Mecz Bologna - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Bologna - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0

SSC Napoli

3

• Serdecznie dziękuje za uwagę! Jednocześnie zapraszam na relację LIVE w naszym serwisie!

• Napoli pewnie pokonuje Bolognię! Tym samym z kompletem punktów wskakuje na drugie miejsce! Cieszy kolejna bramka Piotrka Zielińskiego, który mimo tego że wszedł z ławki to odcisnął swoje piętno w tym meczu!

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Allan świetnie uderza na bramkę, ale jeszcze lepiej broni Mirante!

• Piotr Zieliński wykorzystuje znakomite podanie swojego kolegi i pakuje piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOL! Piotr Zieliński dobija Bolognię! Brawo Piotrek!

• Potężne uderzenie Lorenzo Insigne! Zabrakło dosłownie centymetrów, a futbolówka wpadłaby pod poprzeczkę!

• Tragiczny błąd defensywy Bologny skrzętnie wykorzystuje Dries Mertens, który wychodzi sam na sam z bramkarzem i mocny plasowanym strzałem pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOL! Dries Mertens podwyższa prowadzenie gości!

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Rodrigo Palacio zmieniony przez Bruno Petkovicia.

• Amadou Diawarra zmiena Jorginho. Oznacza to że na boisku nie pojawi się już Arkadiusz Milik.

• Tragiczne uderzenie Hysaja! Piłka wylądowała na aucie!

• Simeone Verdi jest kolejnym zawodnikiem Bologny ukarany żółtą kartką.

• Ladislav Krejci zmienia Mattię Destro!

• Bardzo słaby strzał Piotrka Zielińskiego. Od bramki zacznie Mirante.

• Lorenzo Insigne dogrywa idealną piłkę na głowę Callejona, który strzałem głową z najbliższej odległości pokonuje Mirante!

• GOOOOOOOOOOOOL! Jose Maria Callejon w końcu otwiera wyniki meczu!

• No i witamy na boisku pierwszego Polaka! Marek Hamsik zmieniony przez Piotra Zielińskiego!

• Co tu się wydarzyło! Znowu Bologna marnuje znakomitą okazję! Tak naprawdę Napoli nie przegrywa tylko i wyłącznie dzięki swojemu bramkarzowi, który znowu świetnie interweniuje!

• Sebastien De Maio zmienia Domenico Maiette.

• Zabrakło niewiele, a Lorenzo Insigne dopadł do piłki i wyszedł do 100% okazji!

• Mattia Destro znakomicie urywa się obrońcom Napoli, wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale wcześniej asystent arbitra podnosi chorągiewkę do góry!

• Lorenzo Insinge mia okazje huknąć z rzutu wolnego, ale Włoch uderza prosto w mur.

• Wracamy po przerwie! Czekamy na grad goli w drugiej połowie!

• Obie drużyny nie znalazły na razie sposobu na rozmontowanie defensywy rywala. Delikatną przewagę ma Napoli, ale gospodarze również miały swoje świetne okazję! Serdecznie zapraszam za 15 minut!

• Sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Sędzia główny przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

• Jose Callejon uderza na bramkę, ale strzał Hiszpana w ostatniej chwili został zablokowany!

• Raul Albiol zmienia Vlad Chichiresa. Rumun nie da rady kontynuować gry!

• Vlad Chichires doznaje bardzo brzydkiej kontuzji! Najprawdopodobniej bark wypadł mu ze stawu! To chyba koniec meczu dla doświadczonego Rumuna!

• Rodrigo Palacio w bardzo brzydki sposób zatrzymuje kontrę Napoli i otrzymuje żółtą kartkę.

• Mertens przewraca się w polu karnym i domaga się 11! Sędzia niewzruszony, lecz wydaje się że był to podręcznikowy karny!

• Marek Hamsik mocno uderza na bramkę Bologny, ale znowu piłka ląduje prosto w rękawicach Antonio Mirante.

• Nikt nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Hamsika. W posiadaniu Bologna.

• Bardzo niecelne uderzenie Jorginho z dystansu. Napoli nie ma pomysłu na rozmontowanie obrony gospodarzy.

• Gra długo rozgrywa się w środku pola. Na razie obie drużyny badają się wzajemnie.

• Piłka wpada do siatki po dobiciu piłki przez Mattie Destro, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę! Za pyskowanie sędziemu jednocześnie dostaje żółtą kartkę!

• Vlad Chichires ukarany żółtą kartką!

• Potężne dośrodkowanie Insigne, ale zabrakło wykończenia jego kolegów. Piłka dla gospodarzy.

• Erick Pulgar ukarany żółtą kartką!

• Simone Verdi uderza z rzutu wolnego sprzed pola karnego prosto w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Znakomite uderzenie Verdiego! Zabrakło dosłownie centymetrów aby pokonał on Pepe Reine.

• Lorenzo Insigne uderza na bramkę, lecz wprost w ręce bramkarza Bologny.

• Filip Helander już na samym początku meczu ukarany żółtą kartką.

• Potężne dośrodkowanie Ericka Pulgara. Świetnie radzi sobie jednak z nim obrona Napoli.

• Pierwsze akcja gospodarzy, ale Destro nie dochodzi do piłki.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek i ruszyli!

• Zawodnicy meldują się na murawie! Z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek!

• Bologna również nie ma prawa narzekać. Gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Wygrywając w tym meczu mogą wyprzedzić Napoli i wskoczyć na 3 miejsce w tabeli.

• Czekamy na kolejne występy naszych reprezentantów. Jak na razie w tej serii gier zagrali tylko Wojciech Szczęsny i Bartosz Salomon. Obaj po 90 minut.

• Napoli może być 3 drużyną, która po 3 kolejkach będzie miała komplet punktów. Na razie takie wyniki osiągnęły tylko ekipy Juventusu i Interu!

• Niestety w pierwszym składzie gości nie znajduje się żaden Polak. Na ławce zasiądzie zarówno Piotr Zieliński jak i Arkadiusz Milik.

• Skład Bologna!

• Skład Napoli!

• Dobry wieczór! Z tej strony melduje się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Bolgona - Napoli!

Mateusz Wojciechowski

©AFP/EASTNEWS

Mecz Bologna - Napoli ONLINE. Na zakończenie trzeciej kolejki Serie A piłkarze Napoli zagrają wyjazdowy mecz z Bologną. Faworytem jest zespół z Neapolu, który jest po dwóch pierwszych kolejkach bezbłędny. Gospodarze również nie zaznali jeszcze w tym sezonie porażki. Pytanie, czy postawią twarde warunki na swoim obiekcie.

Mecz Bologna - Napoli ONLINE

Gospodarze w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z Benevento 1:0. Mimo zwycięstwa trzeba jasno zaznaczyć, że zagrali słabo. Oddali zaledwie cztery celne strzały, a więc o połowę mniej niż rywale. Mieli we wspomnianym meczu wiele szczęścia, a wygrali dzięki doświadczeniu i lepszym umiejętnościom indywidualnym poszczególnych piłkarzy.

Fatalną wiadomością dla fanów Bologny, była kontuzja, jakiej nabawił się Godfred Donsah. Strzelec zwycięskiego gola musiał zejść z powodu kontuzji w 70. minucie. Wygląda jednak na to, że w meczu z Napoli będzie gotowy do gry. Tuż przed przerwą boisko opuścił także prawy obrońca Torosidis, jednak w przypadku Greka diagnoza nie daje tyle optymizmu i będzie on musiał jakiś czas pauzować. Nie jest to dobra wiadomość i trener Marco Baroni będzie musiał się nagłowić, kim zastąpić swojego podstawowego gracza.

Aktualnie gospodarze niedzielnego meczu są niepokonani. Wcześniej zremisowali bowiem przed własną publicznością z Torino 1:1. Przed trzecią kolejką daje im to ósme miejsc w ligowej tabeli. Nie oszukujmy się jednak - wkrótce zaczną gubić punkty. Jest to drużyna, która nie powinna mieć w tym sezonie problemów z utrzymaniem, jednak daleko im kadrowo i organizacyjnie do czołowych drużyn Serie A. Mecz z Napoli będzie dla nich prawdziwym testem, który może okazać się bardzo bolesny.

Z całą pewnością w dobrym nastroju jest Maurizio Sarri. Jego drużyna zaczęła sezon od dwóch zwycięstw. W pierwszej kolejce wygrali wyjazdowy mecz z Veroną 3:1. Z kolei w ostatnim meczu przegrywali po kwadransie meczu Atalantą, ale w drugiej połowie strzelili trzy bramki i pokonali przeciwnika. Fenomenalną bramkę z dystansu zdobył Piotr Zieliński, który w drugiej połowie meczu prezentował się w bardzo dobrej strony i zebrał w mediach wysokie noty.

Polak wystąpił dotąd w obu ligowych meczach w podstawowym składzie i trzeba przyznać, że staje się on kluczowym piłkarzem swojej drużyny. Wiele osób zarzuca mu brak liczb. Nie jest to do końca uzasadnione, ponieważ w 51 spotkaniach zdobył siedem goli i zanotował także siedem asyst. Mniej powodów do optymizmu ma Arkadiusz Milik. Napastnik Napoli rozegrał w pierwszym ligowym meczu 61 minut i strzelił bramkę. W drugim meczu nie pojawił się jednak na boisku i wygląda na to, że będzie mu bardzo ciężko przekonać trenera, że jest lepszym napastnikiem niż Dries Mertens.

Piłkarze Napoli notują aktualnie passę pięciu zwycięstw i siedmiu bez porażki. Dlatego też trudno oczekiwać by mieli przegrać z drużyny Bologny. Piłkarze z Neapolu schodzili z boiska z kompletem punktów w trzech ostatnich potyczkach z tym przeciwnikiem. Gospodarze notują na początku tego sezonu znacznie lepsze wyniki, niż na to zasługują. W niedzielnym meczu nie powinni mieć tyle szczęścia i dojdzie do dużej niespodzianki, jeśli zdołają urwać punkty ekipie Sarriego.

NIE ZAGRAJĄ:

Bologna: Brignani (kontuzja kolana), Falletti (kontuzja kostki), Keita (kontuzja uda), Torosidis (niepewny występu)

Napoli: Jorginho (kontuzja stopy - niepewny występu)

Przewidywane składy:

Bologna: Mirante - Masina, Maietta, De Maio, Krafth - Donsah, Taider - Destro, Di Francesco, Poli - Verdi

Napoli: Reina - Husaj, Koulibaly, Albiol, Ghoulam - Zieliński, Diawara, Hamsik - Callejón, Mertens, Insigne

Bologna - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu Bologna - Napoli przeprowadzi Eleven Sports. Relacja LIVE w GOL24.pl