Mecz FC Barcelona - Atletico Madryt ONLINE. Lewandowski chce...

Mecz FC Barcelona - Atletico Madryt ONLINE. Lewandowski chce przełamać niemoc. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 30. kolejka
2023-04-23 16:15

FC Barcelona

1

Atletico Madryt

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Wyrównany mecz na Spotify Camp Nou, ale chyba zasłużona wygrana gospodarzy, którzy utrzymują przewagę jedenastu punktów nad drugim Realem Madryt. Za tydzień Atletico Madryt na Wanda Metropolitano zmierzy się z RCD Mallorcą, natomiast FC Barcelona na wyjeździe zagra z Rayo Vallecano.

• Koniec meczu na Spotify Camp Nou! FC Barcelona wygrywa z Atletico Madryt 1:0!

• Saul Niguez ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Ansu Fati zmienił Raphinię.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Festiwal żółtych kartek w ostatnich minutach tego meczu. Gavi z napomnieniem.

• Alvaro Morata z żółtą kartką za protesty w kierunku arbitra.

• Yannick Carrasco dostał piłkę w polu karnym, minął rywala, ale uderzył wprost w obrońcę!

• Kolejna żółta kartka, którą ukarany jest Sergio Reguilon.

• Teraz Pablo Barrios z żółtą kartką za faul w środku pola.

• Jose Gimenez z napomnieniem za ostry faul.

• Stefan Savić ukarany żółtą kartką po faulu na Robercie Lewandowskim.

• Zmiana także w drużynie gości. Sergio Reguilon pojawił się w miejsce Mario Hermoso.

• Zmiana w drużynie FC Barcelony. Frank Kessie zmienił Frankie de Jonga.

• Raphinia ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul przy linii bocznej.

• Po fatalnym błędzie obrony Atletico sam na sam z bramkarzem gości ruszył Robert Lewandowski, ale Polak fatalnie spudłował!

• Po nierozważnym faulu żółtą kartką ukarany Antoine Griezmann.

• Alvaro Morata z łatwością minął Erica Garcię, dograł do Antoine Griezmanna, a ten sytuacyjnym uderzeniem trafił wprost w bramkarza!

• Świetne podanie Roberta Lewandowskiego do Raphinii, ale ten nie potrafił oddać strzału na pustą bramkę!

• Raphinia popędził prawą stroną, wyłożył piłkę do Gaviego, ale ten fatalnie skiksował!

• Prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego, ale ponownie Polaka uprzedził Jan Oblak.

• Nahuel Molina dostał piłkę w polu karnym Barcelony, ale nie potrafił utrzymać się przy piłce.

• Kolejna zmiana w Atletico Madryt. Saul Niguez zmienił Thomasa Lemara.

• Próba prostopadłego podania do Roberta Lewandowskiego, ale Polaka uprzedził Jan Oblak.

• W odpowiedzi Rodrigo de Paul został obdarzony znakomitym podaniem, ale fatalnie spudłował!

• Gavi dostał piłkę w polu karnym Atletico, oddał mocny strzał, ale piłka powędrowała obok słupka bramki rywali!

• Natomiast Eric Garcia zastąpił Marcosa Alonso.

• Dwie zmiany także w FC Barcelonie. Wielki powrót Pedriego, który pojawia się w miejsce Ferrana Torresa

• Natomiast Pablo Barrios pojawił się w miejsce Angela Correi.

• Dwie zmiany w Atletico Madryt. Alvaro Morata zmienił Alexa Witsela

• Ferran Torres cierpi w środkowej strefie boiska.

• Sergio Busquets ukarany żółtą kartką.

• Robert Lewandowski zagrał do Raphinii, ten zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę Atletico o znaczną odległość.

• Raphinia ostro faulowany w środku pola, ale tym razem bez żółtej kartki.

• Yannick Carrasco stanął przed szansą na odpowiedź, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Teraz Ferran Torres dostał piłkę w polu karnym Atletico, ale jego strzał spokojnie wyłapał Jan Oblak.

• Robert Lewandowski dostał dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale Polak oddał niegroźny strzał.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę Spotify Camp Nou. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu na Spotify Camp Nou. Do przerwy FC Barcelona prowadzi z Atletico Madryt 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Raphinia zagrał do Ferrana Torresa na linię pola karnego, ten zdecydował się na precyzyjny strzał, który znalazł drogę do bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ferran Torres otwiera wynik meczu na Spotify Camp Nou!!!

• Robert Lewandowski z indywidualną akcją, ale Polak łatwo stracił piłkę.

• FC Barcelona znowu utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Yannick Carrasco popędził lewą stroną, wpadł w pole karne Barcelony, dograł do Antoine Griezmanna, który oddał strzał, ale skuteczną interwencją popisał się Marc-Andre ter Stegen.

• Frenkie de Jong odebrał piłkę w polu karnym Atletico i oddał sytuacyjny strzał, który minął bramkę gości.

• Zaogniła nam się sytuacja na murawie. Kolejny ostry faul i piłkarze obu drużyn mają pretensje do arbitra.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie zagroziło bramce gospodarzy.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Marcos Alonso za faul pod własnym polem karnym.

• Szybki mecz na Spotify Camp Nou, ale brakuje nam celnych strzałów na jedną lub drugą bramkę.

• Ferran Torres został obdarzony świetnym podaniem od Roberta Lewandowskiego, ale Hiszpan zagrał wprost w Jana Oblaka.

• Piłkarze przyspieszyli nam tempo, ale wciąż brakuje wykończenia w decydującym momencie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości bez zagrożenia.

• Robert Lewandowski pokusił się o indywidualną akcję, minął rywala, wpadł w pole karne i w ostatniej chwili został zablokowany, gdy już składał się do strzału.

• FC Barcelona utrzymuje się przy piłce, ale robi to głównie w środkowej strefie boiska.

• Dośrodkowanie w pole karne Atletico Madryt, tam Raphinia zgrał piłkę do Ferrana Torresa, ale ten sfaulował rywala.

• Koronkowa akcja Atletico Madryt, ale w decydującym momencie Antoine Griezmann zagrał niedokładnie.

• Robert Lewandowski dograł do Raphinii, ale Brazylijczyk łatwo stracił piłkę.

• Wrzutka w pole karne Atletico bez zagrożenia.

• FC Barcelona wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gości.

• Trochę niedokładności po obu stronach. Dużo niedokładnych podań do czego kibice w Hiszpanii raczej nie są przyzwyczajeni.

• Kolejny raz przy piłce Robert Lewandowski, ale tym razem Polak łatwo stracił piłkę.

• Próba koronkowej akcji FC Barcelony, ale Robert Lewandowski zagrał niecelnie do Raphinii.

• Pierwsza akcja tego meczu, Antoine Griezmann dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, oddał mocny strzał i piłka trafiła w poprzeczkę!

• Rozpoczynamy hit 30. kolejki LaLiga Santander!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na wypełnione po brzegi Spotify Camp Nou! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Atletico Madryt:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie międzynarodowy arbiter José Sánchez Martínez, który ostatnio sędziował między innymi ćwierćfinał Ligi Europy pomiędzy Feyenoordem Rotterdam, a AS Romą.

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się między sobą na początku stycznia tego roku i na Estadio Metropolitano FC Barcelona wygrała 1:0 po trafieniu Ousmane Dembele. W końcówce spotkania Ferran Torres i Stefan Savic zostali wyrzuceni z boiska po czerwonych kartkach. Wtedy jeszcze "Blaugrana" prezentowała dużo wyższą formę, natomiast Atletico Madryt spisywało się nieco gorzej niż obecnie.

• Najlepszymi strzelcami drużyny Atletico Madryt są Antoine Griezmann i Alvaro Morata, którzy mają na swoim koncie kolejno jedenaście i dziesięć trafień. Natomiast Robert Lewandowski ma tych bramek siedemnaście, ale w ostatnich tygodniach bardzo wolno buduje swój dorobek strzelecki. Aktualnie wydaje się, że w znacznie lepszej formie jest drużyna z Madrytu, ale boisko pokaże, która z drużyn lepiej poradzi sobie z napięciem meczowym i innymi ważnymi czynnikami.

• Jeśli chodzi o Atletico Madryt, spisuje się ono znakomicie w ostatnich tygodniach. Drużyna z Madrytu wygrała sześć kolejnych meczów ligowych pokonując między innymi Real Betis, Valencię CF i Sevillę FC. Pod koniec lutego w derbach Madrytu drużyna Atletico zremisowała na Estadio Santiago Bernabeu z "Królewskimi" 1:1.

• Spotify Camp Nou gotowe na przyjęcie kibiców!

• To będzie również kolejny ważny mecz dla Roberta Lewandowskiego, który w tym roku nie zachwyca formą. Polak w tym roku w LaLiga Santander zdobył tylko cztery bramki, a dwie z nich zdobył w meczu z ostatnim w tabeli Elche CF. Dzisiaj gol w prestiżowym meczu z Atletico Madryt na pewno dałby Robertowi dużo pewności siebie i napędziłby Polaka na kolejne tygodnie.

• Jednak Duma Katalonii w ostatnich tygodniach zdecydowanie nie zachwyca formą. FC Barcelona zanotowała najgorszą w tym sezonie serię trzech kolejnych meczów bez zwycięstwa. Wszystko zaczęło się na początku kwietnia pogromem na własnym stadionie w półfinale Pucharu Króla aż 0:4 z Realem Madryt, a dwa kolejne mecze ligowe to dwa bezbramkowe remisy kolejno z Gironą FC i Getafe CF. Dzisiaj naprzeciw staje zdecydowanie mocniejszy rywal niż w dwóch ostatnich ligowych potyczkach, a drużyna ze stolicy Katalonii od trzech spotkań nie zdobyła nawet bramki.

• FC Barcelona jest już bardzo bliska zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Przed swoim meczem ma osiem punktów przewagi nad drugim w tabeli Realem Madryt, natomiast "Królewscy" już wczoraj rozegrali swój mecz przeciwko Celcie Vigo wygrywając 2:0, więc "Blaugrana" jest w komfortowej sytuacji i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa może utrzymać przewagę aż jedenastu "oczek" nad swoim odwiecznym rywalem.

• Witamy serdecznie! W absolutnym hicie 30. kolejki hiszpańskiej LaLiga Santander FC Barcelona na Spotify Camp Nou zmierzy się z Atletico Madryt! Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Robert Lewandowski walczy o 18. gola w La Liga

Robert Lewandowski walczy o 18. gola w La Liga ©Joan Monfort/Associated Press/East News

Mecz FC Barcelona - Atletico Madryt ONLINE. To hit weekendu w Hiszpanii. Gospodarze zmierzającą po mistrzostwo zagrają z gośćmi, którzy jeszcze mają cień szansy na drugie miejsce. Robert Lewandowski walczy o przełamanie niemocy strzeleckiej. Relacja LIVE od godziny 16:15 w GOL24.

Mecz FC Barcelona - Atletico Madryt ONLINE

Barcelona jest o krok od tytułu. Ostatnio jednak notuje kiepskie wyniki. Po serii ligowych zwycięstw nastąpiły wpadki. Najpierw eliminacja z Pucharu Króla po koszmarnym rewanżu na Camp Nou z Realem Madryt (porażka 0:4), a po niej dwa bezbramkowe remisy w La Lidze z Gironą i Getafe.

W każdym z tych trzech meczów Lewandowski nie strzelił gola.
Siłą rzeczy nie zaliczył też asysty, skoro Barcelona ostatni raz trafiła 1 kwietnia z Elche (4:0). Polak walczy dziś z Atletico o swoją osiemnastą bramkę w lidze i zarazem dwudziestą ósmą w barwach Dumy Katalonii.

Do końca sezonu pozostało jeszcze osiem kolejek. Po wczorajszym zwycięstwie Realu przewaga Barcelony stopniała do ośmiu punktów. Będzie ponownie jedenaście, o ile mecz zakończy się tak jak w styczniu w Madrycie, kiedy Atletico trafił przed przerwą Ousmane Dembele. Skrót tego meczu możecie obejrzeć poniżej.

Atletico ma świetną serię w lidze hiszpańskiej. Ostatnią porażkę odnotowało właśnie w meczu z Barceloną.

Przewidywane skład na mecz Barcelona - Atletico:
FC Barcelona: Ter Stegen - Kounde, Araujo, Alonso, Balde - Kessie, Busquets, Gavi - Raphinha, Fati, Lewandowski.
Atletico Madryt: Oblak - Hermoso, Savić, Gimenez - Molina, De Paul, Barrios, Koke, Carrasco - Morata, Griezmann

Nie zagrają w meczu Barcelona - Atletico:
Barcelona: Christensen, Dembele, Roberto
Atletico: Depay, Llorente, Kondogbia, Mandava

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Atletico - Barcelona 0:1 (liga hiszpańska, 08.01.2023)
Barcelona - Atletico 4:2 (liga hiszpańska, 06.02.2022)

Mecz FC Barcelona - Atletico Madryt TRANSMISJA TV
Transmisja wyłącznie na kanale Eleven Sports 1. W internecie mecz w aplikacji oraz na stronie Eleven. Komentuje duet Michał Wszołek - Marcin Gazda. Studio od godziny 15:00. Będą w nim Mikołaj Kruk, Mateusz Majak, Maciej Kruk, Piotr Urban i Krzysztof Rot. Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy!