Manchester United

4

Norwich City

0

• Pierwsza połowa słaba w wykonaniu United. Po przerwie włączyli wyższy bieg i wbili jeszcze 3 bramki i zwyciężyli w pełni zasłużenie. Norwich zostanie na 17 miejscu, ale widmo spadku zagląda coraz głębiej w oko Kanarków, bo dwa ostatnie mecze zagrają z Chelsea i Arsenalem

• juz 60 sekund minęł z doliczonych 180

• Jeszcze jedna próba Norwich. Olsson zdecydował się na strzał z 18 metrów, a piłka po dordze odbiła sie jeszcze od jednego z obrońców united i wylądowała na poprzeczce

• Snodgrass biegł z piłką w kierunku linii końcowej, złamał do środka, zgubił zwodem obrońcę, oddał strzał prawą nogą i zabrakło naprawde niewiele

• Już tylko 3 minuty do końca. Norwich już od dawna pogodzone z porażką, a United dążą do podwyzszenia prowadzenia.

• Young ze skraju pola karnego zdecydował sie na strzał, ale baardzo niecelnie.

• Rooney zobaczył, że nieco wysunięty przed bramke był Ruddy, zdecydował się na podcinkę z 16 metra, ale piłka wylądowała tylko na górnej siatce.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Tettey za Fera.

• Niezła okazja Elmandera. Odebrał piłkęprzed polem karnym United Rooneyowi. Minął 2 zawodników, wszedł w pole karne, oddał strzał ale zabrakło metra

• Dośrodkowanie z lewej strony, z samej linii końcowej. Akcje zamykał Valencia, który zagrał ją wzdłuż linii końcowej, a tam dobił ją do bramki Mata.

• GOOOOOL!! MATA PO RAZ DRUGI!!

• Jeszcze jedna ofensywna zmiana Giggsa. Hernandez za Cleverleya.

• Równieź kolejna zmiana w szeregach Norwich. Hooper w miejsce Redmonda

• Kagawa opuszcza boisko, który notuje dobry występ. W jego miejsce Young.

• Cała akcja mogła się skończyć cudowną bramką Rooneya. Anglik w bliźniaczej sytuacji do tej z 47 minuty, z taką róźnicą, że tym razem obronił Ruddy. Piłka jednak nie opuściła boiska. Zebrał ją pod linią końcową w narożniku Valencia, podał w narożnik pola karnego do Jonesa, który dośrodkował na 5 metr do Maty. Hiszpan tylko dołożył nogę i podwyższył prowadzenie.

• MAMY 3-0!! MATA!

• Na ostatnie 2 kwadranse na boisku melduje się Mata, który zmienia Welbecka

• Snodgrass ze stojącej piłki nad murem i nie bez problemów interweniował de Gea.

• Elmander za van Wolfswinkela.

• Rzut rożny bity przez Rooneya na długi słupek, tam najwyżej wyskoczył Vidic, ale metr nad poprzeczką

• Uderzenie Wellbecka z linii pola karnego, ale znów dobrze między słupkami Ruddy. Sytuacja otworzyła się przed napastnikiem United po tym jak piłka odbiła się od jednego z obrońców Norwich i trafiła na pierś Wellbecka, ten opanował piłkę i huknął z woleja

• United w drugiej połowie bardzo ofensywnie. Momentami wygląda to bardzo źle dla Norwich

• Kolejna dobra akcja United. Valencia na wolne pole do Kagawy, który wbiegł z piłką w pole karne, ale odegrał ją do Valencii, który źle przyjął futbolówkę i nie zakończył akcji strzałem

• Rooney zdecydował się zejść z piłką do środka. Żaden z obrońców Norwich nie doskakiwał do Anglika, która tym zachęcony do oddania strzału. Piłka uderzona perfekcyjnie, jeszczcze po drodze odbiła się od słupka i nic do powiedzenia nie miał Ruddy

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ROONEY!!

• Oba zespoły bez zmian

• I zaczynamy drugie trzy kwadranse.

• Za nami pierwsza połowa, która nie zachwyciła. United najgroźniejszy w ostatnich 5 minutach. Swoją pzewagę zdołali udokumentować golem, Norwich do przerwy bez choćby strzału.

• Lee Probert spogląda na zegarek, nabiera powietrza w płuca i daje zygnał do zakończenia pierwszej połowy

• Lee probert dorzuca 60 sekund do pierwszej połowy

• Karny dla United w pełni zasłużony. Piłka w polu karnym minęła kilku obrońców, do piłki dochodził Wellbeck, a Whittaker ratował się ciągnięciem za koszulkę napastnika United

• Do piłki podchodzi Rooney i pewnie pokonuje Ruddego.

• Rzut karny dla United, faulowany Wellbeck przez Whittakera

• Końcówka zdecydowanie dla United. Tym razem uderzał między nogami obrońców Valencia i z największym trudem brni Ruddy

• Dośrodkowanie w pole karne Jonesa z prawej strony boiska. Piłka spadła na 3 metr, atam w trudnej sytuacji oddał sstrzał Kagawa, ale tuż obok bramki

• Na Old Trafford tyle emocji co mięsa w parówkach

• Manchester nie potrafi rozmontować szczelnie ustawionej defensywy Norwich. Posiadanie piłki 70%-30% na korzyść gospodarze.

• Howson ukarany żółtą kartką za spóźniony wślizg

• Akcja na prawej stronie Evry, wycofał piłkę na 11 metr do Kagawy, ten zwiódł zwodem obrońcę, ale strzał Japończyka zablokował inny defensor Kanarków

• Mozolnie budowany atak przez United, kilkadziesiąt wymienionych podań i cały trud zniweczony przez Wellbecka, który niecelnie podawał pod polem karnym Norwich

• United zaczynają przejmować inicjatywę w tym meczu, ale póki co brakuje dokładnego podania w ostatniej fazie akzji. Najpierw niecelnie podawał Valencia, a chwilę później Wellbeck.

• W końcu dobra akcja United. Dosrodkowanie z prawej strony Evry na pole karne niedokładne, ale obrońcy Norwich wybili pikę w ten sposób, że piłka trafiła pod nogi wellbecka, który posłał bombę na bramkę, z którą poradził sobie Ruddy

• Sporo niedokładności po obu stronach, żadna drużyna nie potrafi zawiązać jakiejś składnej akcji

• Wieje nudą na Old Trafford.

• Próba z 18 metrów Rooneya, któy znajdował się na wprost od bramki, ale uderzenie Anglika zablokowali obrońcy Norwich. Piłka trafiła na prawą stronę do Valencii, a jego dośrodkwoanie zablokowane i piłka wyleciała na róg

• Początek bardzo spokojny, bez fajerwerków. Pierwsza minuta pod polem karnym gości, teraz chwilo jesteśmy pod polem karnym gospodarzy

• Losowanie wygrali gracze United, zatem od środka zaczynają gracze Norwich

• Niezwykły aplauz dla Giggsa zgotowała publiczność zgromadzona na Old Trafford, która bardzo efektownie prezentuje się w garniturze.

• Czerwony Diabły przystąpią do meczu po dwóch kolejnych porażkach: z Bayernem w LM i Evertonem w lidze. Norwich kontynuuje niechlubna serię 4 kolejnych porażek.

• Giggsowi, który po 631 ligowych występach, na ławce będą pomagali Nicky Butt, Paul Scholes i Phil Neville. Czy zdążą w ciągu czterech meczów przekonać do siebie zarząd klubu?

• Norwich plasuje się na 17 pozycji i ma tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. United są na 7 miejscu i już tylko maja matematyczne szanse na przeskoczenie Tottenhamu, do którego tracą aż 9 punktów.

• Dziś na ławce trenerskiej Manchesteru United zadebiutuje Rayan Giggs. Walijczyk na tym stanowisku zastąpił Davida Moeysa . Debiut nie będzie należał do najłatwiejszych, bo na Old Trafford przyjeżdża Norwich, które w ostatniej kolejce sprawiło sporo problemów Liverpoolowi.