Everton FC

0

• Kończy ten mecz arbiter. MU pokonuje Everton 2:0.

• 3 minuty doliczone

• Wszyscy już czekają na koniec spotkania. Druga połowa zdecydowanie rozczarowała.

• Fellaini ukarany za faul na Cleverleyu

• Nikica Jelavić strzela w końcu na bramkę rywala ale de Gea świetnie broni to uderzenie

• Smalling za Evansa

• Kontra MU - Giggs do strzelca drugiej bramki ale Holender nie trafia w bramkę

• Bardzo nudne ostatnie minuty tego meczu.Gospodarze zadowoleni z wyniku a Everton gra zdecydowanie słabiej niż w 1 połowie.

• Pierwszy kontakt z piłką bramkarza gospodarzy po...podaniu od Osmana

• Czerwone Diabły na swojej połowie czekają na akcje Evertonu

• Co by w drugiej połowie zrobiła obrona Evertonu gdyby nie grał tam Jagielka

• Akcja Giggsa zatrzymana przez obrońców i kolejny korner dla gospodarzy

• Naismith zmienia Mirallasa

• Carrick doskonale uprzedza Osmana gdy ten już był bliski oddania strzału na bramkę MU

• Niesamowite zamieszanie pod bramką Howarda. Piłka kotłowała się pod bramką Evertonu jednak do siatki nie wpadła!!

• Słabiej niż w pierwszych 45 minutach prezentuje się teraz Everton. MU spokojnie kontroluje przebieg spotkania

• Niebezpieczne zagranie w polu karnym Evertonu da Silvy i rzut wolny dla gości

• Pół godziny do końca spotkania. Tempo meczu spadło.

• Anichebe z powodu kontuzji opuszcza boisko.

• Carrick za Jonesa

• Za moment będzie 1 zmiana w tym meczu

• Howard naciskany przez Giggsa wybija piłkę w niegroźnej sytuacji na aut

• Howard po niecelnym zagraniu Rooneya rozpoczyna od bramki kolejną akcję gości.

• Początek drugiej połowy senny. Piłka głównie w środkowej strefie boiska

• van Persie źle przyjmuje piłkę w polu karnym i ta wychodzi poza końcową linię boiska

• Manchester United rozpoczyna drugą połowę

• Zawodnicy wrócili na boisko.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Mimo doskonałej postawy w 1 połowie Everton przegrywa na Old Trafford 0:2. Zapraszam po przerwie.

• G o o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Robin van Persie tym razem się nie pomylił i wychodząc sam na sam z Howardem trafił do bramki!!

• Gospodarze próbują przerwać dominację gości ale dośrodkowanie Evry wpada wprost w ręce Howarda

• Z pierwszej piłki uderza Osman z 20 metrów po nieudanym piąstkowaniu de Gea ale robi to niecelnie.

• Naprawdę świetnie dziś gra Everton a MU już chyba myślami przy środowej potyczce z Realem Madryt

• Cleverley faulowany przez Mirralasa

• Mirallas z prawej strony do Anichebe ale ten drugi dostał piłkę za plecy i z interwencją zdążył Evans!!!

• Steven Pienaar faulowany przez Giggsa blisko pola karnego MU

• Długie podanie Valencii do van Persiego ale Jagielka pewnie głową zagrywa do Howarda

• Przepiękne uderzenie z powietrza Osmana kapitalnie broni bramkarz gospodarzy!!

• José Mourinho z trybun ogląda to spotkanie.

• Akcje Evertonu zaczynają nabierać tempa. Goście coraz bliżsi wyrównania

• Anichebe pada w polu karnym ale sędzia słusznie nie odgwizduje faulu Vidica

• Ładna akcja Mirallasa po którego dośrodkowaniu Osman źle składa się do uderzenia. Gdyby zawodnik gości uczynił to lepiej byłaby szansa na wyrównanie

• Po akcji Mirralasa Evra wybija piłkę na rzut rożny

• Rooney do van Persiego ale najszybszy Jagielka, który wybił piłkę na aut

• Everton na swojej połowie próbuje zawiązać skuteczną akcję ofensywną. Anichebe przed momentem źle przyjął piłkę po zagraniu ze środka pola

• Dużo się działo w pierwszym kwadransie meczu. Oba zespoły walczą bardzo ostro a prowadzenie gospodarzy jak najbardziej zasłużone.

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Giggs w polu karnym dostał piłkę od van Persiego i strzałem prawą nogą pokonał Tima Howarda! Po drodze piłka trafiła w słupek!!

• Ale okazja van Persiego !!Po świetnym podaniu od Rooneya Holender wyszedł sam na sam z Howardem ale mając piłkę na prawej nodze trafił w słupek!!

• Giggs na lewej stronie zatrzymany przez obrońcę Evertonu. Przy piłce gospodarze konstruują kolejną akcję

• Everton na połowie MU rozgrywa piłkę.

• Steven Pienaar dwukrotnie strzela na bramkę de Gea jednak dwukrotnie jest zablokowany.

• Po dośrodkowaniu Gibsona pierwszy korner dla gości

• Pierwszy strzał Rooneya obok bramki Howarda

• Valencia dośrodkowuje w pole karne, nieudane wyjście Howarda naprawiają obrońcy gości

• Rooney faulowany w pobliżu pola karnego gości

• Spotkanie rozpoczynają goście!!

• Zawodnicy wychodzą na boisko, za moment początek meczu

• W zespole gości na ławce rezerwowych siedział będzie były bramkarz m.in. Legii Warszawa Jan Mucha, który jednak w Evertonie przegrywa rywalizację z Timem Howardem

• Rezerwowi gości: J. Mucha, J. Heitinga, N. Jelavić, B. Oviedo, S. Naismith, T. Hitzlsperger, J. Stones

• Zawodnicy rezerwowi MU: Anderson, C. Smalling. J. Hernández, M. Carrick, Nani, D. Welbeck, B. Amos

• Już za godzinę początek spotkania na Old Trafford w którym gospodarze podejmą Everton. Czy Czerwone Diabły odskoczą rywalom po wczorajszym sensacyjnej porażce MC?