Mecz Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela ONLINE. Gdzie...

Bayern Monachium

3

Anderlecht Bruksela

0

• Serdecznie dziękuje za uwagę i zapraszam jutro na kolejny wieczór pełen emocji razem z GOL24!

• Bayern wygrywa w pełni zasłużenie. Anderlecht nie miał żadnych argumentów żeby zagrozić swoim rywalom. Kibice Bawarczyków czują jednak mały niedosyt, ponieważ czerwona kartka dla gości na samym początku spotkania powinna pozwolić mistrzowi Niemiec wygrać dużo wyżej.

• I koniec! Rozbrzmiał ostatni gwizdek!

• Potężne uderzenie Lewandowskiego, tylko że prosto w ręce golkipera przeciwnika.

• Jerome Boateng zagrywa przepiękne podanie prostopadłe do Kimmicha, który mija bramkarza i uderza na pustą bramkę! Bayern 3, Anderlecht 0

• GOOOOOOOOOOL! Joshua Kimmich dobija i tak leżącego już rywala!

• Bardzo zaskakujące uderzenie nożycami Arjena Robbena. Piłka nabrała dziwnego toru lotu ale i tak ląduje ponad poprzeczką.

• Robert Lewandowski przegrywa niestety kolejny już dzisiaj z bramkarzem rywala.

• Zmiana także w Bayernie. James Rodriguez musi opuścić murawę na rzecz Kingsleya Comana.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Łukasza Teodorczyka zastępuje Hamdi Harbaoui.

• James dogrywa w pole karne, ale Robert Lewandowski nie doszedł do piłki zagranej przez Kolumbijczyka.

• Od razu Carlo Ancelotti korzysta z kolejnej zmiany. Franck Ribery opuszcza boisko, a melduje się na nim Thomas Muller!

• Pierwsza zmiana w szeregach Bayernu. Jerome Boateng zastępuje Javiego Martineza.

• Corentin Tolisso ukarany żółtą kartką.

• Robert Lewandowski podejmuje bardzo złą decyzję i wystawiając piłki na pustą bramkę dla Robbena. W posiadaniu Anderlecht.

• Nieprzygotowane uderzenie Robbena i futbolówka ląduje daleko poza bramką rywala.

• Piłka wpada do bramki po strzale Sule, ale wcześniej rozbrzmiewa gwizdek. Faul dla Anderlechtu!

• James Rodriguez mocno uderza z dystansu i znowu broni Mats Sels.

• Joshua Kimmich podłącza się do akcji ofensywnej. Dogrywa idealną piłkę do Thiago, który musiał tylko i wyłącznie dostawić nogę i z bliskiej odległości wpakować futbolówkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOL! Thiago Alcantara w końcu znajduje sposób na pokonanie bramkarza Anderlechtu!

• Znowu dobrze zachowuje się Matz Sels, który jest dzisiaj nieoceniony dla swojej drużyny. Tym razem golkiper gości znakomicie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Ależ piękne podanie Jamesa do Arjena Robbena! Tylko że Holedner przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Anderlechtu!

• Henry Onyekuru zmienia Nicolae Stanciu!

• James dogrywa idealną piłkę na głowę Sule, ale znowu Matz Sels ratuje swoją drużynę.

• Nicolae Stanciu fauluje Riber'ego i dostaje żółtą kartę.

• Dobra sytuacja Roberta Lewandowskiego! Polak minimalnie myli się przy swoim uderzeniu!

• Nieprawdopodobne! Gracze Anderlechtu mieli cudowną szansę na zdobycie gola! Alexandru Chipciu uderza w słupek! Ależ było blisko!

• Ależ bomba Tolisso! Znakomicie broni jednak bramkarz gości!

• No i wracamy po przerwie! Goście rozpoczynają drugą cześć meczu!

• Bayern zdecydowanie nie wykorzystuje przewagi w taki sposób jaki mógłby. Widać to nawet po zachowaniu trybun, którzy domagają się dużo wyższego prowadzenia!

• Sędzia kończy pierwszą połowę!

• Uderzenie przewrotką Javiego Martineza! Świetnie broni jednak Matz Sels!

• Znakomita dwójkowa akcja Ribery'ego i Jamesa, kończy się niedokładnym dośrodkowaniem tego drugiego.

• Stanciu marnuje świetną okazję do wyrównania! Koledzy wystawili mu idealną piłką, ale zawodnik gości nie trafia w piłkę! Takich sytuacji może już nie być!

• Franck Ribery po samodzielnej akcji mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale obrońcy gości uprzedzili atakujących Bayernu.

• Nicklas Sule uderza bardzo niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Teodorczyk ja lew walczył w polu karnym, ale jakby się nie starał to nie miał szans z dwoma stoperami Bayernu.

• Trebel oddaje dobry strzał na bramkę, z którym jednak Neuer nie miał żadnych problemów.

• Zaskakujące uderzenie Clorentina Tolisso! Piłka mija poprzeczkę bramki Anderlechtu o dosłownie kilka centymetrów!

• Znakomita akcja Bayernu! Zabrakło ciut dokładności, a Thiago piętą idealnie obsłużyłby Lewandowskiego.

• Franck Ribery uciekał obronie rywala, lecz Tolisso zagrywa niedokładne podanie i Bayern traci posiadanie.

• W ostatniej chwili Leander Dendocker zdejmuje piłkę z nogi Roberta Lewandowskiego! Mogło być bardzo groźnie.

• Andy Najar doznaje urazu i musi opuścić boisko. Zmieni go Dennis Appiah.

• Sofiane Hanni przeprowadził znakomitą akcję indywidualną, która zakończyła się na Nicklasie Sule.

• Bardzo słabe uderzenie z rzutu wolnego Jamesa. Piłka leciała wysoko ponad bramką.

• Adrien Trebel bardzo brzydko fauluje Thiago i otrzymuje żółtą kartkę.

• Arjen Robben przewraca się w polu karnym przeciwnika. Tym razem jednak nie ma mowy o wskazaniu na wapno.

• Znakomite podłączenie się do akcji ofensywnej przez Tolisso. Mało brakowało a młody Francuz doszedłby do piłki i mocno zagroził bramce rywala.

• Piekielnie mocny początek kapitana reprezentacji Polski! Lewy cały czas jest pod grą i nie mogą poradzić sobie z nim defensorzy Anderlechtu.

• Znowu Lewandowski miał bardzo dużo miejsca, ale uderza niecelnie głową.

• Lewandowski z rzutu wolnego. Niestety uderza prosto w mur!

• Franck Ribery za niepotrzebne dyskusje z arbitrem dostaje żółtą kartkę!

• GOOOOOOOOOOOOL! Robert Lewandowski pewnie wykorzystuje 11!

• Sven Kums otrzymuje czerwoną kartkę! Robert Lewandowski wychodził na 100% okazję.

• Rzut karny dla Bayernu Robert Lewandowski faulowany w polu karnym!

• James uderza na bramkę, ale spokojnie broni bramkarz gości!

• Rozpędzony Joshua Kimmich został łatwo zatrzymany przez Nicolae Stanciu.

• Już na samym początku meczu przy jednym ze starć ucierpiał Łukasz Teodorczyk. Na szczęście naszemu rodakowi nic poważnego się nie stało.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu i ruszyli!

• Obie drużyny już na murawie! Trwa przywitanie kapitanów, którymi są dzisiaj Manuel Neuer i Sofiane Hanni !

• Prawdziwą szansę od Carlo Ancelottiego dostaje James Rodriguez. Kolumbijski gwiazdor zagra dzisiaj za plecami Roberta Lewandowskiego jako typowa 10.

• Nie muszę rozmawiać z "Lewym" na temat wywiadu, jakiego ostatnio udzielił. Będę natomiast rozmawiał z nim na temat wtorkowego meczu. To on jest najważniejszy

- skomentował sytuację Lewego Carlo Ancelotti.

• Bardzo głośno jest ostatnio o Robercie Lewandowskim, który w wywiadzie mocno skrytykował letnie transfery swojego klubu. Sprawa odbiła się głośnym echem. W tej sprawie głos zabierał sam prezydent klubu, który otwarcie przyznał że nie będzie tolerował takiego zachowania.

• Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Bayern Monachium. Nikt nie widzi innej możliwości niż wysoka wygrana Bawarczyków.

• Najważniejszą informacją przed meczem jest fakt, że mamy od początku dwóch Polaków! Naprzeciw siebie staną Robert Lewandowski i Łukasz Teodorczyk! Kto dziś będzie górą?

• Skład Anderlechtu Bruksela!

• Skład Bayernu Monachium!

• Dobry wieczór! Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela!

Bartłomiej Modzelewski

Mecz Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela ONLINE. W Monachium mówi się o tym otwarcie. Bayern ma walczyć o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Pierwszą przeszkodą na drodze do upragnionego trofeum będzie Anderlecht Bruksela. Zdecydowanym faworytem tego meczu są mistrzowie Niemiec, a inna opcja niż ich zwycięstwo wydaje się wręcz nierealna. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela ONLINE

Mimo tego że Bayern posiada wręcz kosmiczną kadrę to ich początek sezonu zachwycać nie może. Rzadko zdarza się bowiem, żeby drużyna z Bawarii przegrywała mecz już na początku sezonu. Przegrana 2:0 z Hoffenheim odbiła się szerokim echem w piłkarskim świecie.
Teraz podopieczni Carlo Ancelottiego chcą zmazać tą plamę wysokim zwycięstwem z Anderlechtem. Nikt nie dopuszcza nawet innej możliwości. Bayern w tym meczu ma dominować, a zakończyć go kilku bramkowym zwycięstwem. Mimo tego Carlo Ancelotti nie chce lekceważyć rywali:

− Anderlecht to dobry zespół. Mieli problemy na początku sezonu, ale już w swoim ostatnim spotkaniu zagrali dobrze. Ich zespól jest dobrze zorganizowany i posiada wiele opcji gry w ofensywie. Grają z zachowaniem spokoju i ponadto dobrze grają w powietrzu - skomentował rywala szkoleniowiec Bayernu.

Dla Polskich kibiców szczególnie interesujący będzie pojedynek snajperów naszej kadry narodowej. Naprzeciw siebie staną Robert Lewandowski oraz Łukasz Teodorczyk. Obaj są podstawowymi piłkarzami, a nawet gwiazdami swoich drużyn. To oni stanowią siłę ofensywnę zarówno Bayernu jak i Anderlechtu.

Anderlecht swój sezon rozpoczął bardzo źle. 10. miejsce i tylko 8 punktów po 6 kolejkach to nie jest na pewno to czego oczekują od nich kibice. Teraz będzie dużo trudniej, a ich grupa w Champions League jest piekielnie trudna. Po Bayernie czekają jeszcze Celtic i przede wszystkim PSG. Nawet o 3. miejsce będzie bardzo ciężko. Historia jednak nie raz już pokazała, że nie ma co spisywać na straty drużynę przed rozpoczęciem rozgrywek.

Kto wygra Ligę Mistrzów?

Mecz Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 20 w Canal+. Początek transmisji ze spotkania Bayern - Anderlecht od godz. 20:40 w Canal+. Spotkanie komentować będą Rafał Wolski i Maciej Murawski (z Monachium).

20:45 mecz Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela
Canal+

Tekstowa relacja na żywo z meczu Bayern Monachium - Anderlecht Bruksela w GOL24.pl!