Mecz Chrobry Głogów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Chrobry Głogów - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu! Chrobry - Stal 3:5!

• GOOOOOL! 5:3 dla Stali! Jakub Arak skutecznie dobił uderzenie Michała Janoty i przesądził o zwycięstwie drużyny z Mielca!

• GOOOOOL! Kapitalna odpowiedź Chrobrego! Karol Danielak zbiegł do środka pola karnego i uderzył nie do obrony!

• Przemysław Lech zmienił Bartosza Nowaka.

• GOOOOOOL! Bartosz Nowak podprowadził piłkę pod pole karne i uderzył nie do obrony! Hat-trick gracza Stali!

• Janicki udanie wyszedł z bramki i złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

• Janota ograł bramkarza i wystawił piłkę Nowakowi, ale graczowi Stali w ostatniej chwili obrońcy wybili piłkę!

• Piotr Marciniec zmienił Tomasza Swędrowskiego.

• Bartosz Machaj znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego uderzenie z woleja poszybowało nad poprzeczką!

• Josip Soljić zmienił Maksymiliana Banaszewskiego.

• GOOOOOOOL! Michał Janota najszybciej dopadł do odbitej przez Janickiego piłki i wpakował ją do siatki! 3:2 dla Stali!

• Konrad Danielak został sfaulowany w środkowej strefie boiska.

• Gra się wyrównała i dominuje walka w środku pola.

• Przemysław Trytko zmienił Damiana Kowalczyka.

• Indywidualna akcja Michała Janoty, która została zakończona niecelnym uderzeniem.

• Arak stanął przed świetną sytuacją, ale jego uderzenie ofiarnym wślizgiem zablokował Michalec!

• Świetna akcja Stali, po której w znakomitej sytuacji znalazł się Janota, ale..uderzył fatalnie !

• Bartosz Machaj zmienił Serhija Napołowa.

• Mateusz Gancarczyk przeprowadził błyskotliwą akcję, ale jego uderzenie odbił Janicki!

• Nowak dośrodkował w pole karne, ale Arakowi zabrakło centymetrów i nie zdążył oddać uderzenia!

• Stal od początku drugiej połowy przejęła inicjatywę i atakuję drużynę Chrobrego.

• Z dystansu uderzył Tomasz Swędrowski, ale..piłka poszybowała bardzo wysoko nad bramką.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45+4. Koniec I połowy!

• 45+4! GOOOOOL! Bartosz Nowak pewnie wykorzystał rzut karny!

• Bartosz Nowak wykonuje rzut karny!

• Michał Ilków-Gołąb sfaulował Araka w polu karnym i mamy rzut karny!

• Żółtą kartką ukarany został Jakub Arak.

• Do regulaminowego czasu gry została doliczona 1 minuta.

• Z dystansu strzelał Borecki, ale jego próba została zablokowana przez Kiercza.

• Sfaulowany został Leandro i sędzia przerwał grę.

• Stal dąży do zdobycia wyrównującej bramki, ale Chrobry umiejętnie się broni i wyprowadza groźne kontrataki.

• Faulowany był Jakub Arak.

• Fantastyczna interwencja Janickiego, który odbił uderzenie głową Araka!

• GOOOOOOOL! Damian Kowalczyk wykorzystał fatalne zachowanie defensywy Stali i uderzył nie do obrony! 2:1 dla Chrobrego!

• Tempo spotkania jest niezłe, obie drużyny dążą do strzelenia bramki.

• Świetna akcja Nowaka, który wpadł z piłką w pole karne, ale nikt nie zamknął jego dośrodkowania!

• Stal prowadzi atak pozycyjny, a cofnięty Chrobry czeka na wyprowadzenie kontrataku.

• Michał Borecki zmienił Mateusza Machaja.

• Sławomir Janicki popisał się świetnym wyjściem z bramki i wybił piłkę spod nóg Jakuba Araka!

• Faulowany w środku pola był Mateusz Machaj.

• Poprzeczka! Mateusz Machaj dośrodkował z rzutu rożnego prosto..w poprzeczkę!

• Damian Kowalczyk groźnie dośrodkował w pole karne Stali, ale obrońcy gości wybili piłkę!

• Na boisku leży Machaj, który ucierpiał w starciu z jednym rywalem.

• Gra się nieco uspokoiła i teraz Stal tworzy atak pozycyjny.

• Na 20. metrze znalazł się Nowak, ale uderzył prosto w Janickiego.

• GOOOOOOL! Cóż za odpowiedź Stali! Bartosz Nowak wykorzystał błędy obrony Chrobrego i uderzył obok Sławomira Janickiego! Chrobry - Stal 1:1!

• GOOOOOOOL! Mateusz Machaj popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego i piłka zatrzymała się w siatce!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Teraz przed Stalą mecz z Chrobrym Głogów i znów kłaniają się dalekie wyjazdy. Do Głogowa z Mielca jest ponad 550 kilometrów. Nie jest to dobry prognostyk dla mielczan, ale może właśnie w najbliższym meczu przyjedzie tak oczekiwane przełamanie. Najwięksi rywale Stali nie śpią i po ostatniej kolejce zepchnęli drużynę Zbigniewa Smółki.

• Jedyna bramka w meczu padła po stałym fragmencie gry. Przy wrzutce z rzutu rożnego, zagranej w okolice krótkiego słupka, najwyżej wyskoczył Wojciech Lisowski, który uderzeniem głową dał Chojniczance gola, i, jak się później okazało, zwycięstwo.

- Przegraliśmy, ale zagraliśmy jeden z lepszych meczów w rundzie. Niestety, taka jest piłka. Przegraliśmy spotkanie w Chojnicach, ale z taką grą moich zawodników mogę być spokojny. Jest kilka meczów i na pewno się nie poddamy - mówi trener Stali, Zbigniew Smółka.

• Stal marzyła o dobrej serii, ale na taką wciąż musi czekać. Mielczanie mają olbrzymie problemy z punktowaniem w meczach wyjazdowych, na które trzeba jechać dalej niż 400 kilometrów. Długa podróż równa się, kiepski wynik. Tak też było w Chojnicach. Stal może nie była zespołem gorszym, bo miała też swoje sytuacje, ale jednak przegrała 0:1 i jej droga do awansu zdecydowanie się wydłużyła.

• Ekipa Chrobrego nie zaznała smaku zwycięstwa w pięciu kolejnych spotkaniach. Takie wyniki spowodowały wyraźny spadek w ligowej tabeli, ale szans na promocję do Ekstraklasy piłkarze Grzegorza Nicińskiego jeszcze całkowicie nie stracili. W niedzielę do Głogowa przyjedzie mielecka Stal, która wyprzedza głogowian o dwa punkty. W przypadku wygranej gospodarze przeskoczyliby ją w tabeli, a od drugiego miejsca dzieliłoby ich cztery bądź w przypadku zwycięstwa Chojniczanki z Pogonią Siedlce pięć oczek.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Chrobry - Stal!

red

Mecz Chrobry Głogów - Stal Mielec ONLINE

Mecz Chrobry Głogów - Stal Mielec ONLINE ©Fot. Piotr Krzyzanowski

Chrobry Głogów - Stal Mielec ONLINE. Do Głogowa przyjeżdża celująca w awans drużyna Stali. Strata punktów wyraźnie zmniejszy szanse mielczan na promocję do Ekstraklasy. Zadanie nie będzie łatwe, bo przed własną publicznością przełamać się chcą gracze Chrobrego, którzy od pięciu kolejek nie sięgnęli po komplet punktów. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Ekipa Chrobrego nie zaznała smaku zwycięstwa w pięciu kolejnych spotkaniach. Takie wyniki spowodowały wyraźny spadek w ligowej tabeli, ale szans na promocję do Ekstraklasy piłkarze Grzegorza Nicińskiego jeszcze całkowicie nie stracili.
W niedzielę do Głogowa przyjedzie mielecka Stal, która wyprzedza głogowian o dwa punkty. W przypadku wygranej gospodarze przeskoczyliby ją w tabeli, a od drugiego miejsca dzieliłoby ich cztery bądź w przypadku zwycięstwa Chojniczanki z Pogonią Siedlce pięć oczek.

- W tabeli jest bardzo ciasno i po każdej kolejce mogą być przetasowania - mówił po wygranym meczu z Wigrami Łukasz Wroński. Jego słowa po meczu w Chojnicach, znalazły potwierdzenie. Stal do niedzielnego meczu z Chrobrym podejdzie z 5. miejsca w tabeli. - Musimy się teraz zregenerować i utrzymać dyspozycję - podkreśla trener Smółka. - Widać, że potrafimy grać w piłkę i będziemy walczyć w kolejnych spotkaniach - zaznacza.

Chrobry Głogów - Stal Mielec: Kto wygra mecz 1 Ligi?

Wstęp do spotkania o 17:30 w Polsacie Sport. Transmisja na żywo od 17:40. Mecz Chrobrego ze Stalą skomentuje duet Cezary Kowalski – Waldemar Prusik. W internecie mecz będzie można obejrzeć na ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!

współpraca: Kuba Zegarliński