• Kamiński uderza w spojenie, a piłkę dobija Gonzalez! 3:3!

• Kowalczyk napomniany żółtą kartką.

• Kuzdra napomniany żółtą kartką.

• Rzuchowski uderza z rzutu wolnego, ale bardzo niecelnie.

• Daniel Wajsak zmienia Michała Michalca.

• Zmiana również w drużynie gości: Łukasz Szczepaniak zastępuje Michała Boreckiego.

• Maksymilian Hebel w miejsce Wolskiego.

• Kuzdra centruje w kierunku Adamka, który zgrywa piłkę do Surdykowskiego. Napastnik gospodarzy z bliskiej odległości pokonuje Janickiego!

• Kamiński kolejny raz próbuje z dystansu, ale znów broni Janicki.

• Na boisku melduje się Krzysztof Kropidłowski.

• Machaj ruszył prawą stroną i po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gospodarzy!

• Rzuchowski uderza z dystansu, ale piłka przelatuje nad bramką.

• Zamieszanie w polu karnym gości, do piłki dopada Rzuchowski i z najbliższej odległości pakuje ją do siatki! 1:2!

• Piłkarze już na murawie, sędzia daje znak! Rozpoczyna się druga połowa!

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania i zaprasza piłkarzy na przerwę.

• Arbiter dolicza minutę do pierwszej połowy.

• Michał Rzuchowski napomniany żółtą kartką.

• Gąsior napomniany żółtą kartką.

• Kolejna próba Kamińskiego, ale znów broni Janicki!

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: Kamil Adamek w miejsce Wojciecha Wilczyńskiego.

• Kuzdra płasko zagrywa w pole karne, ale broni Janicki.

• Kamiński uderza z dystansu, ale dobrze interweniuje Janicki.

• Ilków-Gołąb napomniany żółtą kartką za faul na Jakóbowskim.

• Mogła być szybka odpowiedź gospodarzy, ale Kamiński w dobrej sytuacji uderzył prosto w bramkarza!

• Damian Kowalczyk otrzymuje piłkę na piątym metrze i bez problemu pokonuje Szromnika! 0:2!

• Gol dla Chrobrego! Michał Borecki wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

• Piłkę z jedenastego metra uderza Surdykowski, ale świetnie broni Janicki! Zawodnik Drutexu-Bytovii jeszcze dobija, ale znów interweniuje bramkarz gości!

• Jakóbowski faulowany w szesnastce i będzie rzut karny dla Drutexu-Bytovii!

• Moment przewagi zespołu gości, ale ci nie potrafili stworzyć groźnej sytuacji pod bramką gospodarzy.

• Sytuacja sam na sam, ale w pojedynku Surdykowski - Janicki lepszy okazuje się bramkarz gości!

• Fran Gonalez popełnia błąd, ale świetnie asekuruje go Wróbel i przerywa akcję przeciwnika.

• Okazja dla gości, ale piłka po strzale trafiła jedynie w boczną siatkę.

• Sędzia daje znak, ruszamy!

• Zawodnicy już na murawie, za chwilę losowanie stron i początek spotkania.

• Chrobry zajmuje aktualnie dziewiątą pozycję w tabeli z dorobkiem czterdziestu pięciu oczek, a gospodarze dzisiejszego spotkania są na trzynastym miejscu i mają trzydzieści dziewięć punktów na koncie.

• Bezpośredni pojedynek miał miejsce w listopadzie ubiegłego roku. W Głogowie padł bezbramkowy remis.

• Gospodarze zremisowali swój ostatni mecz 2:2 z drużyną Stali Mielec. Przyjezdni przegrali 3:0 z Chojniczanką.

• Ławka rezerwowych zespołu gospodarzy: Oszmaniec, Biel, Wilk, Kropidłowski, Duda, Adamek, Hebel.

• Drutex-Bytovia: Szromnik, Kuzdra, Gonzalez, Wilczyński, Wróbel, Kamiński, Jakóbowski, Wolski, Rzuchowski, Wacławczyk, Surdykowski.

• Ławka rezerwowych zespołu gości: Makuchowski, Wajsak, Pietrzczyk, Nowicki, Szczepaniak, Trytko, Kaczmarek.

• Chrobry: Janicki - Danielak, Michalec, Stolc, Ilków-Gołąb - Gąsior, Kona, Machaj, Borecki, Napolov - Kowalczyk

• Zapraszamy na relację z meczu 33. kolejki Nice I ligi pomiędzy Drutexem-Bytovią a Chrobrym Głogów. Pierwszy gwizdek już o 12:45!

Roman Kamiński

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE. Już dziś w Bytowie dojedzie do pojedynku pomiędzy Drutex-Bytovią i Chrobrym Głogów. Obie ekipy będą chciały poprawić trochę swoje przeciętne nastroje, spowodowane różnymi czynnikami. Komu to się uda? Gdzie śledzić przebieg meczu Drutex-Bytovia - Chrobry Głogów?

Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów ONLINE

Dla drużyny gospodarzy może to być ostatnie spotkanie domowe na poziomie Nice 1 Ligi. Nie jest to jednak spowodowane ryzykiem spadku, gdyż w poprzedniej kolejce zawodnicy z Bytowa zapewnili sobie bezpieczną przewagę nad strefą spadkową.
Cała ta sytuacja spowodowana jest faktem, iż dotychczasowy sponsor drużyny-firma Drutex-postanowił zaprzestać dalszej współpracy z klubem miejskim z Bytowa. Oznacza to ogromne problemy finansowe dla klubu, co może doprowadzić do degradacji tej ekipy do niższych lig.
[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

O wiele spokojniej do tego spotkania mogą podejść zawodnicy gości. Zajmują oni bowiem 9 miejsce w tabeli i nie są zagrożeni ani spadkiem, ani awansem. Mimo to można być chyba pewnym, że Chrobry będzie chciał jeszcze poprawić swoją lokatę i w niedzielnym meczu powalczy o pełną pulę. Dość mocną motywacją jest na pewno fakt, iż nie wygrali oni żadnego z ostatnich siedmiu spotkań-ale jak wiadomo, każda seria musi się kiedyś skończyć.

Obie drużyny mierzymy się ze sobą dotychczas 13 razy, z czego czterokrotnie zwycięsko wychodzili zawodnicy z Bytowa, trzykrotnie piłkarze Chrobrego, a sześciokrotnie spotkania te kończyły się podziałem punktów. A jak będzie tym razem?

Sonda

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów?

Drutex-Bytovia Bytów - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:45. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej w żadnej stacji. Zapraszamy więc na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.