Mecz Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

• Za Płachetę pojawił się Świerblewski.

• Koniec spotkania. Chrobry wygrywa i umacnia się w czołówce.

• Bohaterem spotkania zdecydowanie Mateusz Machaj. Dwa gole i asysta!

• Mecz zmierza ku końcowi.

• Garyga zmienił Rybskiego.

• Nowicki w miejsce Bacha.

• Borecki w miejsce Kony.

• Polkowski wszedł za Mrozińskiego.

• Kartka dla Kony.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:1 dla gospodarzy. Michalec!

• Spotkanie trochę się zaostrzyło. Sędzia w krótkim czasie pokazał trzy kartki dla gości.

• Trytko zmienił Kaczmarka.

• Kartka dla Płachety.

• Kartka dla Karwota.

• Chrobry ma przewagę, lecz nie umie jej udokumentować.

• Druga połowa spotkania właśnie się rozpoczęła.

• Gol przepiękny, bo bezpośrednio z... rzutu rożnego. Autorem rzecz jasna Mateusz Machaj! Sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę.

• GOOOOOOOOOOOOL! Chrobry odzyskuje prowadzenie dzięki bramce "do szatni".

• Kartka dla Gordona.

• Do wyrównania doprowadził Zjawiński.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dzieje się. Mamy wyrównanie!

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla gospodarzy. Autorem trafienia niezawodny Mateusz Machaj.

• Ławka gości: Frąckowiak, Bajdur, Żytko, Polkowski, Szrek, Garyga, Świerblewski.

• Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Czekamy na pierwsze groźne sytuacje.

• Ławka gospodarzy: Gospodinov, Michalski, Wajsak, Borecki, Szczepaniak, Nowicki, Trytko.

• Na razie bez sytuacji z obu stron. Goście radzą sobie dzisiaj m.in. bez Chyły.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Jeżeli chodzi o ostatnie mecze to Pogoń wygrała ze Stomilem Olsztyn 2:0 (spotkanie w Ostródzie), z kolei Chrobry pokonał Puszczę Niepołomice 3:1.

• W Chrobrym raczej nie myślą o Ekstraklasie. Drużyna ma zająć wyższe miejsce niż sezon temu (12). To zupełnie realny cel.

• Chociaż jesienią w Siedlcach padł wynik remisowy (1:1), to dzisiaj nie ma wątpliwości kto jest faworytem. Trener Niciński posłał do boju m.in. Mateusza Machaja, który w tym sezonie zdobył już trzynaście bramek. To najlepszy wynik w lidze. A mowa przecież o pomocniku.

• Tylko kwadrans dzieli nas od pierwszego gwizdka w Głogowie. Szósty przed tą kolejką Chrobry zmierzy się z trzynastą Pogonią, która ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową.

jg

Mecz Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce ONLINE. Dzisiejsze mecze to efekt marcowego ataku zimy, przez który trzeba było odwołać właściwie wszystkie spotkania 23. kolejki Nice 1. Ligi (wówczas rozegrano tylko pojedynek Odry Opole z GKS-em Katowice). Teraz przyszedł czas na odrabianie zaległości. Efekt jest taki, że w osiem dni trzeba będzie zagrać aż trzy razy. Chrobry zagra z Pogonią Siedlce o zbliżenie się do czołówki. Gdzie śledzić przebieg meczu Chrobry - Pogoń? Relacja LIVE w GOL24!

Mecz Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce ONLINE

Głogowianie wyglądają w tym roku bardzo dobrze i choć aspiracje mają mniejsze od bliskiego sobie rywala - Miedzi - to i tak do miejsca premiowanego awansem tracą ledwie trzy punkty. Niewykluczone, że ta strata się zmniejszy, bo Pogoń Sieldce jest z pewnością w zasięgu ekipy Grzegorza Nicińskiego.

Chrobry w czterech meczach w 2018 roku zdobył siedem punktów, co jest wynikiem zadowalającym.
W świetnej formie jest Mateusz Machaj, który strzelił ostatnio Puszczy Niepołomice dwa gole i został samodzielnym liderem strzelców. Ma już na koncie 13 goli i dziś z pewnością będzie chciał poprawić ten wynik.

Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce LIVE

Spotkanie zaplanowano na godz. 18:30. Nie zaplanowano transmisji w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24!. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.