Mecz Bruk-Bet - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Bruk-Bet - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2018-10-06 17:00

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Puszcza Niepołomice

2

• Koniec spotkania! Bruk-Bet Termalica i Puszcza Niepołomice podzieliły się punktami. W Niecieczy mieliśmy remis 2:2. Dziękujemy za uwagę!

• Żółtą kartką ukarany Mikołajczyk.

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Vilhjalmsson, wszedł Kiełb.

• Zmiana w Puszczy. Zszedł Fryc, wszedł Orłowski.

• Jovanović stracił piłkę zanim zdołał przedrzeć się w pole karne.

• Zmiana w Puszczy. Zszedł Drzazga, wszedł Bartków.

• Gergel oddał strzał z około 25 metra, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Żółtą kartkę obejrzał Jovanović.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Purece, wszedł Misak.

• GOL! Puszcza znów wyrównuje! Bramkę zdobył Drzazga!

• Mleczko wybija mocny strzał Purece.

• W przerwie doszło do zmiany w Puszczy. Zszedł Poźniak, wszedł Ryndak.

• Wracamy do Niecieczy na drugą część spotkania!

• Koniec pierwszej połowy! Bruk-Bet prowadzi z Puszczą 2:1 po golach Gutkovskisa i Vilhjalmssona. Zapraszamy za kwadrans na drugą połowę!

• GOL! Vilhjalmsson na 2:1 dla Bruk-Betu!

• Obrońcy Bruk-Betu zapomnieli o Tomalskim, który dostał piłkę w polu karnym i strzałem po ziemi w długi róg nie dał szans Treli.

• GOL! W Niecieczy mamy 1:1! Bramkę zdobył Tomalski!

• Kalisz uderzył z około 17. metra. Minimalnie niecelnie.

• Gospodarze mieli sporo szczęścia. Jeden z zawodników Puszczy trafił w poprzeczkę.

• Zamieszanie pod bramką Puszczy. Ostatecznie piłkę łapie Mleczko.

• Szybka akcja Bruk-Betu, strzał na bramkę Mleczko oddał Purece, jednak bez konsekwencji dla Puszczy.

• W pole karne Puszczy dośrodkował Purece, jednak goście poradzili sobie z wybiciem piłki i oddalili zagrożenie.

• Ogromny pech strzelca gola Gutkovskisa. Musi opuścić boisko z powodu urazu. Zastąpi go Vilhjalmsson.

• Błyskawicznie rozpoczęło się strzelanie w Niecieczy! Bruk-Bet obejmuje prowadzenie po golu Gutkovskisa!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Trochę statystyk przed meczem:

• Puszcze Niepołomice można określić jednym słowem - stabilność. Drużynę od ponad trzech lat prowadzi Tomasz Tułacz, którego obdarzono bardzo dużym zaufaniem i jak widać ono się opłacało. Osiemnaście zgromadzonych punktów sprawiło, że Puszcza znajduje się na ósmej pozycji, a do trzeciej Bytovii traci zaledwie dwa oczka. Z sześciu rozegranych na wyjeździe meczów dwa wygrała, trzy zremisowała i poniosła jedną porażkę. Potrafiła urwać punkty Odrze, Chojniczance i GKS-owi Katowice.

• Bruk-Bet w dwunastu rozegranych spotkaniach ugrał zaledwie jedenaście punktów. Za słabą postawę drużyny stanowiskiem zapłacił Jacek Zieliński, którego zastąpił Marcin Kaczmarek. Pod wodzą nowego szkoleniowca Termalica wygrała dwa z trzech ligowych meczów, a ostatni triumf w Katowicach zapewniła "Słonikom" bramka Mateusza Kupczaka w ostatniej minucie spotkania. Czy to będzie przełom dla zespołu z Niecieczy?

• Witamy w relacji LIVE z meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Bruk-Bet Termalica podejmie Puszczę Niepołomice. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 17.

PI

©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ONLINE. O godzinie 17:00 rozpoczną się małe derby Małopolski. Zespół z Niecieczy chce rozpocząć serie zwycięstw, natomiast Puszcza po dzisiejszym meczu może znaleźć się na podium. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ONLINE

Przed rozpoczęciem sezonu włodarze klubu z Niecieczy zakładali rychły powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. W teorii wszystko powinno się zgadzać - bogaty klub i prawie cała kadra z przeszłością w Ekstraklasie.
To połączenie miało zapewnić dominacje w Fortuna 1 lidze. Pierwszoligowa rzeczywistość mocno zweryfikowała te plany. Bruk-Bet w dwunastu rozegranych spotkaniach ugrał zaledwie jedenaście punktów. Za słabą postawę drużyny stanowiskiem zapłacił Jacek Zieliński, którego zastąpił Marcin Kaczmarek.

Pod wodzą nowego szkoleniowca Termalica wygrała dwa z trzech ligowych meczów, a ostatni triumf w Katowicach zapewniła "Słonikom" bramka Mateusza Kupczaka w ostatniej minucie spotkania. Czy to będzie przełom dla zespołu z Niecieczy?

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

Delikatnym faworytem dzisiejszego meczu będą gospodarze, ale nikogo nie powinno zdziwić zwycięstwo Puszczy. Tak naprawdę o trzech punktach zdecyduje forma dnia.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

2007/08: Bruk-Bet Nieciecza - Puszcza 1:0
Puszcza - Bruk-Bet Nieciecza 0:1
2008/09: Bruk-Bet Nieciecza - Puszcza 1:0
Puszcza - Bruk-Bet - 1:1

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 17:00.