Mecz Bayern Monachium - Hannover 96 ONLINE. Nowe-stare...

Mecz Bayern Monachium - Hannover 96 ONLINE. Nowe-stare rozdanie. Heynckes odbuduje potęgę?

Liga niemiecka, 14. kolejka
2017-12-02 15:30

Bayern Monachium

3

Hannover 96

1

• Na dziś to wszystko! Dziękuje pięknie za uwagę!!

• Bayern wygrywa dzisiejszy mecz z Hannoverem 3:1, chociaż wcale nie było tak łatwe spotkanie dla gospodarzy jak mogło się wydawać. Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji sprawiło, że do 67 minuty utrzymywał się wynik remisowy. Koniec końców trzy punkty zostają w Monachium, a Robert Lewandowski zdobyła 14 bramkę w tym sezonie!

• Ostatni gwizdek arbitra, który zakończył nam dzisiejszy pojedynek!!!!!

• Trzy minuty doliczone przez arbitra.

• Mamy ostatnią zmianę w drużynie Bayernu. Boisko opuszcza Coman, w jego miejsce na placu gry pojawia się Ribery.

• GOOOOOOOL!!!!! To było wręcz oczywiste !!!! Pewny strzał i mamy 14 trafienie Lewandowskiego!!!

• Mamy jedenastkę!!!! Faulowany w polu Coman!!!! Stanie przed szansą strzelenia gola Lewandowski!!!

• Kolejny piekielnie mocny strzał z dystansu Vidala broni Tschnauer!

• Zmiana również w Bayernie. Na murawie pojawia się Alaba, który zastąpił Mullera.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu w drużynie gości. Murawę opuszcza Sorg, w jego miejsce na boisku pojawia się Alboronz.

• Uderzenie Fossuma z dystansu obok bramki Bayernu.

• Znowu pudło Roberta, który wyszedł sam na sam z bramkarzem Hannoveru, ten jednak skrócił kąt i obronił strzał Polaka.

• Ależ bliski szczęścia Lewy!!!! Próba uderzenia z powietrza wewnętrzną częścią stopy po znakomitym dograniu Comana. Niestety uderzenie Lewego było niecelne i piłka przeleciała obok bramki.

• Gra się nieco uspokoiła Bawarczycy próbują ataku pozycyjnego.

• Zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił strzelec bramki dla Hannoveru - Benschop, w jego miejsce na murawie pojawia się Harnik.

• Dośrodkowanie w pole karne, Coman jednym przyjęciem piłki zmylił dwóch obrońców po czym huknął jak z armaty z ostrego kąta zdobywając bardzo ładną bramkę!!

• Aleeeeeż GOOOOOOOOOOL Comana !!!!!! Bayern w końcu trafia!!!!

• Wciąż znaczna przewaga w posiadaniu piłki przez Bawarczyków - 67% - 33%

• Niebywałe!!!!!! Tolisso uderzył głową po fantastycznym dośrodkowaniu Comana, jednak znakomitą interwencją popisał się golkiper Hannoveru, który broniąc strzał Tolisso wyciągnął się jak struna!!!!

• Muller ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Mamy zmianę w Bayernie. Boisko opuszcza Martinez, w jego miejsce na placu gry melduje się Tolisso.

• Coś niesamowitego!!! Ależ ma pecha dzisiaj James!!! Kolejny strzał, który tym razem musnął poprzeczkę!!!

• Znakomita szansa Comana!!! Pomknął Francuz lewą flanką znalazł się sam na sam z bramkarzem, który wybronił uderzenie Comana!!!

• I James po raz trzeci!!!!!! Mierzony strzał z dystansu niemal musnął słupek bramki Hannoveru!!!

• Kolejna próba Jamesa!!! Złe wybicie jednego z defensorów Hannoveru, piłka spadła pod nogi znajdującego się w polu karnym Kolumbijczyka, który zdecydował się na strzał. Uderzenie Jamesa zostało jednak zablokowane i piłka po rykoszecie minęła słupek bramki Hannoveru.

• I na dzień dobry mamy pierwszy groźny strzał z dystansu Rodrigueza. Piłka przeleciała jednak obok słupka.

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie gości. Na drugie 45 minut w miejsce Schmiedebacha na boisku pojawia się Fossum.

• No to lecimy z drugą połową!!! Zaczynają gospodarze!!!

• Co tu się działo proszę państwa!!! Niesamowite 45 minut pierwszej części spotkania!!! Z wielką niecierpliwością czekamy na drugą połowę!!!!

• Koniec pierwszej części spotkania!!

• Kolejna zmarnowana znakomita sytuacja przez Mullera!!!! Dośrodkowanie w pole karne wyskoczył w walce o piłkę Muller, który uderzał piłkę z 4,5. metrów. Znakomitą interwencją popisał się jednak bramkarz Hannoveru, który sparował futbolówkę na poprzeczkę!!

• Faulowany Coman, ukarany żółtkiem Korb.

• Znakomite dośrodkowanie Comana w pole karne!! Piłkę próbował strącić Rodriguez, jednak zabrakło jednak paru centymetrów!!!

• Coś niesamowitego!!! Odpowiadają piłkarze Hannoveru!! Piłka po rzucie rożnym spadła na głowę Benschopa, który umieścił ją precyzyjnym strzałem głową w siatce Bayernu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Mamy wyrównanie!!!!BENSCHOP!!!

• Znakomity strzał z dystansu Fulkruga!! Piłkę jednak wybronił Urleich!

• Żółta kartka dla Bakalorza na ostudzenie emocji

• Muller i nie ma gola!!! Niemiecki napastnik znalazł się sam na sam z bramkarzem gości i strzelił obok słupka!!! To była setka!!

• Wracając do decyzji sędziego o nieprzyznaniu gola Lewandowskiemu można mieć spore wątpliwości czy rzeczywiście był spalony!

• Coś niebywałego co się tutaj dzieje!!! Arbiter jak na razie kradnie show w dzisiejszym meczu!

• I nie ma gola!!!!!! Broni tym razem strzał Fulkruga Ulreich!!!! Drugi raz się nie udało pokonać bramkarza Bayernu!!!!

• Faulował Urleich! Wykonany rzut karny, jednak będzie powtórka!!! Za szybko wbiegli zawodnicy w pole karne! POWTÓRKA!!!!

• Rzut karny dla Hannoveru!!!!!

• Lewandowski był na spalonym!

• A jednak nie ma gola!!!!! Sędzia wykorzystał system VAR po którym nastąpiła zmiana decyzji!!!

• Kolejna próba Bayernu. Płaski strzał Rafinhi ląduje w koszyczku Tschnauera.

• Dośrodkowanie Mullera z prawej strony boiska, piłka spada na głowę Vidala, który wygrał pojedynek w polu karnym z obrońcą Hannoveru. Piłkę po strzale Vidala próbował jeszcze dobijać Lewandowski, który jednak nie trafił i gola zapisujemy na koncie Chilijczyka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Mamy pierwszą bramkę do Bayernu!!!!! Strzelcem Gola Vidal !!!!!

• Po kwadransie gry posiadanie piłki wygląda następująco - Bayern 70% - Hannover 30%

• Wciąż atakują szaleńczo Bawarczycy, których przewaga w tym spotkaniu od pierwszych minut meczu nie podlega najmniejszej dyskusji.

• Uderza Muller, który wpadł w pole karne po prostopadłym podaniu od kolegi z drużyny. Strzał z ostrego kąta wybił jednak na rzut rożny bramkarz gości!!

• Piłka trafia w słupek bramki strzeżonej przez Tschnauer!!! Uderzenie z dystansu Arturo Vidala!

• Kolejna próba Bayernu. Tym razem na uderzenie z 14. metra zdecydował się Lewandowski. Uderzenie Polaka jednak poszybowało nad poprzeczką.

• Fantastyczną sytuację przed chwilą zmarnował Arturo Vidal. Dogranie w pole karne z prawej strony, piłka idealnie spadła pod nogi niepilnowanego Vidala, ten jednak uderza zbyt słabo i dobrą interwencją popisuje się bramkarz gości.

• Od pierwszych minut spotkania, co nie jest większą niespodzianką atakują Bawarczycy.

• Gwizdek arbitra! Startujemy!!! Pojedynek od linii środkowej rozpoczęli goście z Hannoveru.

• Piłkarze wychodzą na murawę!! Jeszcze chwila i będziemy mogli zaczynać!!

• My oczywiście liczymy na kolejne trafienia Roberta Lewandowskiego. Jak na razie licznik naszego super snajpera zatrzymał się na 13 strzelonych bramkach w lidze.

• Czy dzisiaj zawodnicy Hannoveru będą w stanie po raz kolejny sprawić sporą niespodziankę? Przekonamy się o tym już za kwadrans !!!

• Ostatni raz ze zwycięstwa Hannover cieszył się 28.10 kiedy to pokonał dość niespodziewanie Borussię Dortmund aż 4:2!

• Goście przed którymi czeka dzisiejszego popołudnia bardzo trudne zadanie znajdują się obecnie na 10. miejscu w tabeli. Piłkarze Hannoveru nie potrafią odnieść zwycięstwa w lidze od 3 spotkań.

• Bawarczycy, którzy przodują w tabeli niemieckiej Bundesligi zaliczyli w poprzedniej kolejce wpadkę. Lewy i spółka ulegli Borussii Monchengladbach 1:2. Tym samym Bayern zakończył w tamtym spotkaniu znakomitą serię 5 wygranych meczów z rzędu.

• A w takim zestawieniu wyjdą goście :

• Tak prezentuje się jedenastka Bayernu:

• Dzisiejszego popołudnia zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie ! Na początek zaczniemy od składów.

• Wita państwa Michał Granosik !! Zapraszam serdecznie na spotkanie w ramach 14. kolejki Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a Hannoverem 96.

JCZ

Bayern – Hannover LIVE! Porażkę z M'Gladbach odbiją na beniaminku?

Bayern – Hannover LIVE! Porażkę z M'Gladbach odbiją na beniaminku? ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium – Hannover 96 ONLINE. W Bundeslidze trwa 14. kolejka. Mistrz Niemiec ma w niej coś do udowodnienia, ponieważ tydzień temu przegrał z M'Gladbach 1:2 i jego przewaga nad RB Lipsk stopniała do trzech punktów. Dzisiejszy rywal jest dla niego wyśniony, bo we wszystkich ostatnich dziewięciu spotkaniach udało się z nim zwyciężyć. Robert Lewandowski wybiegnie w podstawowym składzie, ale czterech kluczowych graczy jest kontuzjowanych. Relacja LIVE od 15:30 w GOL24.

Mecz Bayern Monachium – Hannover 96 ONLINE

Przewidywane składy:

Bayern Monachium: Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Rafinha - Javi Martinez, Vidal - James, Müller, Coman – Lewandowski.

Hannover 96: Tschauner - Sorg, Anton, Sane - Korb, Schwegler, Bakalorz, Ostrzolek - Harnik, Klaus – Füllkrug.

Nie zagrają:

Bayern Monachium: Neuer, Ribery, Robben, Thiago.
Hannover 96: Felipe, Bech, Prib, Jonathas.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bayern – Hannover 3:1 (liga niemiecka, 14.05.2016)
Hannover – Bayern 0:1 (liga niemiecka, 19.12.2015)
Hannover – Bayern 1:3 (liga niemiecka, 07.03.2015)

Mecz Bayern Monachium – Hannover 96 TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. W internecie mecz dostępny w IPLA TV. Komentują Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński. Relacja LIVE w GOL24.pl od 15:30.

Na miejscu Lewandowskiego gdzie wolałbyś zakończyć karierę?