Mecz Bayern Monachium - Hertha Berlin ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Bayern Monachium - Hertha Berlin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga niemiecka, 24. kolejka
2018-02-24 15:30

Bayern Monachium

0

Hertha Berlin

0

• Po raz drugi w tym sezonie piłkarze Herthy znajdują sposób na zawodników Bayernu! Trzeba przyznać, że zdobyty punkt dzisiejszego popołudnia przez zawodników z Berlina jest punktem zdobytym absolutnie zasłużonym! Znakomita gra w defensywie daje cenną zdobycz punktową! Na dziś to wszystko!!

• KONIEC!!!! Niespodzianka stała się faktem!!!

• JARSTEIN i kolejna fenomenalna interwencja bramkarza Herthy!!!! Tym razem golkiper gości wybronił uderzenie w rzutu wolnego Robbena!!!

• Trzy minuty do końca!

• Coraz bardziej realny wydaje się scenariusz w którym piłkarze Herthy po raz trzeci z rzędu w bezpośrednim starciu z Bawarczykami nie poniosą porażki.

• Było groźnie pod bramką Bayernu! Uderzenie Lazaro zatrzymał jednak pewną interwencją Ulreich.

• Ostanie minuty na Allianz Arenie Bayern wciąż bije głową w Berliński mur.

• Zmiana w zespole Herthy. Na boisku melduje się był zawodnik Legii - Ondrej Duda, który zastąpił Kalou.

• Minuty uciekają, a na tablicy świetlnej wciąż 0 - 0. Czy Bayern po zmianach jakie przeprowadził Jupp Heynckes będą w stanie strzelić upragnionego gola?

• Ostatnia zmiana w zespole Bawarczyków. Vidal zastępuje na placu gry Thiago.

• Mamy również pierwszą zmianę w zespole Herthy. Plattenhardt zakończył swój występ w dzisiejszym meczu, w jego miejsce na boisku pojawia się Esswein.

• I kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Muellera na murawę wbiega Wagner.

• Czas na pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Boisko opuszcza Ribery, który powinien cieszyć się dzisiejszego popołudnia ze zdobycia bramki. W jego miejsce na murawę wbiega Coman.

• Kolejna próba Lewandowskiego. Przyjęcie piłki w polu karnym i szybki, wręcz błyskawiczny strzał naszego napastnika zostaje zablokowany przez defensora Herthy.

• Już ponad godzina gry za nami. Trzeba pochylić głowę przed naprawdę bardzo dobrą grę w defensywie zawodników Herthy, którzy wciąż utrzymują bardzo cenny remis!

• Wydaje się, że gospodarze są z każdą upływającą minutą coraz bliżej zdobycia upragnionego gola.

• I po raz kolejny Lewandowski przegrywa pojedynek z bramkarzem gości!!! Lewy dostał dobre podanie w pole karne minął świetnym zwodem obrońcę i uderzył na bramkę. Piłka jednak padła łupem Jersteina!!!!

• Kolejna fenomenalna sytuacja Lewandowskiego!!!!! Strzał Polaka został jednak zablokowany przez obrońcę Herthy, który uratował swoją drużynę ofiarnym wślizgiem!!!

• Ładne uderzenie Alaby z rzutu wolnego broni bramkarz Herthy!!!

• Przerwa minęła, czas zacząć drugą połowę!!! Od środka boiska piłkę zagrali piłkarze gości!!!

• Wracamy za kwadrans!!

• W pierwszej połowie Bawarczycy mieli naprawdę dobre dwie sytuacje, których nie wykorzystali Lewandowski i Ribery. Poza tym Hertha gra dzisiaj naprawdę znakomicie w defensywie i dzielnie odpiera próby ataków Lewego i spółki!

• Okazuje się, że nie! Równo w 45 minucie spotkania arbiter kończy pierwszą część meczu!

• W końcowych minutach pierwszej części spotkania coraz śmielej atakują Bawarczycy. Czy uda się objąć prowadzenie w pierwszych 45 minutach?

• Ależ teraz fatalnie chybił Ribery!!!!!! W końcu Bawarczykom udało się przeprowadzić akcję, która zaparła dech w piersiach!!! Lewandowski wypuścił na wolne pole Robbena, ten zagrał piękną piłkę do Francuza, który wbiegł w pole karne i uderzył zbyt mocno! Piłka przeleciała nad poprzeczką!!!

• Obraz gry wciąż się nie zmienia. Bayern wymienia mnóstwo podań, próbuje znaleźć w końcu sposób na defensywę gości. Cały czas jednak kończy się to niepowodzeniem.

• Posiadanie piłki Bayernu wciąż rośnie i wynosi już 80% po pierwszych 30 minutach spotkania. Nie przekłada się to jednak na sytuacje podbramkowe i zdobyte gole. Na Alianz Arena wciąż mamy remis.

• Jak do tej pory Bayern miał jedną naprawdę dobrą akcję, aby strzelić pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu, wciąż czekamy na kolejne sytuacje.

• Jeżeli dzisiejsze spotkanie ogląda Jose Murinho to musi być pod wrażeniem zaparkowanego autobusu we własnym polu karnym przez zawodników gości, którzy jak na razie dzielnie powstrzymują ataki pozycyjne Bayernu.

• Ależ zmarnował teraz znakomitą sytuację Robert Lewandowski!!!! Polski napastnik otrzymał piękne prostopadłe podanie i znalazł się sam na sam z bramkarzem Herthy z którym jednak przegrał pojedynek!!!

• Po pierwszym kwadransie statystka posiadania piłki mówi sama za siebie: Bayern 75% - Hertha 25%!

• Huknął zza pola karnego Thiago!!! Strzał był bardzo mocny, zabrakło jednak celności.

• Pierwsze 10 minut to dosyć spokojna gra. Wydaje się, że Hertha skupia się głównie na wyprowadzeniu kontrataku i cierpliwe czeka na swoją szansę.

• Było niebezpiecznie w polu karnym Bayernu. Stark wyskoczył najwyżej w polu karnym Bawarczyków po długim dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłkę wzrokiem odprowadzał Ulreich, ta jednak niebezpiecznie minęła centymetry słupka bramki strzeżonej przez bramkarza Bayernu.

• Pierwsza znakomita szansa przed Lewym!!! Głębokie dośrodkowanie w pole karne od Alaby i Lewandowski uderzył piłkę głową, którą jednak doskonale wybronił Jarstein!

• Jak to bywa w meczach Bawarczyków, to właśnie oni od pierwszych minut spotkania przejęli inicjatywę i spokojnie konstruują atak pozycyjny.

• Gwizdek arbitra i rozpoczynają dzisiejszy pojedynek zawodnicy Bayernu!

• [b]Piłkarze są już na murawie! Jeszcze chwila i będziemy zaczynali!

• Piłkarze Bayernu notują nieprawdopodobną serię 14 zwycięstw z rzędu obejmującą wszystkie możliwe rozgrywki w których występują aktualni mistrzowie Niemiec.

• Jeżeli spojrzymy jednak na obecną formę podopiecznych Heynckesa, to ciężko przypuszczać, aby dzisiejszego popołudnia powtórzył się wynik z pierwszego meczu obydwu drużyn.

• Warto przypomnieć, iż zawodnicy ze stolicy Niemiec w pierwszym starciu z aktualnym liderem tabeli niemieckiej Bundesligi zremisowali 2:2 wpisując się tym samym do bardzo wąskiego grona czterech drużyn, które był w stanie urwać choćby punkt Lewemu i spółce w obecnym sezonie.

• Bawarczycy uskrzydleni wysokim zwycięstwem w tygodniu nad Besiktasem(5:0) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, wydają się być murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów w dzisiejszym pojedynku.

• Polski snajper trafił bowiem w 11 ligowych spotkaniach z rzędu w niemieckiej Bundeslidze, strzelając w nich 14 goli. Jeżeli dzisiejszego popołudnia Lewy skieruję piłkę do siatki przeciwnika przedłuży tą wyjątkową serię do 12 meczów, dzięki czemu będzie pierwszym zawodnikiem w historii Bundesligi, który tego dokona.

• My oczywiście trzymamy kciuki za kolejne trafienie Roberta Lewandowskiego, dzięki któremu nasz napastnik może zapisać się na kartach historii Bundesligi.

• A tak prezentuje się wyjściowy skład Herthy:

• Zaczynamy od składów obydwu zespołów. Na początek jedenastka gospodarzy:

• Już za niecałe dwadzieścia minut rozpocznie się spotkanie 24. kolejki niemieckiej ekstraklasy w którym to Bayern Monachium podejmie na własnym obiekcie drużynę Herthy Berlin.

• Witam państwa bardzo serdecznie! Z tej strony Michał Granosik, zapraszam gorąco na dzisiejsze popołudnie z Bundesligą!

JCZ

Bayern – Hertha LIVE! Liczą na kolejny spacerek

Bayern – Hertha LIVE! Liczą na kolejny spacerek ©AFP/East News

Mecz Bayern Monachium – Hertha Berlin ONLINE. Aż 29 punktów dzieli obie drużyny w tabeli Bundesligi. Niespodzianki nie powinno być, chociaż ostatnie dwa mecze kończyły się remisami. W wyjściowym składzie spodziewany jest Robert Lewandowski, który przeciwko Wolfsburgowi zaczął na ławce. Relacja LIVE w GOL24 od 15:30.

Mecz Bayern Monachium – Hertha Berlin ONLINE

W Bayernie nastroje wyborowe, ponieważ w tygodniu zespół rozgromił Besiktas Stambuł i może czuć się już ćwierćfinalistą elitarnych rozgrywek. Również na krajowym podwórku udowodnił swoją niepodważalną pozycję; wystarczył drugi garnitur i ledwie kilkanaście minut Roberta Lewandowskiego, żeby odwrócić wynik z VfL Wolfsburg.

W przeciwieństwie do tamtego spotkania na Herthę Jupp Hencykes wystawi jedenastkę zbliżoną do tej z Besiktasem.
Na konferencji trenera pytano o przyszłość Lewandowskiego, który związał się z menedżerem Pinim Zahavim. - Nie wyobrażam sobie, żeby Robert odszedł z klubu. Bayern go zatrzyma – zapewnił Niemiec.

Kto wygra ligę niemiecką w sezonie 2017/18?

Przewidywane składy:

Bayern: Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba – J. Martinez - Müller, Vidal - Robben, Ribery – Lewandowski.

Hertha:Jarstein - Pekarik, Stark, Torunarigha, Plattenhardt - Lustenberger, Skjelbred - Lazaro, Darida, Leckie – Selke.

Nie zagrają:

Bayern: Neuer, Boateng, James Rodriguez
Hertha: Maier, Ibisević, Kurt, Scheiber

Forma w ostatnich meczach:

Bayern:
Bayern – Besiktas Stambuł 5:0 (Liga Mistrzów, 20.02.2018)
VfL Wolfsburg – Bayern 1:2 (liga niemiecka, 17.02.2018)
Bayern – Schalke 04 Gelsenkirchen 2:1 (liga niemiecka, 10.02.2018)

Hertha:
Hertha – FSV Mainz 0:2 (liga niemiecka, 16.02.2018)
Bayer Leverkusen – Hertha 0:2 (liga niemiecka, 10.02.2018)
Hertha – TSG 1899 Hoffenheim 1:1 (liga niemiecka, 03.02.2018)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Hertha – Bayern 2:2 (liga niemiecka, 01.10.2017)
Hertha – Bayern 1:1 (liga niemiecka, 18.02.2017)
Bayern – Hertha 3:0 (liga niemiecka, 21.09.2016)

Mecz Bayern Monachium – Hertha Berlin TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports 2. Komentuje duet Piotr Dumanowski – Dominik Guziak. Relacja LIVE w GOL24.pl od 15:30. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV