• Koniec meczu. Manchester United wygrywa 2:0 z Queens Park Rangers.

• Po trzecim kolejnym rzucie rożnym piłkę wyłapuje Paddy Kenny.

• Rzut rożny dla Man Utd po zablokowanym podaniu Jonesa.

• Danny Welbeck uderza na bramkę, ale jego uderzenie jest niecelne.

• Ostatnia zmiana w Queens Park Rangers. Boisko opuszcza Jay Bothroyd, a pojawi się za niego Campbell

• Michael Carrick uderza na bramkę, piłka odbija się od słupka ,ale nie wpada do bramki gości.

• Samba Diakite schodzi ,a za niego pojawił się Wright-Phillips.

• Oraz Jones za Da Silve.

• Kolejne zmiany w Manchesterze United. Z boiska schodzi Paul Scholes, za niego pojawi się Cleverley.

• Żółta kartka dla Rafaela da Silva za niesportowe zachowanie.

• Dwie zmiany w QPR. Taarabt schodzi z boiska ,a za niego na boisku pojawi się Tommy Smith.

• 2:0!! Paul Scholes zdobywa bramkę po pięknym uderzeniu z dystansu. To jego 105 gol w Premier League!

• Da Silva próbuje podawać w polu karnym, ale piłkę wybijają obrońcy Rangers.

• Pierwsza zmiana Manchesteru. Za Ashleya Younga na boisku pojawił się Ryan Giggs.

• Powinno być 2:0 dla Manchesteru United. Rafael da Silva znalazł się w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem QPR. Ale Paddy Kenny obronił uderzenie obrońcy United.

• Kontratak piłkarzy Manchesteru United zakończone niecelnym uderzeniem Paula Scholesa.

• Z rzutu wolnego dośrodkowuje Adel Taarabt, piłkę wybija poza boisko Evra. Ku zaskoczeniu piłkarzy gości sędzia pokazuje, że od bramki rozpocznie David de Gea.

• Rzut wolny dla QPR.

• Seria podań piłkarzy Manchesteru United zakończona wybiciem piłki przez obrońce QPR Neduma Onuoha.

• Valencia podaje do Welbecka, Piłkarz Manchesteru zdobywa bramkę, jednak w momencie podania znalazł się na pozycji spalonej i gol nie został uznany.

• Rozpoczynamy II połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Manchester United po błędzie sędziego prowadzi z Queens Park Rangers 1:0.

• Paul Scholes uderza na bramkę ,ale niecelnie.

• Carrick podaje do Scholesa. Ale piłkę przejmują piłkarze gości.

• Posiadanie piłki 79% Manchester United, 21% Queens Park Rangers.

• Scholes podaje do Valencii, pomocnik United dośrodkowuje, ale uderzenie głową Welbecka jest niecelne.

• Wayne Rooney uderza zza pola karnego, ale kolejna dobra interwencja bramkarza QPR.

• Taarabt uderza w polu karnym na bramkę, jednak jego strzał zablokował ślizgiem Johny Evans.

• Na bramkę uderza Evra, ale bardzo niecelnie.

• Rooney podaje do Valencii, pomocnik Manchesteru podaje piłkę do angielskiego napastnika United, jednak jego uderzenie zablokowane przez obrońców gości.

• Rooney dośrodkowuje z prawej strony boiska. Głową uderza Ashley Young, jednak minimalnie niecelnie.

• Taarabt uderza, jest rykoszet i David de Gea jest zmuszony do przeniesienia piłki nad poprzeczką.

• Błędna decyzja sędziego w tej sytuacji. W momencie podania Young znajdował się na pozycji spalonej. Także Shaun Derry nie faulował go.

• Gooollll! Pewne uderzenie Rooneya. Czerwone diabły prowadzą 1:0.

• I czerwona kartka dla Shauna Derryego

• Rzut karny dla Manchesteru United.

• Pierwsza akcja w meczu piłkarzy gości. Nedum Onuoha podaje, ale piłkę przejmują obrońcy United.

• Lepsze uderzenie Ronneya niż poprzednie, ale piękną paradą popisuje się bramkarz QPR.

• Faulowany Ashley Young i kolejna szansa dla gospodarzy.

• Było zamieszanie w polu karnym gości ,ale brak strzału na bramkę przez piłkarzy Manchesteru.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Rooney uderza na bramkę, piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi poza boisko.

• W ataku piłkarze United, rzut wolny po faulu na Valencii.

• Mecz rozpoczynają piłkarze gospodarzy.

• Sędzią dzisiejszego pojedynku jest Lee Mason.

• W drużynie gości rezerwowymi zawodnikami są : Gabbidon, Campbell, Young, Černý, Wright-Phillips, Zamora, Smith.

• Na ławce rezerwowych gospodarzy usiądą : Jones, Giggs, Ji-Sung Park, Hernández, Cleverley, Amos, Pogba.

• Czerwone diabły są liderem Premier League z dorobkiem 76 punktów, natomiast QPR walczy o utrzymanie i zajmuje obecnie 17 miejsce w tabeli.

• Witam podczas relacji LIVE z meczu pomiędzy Manchesterem United oraz Queens Park Rangers.