Manchester United

3

Club Brugge

1

• Dziękuję bardzo za uwagę! Mam nadzieję, że wszystko poszło tak jak zaplanowałem. Mecz był bardzo jednostronny, aczkolwiek FC Brugge nie wyglądało tak źle. NIestety czerwona karta zepsuła plany 13- krotnego mistrz Belgii! Jeszcze raz dziękuję za uwagę i do usłyszenia!

• Arbiter kończy spotkanie!

• Gooooooooooooooool! Fellaini po wrzutce Memphisa Depay ładuje z 5 metrów piłkę do siatki. Nie dało sie po prostu lepiej dograć!

• Jedna z ostatnich szans dla United by pojechać na drugi mecz z 2 bramkową zaliczką, ale bramkarz gości w końcu pokazuje klasę!

• Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu!

• Mimo wszystko Javier Hernandez dobrze odnajduje się na skrzydle, kilka odbrych do środkowań pozwala mieć o nim takie zdanie.

• Chwila gry w środku pola i mamy kolejne ataki ekipy Czerwonych Diabłów...

• Bardzo dziwna sytuacja w polu karnym gości. Najpierw De Bock uderzył piłkę ręką, po czym piłka spadła na rękę Fellainiego i mamy rzut wolny dla Brugge!

• Belg nie może niestety grać w lidze na skutek kary z poprzedniego sezonu, jednak Louis van Gaal postanowił dać mu szansę w rozgrywkach europejskich.

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy! Boisko opuszcza Wayne Rooney, a na boisku pojawia sią Fellaini!

• Ta akcja pokazuje, że Smalling też robi błędy! Spóźniony wślig Anglika i mamy żółtą kartkę!

• W skutek drugiej żółtej kartki Mechele wylatuje z boiska!

• Czerwona karta. Miesportowe zachowanie i faul na Hernandezie sprawiły, że wychowanek FC Brugge wylatuje z boiska!

• Trzecia zmiana w drużynie Brugge! Vanaken in, a Vazquea out!

• Mieliśmy rzut woly do którego podszedł Memphis Depay. Jego strzał coraz bardziej mnie skłania, by myśleć, że Holender jest następcą Cristiano Ronaldo. Nie tylko jego strzały o tym świadczą, ale również sposób poruszania się po boisku!

• Stało się! Mamy wielki powrót Hernandeza na Old Trafford i słyszymy wrzawę na trybunach. To chyba o czymś świadczy... A schodzi Adnan Januzaj, który zaliczył przeciętny występ.

• Nie tylko kibice United pokazują cały repertuar swoich przyśpiewek, bo kibice FC Brugge też bardzo głośno wspierają swoją drużynę.

• Bardzo blisko było do tego by bramkę zdobył Schweinsteiger. Po zamieszaniu i kopaninie w polu karnym obrońcy Brugge wybijają piłkę!

• Przez ostatnie kilka minut obie drużyny szły strzał za strzał, wślizg za wślig, ale teraz już powoli wszystko wraca do normy i United przejmuje inicjatywe.

• Teraz odpowiedź United i szalony rajd Luke'a Shaw'a , ale niestety drużyna z Anglii nie potrafiła wykorzystać bardzo dogodnej sytuacji z kontry!

• Ajajajjj! Co teraz wydarzyło w polu karnym?! Złe podanie Morgana Schneiderlin'a i brak zdecydowania Romero, co skutkowało tym, że mało brakowało a byłby remis 2:2! Na szczęście dla United, napastnik Club Brugge stanął na nogę bamkarzowi Czewonych Diabłów i mamy faul.

• "Burza i napór", tak można zatytułować to, co dzieje się na boisku. Oczywiście, grę kontroluje United, aczkolwiek Club Brugge również miewa przebłyski...

• Druga zmiana w drużynie gości! Abdoulay Diaby schodzi z boiska, a na placu boju pojawia się Obbi Oulare!

• To bez dwóch zdań najlepszy występ Manchester United w tym sezonie. Bardzo stabilna gra podopiecznych Louisa van Gaala. Możemy również zauważyć przebudzenia Wayne'a Rooney'a, którgo gra na "dziesiątce" w ostatnim meczu byłą bardzo bezpłciowa!

• Mamy karę dla Matteo Darmiana. Włoski obrońca wykazał się sporą niesubordynacją i arbiter pokazuje mu żółtą kartkę!

• Tak jak w pierwszej połowie czarował, tak samo próbuje w drugiej. Memphis Depay wciąż próbuje ustrzelić hat tricka, tym razem niestety niecelnie!

• Niemiecki arbiter rozpoczyna drugą połowę spotkania! Zobaczymy, co w drugiej odsłonie meczu pokaże (jak na razie) MVP tego spotkania, czyli Memphis Depay oraz Czerwone Diabły. Nie wykluczamy rónież walki do samego końca ze strony Club Brugge, która wcale nie prezentuje się źle!

• Za chwilę gwizdek arbitra, a my mamy zmianę w drużynie gospodarzy!

• Gospodarze mają przygniatającą przewagę i zasłużenie prowadzą z Belgami, jednakże samobójcza bramka Carricka daje jeszcze jakieś nadzieje Bruggii na korzystny rezultat w tym dwumeczu. Na drugą część spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut!

• Koniec pierwszej części spotkania w Manchesterze. Czerwone Diabły prowadzą do przerwy z Club Brugge 2:1 po dwóch bramkach Memphisa Depaya.

• Sędzia do podstawowego czasu gry pierwszej połowy dolicza dwie minuty.

• Fantastyczny, mocny i mierzony strzał Holendra zza pola karnego tuż przy słupku daje prowadzenie Czerwonym Diabłom tuż przed zakończeniem pierwszej połowy meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Manchester United obejmuje prowadzenie, a do bramki gości ponownie trafia Memphis Depay!

• Szybka decyzja trenera Bruggii i za Timmyego Simonsa już teraz na boisku pojawia się Claudemir.

• Timmy Simons doznał kontuzji i chyba nie będzie w stanie już kontynuować gry.

• Ponownie Memphis Depay miał szanse na zdobycie bramki! Tym razem Holender zdecydował się na uderzenie z dystansu, a Sebastien Bruzzese co prawda z problemami, ale ostatecznie skutecznie zdołał wybić piłkę.

• Ależ miał teraz Manchester United okazję na objęcie prowadzenia! Wayne Rooney wypuścił w bój Depaya, który wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, ten w decydującej fazie próbował zagrać jeszcze do jednego z partnerów, ale zrobił to niedokładnie i cała akcja skończyła się tylko na strachu dla piłkarzy Club Brugge.

• Akcja prawą stroną boiska Tuura Dierckxa, który zdecydował się na mocne wstrzelenie futbolówki w pole karne gospodarzy, ale nikt nie zamykał akcji.

• Po trzęsieniu ziemi w pierwszym kwadransie spotkania następny kwadrans już nie przyniósł nam tylu emocji, gospodarze mają kontrolę nad piłką, jednak niewiele z tego nie wynika.

• Adnan Januzaj popędził teraz z piłką z głębi boiska w pole karne Belgów, gdzie został powalony, sędzia jednak nie miał zamiaru podyktować rzutu karnego dla United.

• Kombinacyjnie rozegrany rzut rożny przez United, Mata dograł do Rooneya, a ten strzałem "nożycami" próbował pokonać bramkarza gości, jednak stojący na linii bramkowej obrońca Bruggii zdołał wybić piłkę z własnego pola karnego.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu, ukarany nią piłkarz gości - Boli Bolingoli Mbombo.

• Pierwszy rzut rożny dla gości po którym bliski zdobycia bramki był Dion Cools. Obrońca Bruggii doszedł do strzału, ale jego uderzenie pewnie złapał Romero.

• Nie licząc akcji bramkowej po której Bruggia zdobyła bramkę to belgijska drużyna jak ma ogromne problemy by w ogóle dostać się na połowę Manchesteru United.

• Świetna, szybka odpowiedź Czerwonych Diabłów, ale taki wynik jak na razie i tak bardzo pasuje Belgom, którzy zdobyli niezwykle cenny gol na wyjeździe.

• Depay w świetnym stylu przerzucił piłkę nad jednym z obrońców gości, wpadł w pole karne i mocnym strzałem po długim słupku daje remis swojej drużynie! To pierwsza bramka Holendra w oficjalnych meczach w Manchesterze United!

• GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Ależ odpowiedź Manchesteru United! Memphis Depay zdobywa bramkę wyrównującą!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Victora Vazqueza bardzo niefortunnie interweniował Carrick, który próbując wybić piłkę całkowicie zmylił Sergio Romero i wpakował futbolówkę do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Michael Carrick zdobywa bramkę samobójczą i Club Brugge prowadzi 1:0 na Old Trafford! Dużego kalibru niespodziankę mamy na początku spotkania w Manchesterze!

• Teraz gospodarze zaatakowali drugą stroną, prawą flanką popędził Chris Smalling, ale jego płaska wrzutka wylądowała w rękach Sebastiena Bruzzesa.

• Januzaj fantastycznie minął na lewej stronie jednego z obrońców gości, ale dośrodkowanie piłkarza United obiło bandy reklamowe za bramką Bruggii.

• Początek spotkania dla Manchesteru United, Czerwone Diabły mocno rozpoczęły to spotkanie, ale jak na razie jeszcze nie zdołali wedrzeć się w pole karne Belgów.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Club Brugge - rezerwowi: Bolat, De Fauw, Castelletto, Claudemir, Vanaken, De Sutter, Oulare.

• Manchester United - rezerwowi: Johnstone- Young, Herrera, Valencia, Fellaini, Schweinsteiger, Hernandez.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Manchester United - Club Brugge!