Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce ONLINE....

0

Korona Kielce

3

• Na dzisiaj to wszystko dziękuję serdecznie na uwagę!

• Nie ma wątpliwości. Korona była drużyną lepszą i wyniki meczu jest absolutnie zasłużony! Zwłaszcza w drugiej połowie zawodnicy Korony zdominowali piłkarzy gospodarzy i mogą po dzisiejszym starciu dopisać sobie z czystym sumieniem trzy punkty!

• Koniec spotkania!!!

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Rezerwowy zawodnik Korony postawił kropkę nad i w dzisiejszym spotkaniu!!!

• GOOOOOOOOL!!!! Możdżeń!!!!!!

• Zmiana również w drużynie gospodarzy. Murawę opuścił Piątek, w jego miejsce na placu gry zameldował się Jajantovic.

• Czas na kolejne zmiany. Murawę opuszcza Cvijanovic. w jego miejscu na murawie pojawia się Janjić.

• Czas na kolejną zmianę. Tym razem w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Pawłowski, zaś w jego miejsce melduje się na murawie Gergel.

• Zmiana w drużynie gości. W miejsce Petraka na boisku pojawił się Możdżeń.

• Bardzo brzydki faul Grzelaka na Cvijanovicu! Zasłużona żółta kartka!

• Trener Bartoszek decyduje się na zmianę. Murawę opuszcza Śpiączka w jego miejsce na boisku pojawia się Guba.

• Piękne dogranie na wolne pole od Cvijanovicia i Jacek Kiełb, który jeszcze minął obrońce i szczęśliwie umieścił piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Jacek Kiełb!!!!!

• Korona ponownie przejęła inicjatywę w tym meczu. Termalika nie ma pomysłu na stworzenie sobie klarownej sytuacji.

• Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Boisko opuszcza Jukić. W jego miejsce na murawie pojawia się Cebula.

• Nieco wyrównało nam się spotkanie w kolejnych minutach. Można powiedzieć, że druga połowa przypomina nam niemal identyczny przebieg zdarzeń jak pierwsza. Korona od początku ruszyła na przeciwnika, zaś z każdą kolejną minutą do głosu zaczynają dochodzić gospodarze.

• Wciąż w przewadze zawodnicy Korony, którzy od pierwszych minut drugiej części spotkania dużo częściej znajdują się na połowie boiska gospodarzy.

• Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie, pierwsze minuty spotkania należą do gości.

• Mocny strzał Petraka z pół woleja przeleciał nad poprzeczką.

• Obie drużyny rozpoczęły drugą część spotkania w identycznych składach.

• I na dzień dobry szukał dłuższego słupka Jacek Kiełb uderzając futbolówkę obok bramki gospodarzy.

• Czas na drugą część spotkania!!!

• W przerwie dla tych, co nie widzieli. Dariusz Trela uczy jak nie należy wybijać piłki z własnego pola karnego.

• Wracamy za kwadrans! Czekają nas z pewnością spore emocje!

• Cóż, Korona prowadzi do przerwy 1:0 grając w pierwszych minutach zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników. W końcowej części spotkania pierwszej połowy to Termalika doszła do głosu i gdyby lepszą skutecznością popisali podopieczni trenera Bartosza to z pewnością mielibyśmy do przerwy wynik remisowy.

• Koniec pierwszej części spotkania!!!

• Ależ piękna akcja Termalki, którą zmarnował Pawłowski!!! Strzał pomocnika Termaliki minął słupek strzeżony przez bramkarza gości o parę centymetrów!!!

• Sędzia pokazuje kolejny żółty kartonik. Tym razem ukarany Petrak.

• Niezły strzał Śpiączki, który po dograniu w pole karne przez Pawłowskiego uderzył futolówkę z pierwszej piłki.

• Taktyczny faul Kallaste. Sędzia nie mógł postąpić inaczej.

• Coraz odważniej próbują atakować gospodarze, którzy powoli zaczęli dochodzić do głosu w dzisiejszym meczu.

• Sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym meczu. Żółtkiem ukarany Łukasz Piątek.

• Niezły, mocny sytuacyjny strzał Jukicia przelatuje obok bramki Treli.

• Uderzenie Piątka lewą nogą z dystansu przelatuje obok bramki.

• Strzał Dejmka po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego pewnie wybronił Trela.

• Widać dużą łatwość w kreowaniu akcji przez gości, którzy grają dokładnie z głową.

• Jak do tej pory piłkarze Korny wyglądają zdecydowanie lepiej na tle swoich przeciwników. Prowadzenie Korony absolutnie zasłużone.

• Zobaczymy jak zareagują na straconą bramkę w pierwszym kwadransie spotkania gospodarze.

• Ależ koszmarny błąd popełnił bramkarz Termaliki!!! Trela próbującą wybić piłkę został zblokowany przez napastnika Korny, który doskoczył do bramkarza!!! Piłka odbiła się od Kaczarawy i bezpośrednio wpadła do bramki!!!

• GOOOOOOOOOOOOL!!!! KACZARAWA!!!!

• Ależ miał znakomitą szansę Kaczarawa!!! Doskonałe prostopadłe na dobieg od Cvijanovicia otrzymał napastnik Korony. Prób lobu bramkarza gospodarzy była jednak nieudana i piłka po strzale Kaczarwy ląduje obok słupka!

• Świetnie znalazł się przed polem karnym Petrak. Uderzenie zawodnika Korony wybronił jednak Trela. Mieliśmy pierwszy celny strzał na bramkę w dzisiejszym meczu.

• Próba lobowania Alomerovicia przez Śpiączkę z kilkudziesięciu metrów kompletnie nieudana.

• Od pierwszych minut spotkania odważnie ruszyli gospodarze.

• Sędzie główny spotkania pan Tomasz Kwiatkowski daje sygnał do rozpoczęcia meczu! Zaczynamy!

• Czy dzisiejszego popołudnia zawodnicy Bruk-Betu będą w stanie się zrewanżować? Już za parę minut rozpoczniemy dzisiejsze zawody!

• W pierwszym starciu obu drużyn trzy punkty padły łupem zawodników z Kielc, którzy na własnym obiekcie pokonali Termalikę 2:1.

• Dzisiejszy mecz będzie szczególnym spotkaniem dla Marcina Bartoszka obecnego szkoleniowca Słoni, który w zeszłym sezonie trenując Koronę Kielce zajął z nią historyczne 5. miejsce na koniec rozgrywek.

• Dzisiejszego popołudnia będę miał przyjemność relacjonować dla państwa pierwsze niedzielne spotkanie 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. Termalika Bruk-Bet podejmie na własnym obiekcie zawodników Korony Kielce.

• Witam państwa bardzo serdecznie, z tej strony Michał Granosik.

Michał Granosik

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO TV ©PolskaPress

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce ONLINE. Rundę wiosenną popularne Słonie rozpoczną dzisiejszego popołudnia starciem na własnym boisku z bądź co bądź rewelacją jesieni. Do Niecieczy zawita bowiem Korona, która swoimi występami podczas pierwszej części sezonu sprawiła swoim fanom mnóstwo powodów do radości , zaś rywalom niejednokrotnie napsuła sporo krwi.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce ONLINE

Podopieczni Gino Lettieriego zakończyli rundę jesienną na solidnej siódmej pozycji, tym samym udowodnili wszystkim niedowiarkom, że ubiegłoroczne piąte miejsce zajęte na koniec sezonu nie było wcale przypadkiem.
Zwycięstwo z Legią(3:2), czy festiwale strzeleckie jakie urządzali sobie zawodnicy Korony w starciach z Cracovią(4:2), czy Lechią(5:0) pokazały, iż Kielczanie nieprzypadkowo zakończyli pierwszą część sezonu w grupie mistrzowskiej mając zaledwie pięć punktów straty do drugiego w tabeli Lecha. Oczywiście w Kielcach nikt raczej nie myśli o zdobyciu mistrzostwa, czy chociażby medalu, co wiązałoby się z awansem do Europejskich pucharów, jednak nie jest wcale wykluczone, że w przyszłym roku Korona nie będzie reprezentowała naszego kraju na międzynarodowej arenie. Wszystko dzięki bardzo dobrej postawie Rymaniaka i spółki w rozgrywkach Pucharu Polski w których zawodnicy Korny zameldowali się w półfinale w którym zmierzą się z Arką Gdynia. Kto wie, może uda się powtórzyć w tym roku największy sukces klubu jakim było dotarcie w 2007 roku do finału Pucharu Polski w którym Korona uległa 0:2 Groclinowi.

W zupełnie innym położeniu znajdują się gospodarze dzisiejszego starcia. Dla Termaliki jest to trzeci sezon w Ekstraklasie. O powtórkę z ubiegłorocznego sensacyjnie zajętego ósmego miejsca na finiszu rozgrywek raczej nie ma co marzyć. Patrząc na tabelę po rundzie jesiennej Maciej Bartoszek będzie musiał wraz ze swoimi podopiecznymi zacisnąć zęby i walczyć w każdym meczu, aby ten trzeci sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej nie okazał się ostatnim. Dla wspomnianego wcześniej trenera Bartoszka będzie to wyjątkowy mecz. To przecież w dużej mierze dzięki jego osobie w zeszłym sezonie piłkarze Korony zajęli 5. miejsce w tabeli wyrównującym tym samym rekord klubu. Dzisiejszego popołudnia były trener Korony, a obecnie Termaliki będzie miał szansę udowodnić, że zarówno w Kielcach jak i w Niecieczy jest w stanie stworzyć dobrze działający monolit.

NIE ZAGRAJĄ:

Bruk-Bet: Bartosz Szeliga, Vladislavs Gutkovskis (kontuzje)
Korona: Adnan Kovacević, Elia Soriano (kontuzje)

BILANS BEZPOŚREDNICH STARĆ[/b]
Korona Kielce - Bruk-Bet 2:1 (26 sierpnia 2017)
Bruk-Bet - Korona Kielce 0:2 (22 maja 2017)
Korona Kielce - Bruk-Bet 0:1 (22 kwietnia 2017)
Bruk-Bet - Korona Kielce 1:3 (5 listopada 2016)
Bruk-Bet - Korona Kielce 0:0 (20 kwietnia 2016)

Kto wygra mecz Ekstraklasy: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce?

Bruk-Bet Termalica - Korona Kielce TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać?

Transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Canal+ na kanale Canal+Sport. Początek o godzinie 18:00. Dostępny jest także stream ONLINE na stronie canalplussport.pl. Zapraszamy także na relację LIVE w GOL24. Startujemy 20 minut przed gwizdkiem arbitra.

TOP 10 faworytów mundialu. Co z reprezentacją Polski?