• Dziękuje za wspólnie spędzone popołudnie. Kłania się Tomasz Chomczyk i zapraszam na równie emocjonujący wieczór z Ekstraklasa.net. Miłego wieczoru.

• Mata delikatnie w środek bramki i mamy 2-0!

• Martial dostał podanie od Herrery, wychodził sam na sam i został powalony na ziemie.

• Dość przypadkowo piłka spada na głowę Martiala w polu karnym. Francuz zgrywa ją do Maty, ale Hiszpan pudłuje.

• Ostatnia zmiana w zespole Tonyego Pulisa.

• Dobry pressing WBA i gubi się Smalling, piłka wybita w aut.

• Z boiska schodzi Rooney, a melduje się na nim Herrera.

• Dobra akcja United. Mata dośrodkowuje, Lingard odważnie wchodzi w drybling z dwoma rywalami. Pada na ziemię, ale sędzia ponownie nie używa gwizdka.

• Martial w "męskim" pojedynku z McAuleyem. Górą Francuz i rzut rożny dla United.

• Dwa strzały i 2 razy gospodarze domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzie jednak nie używa gwizdka.

• No i mamy debiut! Na placu gry pojawi się 18-latek Borthwick Jackson!

• Gromkie brawa na OT. Schweinsteiger wywalczył piłkę w starciu z 3 rywalami.

• Ależ szansa gości. Świetna piłka w pole karne. Zupełnie niepilnowany Berahino pudłuje z 2 metrów!

• Podwójna zmiana w szeregach WBA.

• McClean wbiegał w pole karne. Jones wszedł w nim walkę. Zawodnik WBA padł w polu karnym, ale sędzia nakazuje grac dalej.

• Evans tym razem nie dał się oszukać Martialowi. Wyprzedza Francuza i wyprowadza akcje gości.

• Dobrze rozegrana akcja na jeden kontakt między Schweinsteigerem, a Martialem. Kończył to wszystko Rooney, ale jego strzał został zablokowany.

• Ależ bezpardonowy atak Brunta na staw skokowy Maty. To mogła być czerwona kartka!

• Bezproduktywny Young opuszcza plac gry, a w jego miejsce Jones.

• Wychodzili trzech na trzech gracze United, ale Dawson zdołał przerwać atak.

• Również Rojo dostaje kartkę. Podcinał Sessegnon.

• Ostre wejście przy linii bocznej. Zupełnie niepotrzebny atak Rondona na nogi Smallinga.

• Dobra akcja gości. Sessegnon ładnie poszedł lewą flanką, ale tam dobrze spisał się Rojo.

• Martial dośrodkowuje w pole karne. Obrońcy wybijają przed 16-nastkę, tam piłkę zgarnia Lingard i pięknym strzałem ładuje ją w prawy dolny róg bramki WBA. 1-0!

• Obraz gry w drugiej połowie nie wiele się różni od tego w pierwszej części. Manchester trzyma piłkę, a WBA czeka na błąd.

• Myhill zbyt słabo wybił piłkę. Bliscy przejęcia byli gospodarze, ale w porę zaasekurowali bramkarza goście.

• Zaczynamy!

• Piłkarze wracają na płytę boiska, za chwilę zaczynamy.

• Brunt uderza, ale piłka wychodzi na róg i sędzia kończy pierwszą część gry.

• Smalling fauluje w walce o górną piłkę i jeszcze przed przerwą będzie szansa na gola dla WBA.

• Pan Mike Dean dolicza 2 minuty.

• Pierwszy celny strzał. Martial zgarnął piłkę przed polem karny, odwrócił się ze zwodem, strzelił... ale górą bramkarz gości.

• Lingard ograł na lewej flance Dawsona. Sędzia Dean sięga do kieszonki.

• Ależ okazja United. Długa piłka do Martiala, ten rozegrał na lewą stronę do rozpędzonego Lingarda. Anglik wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale jak z podziemi wyrósł Evans i świetnym wślizgiem wybił piłkę.

• Podciągnął kilkanaście metrów z piłką przy nodze Rooney, ale podanie niedokładne i wybijają obrońcy gości. Futbolówka szybko wraca jednak w posiadanie graczy van Gaala.

• Była okazja dla WBA. Po rzucie rożnym piłka wstrzelona w pole karne, niepewnie wychodził De Gea, ale zdążyli z pomocą partnerzy.

• Jak pokazują statystyki, Manchester United ma 76% posiadania piłki. Szkoda tylko, że póki co, bez celnego strzału na bramkę.

• Dobrze rozprowadzona akcja United, ale sędzia odgwizdał spalonego Rojo. Jak pokazały kamery, spalonego nie było.

• Dobra piłka w kierunku Rooneya. Anglik uderzył z około 20 metrów, ale McAuley zdołał go zablokować.

• Mata świetnie dośrodkował w pole karne. Lingard składał się do uderzenia, ale Dawson ubiegł Anglika.

• Manchester pozostał w posiadaniu piłki. Carrick ładnym podaniem uruchomił Marciala, ale sędzia dopatrzył się ręki. Zaczną goście.

• Lingard przebił się lewą stroną, ale w polu karnym znowu pustki...

• Była szansa dla Czerwonych Diabłów. Rooney podał do Schweinsteigera, ten zwodem zgubił rywala, ale na 16 metrze przed bramką, odskoczyła mu piłka.

• Długa akcja United zakończona słabym dośrodkowaniem Rojo, które łatwo wyłapał Myhill.

• West Bromwich wyszło do pressingu i mocno naciskają piłkarzy van Gaala. Manchester jednak niewzruszony, spokojnie podaje piłkę od nogi do nogi.

• WBA chciało się odgryźć. Brunt próbował lewą stroną, ale jego dośrodkowanie bardzo słabe.

• Pierwsza bardzo dobra okazja Manchesteru. Carrick podał do Rooneya, ten wyłożył piłkę do niepilnowanego Maty, ale Hiszpan strzelił tuż obok słupka. Pachniało golem!

• Martial wygrał pojedynek na prawej stronie, podał przed pole karne, ale wprost pod nogi Morrisona.

• W końcu West Bromwich dłużej utrzymało się przy piłce, ale podanie w kierunku Brunta niedokładne i zaczną Diabły.

• Pierwszy strzał United w tym meczu. Rooney strzela z 20 metra, ale bardzo niecelnie.

• Długa akcja Manchesteru, gracze WBA biegają za piłką.

• Szybsza próba rozegrania lewą stroną. Rojo dośrodkowywał, ale nikt nie przeciął futbolówki.

• Agresywnie w odbiorze gracze WBA. Odbiór i długa piłka w kierunku Rondona. Przy nim jak cień Smalling i skutecznie interweniuje.

• Smalling próbował długim podaniem uruchomić Lingarda, ale dobrze ustawiony Dawson.

• Dość prosta strata Maty, Rondon próbował wyjść z kontrą, ale dobrze ustawiony był Carrick.

• Young dość lekkomyślnie podawał piłkę przez środek pola. Na szczęście dla niego, goście nie wyprowadzili skutecznego kontrataku.

• Sessegnon i Young walczyli przy linii bocznej. Górą zawodnik WBA.

• Już na boisku leży Blind. Ostre starcie w środku pola.

• Pan Mike Dean zagwizdał po raz pierwszy. Gramy!

• Piłkarze już na płycie boiska, za chwilę zaczynamy!

• Jeżeli WBA dzisiaj pokona Manchester United, będzie to ich 3 wygrana z rzędu na Old Trafford.

• Tak zawodnik Manchesteru United życzy powodzenia swoim kolegom w dzisiejszym spotkaniu.

• Ławka rezerwowych WBA: Lindegaard; Olsson, Chester, Gardner, Lambert, Berahino, McManaman

• Ławka rezerwowych Manchesteru United: Romero, Borthwick-Jackson, Jones, Schneiderlin, Herrera, Pereira, Memphis.

• Witam i Zapraszam na mecz 12 kolejki Premier League, w którym Manchester United podejmie West Bromwich Albion.