Mecz Cracovia - Stal Mielec ONLINE. Pasy złapały w lidze...

Mecz Cracovia - Stal Mielec ONLINE. Pasy złapały w lidze serię. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Ostatnia akcja meczu i Balaj strzelił prosto w blokującego Żyro! Interwencja tego meczu!

• Tomasz Wajda doliczył cztery minuty.

• Loshaj powalił na ziemię wychodzącego z kontrą Granlunda. Jest szansa dla gości.

• Filip Balaj w miejsce Damira Sadikovicia.

• Kościelny wszedł wślizgiem w zawodnika Cracovii.

• Ależ interwencja Strączka! Podanie do Siplaka, który uderza na bramkę, ale trafia prosto w nogę golkipera Stali.

• Niesamowita historia! Kolejne prostopadłe zagranie na lewe skrzydło, skąd Michal Siplak posłał koziołkującą piłkę w pole karne. Michał Rakoczy minął się z futbolówką, ale ta trafiła w udo Krystiana Getingera i wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOL! SAMOBÓJCZE TRAFIENIE KRYSTIANA GETINGERA!

• Za mocne zagranie do Tomasiewicza, ale Hrosso wyprzedził go.

• Strasznie szarpany jest ten mecz, dużo dyskusji z arbitrem, fauli i przerw spowodowanych różnymi wydarzeniami.

• Granlund w miejsce Wrzesińskiego.

• Zagranie do Sitka, który był na spalonym.

• Piasecki faulował rywala i łapie za to kartkę.

• Koki Hinokio w miejsce Mateusza Maka.

• Hanca z dystansu, nieprzygotowana pozycja i wyraźnie niecelny strzał.

• Akcja Cracovii przerwana w kluczowym momencie. Van Amersfoort na minimalnym spalonym.

• Pasy wracają do gry! Rakoczy za Knapa!

• Nic nie wskazywało na trafienie Cracovii! Podanie na lewe skrzydło do Pestki, ten nisko dośrodkował w pole karne i żaden z obrońców Stali nie zdecydował się na wybicie. Futbolówka trafiła do ustawionego na dalszym słupku Kakabadze, który z ostrego kąta uderzył na bramkę Strączka!

• GOOOOOOOOOL! OTAR KAKABADZE!

• Mielczanie odebrali piłkę Knapowi, długa akcja zakończona podaniem De Amo do Sitka, który huknął bardzo wysoko nad bramką.

• Nikt nie był w stanie przeciąć dośrodkowania Knapa.

• De Amo starł się z Pestką, krzyk obrońcy Stali było słychać na całym stadionie. Oby to się nie zakończyło groźną kontuzją.

• Ale znów Stal przy piłce, bo Hrosso za szybko zagrał niecelnie na połowę boiska.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Getingera, Żyro pojedynkował się z Pestką na skrzydle i ostatecznie nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

• Kakabadze fatalnie zagrał do Hrosso, piłka minęła bramkarza i wypadła z boiska. Mamy więc korner dla gości. Kuriozalna sytuacja.

• Strączek nie miał problemu z dośrodkowaniem Pestki.

• Loshaj zmuszony do faulu na Tomasiewiczu. Świetnie Stal wyszła teraz spod pressingu.

• Tym razem na spalonym złapany Kakabadze.

• Miękka wrzutka w pole karne, ale podający Pelle był na pozycji spalonej w momencie poprzedniego podania.

• Mieliśmy aż trzy zmiany w przerwie. Loshaj zastąpił kontuzjowanego Alvareza i Kakabadze wszedł za Jugasa.

• Gospodarze w ataku pozycyjnym. Próbują przetransportować piłkę w pole karne, ale dobrze blokował Pellego Getinger. Strączek od bramki.

• W ekipie Stali wszedł za to Kościelny, a zszedł Urbańczyk.

• Zaczynamy drugą połowę. Czy Cracovia odrobi straty? Grę wznawiają goście.

• Niewykluczone, że na drugą połowę nie wyjdzie Alvarez. Niemiec sygnalizował potrzebę zmiany.

• Koniec pierwszej połowy po ostatecznie 55 minutach! Stal robi mniej więcej to samo co Cracovia w Gliwicach. Zapowiada się na pierwsze zwycięstwo w delegacji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nie myli się Piasecki. Strzał w lewy róg, oślepiony słońcem Hrosso rzucił się w prawy.

• RZUT KARNY DLA STALI! A kartkę otrzymuje Rodin.

• Trwa analiza VAR. Sędzia patrzy w monitor i analizuje czy Stali należy się rzut karny.

• Sędzia doliczył aż cztery minuty.

• Matras domagał się rzutu karnego za pociąganie za koszulkę.

• To już końcówka pierwszej połowy. Stal dobrze wytrzymuje tempo meczu.

• Knap za mocno wypuścił sobie piłkę. Niemniej warto go pochwalić sam pomysł z minięciem rywala.

• Wśród kibiców m.in. prezes Filipiak.

• Pestka nieczysto po rzucie rożnym. Futbolówka mija prawy słupek.

• Oglądamy ciekawe widowisko. Stal przyjechała grać w piłkę. Nie muruje, atakuje.

• W odpowiedzi van Amersfoort - niecelnie.

• Żyro główkuje celnie, ale do rąk Hrosso.

• JUGAS WYBIJA PIŁKĘ SPRZED LINII BRAMKOWEJ! Nie ma trzeciego gola dla Stali. Znów świetna akcja. Piasecki wybiega do piłki od Maka, lobuje bramkarza, ale ostatni stoper ofiarnie interweniuje.

• Dobry pomysł Hanki. Rumun zauważył, że Strączek nie jest na linii. Mocny strzał z dystansu, lecz piłka mija poprzeczkę.

• Cracovia konsekwentnie stawia na dośrodkowania. Miała już cztery rzuty rożne, podczas gdy Stal ani jednego.

• Wrzesiński dość ostro potraktował Pestkę. Bez kartki.

• Ależ akcja Stali. Getinger zagrywa do Maka, ten odwraca się z piłką, czym wkręca w murawę Rodina. Potem strzał i jest upragnione prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! STAL NA PROWADZENIU!

• Zablokowany strzał Alvareza. Wrzucał Rapa, jest rzut rożny.

• W sektorze gości zasiada kilkuset kibiców Stali. Tymczasem atakuje Cracovia. Dwa strzały zablokowane.

• Piasecki to chyba najlepszy ruch Stali w tym okienku. Ten napastnik daje dużo w ofensywie.

• Niesamowite! Stal od razu wyrównuje! Od razu! Po podaniu Piaseckiego to Sitek mija Jugasa i mierzonym strzałem przy prawym słupku pokonuje bramkarza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! SITEK NA 1:1!!!!

• Ofsajdu nie ma, więc gramy dalej. To drugie trafienie Rumuna w tym sezonie.

• VAR sprawdza czy w tej akcji nie było spalonego.

• Alvarez podaje z połowy (!), Hanca oszukuje Żyro, a potem ładuje przy prawym słupku.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Hanca na 1:0.

• Urbańczyk obejrzał kartkę za faul w środku boiska.

• Hanca potrzebuje pomocy medycznej. Nie wygląda to dobrze. Zmiana?

• Nie ma gola dla Cracovii w pierwszej akcji meczu! Hanca dogrywa do nabiegającego Siplaka, ale jakimś cudem de Amo wślizgiem wybija na róg. Świetna interwencja - kluczowa!

• No to gramy. Cracovia w niezmienionym składzie. Od środka Alvarez i van Amersfoort.

• W Krakowie świeci piękne słońce. Wzmaga się doping dla Pasów.

• Cracovia dzisiaj w biało-czerwonych strojach w pasy. Stal na niebiesko.

• W kadrze Cracovii nie ma m.in. Rivaldinho i Thiago. Stal bez Budzińskiego, Domańskiego, Gliwy czy Kolewa.

• W zeszłej kolejce Cracovia rozbiła na wyjeździe Piast (4:2), a Stal wygrała u siebie z Radomiakiem (1:0).

• Ławka rezerwowych Stali: Primel, Flis, Granlund, Kort, Kościelny, Sadłocha, Jankowski, Szczutowski, Hinokio.

• Ławka rezerwowych Cracovii: Niemczycki, Lusiusz, Rakoczy, Rocha, Kakabadze, Loshaj, Rasmussen, Balaj, Myszor.

• Cracovia liczy na kolejne zwycięstwo. Musi uważać, bo Stal jest dość nieobliczalna. To ostatnie spotkanie przed przerwą na reprezentacje.

Cracovia - Stal LIVE! Pasy złapały w lidze serię

Cracovia - Stal LIVE! Pasy złapały w lidze serię ©Krzysztof Kapica

Mecz Cracovia - Stal Mielec ONLINE. Przy Kałuży spotkają się drużyny z środka tabeli. Której uda wygrać po raz czwarty w sezonie, akurat przed przerwą na reprezentacje? Relacja LIVE od godziny 15:30.

Mecz Cracovia - Stal Mielec ONLINE

Cracovia po odpadnięciu z Pucharu Polski marzy o doszlusowaniu do ligowej czołówki. Idzie jej to całkiem znośnie, bo od końca sierpnia nie zaznała goryczy porażki. Passa to trzy zwycięstwa i dwa remisy.

W poniedziałek rozbiła na wyjeździe Piasta Gliwice (4:2), a jej lider Pelle van Amersfoort został nowym liderem klasyfikacji strzelców. Z Holendrem trwają już negocjacje na temat przedłużenia umowy. - Nie są łatwe - przyznaje wiceprezes i zarazem trener Michał Probierz.

Punkt mniej od Cracovii zgromadziła Stal. To drużyna grająca w kratkę. Na razie jej sukcesem są wyniki z wszystki beniaminkami: wygrane z Radomiakiem Radom (1:0) i Górnikiem Łęczna (2:0) oraz wyjazdowy remis z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (1:1). Z delegacji Stali jeszcze nie udało się przywieźć trzech punktów.

Michał Probierz, trener Cracovii: - Stal kilka razy pokazała się z dobrej strony. Adam Majewski jest spokojny, grał w piłkę na wysokim poziomie, uczy zawodników dobrego rozegrania. Drużna jest dobrze zorganizowana, łatwo przechodzi do kontrataku. Wzmocniła się, ma doświadczonych ligowców, to nie jest przypadkowy zespół. Kiedyś chciałem Tomasiewicza, jako junior był wyróżniającym się zawodnikiem, nie jest wysoki, a pokazywał, że umie grać.

Grzegorz Tomasiewicz, pomocnik Stali: - To jest drużyna w naszym zasięgu. Nie ma się co oszukiwać, pojedziemy tam po trzy punkty. Miejmy nadzieję, że przed przerwą reprezentacyjną wygramy i będzie można w dobrych nastrojach spokojnie popracować.

Nie zagrają w meczu Cracovia - Stal:
Cracovia: Thiago, Jablonsky, Alvarez (?), Siplak (?)
Stal: Domański, Budziński, Kolew (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Stal - Cracovia 0:0 (Ekstraklasa, 19.02.2021)
Cracovia - Stal 1:1 (Ekstraklasa, 12.09.2020)

Mecz Cracovia - Stal Mielec TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo tylko w Canal+ Sport. W internecie mecz na stronie i w aplikacji Canal+. Skomentuje go duet Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00 - zapraszamy!