FC Barcelona

2

Espanyol Barcelona

0

• Mimo początkowych nadziei Espanyol szybko został sprowadzony na ziemie. Szybko stracone bramki dały spokój Blaugranie, która dowiozła awans do końca! Serdecznie dziękuję za uwagę i życzę spokojnej nocy!

• Koniec! Sędzia kończy ten mecz i oficjalnie już Barcelona jest już w półfinale Pucharu Króla!

• Taktyczna zmiana na czas wykonana przez Valverde. Ivan Rakitić zmieniony przez Andre Gomesa.

• Messi znowu był bardzo bliski strzelenia bramki, ale piłka po jego strzale ląduje na słupku!

• Oscar Melendo zmienia Victora Sancheza.

• Paulinho za mocne dyskusje ogląda żółtą kartkę.

• Dobry kontratak Espanyolu. Leo Baptistao wychodził sam na sam z bramkarzem, ale został zahaczony przez Jordiego Alby! Zawodnicy gości oczywiście domagali się rzutu karnego. Trudno do oceny sytuacja.

• Kolejne groźne uderzenie Messiego. Tym razem Argentyńczyk uderza minimalnie niecelnie.

• Naldo nieprzepisowo zatrzymał rozpędzonego Messiego i mamy żółty kartonik.

• Pau Lopez dwukrotnie ratuje teraz swoją drużynę! Najpierw broni strzał z bardzo bliskiej odległości Luisa Suareza, a później pięknie broni dobitkę Rakiticia! Moźe to jest ten impuls do ataku!

• Luis Suarez na szczęście wraca na boisko.

• Sergio Garcia bardzo brzydko fauluje Luisa Suareza za co otrzymuje żółtą kartkę. Wydaje się, że powinna być to kartka koloru czerwonego. Najważniejsze jest to czy gwiazdor z Uruguwaju da radę kontynuować grę.

• Pierwsza indywidualna akcja Coutinho. Brazylijczyk został sfaulowany przez Victora Sancheza.

• I mamy ten długo wyczekiwany moment! Philippe Coutinho zmienia Andresa Iniestę!

• Sergio Garcia dograł w pole karne, gdzie do przewrotki składał się Gerard Moreno! Szkoda, że mu się nie udało!

• Zmiana również w Espanyolu. Esteban Granero schodzi, a Sergio Garcia wchodzi.

• Bardzo dobry występ Aleixa Vidala właśnie się kończy. Na murawie melduje się Paulinho.

• Estaban Granero bardzo brzydko fauluje Vidala i mam kolejną żółtą kartkę.

• Dzisiaj na stadionie Blaugrany pojawiło się 79774 widzów.

• Leo Messi uderzył z dystansu, tylko że piłka mija minimalnie mija słupek.

• Do głosu zaczynają dochodzić gracze Espanyolu, ale dośrodkowanie ze skrzydła łatwo zostaje przerwane.

• Leo Baptistao oddał strzał, który spokojnie obronił golkiper Blaugrany.

• Leo Messi dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

• Sergi Darder pozostał na ławce po przerwie. W jego miejsce pojawił się Leo Baptistao!

• Wracamy po 15 minutowej przerwie na Camp Nou! Czas na drugą odsłonę tego spotkania!

• Barcelona szybko udowodniła swoją wyższość. Bardzo szybko odrobiła straty i teraz Espanyol jest praktycznie bez szans na awans do 1/2 finału.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Leo Messi znakomicie urwał się defensorom Espanyolu i po podaniu Busquetsa miał znakomitą szansę do zdobycia bramki! Zabrakło centymetrów!

• Andres Iniesta podaje zdecydowanie zbyt mocno do Sergiego Roberto i od bramki może rozpocząć bramkarz Espanyolu.

• Agresywne wejście Jordiego Alby w Sancheza kończy się żółtą kartą dla lewego obrońcy.

• Aaron dośrodkował, ale spokojnie interweniuje Gerard Pique.

• Jordi Alba podaje idealnie do Messiego, który z bliskiej odległości nie trafia w światło bramki!

• Aleix Vidal wykłada piłkę Suarezowi, który jednak trafia prosto w Navarro.

• Messi podirytowany upomnieniem wpadł w pole karne, zatańczył między obrońcami, ale oddał niecelny strzał.

• Leo Messi ukarany żółtym kartonikiem.

• Leo Messi najpierw stracił futbolówkę, ale dzięki wsparciu Vidala udało się ją odzyskać. Później oddał mocny strzał i piłka po rykoszecie wpadła do siatki! Espanyol pod ścianą.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leo Messi na 2:0!

• Mario Hermoso ukarany żółtą kartką za faul na Messim.

• Po raz kolejny Vidal świetnie się pokazuje na skrzydle, po czym dobrze dogrywa w pole karnym. Deja Vu jak przy okazji bramkowej. Tym razem jednak nie udało się zdobyć bramki.

• Zamieszanie w polu karnym Espanyolu. Na szczęście dla gości Victor Sanchez mocno wybija piłkę.

• Świetna interwencja Aarona, po dośrodkowaniu Leo Messiego. Spokojnie wybita futbolówka.

• Gerard Moreno mógł szybko odpowiedzieć rywalom, ale jego strzał dobrze broni Jasper Cillessen!

• Aleix Vidal świetnie obsłużył Urugwajczyka, który musiał tylko dostawić głowę i wpakować piłkę do pustej bramki! Teraz o awans gościom będzie bardzo ciężko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Straty odrobione! Strzelcem bramki Luis Suarez!!!

• Luis Suarez szybko ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• W naszej ankiecie stworzonej na Twitterze przewagę ma oczywiście FC Barcelona. Czy jest szansa na niespodziankę?

• Naldo świetnie się ustawia i przejmuje piłkę zagraną przez Iniestę do Messiego.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Jordi Alba dośrodkował w pole karne, ale Navarro dobrze interweniuje.

• Sędzia dał znak do rozpoczęcia meczu! Gramy!

• Kibice głośno odśpiewują hymn Barcelony, a zawodnicy przygotowują się na murawie do rozpoczęcia spotkania!

• Valencia, Sevilla i Leganes. Te drużyny są już w półfinale Pucharu Króla. Który klub z Barcelony dołączy do tego grona?

• Spotkanie pomiędzy tymi drużynami przed tygodniem zakończyło się niespodziewanie zwycięstwem Espanyolu. Wczoraj z Pucharu Króla odpadł Real Madryt. Czy dzisiaj też będziemy mieć niespodziankę?

• Szanse debiutu ma dzisiaj dwójka nowych zawodników Barcelony. Zarówno Yerry Mina jak i Philippe Coutinho mecz rozpoczną na ławce, ale dobry wynik pozwoli sprawdzić ich umiejętności już dzisiaj.

• Z tej strony wita Państwa Bartłomiej Modzelewski! Czekamy na pierwszy gwizdek, który rozpocznie to spotkanie!

• Po wczorajszej niespodziance na Santiago Bernabeu czas na spotkanie FC Barcelony, która pierwszy mecz z Espanyolem przegrała. Czy znowu doświadczymy sensacji czy jednak Blaugrana rozniesie swojego mniej utytułowanego sąsiada?