1

• Koniec wielkiej bitwy o Anglię! Do kolejnej fazy przechodzą Czerwone Diabły. Poziom drugiego spotkania może nie był najwyższy. mu w kolejnej rundzie a za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

• Sędzia dolicza 3. minuty ale one już nic raczej nie zmienią

• Malouda nie pokonał van der Sara

• Oba zespoły czekają na końcowy gwizdek sędziego. Gospodarze kontrolują mecz a Chelsea czy jeszcze wierzy w awans?

• Dziwna zmiana w Chelsea

• Przy gou dla Chelsea Drogba otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola a przy golu MU asystował znów Giggs

• Jakże błyskawiczna odpowiedź United! Czerwone Diabły znów prowadzą

• Mamy bramkę wyrównującą !! Didier Drogba !!

• Zmiana nr1

• Kolejny raz Holender zatrzymuje Drogbę! Dlaczego Didier nie grał od początku?

• Czy to koniec nadziei Chelsea na awans ?

• Nani z 25 metrów uderza nieprzyjemnie ale Cech na posterunku-róg dla United

• Około 20 minut do końca ale spotkanie straciło na atrakcyjności w porównaniu z pierwszymi 45. minutami

• Znów Drogba uderza zaskakująco z wolnego ale radzi sobie van der Sar. Holender wyrasta na ojca sukcesu MU

• druga zmiana

• Drogba przez 15. minut pobytu na boisku pokazał dużo więcej niż Torres przez całą połowę

• Niepotrzebnie chyba sfaulowany Drogba

• Chelsea bije głową w mur jak do tej pory bezbłędnych obrońców United.

• Ajjjj...Hernandez zdjął piłkę z głowy Vidica po wrzutce Giggsa!!! To mogła być bramka gdyby to nieporozumienie!

• Malouda strzela z dystansu ale kopiuje nieudany wyczyn kolegi sprzed kilku chwil

• Ferdinand skutecznie interweniuje w polu karnym i znów utyka...

• Bardzo niecelnie uderza Lampard

• Drogba bliski dojścia do dośrodkowania. Pierwsza akcja nowego gracza na boisku, który zmienił słabiutkiego Torresa

• Pierwsza zmiana u gości

• Gramy

• Chelsea ma 45. minut na strzelenie dwóch bramek aby awansować. Zapraszam za kwadrans.

• Genialnie zrobił to Giggs - Hernandezowi zostało trafić do pustej bramki

• Golllllllllllllllllllllll!!!!!!!! W Manchesterze nie będzie dogrywki !!

• Javier Hernandez trafia do siatki Cecha ale gol nieuznany z powodu spalonego

• 6-2 w strzałach prowadzi Chelsea ale jak na razie nie przekłada się to na bramki.

• Anelka znów uderza z okolic pola karnego i znów minimalnie niecelnie

• Lampard z wolnego uderza źle i bardzo niecelnie

• Za faul

• Chelsea w natarciu ale gospodarze także nie zamierzają pozostać dłużni. Ciekawe spotkanie się zapowiada

• Znów groźnie pod bramką United - strzał Lamparda pewnie łapie Holender.

• Anelka!!!! Gdyby piłka po strzale Francuza leciała w światło bramki nie miałby szans van der Sar.

• Park próbował piętką zagrać do partnerów ale zrobił to niedokładnie

• Ferdinand utyka. Czy to już koniec meczu dla Anglika?

• Spalony Giggs

• Zapowiadało się ciekawie ale Nani słabo wrzuca piłkę z wolnego i łapie Ceh

• Dośrodkowanie Rooneya zdecydowanie za wysokie. To była groźna akcja gospodarzy.

• W pierwszych minutach przewagę osiąga United ale obrona radzi sobie dobrze The Blues.

• Bitwa o Anglię rozpoczęta!

• Tylko 5. minut do rozpoczęcia rewanżowego starcia w Bitwie o Anglię. "Do przerwy" prowadzi MU 1:0

• Czy Chelsea odrobi jednobramkową stratę? Kto awansuje do ćwierćfinału?