Mecz Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie...

Mecz Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 21. kolejka
2018-03-10 18:00

Chrobry Głogów

3

Olimpia Grudziądz

2

• Koniec! Za nami niezwykle emocjonujący mecz w Głogowie. Przed przerwą goście z Grudziądza dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale za każdym razem szybko odpowiadał Chrobry. W drugiej połowie gospodarze dopięli swego i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dziękujemy za uwagę.

• Cztery minuty doliczone.

• Celny strzał Ferugi z rzutu wolnego, ale pewnie broni Janicki.

• Trzeba oddać gościom, że walczą ambitnie, ale nie są w stanie poważniej zagrozić bramce gospodarzy.

• Chrobry długo w posiadaniu piłki, Olimpia bezradna.

• Żótła kartka dla Michalika.

• I jeszcze Eusebio Bancessi zastępuje Klichowicza.

• Matej Podlogar za Kowala.

• Po rzucie rożnym doszło do dużego zamieszana w polu bramkowym, a pechowcem okazał się Tomasz Wełna, który ostatni dotknął futbolówki.

• GOOOOOOL!!!! 3:2 dla Chrobrego!! Trafienie samobójcze!

• Ostatni kwadrans przed nami. Czy któryś z zespołów będzie w stanie zadać decydujący cios?

• Jakub Bach za Nowickiego.

• Kowal mógł to zrobić szybciej, ostatecznie zdecydował się na strzał, ale prosto w Janickiego.

• Robert Candrea schodzi z boiska. W jego miejsce Daniel Feruga.

• Żółta kartka dla Machaja.

• Przemysław Trytko za Kowalczyka.

• Wypluwa piłkę na moment Małecki, ale jest szybszy od Szczepaniaka.

• Pierwsza zmiana w meczu: Łukasz Szczepaniak wchodzi za Serhija Napołowa.

• Kartka dla Tomasza Wełny.

• Szymon Nowicki obejrzał żółty kartonik.

• Michał Ilków-Gołąb uderzył po tym, jak wystawił mu piłkę Gąsior, ale również ta próba została zablokowana.

• Strzał Kowala z wolnego przyniósł gościom tylko rzut rożny.

• Spokojnie zaczęła nam się druga część spotkania. Na taką wymianę ciosów, jak przed przerwą, chyba nie mamy co liczyć.

• Kontra Chrobrego dobrze skasowana przez Olczyka.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Po ogromnych emocjach Chrobry remisuje z Olimpią 2:2. Gospodarze dwukrotnie gonili wynik i byłskawiczne odpowiadali grudziądzanom. Wracamy za kwadrans.

• GOOOOOL!!! Cóż za odpowiedź!!! Michał Michalec na 2:2 po dośrodkowaniu z rożnego!!

• Matic Żitko ukarany żółtą kartką.

• GOOOOL!! Drugie trafienie Michalika w tym meczu!! 2:1 dla Olimpii.

• Rzut karny dla Olimpii!! Faul w szesnastce był ewidentny.

• Dalekie podanie do Kowalczyka, który opanował piłkę w polu karnym, lecz uderzył niecelnie.

• W ostatnich minutach głogowianie zdecydowanie w natarciu. Olimpia skupiona na grze defensywnej.

• Tym razem w roli głównej Damian Kowalczyk i znowu znakomita parada bramkarza Olimpii!

• Zaskakujące uderzenie Machaja i z najwyższym trudem broni Małecki!!

• Michalik wystawił futbolówkę nadbiegającemu Kamilowi Kurowskiego, ale ten spudłował.

• Świetna interwencja na wślizgu Michaela Olczyka.

• Wyrównało się nam spotkanie. Dużo walki w środku pola.

• Szybką kontrę wykończył niezawodny Mateusz Machaj. Mamy remis 1:1

• GOOOOOOL!! Mateusz Machaj doprowadził do wyrównania!!

• Po rzucie rożnym przewracany Kowal, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o jedenastce.

• Pierwszy kwadrans zdecydowanie dla grudziądzan, którzy byli zdecydowanie groźniejsi od Chrobrego.

• Olimpia udokumentowała przewagę! Najpierw fantastycznie interweniował Janicki po strzale głową Kowala, ale wobec dobitki Michalaka był już bezradny.

• GOOOOOL!!! 1:0 dla Olimpii!! Damian Michalik strzelcem!!

• Po rzucie wolnym znalazł się Wołodymyr Kowal, który sprawdził czujność Sławomira Janickiego.

• Średnio udane piąstkowanie bramkarza Olimpii, który stracił piłkę do Marcela Gąsiora. Temu jednak zabrakło precyzji przy uderzeniu.

• Damian Michalik miał bardzo dobrą sytuację, ale tuż sprzed pola karnego uderzył obok bramki Chrobrego.

• Pierwszy gwizdek, rozpoczęli gospodarze.

• Rezerwowi Olimpia: Wojciech Muzyk, Miha Goropevsek, Mario Martinez, Eusebio Bancessi, Daniel Feruga, Adrian Klimczak, Matej Podlogar.

• Rezerwowi Olimpia: Anatoli Gospodinow, Seweryn Michalski, Jakub Bach, Maciej Kona, Konrad Kaczmarek, Łukasz Szczepaniak, Przemysław Trytko.

• Znamy już składy obu zespołów. Na murawie trwa już rozgrzewka.

• Witamy! Dzisiaj o godz. 18 Chrobry Głogów podjemie przed własną publicznością budzącą się z zimowego snu Olimpię Grudziądz. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.

psz, Dariusz Knopik

Mecz Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©karina trojok / dziennik zachodni/ polska press

Z tygodniowym opóźnieniem do gry wracają piłkarze Olimpii Grudziądz, których pierwszy wiosenny mecz został przełożony. Za sobą (nieudaną) inagurację mają już zawodnicy Chrobrego Głogów. Początek spotkania między tymi zespołami o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz ONLINE

Zawodnicy Chrobrego przed tygodniem przegrali w Tychach z GKS-em 1:2. Trener Grzegorz Niciński nie mógł być zadowolony ze swoich podopiecznych. - Pierwszy mecz to zawsze niepewność po tak długie przerwie.
Przyjechaliśmy tujaj powalczyć, na pewno nie chcieliśmy tego meczu przegrać. Przespaliśmy pierwszą połowę, wynik 2:0 ustawił mecz. Potem bramka kontaktowa, do końca dążyliśmy do remisu. Za dużo robiliśmy prostych błędów. Musimy to wyeliminować, bo ten pierwszy karny to błąd, nie chcę się nad tym rozwodzić. Na pewno musimy poprawić naszą grę - mówił na pomeczowej konferencji.

W Grudziądzu myślą jak obronić ligowy byt. W tym celu doszło do zmiany strategii budowania zespołu. O ile w poprzednich dwóch sezonach szeroko stawiano na młodych Polaków, tak teraz zatrudnia się doświadczonych zawodników zagranicznych.

W przerwie zimowej doszło do wielu zmian. Po czterech latach pożegnano się z trenerem Jackiem Paszulewiczem, a do zespołu wrócił Dariusz Kubicki. Ekipę opuściło 7 zawodników (Nildo, Ville Salmikivi, Krystian Popiela, Maciej Wolski, Sebastian Chruściel, Jakub Wawszczyk i Robert Janicki). W ich miejsce sprowadzono pięciu piłkarzy zagranicznych: Roberta Candreę, Mario Martineza, Filipa Jazvicia, Mateja Podlogara i Ante Vukusicia. To głównie zawodnicy o potencjale ofensywnym. Ten kierunek transferów nie dziwi, bo tworzenie okazji strzeleckich i zdobywanie bramek to był największy problem zespołu w rundzie jesiennej. Jeśli Olimpia utrzyma poziom obrony i doda jakość w ataku obrona przed spadkiem się uda.