Mecz Cagliari Calcio - Juventus Turyn ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Cagliari Calcio - Juventus Turyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga włoska, 20. kolejka
2018-01-06 20:45

Cagliari Calcio

0

Juventus Turyn

1

• Juventus po bardzo ciężkim meczu wygrywa z dużo niżej notowanym Cagliari! Cieszy kolejne czyste konto Wojtka Szczęsnego! Serdecznie dziękuję za uwagę i życzę spokojnej nocy!

• Koniec meczu!

• Douglas Costa oddaje mocny, ale niecelny strzał.

• Wojciech Szczęsny spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. Polak jest dzisiaj bardzo pewny,

• Ostatnia zmiana tego meczu. Nicolo Giannetti zmienia Fabio Pisacane.

• Nicolo Barella opuszcza murawę. Na boisku melduję się natomiast Gregory van der Wiel.

• Gospodarze mocno walczą o doprowadzenie do remisu, ale dobrze ustawiona obrona Juventusu wyjaśnia sytuację.

• Federico Bernardeschi zmieniony przez Stephana Lichsteinera.

• Leonardo Pavoletti ukarany żółtą kartką.

• Douglas Costa popędził prawą stroną, a później dobrał piłkę do Federico Bernardeschi! Młody Włoch musiał tylko dopełnić formalności!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Federico Bernardeschi w końcu pokonuję bramkarza rywali!

• Kompletnie niecelne uderzenie Mehdiego Benatii. Bardzo słabo to wyglądało.

• Douglas Costa oddaje zdecydowanie zbyt słaby strzał... Od bramki zaczną gospodarze.

• Artur Ionita kończy swój występ na dzisiaj! Zmienia go Marco Sau.

• Giorgio Chiellini został zabandażowany i może kontynuować grę.

• Giorgio Chiellini oddaje dobry strzał głową i piłka minimalnie mija bramkę rywala! Przy tej sytuacji doświadczony obrońca doznaje jakiegoś urazu. Czyżby 3 wymuszona zmiana?

• Mario Mandzukić zmienia kontuzjowanego Samiego Kgedirę.

• Sami Khedira chyba będzie musiał opuścić boisko. Niemiec został znokautowany przez Wojciecha Szczęsnego.

• Bardzo mocno ucierpiał jeden z defensorów Juventusu. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Mocne, ale niecelne uderzenie Douglasa Costy! Było bardzo blisko!

• Federico Bernardeschi ogląda żółtą kartką.

• Paulo Dybala doznaje poważnej kontuzji i schodzi z boiska.... W jego miejsce pojawia się Douglas Costa. Oby nic poważnego nie stało się młodemu Argentyńczykowi!

• Bardzo dobry strzał z głowy gracza gospodarzy, ale piłka minimalnie mija bramkę Szczęsnego!

• Czas na rozpoczęcie drugiej części meczu!

• Mecz wbrew pozorom jest bardzo wyrównany! Bardzo pochwalić trzeba występ Wojciecha Szczęsnego, który obronił kilka dobrych strzałow rywala.

• W doliczonym czasie się nie wydarzyło i mamy koniec pierwszej połowy!

• Aż o 3 minuty przedłużona zostanie pierwsza połowa.

• Piękna akcja gospodarzy, zakończona dobrym strzałem, ale piłka uderza w słupek!

• Blause Matuidi ukarany żółtą kartką.

• Obrońcy Cagliari w ostatnim momencie wybijają piłkę. Było bardzo groźnie.

• Wojciech Szczęsny w ostatnim momencie ratuje swoją drużynę uprzedzając Pavolettiego.

• Diego Farias notuje znakomitą indywidualną akcję, lecz w ostatnim momencie przerywa akcję Miralem Pjanić.

• Higuain walczył z defensorem Cagliari, lecz doświadczony Argentyńczyk nie zdołał oddać strzału.

• Ależ interwencja Wojciecha Szczęsnego! Polak pięknie strzał głową rywala!

• Leonardo Pavoletti ambitnie walczył z defensorami Juventusu, ale górą byli gracze gości!

• Miralem Pjanić uderza z rzutu wolnego! Piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki Cagliari!

• GOL! Piłka wpada do siatki po strzale Mehdiego Benatii, tylko że wcześniej sędzia liniowy podnosi chorągiewkę do góry! Spalony!

• Dobre uderzenie głową Pavolletiego! Strzał napastnika gospodarzy minimalnie mija słupek bramki Szczęsnego!

• Ależ bomba autorstwa Federico Bernardeschi! Młody Włoch huknął prosto w słupek! Cóż to by był za gol!

• Teraz dobrą szansę mieli gospodarze, jednak nie zagrozili Wojciechowi Szczęsnemu.

• Coraz mocniej atakuje Juventus! Teraz Gonzalo Higuain uderza minimalnie obok bramki!

• Znakomite uderzenie Paulo Dybali z rzutu wolnego! Argentyńczyk trafia w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Pierwszy celny strzał tego meczu. Paulo Dybala oddał centro-strzał, ale spokojnie broni bramkarz gospodarzy.

• Nicolo Barella dobrze dośrodkowuje w pole karne, ale obrońcy Juventusu dobrze ustawili się w defensywie.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Rozbrzmiał hymn Serie A! To znaczy, że zaraz rozpoczniemy mecz!

• Do pierwszego składu Juventusu powraca Paulo Dybala. Argentyńczyk z polskimi korzeniami w ostatnich kolejkach zaczynał mecze na ławce. Czy dzisiaj jego celownik będzie skalibrowany w 100%?

• Najważniejsza informacja dla nas! Wojciech Szczęsny zaczyna ten mecz w pierwszym składzie. Golkiper reprezentacji Polski coraz śmielej czuje się w składzie mistrza Włoch!

• Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza serdecznie Bartłomiej Modzelewski!

• Serie A nie śpi! Juventus Turyn podejmować będzie Cagliari! Stara Dama jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i muszą wygrać aby nie zwiększyć straty do Napoli.

JCZ

Cagliari – Juventus LIVE! Pójdzie jak z płatka?

Cagliari – Juventus LIVE! Pójdzie jak z płatka? ©AFP/East News

Mecz Cagliari Calcio – Juventus Turyn ONLINE. Po tygodniowej przerwie wraca liga włoska, by rozpocząć rundę rewanżową. "Starej Damie" przypadł wyjazd do Cagliari, czyli drużyny walczącej o utrzymanie, którą w 1. kolejce pokonała bez problemów. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Cagliari Calcio – Juventus Turyn ONLINE

Dla Juventusu Cagliari to wymarzony przeciwnik. Nie przegrał z nim od 2009 roku. Z piętnastu ostatnich meczów wygrał dwanaście, w pozostałych padł remis. Na wpadkę nie zapowiada się również dzisiaj, bo zespół Massimiliano Allegriego punktuje od listopada wszędzie i z każdym.

Kolejną szansę gry otrzymać ma Wojciech Szczęsny. Polak doskonale zastępuje Gianluigiego Buffona. W siedmiu ostatnich występach wpuścił tylko jedną bramkę, sześciokrotnie zachowując czyste konto. Jego ogólny bilans w tym sezonie to dwanaście meczów, pięć wpuszczonych bramek, osiem czystych kont.

Przewidywane składy:

Cagliari: Rafael – Romagna, Ceppitelli, Pisacane – Farago, Ionita, Cigarini, Barella, Padoin – Farias, Pavoletti.

Juventus: Szczęsny – Lichsteiner, Benatia, Chellini, Sandro – Khedira, Pjanić, Matuidi – Dybala, Mandżukić, Higuain.

Nie zagrają:

Cagliari: Pedro, Miangue.
Juventus: Buffon, Howedes, De Sciglio, Cuadrado.

Forma w ostatnich meczach:

Cagliari Calcio:
Atalanta – Cagliari 1:2 (liga włoska, 30.12.2017)
Cagliari – Fiorentina 0:1 (liga włoska, 22.12.2017)
AS Roma – Cagliari 1:0 (liga włoska, 16.12.2017)

Juventus Turyn:
Juventus – Torino 2:0 (Puchar Włoch, 03.01.2018)
Hellas Werona – Juventus 1:3 (liga włoska, 30.12.2017)
Juventus – AS Roma 1:0 (liga włoska, 23.12.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Juventus – Cagliari 3:0 (liga włoska, 19.08.2017)
Cagliari – Juventus 0:2 (liga włoska, 12.02.2017)
Juventus – Cagliari 4:0 (liga włoska, 21.09.2016)

Mecz Cagliari Calcio – Juventus Turyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports 2. W internecie mecz dostępny na platformie IPLA TV. Komentuje duet Mateusz Święcicki – Filip Kapica. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.

Kto wygra ligę włoską w sezonie 2017/18?