2

• Po znakomitym, pełnym emocji spotkaniu Real pokonuje Manchester i awansuje od 1/4 LM. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec meczu!!

• Ronaldo oddał strzał z ostrego kąta, ale De Gea sparował piłkę na rzut rożny

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Rooney i tylko wspaniała interwencja Lopeza uratowała Real przed utratą bramki!

• Ronaldo przegrywa pojedynek sam na sam z De Geą!

• Sędzia doliczył pięć minut do drugiej połowy

• Po starciu z rywalem na boisku leżał Lopez, ale już wszystko w porządku i Hiszpan gra dalej

• Kaka oddał strzał z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka i od pleców bramkarza, ale w ostatecznym rozrachunku Hiszpański bramkarz szczęśliwie złapał tę piłkę!

• Pepe ukarany żółtą kartką

• Valencia za Rafaela

• Ronaldo zamieszał w polu karnym MU, ale oddał strzał który bez problemu obronił De Gea

• Ależ okazje dla MU! Najpierw pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał van Persie, a chwilę później strzał Rooney'a z kilku metrów został zablokowany przez obrońcę!

• Po wyrzucie piłki z autu, w polu karnym najlepiej znalazł się Giggs. Walijczyk oddał strzał głową i tylko instynktowna interwencja Lopeza uratowała Real!

• van Persie uderzał z dystansu, ale to uderzenie pewnie złapał Lopez

• Strzał głową Varane'a, dobijał Higuain, ale jego strzał z linii bramkowej wybił Rafael!

• Nani płasko dośrodkował w pole karne. Tam niefortunnie interweniował Ramos i wpakował piłkę do własnej bramki

• GOOOOOOL!! 1:0!! Sergio Ramos (samobój)

• Ronaldo zagrał w pole karne do Kaki, ale Brazylijczyk został zatrzymany przez Vidica

• Manchester rozpoczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza połowa tego emocjonującego spotkania. Jak na razie to Real jest stroną, która częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie wiele z tego wynika. Dlatego też to Manchester póki co jest w 1/4 LM. Na drugą połowę spotkania zapraszam za około 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy!!

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

• I zapowiadania zmiana. Za kontuzjowanego Di Marię wchodzi Kaka

• Real długo rozgrywa piłkę, ale nie przynosi to efektu w postaci przybliżenia się do bramki "Czerwonych Diabłów"

• Di Maria chyba nabawił się jakiegoś urazy, ponieważ leży na murawie i trzyma się za mięsień. Będzie potrzebna zmiana

• Za faul na Evrze żółtą kartką ukarany Arbeloa

• Z ostrego kąta uderzał van Persie. Lopez wybił piłkę przez siebie, ale Welback nie potrafił skorzystać z tego prezentu!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego we własnym polu karnym van Persie był faulowany przez Ramosa

• Po podaniu swojego prawego obrońcy z około 13. metrów strzelał Higuain, ale został zablokowany przez Ferdinanda

• Di Maria otrzymał podanie od CR7, ale za długo zwlekał z dośrodkowaniem i został zablokowany

• Higuain zagrał w pole karne do Ronaldo. Portugalczyk ładnie zgasił piłkę, ale naciskany przez obrońcę nie dał rady oddać strzału

• Welbeck dostał dobre podanie, wpadł w pole karne, ale oddał strzał, który zablokował Ramos

• Coentrao zagrał do Ronaldo, ten dośrodkował z końcowej linii boiska, ale uczynił to bardzo niecelnie

• Giggs dośrodkował z rzutu rożnego, W polu karnym najlepiej znalazł się Vidić, który uderzył piłkę głową i tylko słupek uratował "Królewskich" po tym strzale!

• Evra ukarany żółtą kartką za faul na Di Marii

• Nani dostał podanie na lewą stronę, wdał się w pojedynek z Varanem i to Francuz wyszedł zwycięsko z tego starcia

• Giggs zagrał do van Persiego, ten chciał dograć do Nani'ego, ale czujny Ramos przeciął to podanie.

• Nani miękko wrzucił w pole karne, ale tam Giggs został uprzedzony przez Coentrao i mamy rożny dla gospodarzy

• Higuain znalazł się w doskonałej sytuacji do zdobycia gola, ale naciskany przez Vidica, przestrzelił.

• Po starciu z Ronaldo na murawie leżał Cleverley. Na szczęście wszystko z nim w porządku i może kontynuować grę.

• Oezil zagrał długą piłkę do Di Marii. Argentyńczyk bez problemu ją przyjął, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Rafaela

• Długa piłka do van Persiego, ale Holender był na spalonym

• Z rzutu wolnego uderzał Ronaldo, ale trafił prosto w mur

• Coentrao faulowany przez Rafaela. Będzie dobra okazja dla Realu

• Naciskany przez Higuaina, De Gea wybija piłkę na aut

• Real rozpoczyna mecz!!

• Obie jedenastki są już na murawie Old Trafford, a z głośników dobiega hymn Ligi Mistrzów. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

• Ławka rezerwowych Realu: Antonio Adan, Raul Albiol, Karim Benzema, Jose Maria Callejon, Kaka, Pepe, Luka Modrić

• Ławka rezerwowych Manchesteru: Andres Lindegaard, Johny Evans, Javier Hernandez, Ashley Young, Antonio Valencia, Wayne Rooney, Shinji Kagawa

• Natomiast Real po bramkach Benzemy i Ramosa wygrał 225. El Clásico. Mecz ten, przez niezrozumiałe sędziowskie decyzje, wywołał sporo negatywnych emocji (zwłaszcza wśród kibiców Barcelony). Jednak obiektywnie trzeba przyznać, że "Królewscy" wygrali w pełni zasłużenie.

• W swoim ostatnim meczu Manchester pokonał Norwich, aż 4:0. Bramki dla "Czerwonych Diabłów" zdobyli: Kagawa (trzy) i Rooney. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Fergusona są o krok od odebrania mistrzowskiego tytułu Manchesterowi City.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy "Czerwone Diabły" utrzymają korzystny wynik z Madrytu? Czy też Real udowodni, że w tej chwili to on jest najlepszym klubem na świecie? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 1/8 Ligi Mistrzów, w której to Manchester United na własnym stadionie podejmować będzie Real Madryt. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ