Mecz FC Porto - Arsenal ONLINE. Jakub Kiwior walczy o...

Mecz FC Porto - Arsenal ONLINE. Jakub Kiwior walczy o ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• KONIEC MECZU! PORTO WYGRYWA 1:0!

• Brazylijczyk Galeno perfekcyjnie uderzył z dystansu w ostatnich sekundach meczu!

• GOOOOOOOOOOL!!!!! Galeno!!! CO ON ZROBIŁ?!

• Sędzia doliczył 4 minuty.

• Wendell schodzi, Eustáquio wchodzi.

• Rzut wolny dla Porto. Będzie wrzutka.

• Conceição schodzi, Borges wchodzi.

• Evanilson schodzi, Martinez wchodzi.

• Gonzalez schodzi, Jaime wchodzi.

• Niestety na razie tylko JEDNO celne uderzenie w meczu.

• Trossard schodzi, Jorginho wchodzi.

• Rice wrzucił w pole karne. Costa musiał wybić piłkę.

• Mario posłał niezłą piłkę do Galeno, ale Brazylijczyk nie dobiegł do piłki. Obrońca Arsenalu wybił.

• Gonzalez ukarany kartonikiem.

• Havertz z żółtą kartką.

• Saka wrzucił z prawej strony, ale podanie było zdecydowanie za mocne.

• Żółta kartka dla Kuby Kiwiora. Faul blisko pola karnego.

• 40-letni Pepe bezbłędnie interweniował przed polem karnym!

• Rożny dla Arsenalu.

• Ødegaard spróbował strzału z dystansu, ale obrońcy Porto zdążyli zablokować.

• Żółta kartka dla Conceição.

• Najlepsza sytuacja z pierwszej połowy.

• Nerwowe pierwsze minuty drugiej połowy. Dużo przewinień.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Sędzia doliczył 1 minutę.

• Arsenal nadal bez celnego strzału. Słabo wygląda angielska drużyna.

• Po krótkich kłopotach technicznych wracamy. Będzie rzut rożny dla Arsenalu.

• Rzut wolny dla gości blisko pola karnego.

• Arsenal wrócił do swojego grania. Obrońcy wymieniają piłkę.

• NIE MA GOLA! Zamieszanie w polu karnym. Galeno trafił w POPRZECZKĘ, a jego dobitka poleciała obok bramki!

• Ødegaard odebrał piłkę po polem karnym rywala, ale sędzia odgwizdał faul.

• Będzie rzut wolny dla Arsenalu. Faulował Pepe.

• Arsenal nadal nie chce ryzykować i bezpiecznie wymienia piłkę.

• Varela faulował w środkowej strefie.

• Po 10 minutach 0 strzałów w wykonaniu obydwu zespołów.

• Porto też chce rozgrywać od bramki, ale Arsenal dobrze pressuje.

• Arsenal bardzo cierpliwie buduje akcje. Próbuje wciągnąć Porto na własną połowę.

• Ødegaard chciał wejść w pole karne, ale Pepe przerwał akcję.

• Rice obejrzał żółtą kartkę za ostry faul.

• Arsenal w ataku pozycyjnym na własnej połowie.

• Zaczynamy mecz!

• Mikel Arteta, trener Arsenalu: - Porto zrobiło na mnie duże wrażenie. Bardzo dobrze znam menedżera i ich historię. Mają jakość na całym boisku. Będą naprawdę trudnym przeciwnikiem. Jesteśmy bardzo podekscytowani.

• Sergio Conceicao, trener Porto: - Arsenal ma zawodników z wielką techniką i talentem, ale my również posiadamy jakość. To zespół, który cieszy się posiadaniem piłki i wie, jak radzić sobie w ostatniej tercji, i będzie się bardzo różnił od wszystkich drużyn, z którymi mierzymy się na krajowym podwórku.

• W środę skala wyzwania jeszcze wzrośnie, bo trzeba będzie powstrzymać ofensywę FC Porto w Lidze Mistrzów, w której jesienią zaliczył tylko jedno spotkanie od początku. Jego Arsenal wydaje się być w znakomitej formie: West Hamowi wbił sześć bramek, Burnley pięć.

• Jakub Kiwior jeszcze w grudniu miał odejść na wypożyczenie, tymczasem teraz po kontuzji Ołeksandra Zinczenki jest objawieniem na lewej stronie obrony. Asystował z Liverpoolem i Burnley, dał radę także w meczu z West Hamem. Za ostatni mecz otrzymał nawet miejsce w najlepszej jedenastce weekendu w Premier League.

• Za 20 minut początek meczu Porto - Arsenal. Zapraszamy na wstęp do spotkania!

FC Porto - Arsenal LIVE! Kiwior walczy o ćwierćfinał Ligi Mistrzów

FC Porto - Arsenal LIVE! Kiwior walczy o ćwierćfinał Ligi Mistrzów ©PAP/EPA

Liga Mistrzów. Mecz FC Porto - Arsenal ONLINE. Jakub Kiwior przeżywa najlepszy czas w karierze. Wskoczył do składu Kanonierów, zaliczył kilka dobrych występów z rzędu, a dzisiaj spróbuje błysnąć w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Mecz FC Porto - Arsenal ONLINE

Spotkanie Porto - Arsenal na Estadio do Dragao poprowadzi holenderski sędzia Serdar Gözübüyük.

Transfery w Polsce - 21 lutego. Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga

Przewidywane składy na mecz FC Porto - Arsenal:
FC Porto: Diogo Costa - João Mário, Pepe, Otávio, Wendell - Varela, Nico González - Galeno, Pepê, Francisco Conceição - Evanilson.
Arsenal: Raya - White, Saliba, Gabriel, Kiwior - Ødegaard, Rice, Havertz - Saka, Trossard, Martinelli.

Liga Mistrzów. Mecz FC Porto - Arsenal. Gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Arsenal - FC Porto 5:0 (Liga Mistrzów, 09.03.2010)
FC Porto - Arsenal 2:1 (Liga Mistrzów, 17.02.2010)

Mecz FC Porto - Arsenal TRANSMISJA TV

Transmisja meczu wyłącznie na kanale Polsat Sport Premium 2. W internecie stream w Polsat Box Go (miesięczny dostęp za 40 złotych). Komentują Sebastian Chabiniak i Piotr Kobierecki. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!