Mecz Deportivo La Coruna - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Deportivo La Coruna - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 1. kolejka
2017-08-20 22:15

Deportivo La Coruna

0

Real Madryt

3

• Koniec meczu! Real Madryt pewnie pokonuje w Galicji Deportivo La Coruna 3:0 po golach Garetha Bale'a, Casemiro i (w drugiej połowie) Toniego Kroosa. W końcówce gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, a Sergio Ramos wyleciał z boiska z czerwoną kartką

• Sergio Ramos wylatuje z boiska! Przesadził z rękami przy wyskoku o górną piłę i uderzył łokciem rywala!

• Kontra Realu! W piłkę w "szesnastce" nie trafił Marco Asensio, co ironicznym śmiechem skwitowali kibice Depor.

• To nie jest dzień Florina Andone! Posyła piłkę obok lewego słupka! Zdołał ją jeszcze musnąć Keylor Navas!

• Rzut karny dla Deportivo! W polu karnym Daniel Carvajal powalił Bruno Gamę!

• "Żółtko" na koncie Florina Andone za dyskusje z arbitrem.

• Wyciągnięty jak struna Ruben z trudem paruje piłkę po strzale Marco Asensio!

• Lucas Vazquez faulowany blisko pola karnego. Do bramki ok. 24 metrów.

• Źle rozegrany rzut wolny "Królewskich" zapoczątkował kontrę Depor. Kończy ją Florin Andone słabym strzałem zza linii 16. metra w sam środek bramki Realu. Keylor Navas pewnie chwyta piłkę.

• Żółta kartka dla Daniela Carvajala.

• Brazylijczyk o własnym siłach opuszcza boisko. Ale o własnych siłach i jest gotowy, by na nie powrócić.

• Przerwa w grze. Marcelo nie podnosi się z murawy.

• ... a w Realu gwizdy żegnają Garetha Bale'a. Na placu gry jest już Lucas Vazquez.

• Za Fede Cartabię pojawia się Borja Valle.

• Luka Modrić dostaje piłkę na 17. metrze po zagraniu Garetha Bale'a. Strzela obok lewego słupka.

• W odpowiedzi próba Luisinho z dystansu. Metr-półtora nad poprzeczką.

• Marcelo strzela na wiwat z narożnika pola bramkowego.

• Luisinho zgrywa piłkę klatką piersiową do własnego bramkarza po przeciągniętym dośrodkowaniu Marcelo.

• Florin Andone nie zdołał opanować piłki na lewej stornie. Jak mu się powiodła ta sztuka, to za linią boczną. Zauważył to liniowy. Z kontry nici.

• Casemiro kończy występ w dzisiejszym meczu. Na placu gry jest już Marcos Llorente.

• 27 770 widzów na El Riazor ogląda mecz do jednej bramki.

• Marcelo do asysty chce dołożyć również gola. Jego anemiczne uderzenie z lewej strony pola karnego prawą nogą nie mogło zaskoczyć Rubena.

• Marco Asensio zastępuje Isco.

• Za Celso Boegesa pojawia się Adrian.

• Atomowe uderzenie Guilherme z ostrego kąta obija poprzeczkę bramki gości! Niewiele brakowało, by strzelił honorowego gola dla swojej drużyny!

• Iście "królewska" akcja gości zapoczątkowana od wyrzutu z autu. W finalnej fazie tej akcji piłka trafia przed linię 16. metra pod nogami Niemca, który po rykoszecie od Fabiana Schara kieruje ją do siatki!

• GOL! TONI KROOS!!!

• Gareth Bale strzela bezpośrednio nad murem, ale w sam środek bramki, czym ułatwił interwencję bramkarzowi Depor

• Żółta kartka dla Fede Cartabii za skoczenie Casemiro ok. 27 metrów od bramki Rubena.

• Florin Andone 0, Keylor Navas 3! Bramkarz Realu znowu górą - z pomocą Sergio Ramosa broni strzał Rumuna głową z pięciu metrów!

• Żółta kartka dla Luki Modricia za faul na szarżującym Luisinho.

• Zmiana w ekipie Depor. Bruno Gama zastępuje kontuzjowanego Zakarię Bakkaliego.

• ... i "żółtko" dla Sergio Ramosa.

• Żółta kartka dla Fabiana Schara...

• Zagotowało się na boisku. Najpierw na boisku leżał Zakaria Bakkali i sędzia przerywa spotkanie. Między zawodnikami doszło scysji!

• Karimowi Benzemie odskoczyła piłka przed "szesnastką" gospodarzy. Na moment wybija piłkę Fabian Schar i jest korner dla "Królewskich". Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Guilherme decyduje się na strzał z ok. 20 metrów. Podbitą piłkę pod nogi Nacho łapie Keylor Navas tuż przed linią końcową. Nie ma nawet rzutu rożnego.

• Długie podanie na wolne pole, którego adresatem był Florin Andone. Ten został skutecznie powstrzymany przez Sergio Ramosa przed linią 16. metra.

• Druga polowa rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Galicji, gdzie dobiega przerwa w meczu 1. kolejki La Liga, w którym Deportivo La Coruna podejmuje Real Madryt. Po pierwszej połowie "Królewscy" prowadzą po golach Garetha Bale'a i Casemiro. Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Po doliczeniu minuty Gonzalez Gonzalez kończy pierwszą połowę na El Riazor. Deportivo La Coruna przegrywa z Realem po golach Garetha Bale'a i Casemiro.

• Dobrze zapowiadała się kontra Depor. Do momentu prostopadłego podania na wolne pole do Florina Andone - okazało się za mocne.

• Zdaniem sędziego Sergio Ramos nieprzepisowo powstrzymuje Luisinho przed polem karnym... gospodarzy.

• Z kontrą ruszył osamotniony Florin Andone. W ostatniej chwili powstrzymał go wracający Marcelo.

• Sidnei wyskakuje najwyżej do centry Toniego Kroosa i wybija piłę głową poza "szesnastkę".

• Zablokowane dośrodkowanie Isco, ale piłkę opanował Daniel Carvajal w pobliżu narożnika pola karnego gospodarzy. Tam dał się sfaulować Luisinho.

• Florin Andone powalony w pobliżu koła środkowego przez Nacho. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki, co gwizdami kwitują kibice gospodarzy.

• Luisinho w roli lewoskrzydłowego centruje w pole karne do.. nikogo.

• Niespodziewanie na "dziewiątce" znalazł się Sergio Ramos. Nie zdołał jednak uderzyć na bramkę Rubena.

• Uwieczniona sytuacja z 7. minuty. Gdyby to wykorzystał Florin Andone, to mecz mógłby potoczyć się inaczej...

• Florin Andone skutecznie powstrzymany przez Nacho na lewej stronie. Nabity Rumun domagał się autu dla swojej drużyny, ale sędzia (słusznie) był odmiennego zdania. To nie spodobało się napastnikowi Depor.

• Przerwa w grze. Daniel Carvajal zderzył się z Luisinho. Na murawie są już sztaby medyczne obu drużyn.

• Marcelo ostro bije piłkę z lewej strony pola karnego na dalszy słupek. Ta minęła trzech defensorów Depor, a do bramki kieruje ją - z kilku metrów - Casemiro.

• REAL PODWYŻSZA PROWADZENIE! CASEMIRO!!!

• Żółta kartka dla Zakarii Bakkaliego za skoszenie Daniego Carvajala.

• Luka Modrić dostaje piłkę przed linią 16. metra i decyduje się na natychmiastowy strzał. Ruben "wypluwa" piłkę przed siebie pod nogi Karima Benzemy, ale jego strzał zblokował wślizgiem obrońca Depor. Piłka zaczęła tańczyć przed linią bramką w pobliżu lewego (dalszego) słupka i Walijczyk posłał ją do siatki!

• GOL DLA "KRÓLEWSKICH"! GARETH BALE!!!

• Aktywny od początku spotkania jest Zakaria Bakkali. Wrzuca miękko futbolówkę w pole karne rywala. Florin Andone był jednak na spalonym.

• W odpowiedzi atak "Królewskich". Toniemu Kroosowi brakowało sporo, by pokonać Rubena.

• Casemiro wybija piłkę głową po wrzutce Brazylijczyka idealnie na jego woleja. Ten huknął jak z armaty wysoko nad bramką.

• Rzut wolny dla gospodarzy z ok. lewego narożnika pola karnego Realu. Guilherme ustawia piłkę...

• Przeciągnięte dośrodkowanie Marcelo w pole karne. Luisinho na wszelki wypadek posyła ją na aut. Po szybkim wznowieniu Gareth Bale znalazł się w pułapce ofsajdowej.

• Karim Benzema podaje przed pole karne do Isco. Świetnie na wyprzedzenie zagrał Fabian Schar. Z kontrą ruszyli gospodarze, ale Sergio Ramos po profesorsku powstrzymał szarżującego Zakarię Bakkaliego.

• Zakaria Bakkali znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej! Niestety za bardzo "wszedł" pod piłkę, przez co uderzył głową na poprzeczką!

• Znowu było groźnie pod bramką "Królewskich"! Górą z rywalem w sytuacji sam na sam znowu był Keylor Navas!

• Isco czaruje na lewej stronie. Jego akcję przerwał Juanfran wybiciem piłki poza linię końcową. Wrzutkę Toniego Kroosa pewnie chwyta Ruben.

• Szansa gospodarzy mogła przynieść prowadzenie! Florin Andone dostaje piłkę na lewej stronie pola karnego. Jego strzał zmierzający w stronę dalszego rogu z trudem paruje Keylor Navas!

• Zapędzony w narożniku "szesnastki" rywala Isco znalazł miejsce, by zagrać na 11. metr do wbiegającego Luki Modricia. Ten został uprzedzony przez Celso Borgesa. Po chwili Gareth Bale główkuje wzdłuż linii bramkowej. Nikt z jego kolegów nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Oskrzydlająca akcja Marcelo. Jego centra została zablokowana przez Juanfrana. Aut dla gości na wysokości pola karnego Depor. Wrzutkę pewnie chwyta Ruben.

• Na gwizdek sędziego Gonzaleza Gonzaleza ze środka zaczynają "Królewscy"!

• Rozpoczęcie spotkania poprzedza minuta ciszy poświęcona ofiarom zamachu w Barcelonie

• Obie drużyny są już na murawie. Jest losowanie stron i za moment rozpoczęcie spotkania!

• W poprzednim sezonie dwukrotnie górą byli "Królewscy" którzy u siebie wygrali 3:2 (w tym meczu 90' bronił Przemysław Tytoń), a na tym obiekcie rozbili Depor aż 6:2 (polski bramkarz grał od 46. minuty). Dzisiaj Przemysław Tytoń jest na ławce rezerwowych. Czy dzisiaj również pojawi się na murawie?

• Rezerwowi Deportivo La Coruna: Przemysław Tytoń - Fernando Navarro, Alejandro Arribas, Adrian, Borja Valle, Bruno Gama, Edu Exposito.

• Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla - Raphael Varane, Theo Hernandez, Lucas Vazquez, Marcos Llorente, Marco Asensio, Dani Ceballos.

• Relację NA ŻYWO z tego spotkania poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Na zakończenie weekendu przenosimy się na El Riazor na starcie Deportivo La Coruna z Realem Madryt. Czy gospodarze pokuszą się o niespodziankę? Początek spotkania już za 20 minut!

DW

©AFP/EASTNEWS

Mecz Deportivo La Coruna - Real Madryt ONLINE. Po Superpucharze przyszedł czas na rozgrywki ligowe! Drużyna Realu z impetem weszła w nowy sezon. "Królewscy" wygrali już dwa trofea, a mamy dopiero końcówkę sierpnia! Dziś zaczyna się jednak La Liga, a Zinedine Zidane i spółka muszą postawić niemal 40 małych kroczków, by obronić tytuł mistrzowski. Zwycięstwo z Deportivo będzie pierwszym z nich.

Mecz Deportivo La Coruna - Real Madryt

Sezon 2016/17 był jednym z najlepszych w historii Realu. Mistrzostwo Hiszpanii zdobyte w świetnym stylu (mimo słabego wyniku w dwumeczu z Barceloną). Drużyna jako pierwsza - odkąd zmieniono formułę - wygrała rozgrywki Champions League po raz drugi z rzędu.
Po świetnych rozgrywkach Real jeszcze dodatkowo urósł w siłę. To czym "Królewscy" wyróżniali się na tle swoich najważniejszych rywali było bez wątpienia bogactwo, szczególnie na pozycjach ofensywnych, które pozwalało Zinedine'owi Zidane'owi na wystawianie innych zestawień w poszczególnych rozgrywkach.

Pierwszym rywalem madryckiego klubu jest Deportivo La Coruna, które miało świetny początek sezonu, ale później grało coraz słabiej i choć ani przez tydzień nie znajdowało się w grupie spadkowej ostatecznie wylądowało tylko pięć punktów nad "kreską".

"Królewscy" mogą mieć problem z wejściem w nowy sezon La Liga, głównie za sprawą absencji Cristiano Ronaldo, który musi pauzować cztery pierwsze spotkania z powodu popchnięcia arbitra w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii.

NIE ZAGRAJĄ

Deportivo: Oscar Pinchi (kontuzja uda), Carles Gil (kontuzja pachwiny)

Real: Cristiano Ronaldo (zawieszenie), Jesus Vallejo (kontuzja)

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Deportivo: Ruben - Juanfran, Schar, Sidnei, Luisinho - Guilherme, Borges, Pedro Mosquera - Cartabia, Andone, Bakkali

Real: Navas - Daniel Carvajal, Nacho, Sergio Ramos, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić - Bale, Benzema, Isco

Mecz Deportivo La Coruna - Real Madryt. TRANSMISJA TV

Spotkanie będzie transmitowane przez stację Eleven Sports na kanale Eleven. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 22:15. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy o 22:00!