Mecz Atletico Madryt – Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Atletico Madryt – Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/2 finału
2017-05-10 20:45

Atletico Madryt

2

Real Madryt

1

• To koniec emocji na dziś! Za wspólnie spędzone chwile serdecznie dziękuje i życzę miłego wieczoru!

• Po bardzo ciekawym początku wydawało się, że Atletico powalczy jeszcze o awans! Niestety dla graczy Diego Simeone, Real zdołał zdobyć bramkę i wyssać nadzieje Atletico! Brawo dla obu drużyn za świetny i emocjonujący dwu mecz i z niecierpliwością czekamy na wielki finał Ligi Mistrzów!

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Real Madryt dołącza do Juventusu i zagra w wielkim finale Champions League.

• Tylko dwie minuty doliczone do tego spotkania!

• Strzał Gabiego spokojnie łapie Keylor Navas.

• Jeszcze próbował Cristiano Ronaldo, ale nie jest to mecz Portugalskiej gwiazdy. Po raz kolejny uderza bardzo źle.

• Jeszcze jedna zmiana. Alvaro Morata zmienia strzelca bramki dla Realu Isco!

• Tempo meczu całkowicie się uspokoiła. Chyba można już śmiało mówić: Witamy Real Madryt w Cardiff!

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Ukarany Angel Correa.

• Za długo zwlekał ze strzałem Kevin Gameiro i napastnik gospodarzy traci piłkę.

• Kibice Realu już świętują na trybunach. Nic dziwnego zostało 10 minut do zakończenia meczu, a Atletico musi strzelić aż 3 bramki.

• Przepiękna akcja Karima Benzemy z pierwszej połowy przy golu Isco!

• A także Marco Asensio, który zmienia Karima Benzemę.

• Podwójna zmiana także w Realu. Lucas Vazquez zmienia Casemiro.

• Ostatnią zmianę wykorzystuję Simeone. Angel Correa zmienia Koke.

• Kolejna świetna akcja Karima Benzemy, ale teraz Diego Godin nie pozwolił uderzyć Francuzowi.

• Po świetnym dośrodkowaniu Marcelo, na bramkę Oblaka uderzał Benzema. Tym razem jednak Francuz trafia obok bramki.

• Kolejne słabe dośrodkowanie graczy Atletico. Piłka dla Realu.

• Mocne uderzenie Griezmanna, ale po raz kolejny świetnie broni Navas!

• Piłka w siatce po strzale Luki Modricia, ale Cristiano Ronaldo absorbował bramkarza, a był na pozycji spalonej.

• Ależ mieli sytuacje goście! Najpierw świetnie uderzał Carrasco, obronił Navas, dobijał Griezmann, ale po raz kolejny znakomicie obronił golkiper gości! Uratował swoją drużynę bramkarz Realu!

• Długo przy piłce utrzymuję się Real. Zawodnicy Królewskich spokojnie radzą sobie z atakami gospodarzy.

• Czy Atletico jeszcze stać na kolejne gole? Tak Atletico cieszyło się po drugim golu.

• Kompletnie bez pomysłu Atletico. Nie widać takiego zaangażowania jak to wyglądało w pierwszej połowie.

• Dobra akcja Realu, zakończona niecelnym strzałem Cristiano Ronaldo.

• A także Thomas Partey, który zmienia Jose Gimeneza.

• Podwójna zmiana w szeregach Atletico. Kevin Gameiro zmienia Fernardo Torresa.

• Dobry, mocny i plasowany strzał Isco, który leci obok słupka bramki Oblaka.

• Świetnie radzi sobie obrona gości z atakami Atletico.

• Walczyli o piłkę Griezmann i Ramos. Górą Hiszpański defensor.

• Tak Real cieszył się z gola

• Antoine Griezzman z rzutu wolnego uderza tuż nad poprzeczką.

• Strzał z dystansu Carrasco, po którym Belg zderzył sę z Isco. Mamy rzut wolny dla gospodarzy!

• Potężne uderzenie z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo, ale znakomicie broni Jan Oblak.

• Faul na Tonim Kroosie tuż przed polem karnym Atlietico.

• Zaczynamy drugą część meczu! Ostatnie 45 minut nadziei kibiców Atletico!

• Sędzie kończy pierwszą połowę. Czy Atletico da radę się podnieść i zdobyć trzy bramki? Tego dowiemy się przez kolejnych 45 minut.

• Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

• Karim Benzema minął trzech obrońców rywala, uderzył na bramkę, świetnie interweniował Jan Oblak, ale Isco dobiegł do piłki i z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki! Sytuacja Atletico się skomplikowała. Gracze Simeone muszą teraz wygrać 5:1.

• GOOOOL! Isco strzela bramkę!!

• Dobre dośrodkowanie Isco, ale świetnie wyłapuje piłkę golkiper gospodarzy.

• Indywidualna akcja Isco zakończona jego słabym strzałem wprost w Oblaka.

• Mecz zmienia się w pole walki. Tym razem Gabi ukarany żółtą kartką!

• Sergio Romos za pyskowanie także ukarany żółtą kartką.

• I za to zagranie Diego Godina ukarany żółtą kartką.

• Cristiano Ronaldo poturbowany przez Diego Godina. Potrzebna pomoc medyczna.

• Strzał Saula z dystansu ląduje w rękach Keylora Navasa.

• Pierwszy raz w tym meczu przy piłce widać było Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor kompletnie niewidoczny.

• Atletico nie chce teraz wysoko zaatakować. Mają dobry wynik, a lepiej zebrać siły i zaatakować w drugiej części meczu.

• Ale ryzykownie wszedł wślizgiem w swoim polu karnym Griezmann! Mało brakowało a byłby rzut karny.

• Po drugim golu gra trochę się uspokoiła. Czy Atletico stać na tak duży zryw!?

• Dośrodkowanie Toniego Krossa, ale najwyżej wyskakuje Jose Gimenez.

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Co się dzieje! Pewny strzał Antoine Griezmanna!!

• Ależ początek meczu dla Atletico! Już muszą strzelić jednego gola aby doprowadzić do dogrywki! Nikt się tego nie spodziewał!

• Rzut karny dla Atletico!! Fernando Torres faulowany przez Varane!

• Idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego Koke, a na 5 metrze najwyżej wyskoczył Saul, który bardzo mocno uderza głową i trafia do siatki!!

• GOOOOOL! Saul Niguez daje nadzieję kibicom Atletico!!!

• Lekko przeciągnięte dośrodkowanie Carrasco i piłka dla Realu.

• Dobra indywidualna akcja Carrasco, który przewraca się w polu karnym przeciwnika. Gwizdek sędziego jednak milczy.

• Świetne uderzenie Casemiro z głowy, ale Jan Oblak popisuje się idealną paradą! Ależ rozpoczął się ten mecz!

• Stefan Savić za faul na Isco otrzymuje żółtą kartkę.

• Bardzo wysoko podchodzi Atletico. Widać, że nie chcą się poddawac.

• Świetna akcja Atletico, ale po strzale Koke znakomicie broni Navas.

• Szybko ukarany żółtą kartką Danilo.

• Pierwszy strzał Antoine Griezmanna leci wysoko ponad bramką.

• Pierwszy gwizdek rozpoczyna to wielkie widowisko!

• Rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

• Cüneyt Çakır wyprowadza obie drużyny! Zaraz zaczynamy!

• Jak go powstrzymać?

• Zostało 25 min do meczu. Zapraszam Państwa do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, która możecie Państwo znaleźć u góry panelu.

• Losy dwumeczu są praktycznie przesądzone. Ciężko będzie wyrwać Realowi awans. Atletico więc po raz kolejny odpadnie z Ligi Mistrzów ze swoim rywalem zza miedzy.

• Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Realu 3:0. Tydzień temu największy popis dał Cristiano Ronaldo, który zdobył wszystkie bramki.

• Kto dziś wygra!?!?

• Skład Atletico!

• Skład Realu Madryt!

• Witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie! Już za godzinę rozpocznie się rewanżowe spotkanie półfinałowego pojedynku pomiędzy Atletico Madryt a Realem Madryt! Na relację live z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Bartłomiej Modzelewski

1/5
przejdź do galerii

©AFP/East News

Piłkarze Realu Madryt są z pewnością myślami już w Cardiff. Po świetnym pierwszym meczu i popisie Cristiano Ronaldo, który zaliczył hat-tricka, Królewscy jedną nogą są już w finale. Trzeba jednak dopełnić formalności i rozegrać mecz na Vicente Calderón.

Mecz Atletico Madryt – Real Madryt ONLINE.

Chociaż od paru lat Atletico nie schodzi z górnej półki europejskiej piłki to za każdym razem nie może znaleźć sposobu na tego samego przeciwnika – Real Madryt. Wcześniej dwukrotnie drużyny spotykały się w finale, a raz w ćwierćfinale Champions League.
Za każdym razem to Królewscy wychodzili obronną ręką z tych pojedynków. W tym sezonie derby Madrytu oglądamy w półfinale i po raz kolejny wygląda na to, że to podopieczni Zinedine'a Zidane'a przejdą dalej. Po znakomitym popisie Cristiano Ronaldo, jego drużyna ma trzy bramki przewagi. Oznacza to, że Atletico musiałoby strzelić cztery gole aby przejść dalej. Przy aktualnej formie zawodników zawodników Realu, wydaje się to niemożliwe do wykonania.

#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Atletico ma nikłe szanse aby dołączyć do Juventusu i zagrać w finale Ligi Mistrzów. Sam trener i zawodnicy podkreślają, że nie mają nic do stracenia i będą walczyć do samego końca. - Wiemy, że awans jest skomplikowaną sprawą, ale musimy iść krok po kroku. Chcemy zachować czyste konto, bo strata bramki uczyni nasz cel jeszcze trudniejszym do osiągnięcia. Strzelenie gola w pierwszej połowie dałoby nam dużo siły, a kibice byliby podekscytowani. Fani na pewno będą nerwowi. Jak zawsze w tak wyrównanych meczach ważne będą detale oraz głowa. – mówił przed meczem Saul Niguez, pomocnik drużyny Atleti.

Mimo, że sprawa awansu wydaję się rozstrzygnięta, zacieramy ręce na to widowisko. Derby Madrytu od lat budzą wiele emocji i wydaje się, że dziś będzie podobnie. Gwiazdy obu drużyn mogą w pojedynkę odmienić losy meczu i mamy nadzieję, że zobaczymy dziś świetny piłkarski spektakl.

Mecz Atletico Madryt – Real Madryt TRANSMISJA NA ŻYWO.

Mecz Atletico - Real będzie dostępny w stacji Canal+, początek o godzinie 20:45. Zapraszamy na relację LIVE w Gol24.pl! Start o godzinie 20:15!