramkowej po rzucie rożnym !!!

• Nani zrobił przysłowiowy wiatrak z Eaglesa jednak piłka zatrzymała się na następnym rywalu. Po rzucie rożnym pod bramką Bogdana nie zanotowaliśmy zagrożenia.

• Manchester United dominuje w każdym calu ale brakuje skuteczności.

• Valencia wystawia piłkę na 3 metr Roneyowi ale Anglik nie potrafi dziś skierować na razie piłki do siatki!! To była 200% okazja!!

• N'Gog faulowany w środkowej strafie boiska przez Evansa

• Nie jest to mecz Rooneya...

• Dużo się dzieje na Old Trafford :)

• Valencia z prawej strony wpada w pole karne ale za głęboko wrzuca piłkę w pole karne i Bogdan wybija piłkę

• Kevin Davies pięknie i szybko minął Ferdinanda i podał do N'Goga w polu karnym, który jednak z 5 metrów wysoko strzela nad poprzeczką. Takich okazji Bolton może już nie mieć!!!

• Zat Knight wraca na boisko

• Zat Knight siedzi na murawie. Potrzebuje pomocy lekarskiej

• Zaczynamy

• Adam Bogdan tym razem nie pomógł swojej drużynie. Do przerwy 1:0 dla Czerwonych Diabłów

• Ta bramka to pierwszy gol od sierpnia 2010 roku Scholesa.

• Gollll!!!!! Ładna akcja całego zespołu MU i 37-letni pomocnik pokonuje Adama Bogdana.

• Piłkarze chyba czekają już na gwizdek kończący pierwszą połowę meczu

• Rooney do Welbecka...i znów nic.

• Rooney uderza z wolnego ale takie uderzenie nie może pokonać Bogdana.

• Nani próbuje wymusić jedenastkę ale doświadczony arbiter nie pozwala na takie "sztuczki"

• Martin Petrov strzela ale trafia wprost w mur

• Rio Ferdinand fauluje 18 metrów od swojej bramki rywala i będzie dobra okazja dla gości.

• Anders Lindegaard spokojnie łapie piłkę po wrzutce w pole karne.

• N'Gog wywalczył pierwszy rzut rożny dla gości

• Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy Anglik Rooney uderza z 25 metrów obok bramki

• Welbeck uderza z boku pola karnego i znów dobrze Adam Bogdan odbija piłkę w bok

• Paul Scholes strzela z 30 metrów wysoko nad bramką

• Valencia zgrywa głową do Rooneya, któremu przeszkodził Welbeck i Anglik uderzył za wysoko

• Chris Eagles z 16 metrów bardzo niecelnie uderza piłkę na bramkę gospodarzy. Goście zaczynają grać odrobinę odważniej!

• Bolton próbował odgryźć się rywalom ale obrona MU poradziła sobie z wrzutką w pole karne

• Adam Bogdan fantastycznie broni uderzenie z "11" metrów Rooneya!!!!!!!

• Za faul na Welbecku w polu karnym

• Welbeck podaje do Naniego jednak Portugalczyk zwalnia atak i gospodarze rozgrywają atak pozycyjny

• Główka Rooneya i Sam Ricketts wybija piłkę z linii bramkowej !!

• Rooney strzela, uderzenie zablokowane i kolejny róg

• Piaty rzut rożny dla gospodarzy, piłkę dostaje Nani i Bogdan odbija piłkę przed siebie

• Valencia wywalcza rzut rożny dla MU

• Chwila przestoju w grze.

• Bolton na swojej połowie próbuje rozgrywać atak pozycyjny ale goście są wyraźnie zagubieni w pierwszych minutach.

• Rudowłosy bramkarz gości dalekim wyjściem ratuje swoją drużynę przed szarżującym napastnikiem

• Paul Scholes bardzo brzydko fauluje rywala. Tym razem doświadczonemu piłkarzowi się udało

• Gospodarze mocno atakują i za wszelką cenę chcą szybko strzelić bramkę nr 1 w tym spotkaniu.