Mecz AS Roma - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz AS Roma - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

AS Roma

1

SSC Napoli

2

• To tyle na dziś, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, zapraszam na kolejne relacje live w Gol24.pl!

• Napoli dominowało przez 75 minut, potem do głosu doszła Roma, w końcówce bohaterem został Pepe Reina. Co za mecz, ostatnie minuty były reklamą Serie A!

• Koniec meczu, Napoli zwycięża w Rzymie 2:1!

• Bohater Pepe Reina, co się dzieje w polu karnym Napoli! To może być interwencja sezonu, Hiszpan sparował piłkę na poprzeczkę, po czym wybił ją jeszcze poza pole gry!

• Co za emocje, Pepe Reina ponownie w dzisiejszym meczu zatrzymuje Mohameda Salaha w sytuacji sam na sam!

• Sędzia doliczył aż pięć minut do drugiej połowy!

• Roma absolutnie nie zasługiwała na tą bramkę, uderzenie Holendra wpadło do siatki nieco szczęśliwie. W końcówce czekają nas olbrzymie emocje.

• A jednak, będą emocje, pada gol dla Romy! Kevin Strootman strzałem z około dwunastu metrów trafia do siatki!

• Dośrodkowanie Bruno Peresa z prawej strony boiska zablokowane przez Raula Albiola. Defensywa Napoli pozostaje znakomicie dysponowana do ostatnich minut.

• Co za pech Mohameda Salaha! Znakomite zagranie prostopadłe od Radji Nainggolana, napastnik w sytuacji sam na sam trafia w słupek!

• Fantastyczna interwencja Wojciecha Szczęsnego! Polak zatrzymuje Marko Roga w sytuacji sam na sam, golkiper znakomicie wyczuł rywala! Powinno być 0:3!

• Pepe Reina dosłownie stratowany przez rozpędzonego w polu karnym Mohameda Salaha. Sędzia odgwizdał faul Egipcjanina.

• Na boisku w końcu komplet Polaków - Arkadiusz Milik zmienia Marka Hamsika.

• Lorenzo Insigne urywa się lewym skrzydłem, Włoch chciał uderzyć w sposób efektowny, wyszedł mu tylko wstydliwy kiks, przypominający zagranie rodem z futbolu amerykańskiego.

• Dries Mertens zmieniony przez Piotra Zielińskiego na ostatni kwadrans spotkania.

• Dries Mertens mógł obsłużyć dobrym podaniem kilku kolegów, zdecydował się na samodzielny strzał. Głupia decyzja Belga - strzał został szybko zablokowany, a napastnik dostaje reprymendę od Marka Hamsika.

• Co za zamieszanie na boisku - z boiska chyba powinien wylecieć Daniele De Rossi za dalsze dyskusje z sędzią, z ławki trenerskiej na trybuny został natomiast wysłany... trener Maurizio Sarri.

• Roma wymienia podania wokół pola karnego Napoli, jednak kiedy trzeba wejść w szesnastkę - pojawia się główny problem w dzisiejszym meczy dla gospodarzy.

• Zmiana w ekipie gości. Amadou Diawara zmienia Jorginho.

• Żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany Daniele De Rossi.

• Kalidou Koulibaly bez najmniejszych problemów zatrzymuje Kevina Strootmana we własnym polu karnym.

• Po zagraniu Mohameda Salaha piłki w polu karnym nie zdołał przyjąć Radja Nainggolan. Napoli pozostaje niewzruszone wobec prób ataków gospodarzy.

• Edin Dzeko wyprzedza obrońcę przy linii bocznej, nie wiedzieć jednak czemu od razu uderza na bramkę - piłka nawet nie zagroziła Pepe Reinie.

• Jeszcze jeden raz Pepe Reina wychodzi z bramki, Hiszpan nabija przy tym rywala - piłka dla Napoli! Co za przerwanie akcji!

• Pierwsza od dawien dawna dobra okazja Romy, sam na sam z golkiperem wychodził Mohamed Salah, reprezentanta Egiptu świetnym wyjściem z bramki powstrzymał Pepe Reina.

• Dries Mertens przedziera się w polu karnym w poszukiwaniu trzeciej bramki, ale jego strzał z trudnej pozycji spokojnie broni Wojciech Szczęsny.

• ...a Federico Fazio zastąpiony zostaje przez Bruno Peresa.

• Dwie zmiany w Romie. Stephan El Shaarawy opuszcza boisko, zmienia go Mohamed Salah...

• Znakomita parada Pepe Reiny - Hiszpan przepięknie zatrzymał strzał Diego Perottiego.

• Marek Hamsik zagrywa piłkę do lewej strony boiska w pole karne, dopada do niej Lorenzo Insigne, błyskawicznie odgrywając futbolówkę pod bramkę. Tam najszybszy przy niej był belgijski snajper, zdobywając swojego kolejnego gola w tym sezonie.

• Gol, Napoli prowadzi już 2:0, bramkę zdobywa oczywiście Dries Mertens!

• Giallorossi starają się wymienić kilka podań na własnej połowie, ale nerwowość w ich grze jest bardzo widoczna, co z pewnością im nie pomaga.

• Mecz wznowiony, przy piłce AS Roma!

• Zawodnicy wracają powoli na murawę Stadio Olimpico.

• Wierzymy w to, że po przerwie gospodarze zaprezentują się znacznie lepszą i obejrzymy lepsze widowisko. Zostańcie z nami!

• Póki co nie jest to specjalnie porywający mecz. Napoli zdecydowanie przeważa, mogło strzelić więcej niż jedną bramkę, Roma natomiast nie ma żadnego pomysłu na jakikolwiek atak - wszystkie akcje opierają się na dostarczeniu piłki do Stephana El Shaarawy'ego.

• Koniec pierwszej połowy w Rzymie, do przerwy 1:0 dla Napoli!

• Kostas Manolas z żółtą kartką za ostry faul na Lorenzo Insigne. Zasłużona kara dla obrońcy Romy.

• Ponownie w roli głównej snajper Romy. Tym razem w pięknym stylu minął on Elseida Hysaja, nie potrafił jednak wykończyć akcji celnym strzałem - zablokował go Kalidou Koulibaly.

• Głębokie dośrodkowanie ze środka boiska dociera do Stefana El Shaarawy'ego, lecz piłka tylko odbija się od włoskiego napastnika.

• Jeszcze jeden nieuznany gol - tym razem dla Azzurrich! Jego strzelcem Dries Mertens, ponownie po podaniu Marka Hamsika, ale sędzia dopatrzył się faulu w ataku Belga na Federico Fazio.

• AS Roma wymienia podania na własnej połowie, ale wciąż nie może jej opuścić - wygląda to tak, jakby rzymianie chcieli już udać się do szatni w celu wysłuchania uwag trenera.

• Piłka błyskawicznie przenosi się na drugą stronę boiska, szczęścia szuka Marko Rog, mocny strzał zza pola karnego zablokowany przez Juana Jesusa.

• W dobrej sytuacji znalazł się Kevina Strootmana, Holender uderza z 14 metrów, ale strzał przelatuje wysoko nad poprzeczką!

• Edin Dzeko znakomicie zatrzymany przez Kalidou Koulibaly'ego w polu karnym, obrońca znakomicie wyprzedził Bośniaka. Napoli uspokoiło swoją grę obronną.

• Napastnik Napoli zaprezentował bardzo dziwną cieszynkę, podszedł do narożnika boiska, po czym... zaczął udawać psa oddającego odchody. ;-)

• Cudowne prostopadłe podanie Marka Hamsika, piłka dociera do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Driesa Mertensa, Belg delikatną podcinką przenosi piłkę nad interweniującym polskim bramkarzem, wyprowadzając Napoli na prowadzenie.

• Gol, strzelcem Dries Mertens! 1:0 dla gości!

• Przepiękny wolej Diego Perottiego i piłka w siatce, szkoda że gol ten nie zostanie uznany. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką piłkarza Romy.

• Wrzutkę Diego Perottiego w pole karne głową wybija Elseid Hysaj. Ogromny tłok w polu karnym Napoli.

• Giallorossi wysokim pressingiem zmuszają gości do prostych błędów, póki co jest to taktyka efektywna.

• Marko Rog fauluje Daniele De Rossiego i ogląda żółtą kartkę - to nie było jego pierwsze przewinienie w dzisiejszym spotkaniu.

• Napoli odpowiada bardzo podobną sytuacją, z tym że tym razem piłka dotarła do napastnika w polu karnym! Głową z kilku metrów uderza Dries Mertens, Belgowi zabrakło dosłownie kilku centymetrów, by umieścić piłkę w siatce!

• Rzymianie próbują przejąć inicjatywę. Wrzutka Antonio Rudigera z prawej strony boiska, ale bezbłędny pozostaje Pepe Reina, łapiąc to dośrodkowanie.

• Strzał Radjy Nainggolana z około 25 metrów spokojnie broni Pepe Reina - nie było to jednak zbyt wymagające uderzenie.

• Pepe Reina wyszedł z bramki, by powstrzymać Stefana El Shaarawy'ego, bramkarz nie myli się i łapie piłkę!

• Długie górne podanie od Elseida Hysaja przechwycił Wojciech Szczęsny.

• Pierwsze kilka minut stoi pod znakiem ofensywy Napoli. Roma zepchnięta do głębokiej defensywy.

• Groźne podanie Antonio Rudigera, obrońca zbyt lekko posłał piłkę do Federico Fazio, bardzo bliski jej przejęcia był Dries Mertens.

• Wojciech Szczęsny pewnie łapie zablokowane dośrodkowanie Marka Hamsika.

• Kostas Manolas faulowany przy próbie wybicia piłki spod własnego pola karnego.

• Pierwszy gwizdek arbitra i piłka w grze, ma ją Napoli!

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Luca Banti.

• Przywitanie zespołów za nami, czekamy już tylko na pierwszy gwizdek.

• Piłkarze wychodzą z tunelu na murawę Stadio Olimpico w Rzymie!

• Roma zagra dziś w 4-2-3-1, Napoli natomiast wyjdzie ustawione w charakterystycznym dla siebie 4-3-3.

• Do meczu pozostało kilka minut! Kto dziś zdobędzie trzy punkty?

• Rezerwowi Napoli: Luigi Sepe, Rafael Cabral, Ivan Strinić, Allan, Emanuele Giaccherini, Christian Maggio, Nikola Maksimović, Piotr Zieliński, Leonardo Pavoletti, Amadou Diawara i Arkadiusz Milik.

• Rezerwowi Romy: Alisson, Bogdan Lobont, Emerson, Gerson, Clement Grenier, Leandro Paredes, Bruno Peres, Marco Rui, Mohamed Salah, Francesco Totti i Thomas Vermaelen.

• Mecz zapowiada się ciekawie, bo zmierzą się ze sobą wicelider i trzecia drużyna tabeli. Delikatnym faworytem pozostają piłkarze Luciano Spalletiego.

• Znamy składy obu drużyn - póki co od pierwszych minut na murawie z trzech Polaków pojawi się jedynie Wojciech Szczęsny.

• Witam Państwa, już za pół godziny rozpocznie się mecz AS Roma - Napoli! Na relację live zaprasza Piotr Bernaciak.

JCZ, Mateusz Skrzyński

Roma - Napoli LIVE! Szczęsny kontra Milik i Zieliński
1/3
przejdź do galerii

Roma - Napoli LIVE! Szczęsny kontra Milik i Zieliński ©Damian Kościesza

Mecz AS Roma - Napoli ONLINE. Druga siła konta trzecia. W akcji Szczęsny, Milik i Zieliński. Spotkanie Romy z Napoli w ramach 27. kolejki ligi włoskiej zapowiada się niezwykle ekscytująco. Relacja LIVE w GOL24 od 15:00.

AS Roma - Napoli ONLINE

- To na pewno będzie dobry mecz. Spodziewam się ofensywnej gry Napoli, które zrobi wszystko, by wygrać. Najważniejsze będzie tutaj podejście mentalne. Jeśli będziemy równie zdeterminowani, co oni, nie powinni nas pokonać. Wtedy nasza jakość weźmie górę. Czeka nas mecz dwóch wściekłych zespołów - podsumował Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski postara się zatrzymać polski duet z Napoli.

Spotkanie na Stadio Olimpico zapowiadane jest jako bezpośrednia walka o wicemistrzostwo Włoch. Obecnie rzymianie mają pięć punktów przewagi nad ekipą z Neapolu. Obie drużyny nie mają za sobą najlepszego tygodnia. Do rywalizacji przystąpią po porażkach w Coppa Italia. Napoli przegrało półfinałowe starcie z Juventusem 1:3, zaś Roma okazała się gorsza w derbowym starciu z Lazio 0:2. - Pomimo ostatnich wyników, wydają się być w dobrej formie. Grają naprawdę dobry futbol. Czeka nas trudny mecz i nie możemy tłumaczyć się zmęczeniem - oznajmił trener Romy Luciano Spalletti.

Oprócz Wojciecha Szczęsnego w sobotę na pewno będziemy mogli oglądać Piotra Zielińskiego. Allan - największy konkurent Polaka w walce o podstawową jedenastkę, z powodu kontuzji nie przyleciał do stolicy Italii. Do dyspozycji trenera będzie też Arkadiusz Milik. Po kontuzji 33-krotnego reprezentanta Polski nie ma już śladu i gra on w coraz większym wymiarze czasowym.

Przypuszczalne składy:

AS Roma: Szczęsny – Manolas, Fazio, Rudiger – Peres, Strootman, Rossi, Emerson, Salah, Nainggolan – Dżeko.

Napoli: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Zieliński, Diawara, Hamsik – Callejon, Mertens, Insigne.

Sonda

AS Roma - Napoli: Kto wygra mecz ligi włoskiej?

Forma w ostatnich meczach:

AS Roma:
Lazio Rzym – Roma 2:0 (Puchar Włoch, 01.03.2017)
Inter Mediolan – Roma 1:3 (liga włoska, 26.02.2017)
Roma - Villarreal 0:1 (Liga Europy, 23.02.2017)

Napoli:
Juventus Turyn – Napoli 3:1 (Puchar Włoch, 28.02.2017)
Napoli – Atalanta 0:2 (liga włoska, 25.02.2017)
Chievo – Napoli 1:3 (liga włoska, 19.02.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania:

Napoli – Roma 1:3 (liga włoska, 15.10.2016)
Roma – Napoli 1:0 (liga włoska, 25.04.2016)
Napoli – Roma 0:0 (liga włoska, 13.12.2015)

Mecz AS Roma - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję przeprowadzi stacja Eleven. Wprowadzenie o 14:55, początek meczu o 15:00. Komentują Mateusz Święcicki i Filip Kapica. Relacja LIVE z Roma – Napoli w GOL24.pl