Manchester United - FC Kopenhaga ONLINE. Kamil Grabara pod ostrzałem na Old Trafford. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

FC Kopenhaga

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

• Manchester United notuje pierwsze zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów i wskakuje na trzecie miejsce w grupie wyprzedzając FC Kopenhagę. Rywalizacja w tej grupie o awans zapowiada się pasjonująco.

• Druga połowa na Old Trafford, a zwłaszcza końcówka była znacznie bardziej interesująca. Manchester był znacznie lepszy od rywala i zasłużenie wygrał to spotkanie, ale w końcówce Kopenhaga miała okazję na bezcenny remis.

• Koniec meczu! Manchester United wygrywa z FC Kopenhagą 1:0!

• Andre Onana broni rzut karny Jordana Larssona!!!

• Scott McTominay ukarany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym!

• Coś nieprawdopodobnego!!! Rzut karny dla Kopenhagi!!!

• Nawet Kamil Grabara powędrował w pole karne gospodarzy.

• Znowu zakotłowało się w polu karnym Manchesteru, ale tylko rzut rożny dla Kopenhagi.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale jeden z graczy Kopenhagi znalazł się na spalonym.

• Ostatnia zmiana w Kopenhadze. Oskar Hojlund zmienił Eliasa Achouriego.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Kopenhaga stara się jeszcze powalczyć chociażby o remis, ale brakuje jej argumentów.

• Roszada także w Manchesterze. Anthony Martial zastąpił Rasmusa Hojlunda.

• Zmiana w Kopenhadze. Jordan Larsson zmienił Diogo Goncalvesa.

• Dobre zagranie w pole karne gospodarzy, ale tam Raphael Varane uratował swój zespół przed zagrożeniem.

• Bruno Fernandes dostał piłkę pod bramką gości, ale jego strzał został zablokowany.

• Bruno Fernandes ukarany żółtą kartką po spóźnionym wślizgu.

• Błyskawiczny kontratak Manchesteru, ale strzał Rasmus Hojlund fantastycznie wybronił Kamil Grabara, a dobitka Scotta McTominaya była niecelna!

• Natomiast Christian Sorensen pojawił się w miejsce Eliasa Jelerta.

• Dwie zmiany w Kopenhadze. Orri Oskarsson zmienił Viktora Claessona

• Następna próba Marcusa Rashforda, ale bardzo nieudana.

• Kolejna szansa dla gospodarzy, ale Marcus Rashford oddał strzał wprost w rywala.

• Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale jeszcze ponowienie akcji i po drugiej wrzutce Harry Maguire precyzyjnym strzałem głową zdobył bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Niesamowity Harry Maguire daje prowadzenie Manchesterowi!!!

• Kolejna odważna akcja gości, ale tym razem skutecznie spisała się obrona Manchesteru.

• Złe wykonanie rzutu rożnego, z kontratakiem ruszył Alejandro Garnacho, ale przegrał pojedynek sam na sam z Kamilem Grabarą!

• Elias Jelert przebojowo wpadł w pole karne Manchesteru, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Warto odnotować, że Przemysław Frankowski zaliczył asystę przy bramce dla RC Lens w meczu z PSV Eindhoven. W tej chwili wynik meczu to 1:1.

• Natomiast Alejandro Garnacho zastąpił Antonyego.

• Dwie zmiany w Manchesterze United. Victor Lindelof zmienił Sergio Reguilona

• Szybka akcja gospodarzy, ale Christian Eriksen łatwo stracił piłkę.

• Manchester przejął kontrolę nad meczem. Rozgrywa piłkę w środku pola, ale wynik wciąż remisowy.

• Marcus Rashford ruszył na bramkę Kopenhagi, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i już do niej nie dobiegł.

• Nieudana interwencja Kamila Grabary poza własnym polem karnym, ale arbiter dopatrzył się spalonego! Jednak wygląda to na dużą kontrowersję.

• Fenomenalna interwencja Kamila Grabary po mocnym uderzeniu Christiana Eriksena!

• Zakotłowało się w polu karnym Kopenhagi, ale Rasmus Hojlund nie zdołał utrzymać się przy piłce w polu bramkowym gości!

• Kolejne uderzenie na bramkę Manchesteru, jednak tym razem niecelne!

• Świetny kontratak Kopenhagi, do strzału doszedł Lukas Lerager, ale jego uderzenie fantastycznie wybronił Andre Onana!

• Sergio Reguilon dostał piłkę przed polem karnym rywali, ale jego strzał został zblokowany i spokojnie interweniował Kamil Grabara.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie Christian Eriksen zmienił Sofyana Amrabata.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Old Trafford. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie mecz bez historii.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Diogo Goncalves oddał zaskakujący strzał z dystansu, ale piłka odbita od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Gospodarze oddali pole gry rywalom, ale wciąż bez większego zagrożenia pod żadną z bramek.

• Elias Achouri oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gospodarzy.

• W tym meczu na razie Kamil Grabara gra częściej nogami niż rękoma.

• W odpowiedzi wrzutka w pole karne Manchesteru, ale zupełnie nieudana.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi, ale tam Scott McTominay uderzył głową bardzo niecelnie.

• "Czerwone Diabły" zaczynają grać długą piłką, ale to na razie także nie przynosi efektu.

• Ostatnie minuty to niezbyt emocjonujące widowisko. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Kopenhaga stawia twarde warunki i wypycha "Czerwone Diabły" z własnej połowy.

• Manchester już całkowicie przejął kontrolę nad meczem. Gospodarze od kilku minut rozgrywają piłkę w środku pola i na połowie przeciwnika.

• Świetny, koronkowy i szybki kontratak Manchesteru United, ale w decydującym momencie Scott McTominay uderzył niecelnie!

• Marcus Rashford oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Kamil Grabara.

• Nieudana wrzutka z narożnika boiska w pole karne Duńczyków.

• Gospodarze biorą się do roboty. Dobre dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi i jest pierwszy rzut rożny dla "Czerwonych Diabłów".

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Teraz po akcji prawą stroną boiska Kopenhaga wywalczyła rzut rożny.

• Próba akcji skrzydłem gości, ale jeden z graczy nie zdołał dojść do piłki przed końcową linią.

• Marcus Rashford ruszył lewą stroną boiska, ale tym razem został łatwo zatrzymany.

• W odpowiedzi po akcji gospodarzy Marcus Rashford wywalczył aut na wysokości pola karnego rywali.

• Kolejna akcja gości, ale tym razem dobrze zachowali się obrońcy Manchesteru odbierając piłkę.

• To powinna być bramka dla Kopenhagi, ale po świetnej, kombinacyjnej akcji Diogo Goncalves trafił tylko w słupek!

• Naciskany Kamil Grabara poradził sobie i w porę wybił piłkę spod własnej bramki.

• Próba rozegrania piłki przez gospodarzy, ale łatwa strata w środku pola.

• Pierwsze dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, ale skutecznie obrońcy "Czerwonych Diabłów".

• Manchester spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, na razie bez fajerwerków na Old Trafford.

• Zaczynamy pojedynek Manchesteru United z FC Kopenhagą!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Old Trafford. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy dla zmarłego Sir Bobby Charltona.

• Natomiast oto zestawienie FC Kopenhagi. W pierwszym składzie jest oczywiście Kamil Grabara:

• Tak prezentuje się skład Manchesteru United na dzisiejsze spotkanie:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marco Guida z Włoch.

• W tym sezonie defensywna FC Kopenhagi nie jest monolitem. Kamil Grabara zanotował tylko sześć czystych kont, w tym między innymi w Sosnowcu, kiedy to przeciwnikiem był Raków Częstochowa. Po raz ostatni w meczu ligowym Kamil Grabara czyste konto zaliczył miesiąc temu.

• W rozgrywkach duńskiej Superligi FC Kopenhaga jest liderem tabeli z przewagą jednego punktu nad drugą drużyną. W poprzedniej kolejce mistrzowie Danii wygrali z Vejle BK 2:1.

• Natomiast FC Kopenhaga zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli swojej grupy Ligi Mistrzów po tym jak w 1. kolejce zremisowała na wyjeździe z Galatasaray SK 2:2. W tamtym spotkaniu Duńczycy niespodziewanie prowadzili już 2:0, ale w końcówce meczu Turcy zdołali zdobyć dwie bramki i doprowadzić do remisu. W poprzedniej kolejce FC Kopenhaga także jako pierwsza zdobyła bramkę przeciwko Bayernowi Monachium, ale ostatecznie przegrała ten mecz 1:2. Dzisiaj dla Manchesteru United duński zespół będzie bardzo ciężkim przeciwnikiem.

• W rozgrywkach ligowych Manchester United zajmuje dopiero ósmą pozycję ze stratą już ośmiu punktów do liderującego Tottenhamu Hotspur. W ubiegły weekend "Czerwone Diabły" wygrały na wyjeździe z Sheffield United 2:1. Najlepszymi strzelcami zespołu są Rasmus Hojlund i Casemiro, którzy mają po cztery bramki, a większość z tych bramek strzelili w Lidze Mistrzów.

• Manchester przegrał na wyjeździe z Bayernem Monachium 3:4 i u siebie z Galatasaray SK 2:3. W meczu z mistrzem Turcji rywale nie wykorzystali także rzutu karnego, a więc zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Dzisiaj zwycięstwo nad FC Kopenhagą jest obowiązkiem.

• Manchester United jest w bardzo ciężkiej sytuacji w tej edycji Ligi Mistrzów. "Czerwone Diabły" po dwóch meczach mają zero punktów na swoim koncie i strata czterech oczek do drugiego miejsca. Anglicy zagrali dwa efektowne mecze, ale za każdym razem musieli uznać wyższość rywali.

• Witamy serdecznie! Dzisiaj na Old Trafford w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Manchester United zmierzy się z FC Kopenhagą. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Kamil Grabara pod ostrzałem na Old Trafford

Kamil Grabara pod ostrzałem na Old Trafford ©Liselotte Sabroe, PAP/EPA

Liga Mistrzów. Mecz Manchester United - FC Kopenhaga ONLINE. Dla Kamila Grabary nie ma miejsca w reprezentacji Polski. Niepowoływany bramkarz spróbuje więc błysnął w elitarnych rozgrywkach. Czy na słynnym Old Trafford zachowa czyste konto? Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24.

Liga Mistrzów. Mecz Manchester United - FC Kopenhaga ONLINE

Ten wieczór mógłby należeć do Rakowa Częstochowa. Mistrz Polski przepadł jednak w decydującym o grupie Ligi Mistrzów dwumeczu z FC Kopenhagą. Dlatego to duński zespól z polskim bramkarzem zawalczy o niespodziankę na słynnym stadionie.

Póki co rozegrano dwie kolejki i to Manchester United zamyka tabelę grupy A.
Zaczął od wyjazdowej porażki z Bayernem Monachium (3:4), po czym niespodziewanie przegrał u siebie z Galatasaray Stambuł (2:3). Ewentualna trzecia wpadka może przekreślić szanse na awans do 1/8 finału.

FC Kopenhaga ugrała punkt. Też przegrała jedną bramką z Bayernem Monachium (1:2), tyle że na własnym stadionie. Z Turcji przywiozła remis przeciw Galatasaray (2:2). Wygrana była o włos, bo do 85 minuty telebim wyświetlał prowadzenie 2:0.

- Zdajemy sobie sprawę, że czasami będziemy musieli mocno się bronić, ale musimy mieć piłkę i grać cierpliwie. Ważne będzie, aby wykorzystać nadarzające się okazje - uważa przed meczem na Old Trafford trener FC Kopenhagi, Jacob Neestrup.

Dlatego Duńczycy bardzo liczą na Polaka. Kamil Grabara już w zeszłej edycji Ligi Mistrzów błysnął przeciw Anglikom, konkretnie późniejszemu triumfatorowi. Z Manchesterem City zachował czyste konto (0:0) m.in. dzięki obronieniu rzutu karnego.

Co ciekawe, Grabara gra bez zarzutu w Lidze Mistrzów, ale w reprezentacji nie ma dla niego miejsca. Selekcjoner Michał Probierz woli powoływać będącego po trzydziestce Łukasza Skorupskiego oraz grającego w Serie B Bartłomieja Drągowskiego. Na tym cierpi też gwiazda ligi francuskiej, Marcin Bułka z liderującego OGC Nice.

Przewidywane składy na mecz Manchester United - FC Kopenhaga:
Manchester United: Onana - Dalot, Varane, Maguire, Lindelöf - Amrabat, McTominay - Antony, Bruno Fernandes, Rashford - Højlund.

FC Kopenhaga: Grabara - Ankersen, Vavro, Diks, Sørensen - Lerager, Falk, Gonçalves - Elyounoussi, Claesson, Achouri.

Nie zagrają w meczu Manchester United - FC Kopenhaga:
Manchester United: Casemiro, Malacia, Martinez, Shaw, Wan-Bissaka
FC Kopenhaga: Clem, Meling

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Manchester United - FC Kopenhaga 1:0 (Liga Europy, 10.08.2020)
FC Kopenhaga - Manchester United 1:0 (Liga Mistrzów, 01.11.2006)

Mecz Manchester United - FC Kopenhaga TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie na kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Polsat Box Go, do której miesięczny dostęp kosztuje 40 złotych. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00 - zapraszamy!