Mecz FK Bodo/Glimt - Legia Warszawa ONLINE. Walkę o Europę...

Mecz FK Bodo/Glimt - Legia Warszawa ONLINE. Walkę o Europę czas zacząć. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1. runda eliminacji
2021-07-07 18:00

FK Bodo/Glimt

2

Legia Warszawa

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane za tydzień o 20:00 w Warszawie.

• Koniec meczu w Norwegii! Legia Warszawa wygrywa z FK Bodo/Grimt 3:2! To dobry rezultat przed rewanżowym spotkaniem.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Filip Mladenović został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Filip Mladenović dostał piłkę po prawej stronie, dośrodkował w pole karne rywali, ale tam uderzenie Luquinhasa zostało zablokowane.

• Ostatnia zmiana w barwach Bodo/Grimt. Marius Hoibraten pojawił się w miejsce Mariusa Lode.

• Końcówka spotkania jest bardzo nerwowa po obu stronach. Legia nie chce dopuścić do gry pod własną bramkę, ale nie kwapi się także do zagrożenia bramki rywali.

• Natomiast Ernest Muci zmienił Andre Martinsa.

• W zespole Legii Warszawa dwie zmiany. Mattias Johansson pojawił się w miejsce Kacpra Skibickiego

• Morten Konradsen otrzymuje drugą żółtą kartką i wylatuje z boiska!

• Pierwsza zmiana w Legii Warszawa. Rafael Lopes pojawił się w miejsce Mahira Emreliego.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka trafiła wprost na głowę Pernambuco, a ten precyzyjnym strzałem głową zdobywa swojego gola!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pernambuco zdobywa bramkę i Bodo/Glimt znowu ma kontakt z Legią!

• Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Patrick Berg zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale jego strzał był bardzo niecelny.

• Artur Boruc został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Trzecia zmiana w szeregach Legii Warszawa. Sebastian Tounekti pojawił się w miejsce Hugo Vetlesena.

• Morten Konradsen został ukarany żółtą kartką za faul na połowie Legii.

• Mahir Emreli dostał piłkę w polu karnym rywali, ale jego uderzenie pewnie wyłapał norweski bramkarz.

• Filip Mladenović popędził lewą stroną boiska, dograł niemal perfekcyjnie w pole karne rywali. Napastnika Legii w ostatniej chwili uprzedził jeden z norweskich obrońców!

• Kacper Skibicki ponownie popędził prawą stroną boiska, ale tym razem jego dośrodkowanie wylądowało na górnej siatce bramki rywali.

• Bartosz Kapustka został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Kacper Skibicki zagrał prostopadle w kierunku Mahira Emreliego, ten popędził na bramkę rywali i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w narożniku bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Mahir Emreli zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu i Legia prowadzi już 3:1!

• Druga połowa jest dużo mniej interesująca od pierwszej. Legia Warszawa czeka na przeciwnika na własnej połowie i sporadycznie próbuje kontrować.

• Bodo/Glimt miał problemy z rozegraniem piłki, wmieszał się w to wszystko Mahir Emreli, ale ostatecznie snajper Legii nie przejął tej piłki.

• Początek drugiej połowy meczu jest dużo lepszy w wykonaniu Bodo/Glimt. Gospodarze zdominowali rywali i z coraz większym impetem nacierają na bramkę legionistów.

• Hugo Vetlesen wpadł z piłką w pole karne Legii, ale jego uderzenie znakomicie obronił Artur Boruc!

• Morten Konradsen wpadł z piłką w pole karne Legii, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego spotkania!

• W przerwie meczu druga zmiana w barwach FK Bodo/Glimt. Pernambuco pojawił się w miejsce Brede Moe.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę Aspmyra Stadion, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Norwegii. Do przerwy Legia Warszawa prowadzi z FK Bodo/Glimt 2:1.

• Po znakomitym dośrodkowaniu Alfonsa Sampsteda nieporozumienie legijnych obrońców wykorzystał Erik Botheim i precyzyjnym uderzeniem zmniejsza różnice między zespołami!

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Erik Botheim zdobywa kontaktową bramkę!

• W zespole FK Bodo/Glimt Morten Konradsen pojawił się w miejsce kontuzjowanego Fredrika André Bjørkana.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, żaden z graczy Bodo/Glimt nie zdołał wybić piłki, dopadł do niej Mahir Emreli i sytuacyjnym uderzeniem podwyższył prowadzenie na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Mahir Emreli podwyższa na 2:0!!!

• Bartosz Kapustka przejął piłkę po złym rozegraniu przez rywali i oddał mocny strzał, z którym duże problemy miał norweski bramkarz!

• Prostopadłe podanie w kierunku Luquinhasa, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Fredrik André Bjørkan ucierpiał bez kontaktu z rywalem.

• Patrick Berg zagrał w pole karne Legii, ale tam Alfons Sampsted nie zdołał jej opanować i ostatecznie stracił.

• Alfons Sampsted popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło wprost w ręce Artura Boruca.

• Świetny kontratak Bodo/Glimt po fatalnej stracie legionistów, ale złe zagranie jednego z norwegów trafiło wprost w ręce Artura Boruca.

• Znakomita kombinacyjna akcja Legii Warszawa po której piłka trafiła do Kacpra Skibickiego, a ten potężnym uderzeniem trafił wprost w bramkarza rywali!

• Mahir Emreli dostał prostopadłe podanie, ale przytomne wyjście norweskiego bramkarza zażegnało tą groźną akcję legionistów!

• Mahir Emreli zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale pewną interwencją popisał się norweski bramkarz.

• Brede Moe został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Bartosz Slisz stracił piłkę na własnej połowie, ale Norwegowie nie zdołali wykorzystać tej okazji.

• Kolejne prostopadłe zagranie w pole karne Legii i teraz minimalnie minął się z piłką Ulrik Saltnes!

• Fredrik André Bjørkan zagrał prostopadle w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Legii żaden z zawodników nie potrafił jej opanować i ostatecznie trafiła ona do Artura Boruca.

• Gospodarze przejęli inicjatywę, ale na razie niewiele z tego wynika. FK Bodo/Glimt nie może przedrzeć się z piłką w pole karne Legii.

• Teraz FK Bodo/Glimt przez dłuższą chwilę utrzymywał się przy piłce, ale niedokładne zagranie trafiło wprost w ręce Artura Boruca.

• Kacper Skibicki popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie w pole karne rywali okazało się niedokładne.

• Na razie Legia bardzo dobrze rozgrywa piłkę. Przed chwilą Kacper Skibicki stracił piłkę, ale miał przeciw sobie dwójkę przeciwników.

• Bartosz Kapustka znakomicie wpadł w pole karne rywali, ale jego uderzenie świetnie wybronił Nikita Khaykin!

• Luquinhas powraca na murawę.

• Patrick Berg wydawało się że znakomicie zagrał w pole karne Legii, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Luquinhas mocno ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Znakomita oskrzydlająca akcja legionistów. Piłka po prawej stronie trafiła do Kacpra Skibickiego, a ten mocnym wstrzeleniem znalazł Luquinhasa, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Luquinhas otwiera wynik spotkania z Bodo/Glimt!

• Na początku spotkania Legia utrzymuje się przy piłce, ale na razie rozgrywa głównie na własnej połowie.

• Rozpoczynamy ten pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Aspmyra Stadion, za moment rozpoczniemy tę rywalizację.

• Legioniści rozgrzewają się na okazałym obiekcie w Norwegii.

• Oto skład Legii Warszawa na dzisiejszą rywalizację z FK Bodo/Glimt:

• Aktualny mistrz Norwegii zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli ze stratą dwóch punktów do liderującego Molde. Bodo/Glimt w ostatnich tygodniach nie spisuje się najlepiej, bo w pięciu ostatnich pojedynkach udało im się tylko w jednym zdobyć komplet punktów. W meczu na szczycie tabeli mistrz Norwegii przegrał u siebie z Molde 0:2.

• Legia Warszawa w okresie przygotowawczym rozegrała pięć spotkań. Wygrała z Bischofshofen aż 5:0, grała Lechię Gdańsk 3:2, Jagiellonię Białystok 2:0, zremisowała z Krasnodarem 1:1 oraz przegrała z Ferencvaros 0:2. Wyniki wydają się być w miarę obiecujące, jednak dopiero dzisiaj dojdzie do gry na poważnie.

• Witamy serdecznie! Już dzisiaj, w czasie kiedy piłkarze najlepszych zespołów opalają się na plażach całego świata Legia Warszawa rozpoczyna batalię o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dzisiaj w 1. rundzie eliminacji legioniści zagrają z norweską drużyną FK Bodo/Glimt. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Bodo/Glimt - Legia LIVE! Walkę o Europę czas zacząć

Bodo/Glimt - Legia LIVE! Walkę o Europę czas zacząć ©Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Mecz FK Bodo/Glimt - Legia Warszawa ONLINE. Mistrz Polski rozpoczyna bój w eliminacjach Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu I rundy zagra na wyjeździe z mistrzem Norwegii. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Eliminacje Ligi Mistrzów: mecz FK Bodo/Glimt - Legia Warszawa ONLINE

Dziś Legia oficjalnie rozpoczyna sezon 2021/22. Cel jest jasny: to podwójna korona w Polsce (obrona mistrzostwa, zdobycie Pucharu Polski) oraz awans do fazy grupowej europejskich pucharów; najlepiej Ligi Mistrzów, ale też z pocałowaniem ręki Ligi Europy czy powstałej Ligi Konferencji.

Tak jak rok temu Legia zaczyna kwalifikacjie do elity już od I rundy.
Rok temu wyeliminowała Linfield FC z Irlandii Północnej. Teraz poprzeczka wisi znacznie wyżej; rywalem jest aktualny mistrz Norwegii, który ma za sobą trzynaście ligowych spotkań (zajmuje drugie miejsce).

Bodo/Glimt - Legia. Gdzie obejrzeć mecz w internecie?

Ten mecz to z perspektywy Legii spora zagadka. Nie wystąpią najlepszy strzelec (Tomas Pekhart), ani drugi najlepszy wahadłowy (Josip Juranović). Z nowych zawodników gotowy na pełne 90 minut jest jedynie snajper Mahir Emreli.

Dodatkowym utrudnieniem dla Legii jest fakt, że mecz odbędzie się na sztucznej murawie.

Czesław Michniewicz, trener Legii Warszawa: - Zdaję sobie sprawę, jaka jest ranga tego spotkania i jakie są oczekiwania. Chcemy te oczekiwania spełnić. Czeka nas trudny mecz, ale przerwa między pierwszym meczem w sezonie a zakończeniem ostatniego nie była aż tak długa. Jesteśmy przygotowani i jestem pewien, że będzie to jutro widać. Bodo jest w trakcie sezonu, dla nich to kolejne spotkanie w środku tygodnia, a dla nas coś specjalnego, ale jesteśmy odpowiednio przygotowani.

Kjetil Knutsen, trener FK Bodo/Glimt: - Niektórzy piłkarze Legii grają w drużynach narodowych, ale my też mamy dobrych zawodników i myślę, że jesteśmy gotowi, by zaatakować. Czuję, że będziemy mieć swoje okazje. Gra na naturalnej murawie jest nieco inna. Legia to zespół atakujący, który chce posiadać piłkę i dominować. Są do nas podobni. Musimy zagrać na dużej intensywności i płynnie przechodzić z defensywy do ofensywy.

Przewidywany skład Legii Warszawa:

Artur Boruc – Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Mateusz Hołownia – Kacper Skibicki, Andre Martins, Bartosz Slisz, Bartosz Kapustka, Filip Mladenović – Luquinhas, Mahir Emreli.

Mecz FK Bodo/Glimt - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w TVP Sport. W internecie mecz na stronie i w aplikacji TVP Sport. Komentują Maciej Iwański i Tomasz Sokołowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00 - zapraszamy!