Mecz Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

Mecz Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu! Chrobry - Zagłębie 1:2!

• Sfaulowany został Gracz Chrobrego i gospodarze mają rzut wolny!

• Chrobry gra dalekie piłki w pole karne Zagłębia, ale stoperzy gości oddalają zagrożenie.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

• Sebastian Milewski został ukarany żółtym kartonikiem.

• Pewnie Dawid Kudła, który wygrał walkę o górną piłkę z Kaczmarkiem.

• Chrobry rzuca wszystkie siły do ataku i naraża się na kontrataki. Na razie Zagłębie robi to zbyt chaotycznie i gospodarze nie zostali skarceni.

• Nuno Malheiro zmienił Adama Banasiaka.

• Ależ to mogła być bramka Przemysława Trytko! Napastnik Chrobrego uderzył z dystansu, a piłka..trafiła w poprzeczkę!

• Okres oblężenia bramki Zagłębia, ale gracze Dariusza Dudka dzielnie się bronią.

• Alexandre Cristovao ruszył lewą stronę i dośrodkował do Banasiaka, ale Michalec wybił piłkę spod nóg rywala!

• Alexandre Cristovao zmienił Vamare Sanogo.

• Vamara Sanogo został ukarany żółtą kartką.

• Chrobry coraz mocniej atakuje Zagłębie, a sędzia podejmuje wiele kontrowersyjnych decyzji, z którymi nie zgadza się ławka gości.

• Bardzo dobra interwencja Arkadiusza Jędrycha, który wybił piłkę spod nóg Kaczmarka.

• Bartosz Machaj zmienił Jakuba Bacha.

• Serhij Napołow popisał się ładną akcją, ale jego uderzenie minimalnie minęło bramkę Zagłębia!

• Konrad Kaczmarek zmienił Roberta Mandrysza.

• Indywidualna akcja Jakuba Bacha, ale dośrodkowanie pomocnika Chrobrego przejęli gracze gości.

• Piłkę przed polem karnym przejął Mandrysz i uderzył, ale Kudła nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

• Na pozycji spalonej został złapany Przemysław Trytko.

• Zagłębie wycofało się na własną połowę i broni się całą drużyną. Chrobry gra w przewadze i dąży do zdobycia wyrównującej bramki.

• Konrad Wrzesiński zmienił Żarko Udovicicia.

• Na boisku leży Milewski, który został trafiony piłką przez Machaja.

• Czerwona kartka dla Tomasza Nawotki! Obrońca Zagłębia powstrzymał gracza Chrobrego, ale sędzia dopatrzył się faulu i upomniał gracza gości drugą żółtą kartką!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Michał Borecki zmienił Macieja Konę.

• Koniec I połowy! Chrobry - Zagłębie 1:2!

• GOOOOOOOOOL! Robert Mandrysz zdobył kontaktową bramkę! Pomocnik Chrobrego świetnie wyszedł w górę do dośrodkowania Mateusza Machaja i popisał się celną główką!

• Graczom Chrobrego brakuje dokładności w najważniejszych fazach akcji.

• Gospodinow! Bramkarz Chrobrego popisał się kapitalną interwencją i obronił uderzenie głowa Arkadiusza Jędrycha!

• Sebastian Milewski sfaulował Mateusza Machaja i sędzia przerwał grę.

• Przemysław Trytko wygrał walkę o górną piłkę, ale jego uderzenie minęło bramkę Zagłębia!

• GOOOOOL! Vamara Sanogo poradził sobie z Michałem Michalcem i niespodziewanie uderzył na bramkę Gospodinowa, a piłka zatrzymała się w siatce! 2:0 dla Zagłębia!

• Świetna interwencja Gospodinowa, który obronił potężne uderzenie Adama Banasiaka!

• Stracona bramka podziałała na gospodarzy mobilizująco, którzy przejęli kontrolę nad spotkaniem i co chwilę nękają obronę Zagłębia.

• Serhij Napołow odważnie wbiegł z piłką w pole karne, ale Dawid Kudła w ostatniej chwili uprzedził gracza Chrobrego!

• Michał Michalec sfaulował Vamare Sanogo i sędzia przerwał grę.

• GOOOOOOOL! Żarko Udovicić strzela bramkę dla Zagłębia! Obrońca drużyny gości najszybciej zareagował na odbite uderzenie Tomasza Nowaka i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki!

• mamy sporo walki w środku pola, a tempo meczu jest dość intensywne. Drużyny walczą o komplet punktów, ale na razie mamy duży chaos.

• Żarko Udovicić przegrał pojedynek ze Stolcem i piłka opuściła boisko.

• Przemysław Stolc został ukarany żółtym kartonikiem.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Adam Banasiak, ale piłka znacznie minęła światło bramki.

• Mamy przerwę w grze, bowiem Vamara Sanogo zderzył się głowami z Przemysławem Trytko i napastnik gości potrzebuje pomocy.

• To powinna być bramka dla Chrobrego! Serhij Napołow wbiegł w pole karne, ale.. nie trafił w piłkę na jedenastym metrze, a druga próba Mateusza Machaja była zbyt słaba!

• Tomasz Nawotka upadł na murawę po starciu z Danielakiem, ale gwizdek sędziego milczy.

• Tomasz Nawotka został ukarany żółtą kartką.

• Z rzutu wolnego groźnie dośrodkował Mateusz Machaj, ale piłka ostatecznie wylądowała w rękach Kudły.

• Callum Rzonca uderzył na bramkę gospodarzy, ale piłka po rykoszecie straciła impet i spokojnie złapał ją Gospodinow.

• Rozpoczęli. Od środka goście.

• Za moment wybrzmi pierwszy gwizdek. Zawody prowadzi sędzia Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

• Goście wyjątkowo bez Mateusza Cichockiego. Na środku obrony zagra Rafał Makowski.

• Do składu gospodarzy powrócił najlepszy strzelec ligi, Mateusz Machaj. Oto ustawienie jego drużyny:

• Ławka rezerwowych Chrobrego: Janicki, Wajsak, Kowalczyk, B. Machaj, Borecki, Kaczmarek, Nowicki.

Ławka rezerwowych Zagłębia: Perdijić, Kumor, Wrzesiński, Mularczyk, Babiarz, Cristovao, Nuno Malheiro.

• Sobotni mini-maraton z Nice 1 ligą czas zacząć. Na początek zabieramy was do Głogowa, gdzie spotkają się drużyny o podobnej zdobyczy punktowej, ale różnych nadziejach na końcówkę sezonu. Chrobry chce po prostu zająć jak najwyższe miejsce. Zagłębie - awansować do Ekstraklasy.

red, Tomasz Kuczyński

Dziennik Zachodni

Chrobry - Zagłębie LIVE! Włączą się do walki o Ekstraklasę?

Chrobry - Zagłębie LIVE! Włączą się do walki o Ekstraklasę? ©Karina Trojok

Mecz Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Sobotę z Nice 1 Ligą rozpoczniemy w Głogowie, gdzie obecnie szósty w tabeli Chrobry zmierzy się z siódmym Zagłębiem Sosnowiec. Dzieli ich jeden punkt i różne cele - przyjezdni jeszcze wierzą, że uda się awansować do Ekstraklasy. Gospodarze myślą natomiast o jak najwyższym miejscu. Utrzymanie już sobie zapewnili.

Mecz Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Sosnowiczanie mają szansę włączyć się na finiszu sezonu do walki o Lotto Ekstraklasę. W tym kontekście mecz w Głogowie będzie kluczowy. Zagłębie ma 43 punkty, a Chrobry 44. Wygrana oznacza nie tyko zdobyczw postaci 3 "oczek", ale również odebranie punktów bezpośredniemu rywalowi.

Zagłębie w poprzedniej kolejce pokonało u siebie Stal Mielec 3:1 po trzech bramkach Tomasz Nowaka (jedna z karnego). Żółtą kartkę w tym meczu zobaczył Mateusz Cichocki. Ponieważ jest to czwarty kartonik w tym sezonie, sosnowiecki obrońca nie może zagrać w Głogowie.

Chrobry przywiózł punkt z Opola, remisując z Odrą 1:1. Wcześniej przegrał w Łęcznej z Górnikiem 1:2 i u siebie z GKS Katowice 0:2. W październikowym spotkaniu na Stadionie Ludowym Zagłębie wygrało z Chrobrym 2:1.

Sosnowiczanie szczególnie muszą uważać na napastnika Chrobrego Mateusza Machaja. Z 15 bramkami jest samotnym liderem klasyfikacji strzelców Nice 1. Ligi. Machaj uległ kontuzji w czasie meczu z GieKSą i nie zagrał z Górnikiem Łęczna i Odrą Opole.

Na stronie internetowej Chrobrego sobotni mecz jest reklamowany jako pojedynek snajperów – Machaja (15 goli) i Igora Lewickiego (11)… „Przynajmniej w teorii, bo ostatnio piłkarze mający łącznie 26 bramek na koncie nie grali” - zastrzegają autorzy zapowiedzi spotkania, oceniając, że bliższy występu w sobotę jest Machaj.

Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Zagłębie - Chrobry 2:1 (Nice 1 Liga, 18.10.2017)
Chrobry - Zagłębie 1:0 (Nice 1 Liga, 28.05.2017)
Zagłębie - Chrobry 0:2 (Nice 1 Liga, 05.11.2016)

Mecz Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. W internecie mecz dostępny dzięki platformie IPLA TV. Komentuje duet Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan. Relacja LIVE w GOL24 od 15:00. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV