Mecz Freiburg – Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Freiburg – Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga niemiecka, 17. kolejka
2017-01-20 20:30

SC Freiburg

1

Bayern Monachium

2

• KONIEC!!!! Kapitan reprezentacji Polski ratuje Bayern przed stratą punktów! Freiburg - Bayern 1:2!

• Robben nie trafił do pustej bramki z 35 metrów.

• Trzeba jednak przyznać, że Bawarczycy nie zasłużyli dziś na komplet punktów.

• Na kłopoty Bayernu - Lewandowski.

• W asyście kilku defensorów Polak się zastawił, obrócił i kąśliwie uderzył tuz przy słupku! Ideał!

• GOOOL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!!!

• Arbiter doliczył aż 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ładny strzał Petersena. Neuer musiał się trochę napracować.

• Wiele wskazuje na to, że Bayern zakończy we Freiburgu serię czterech wygranych, ligowych spotkań z rzędu.

• Kapitalny strzał Philippa minimalnie mija bramkę rywali! Było bardzo blisko!

• Golkiper gospodarzy ukarany kartką za przedłużanie wznowienia gry.

• Kubler zmienia kontuzjowanego Stenzela.

• Jeden z zawodników gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

• Bulut zmienia Haberera.

• Do końca meczu coraz bliżej, a żadna z drużyn nie jest bliżej korzystnego rozstrzygnięcia.

• Kartka dla Haberera za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Kiepski strzał Alonso sprzed pola karnego.

• Limit zmian w Bayernie wyczerpany.

• Bernat natomiast zastępuje Alabę.

• Ribery melduje się w miejsce Costy.

• Petersen zmienia Niederlechnera.

• Kibice na Schwarzwald-Stadion czekają na kolejne bramki, choć remis z Bayernem przed spotkaniem braliby w ciemno.

• Druga część nie jest tak porywająca jak pierwsza.

• Bawarczycy koronkowo rozgrywali futbolówkę, ale stracili ją pod polem karnym rywali.

• Gospodarze wybili piłkę na uwolnienie.

• Streich nie zdecydował się jeszcze na zmiany. Powoli można spodziewać się roszad.

• Celny strzał głową Hummelsa, ale nie zaskoczył on golkipera rywali.

• Robben wywalczył korner.

• Po zmianie stron gospodarzom trudniej jest przedrzeć się w pole karne gości.

• Robben tradycyjnie zszedł do środka i uderzył w kierunku bramki gospodarzy. A tam dobra interwencją popisuje się Schwolow!

• Kimmich zmienia skarżącego się na ból żeber Vidala.

• Miejscowi wybronili się po stałym fragmencie gry,

• Będzie rzut rożny dla Bayernu.

• Za nami dopiero kilka minut drugiej połowy zawodów, a na murawie zrobiło się naprawdę sporo wolnej przestrzeni między formacjami w obydwu zespołach.

• Strzał z rzutu wolnego gospodarzy nie sprawił Neuerowi problemów.

• Tym razem kartką ukarany Costa.

• Oba zespoły przystąpiły do drugiej części spotkania bez zmian.

• Wracamy na murawę! Arbiter nakazał wznowienie gry po przerwie!

• KONIEC! Do przerwy Freiburg - Bayern 1:1!!! Gospodarze są zespołem lepiej zorganizowanym i wybieganym. Bayern jak na razie zawodzi.

• Tak padła bramka Lewandowskiego:

• Do końca pierwszej odsłony coraz bliżej. Nie wydaje się, aby padły w pierwszej części kolejne gole.

• Lewandowski dziś leżał na murawie więcej razy, niż wszyscy pozostali piłkarze Bayernu razem wzięci. Nie ma łatwego życia na murawie.

• Lahm wybija futbolówkę po centrze z narożnika boiska.

• Tym razem Monachijczycy przejęli inicjatywę.

• Silny strzał Polaka po kornerze wykonywanym przez Costę! 1-1!!!

• GOOOOLLL!!!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!

• Lewandowski odwrócony tyłem do bramki. Obrócił się, ale został wyblokowany!

• Haberer przegrał pojedynek z Martinezem. Gdyby wygrał, to stanąłby oko w oko z Neuerem.

• Alonso ukarany kartką. To pierwsza kara indywidualna w dzisiejszym meczu.

• Sponiewierany Lewandowski. Polak jest skutecznie odcinany od gry.

• Kąśliwy strzał Vidala i broni golkiper gospodarzy! Będzie korner!

• Bayern bez groźnej sytuacji bramkowej.

• Podopieczni Streicha kontrolują tempo spotkania i zasługują w 100% na prowadzenie.

• Schwolow starł się z jednym z kolegów, ale zażegnano zagrożenie pod bramką miejscowych.

• Celny strzał Niederlechnera, który nie sprawił problemów Neuerowi.

• Gościom z Monachium brakuje dokładnego podania w pobliżu pola karnego gospodarzy.

• Kiepsko rozegrany korner przez mistrza Niemiec.

• Bawarczycy mają kłopot z opuszczeniem własnej połowy boiska.

• Piłkarze z Monachium w porównaniu do rywali wyglądają na bardzo ociężałych.

• Niederlechner centruje, ale futbolówka ląduje u Neuera.

• Trzeba natomiast przyznać, że murawa na Schwarzwald-Stadion jest kiepska.

• Rezerwowi gości: Starke, Bernat, Coman, Rafinha, Sanches, Ribéry, Kimmich

• Gospodarze dalej w natarciu. Kibice Bayernu mogą czuć się zaniepokojeni.

• Błąd Hummelsa został wykorzystany przez Haberera, a ten następnie pokonał Neuera.

• GOOOL!!!! JANIK HABERER!!!!! NIESPODZIANKA!!!!!

• Rezerwowi gospodarzy: Gikiewicz, Abrashi, Bulut, Petersen, Schuster, Hufnagel, Kübler.

• Strzał Philippa blokuje Alaba. Miejscowi chcieli szybko się odgryźć.

• Mueller centrował w pole karne z prawego skrzydła. Do piłki dopadł Lewandowski, ale jego uderzenie głową przeszło wysoko nad poprzeczką bramki rywali.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy, gramy!

• Fajerwerki nad Freiburgiem. Pięknie to wygląda. Zaraz początek zawodów.

• Co ciekawe, ostatni pojedynek obu zespołów zakończył się zwycięstwem Breisgau-Brasilianer 2:1.

• Bayern jest liderem ligi niemieckiej z dorobkiem 39 punktów. Freiburg zgromadził 23 oczka i zajmuje ósmą lokatę.

• Drużyny zakończyły rozgrzewkę, zaraz pierwszy gwizdek. Pogoda? Zimowa:

• Po miesięcznej przerwie wraca Bundesliga. Lider i mistrz Niemiec gra dziś na wyjeździe z ósmym Freiburgiem. Robert Lewandowski jest w pierwszym składzie, na ławce gospodarzy zaczyna zaś Rafał Gikiewicz.

• Witamy serdecznie! 20 stycznia, a więc czas najwyższy na powrót Bundesligi! O 20:30 Freiburg podejmie Bayern Monachium!

JCZ

Robert Lewandowski chce zacząć 2017 rok od zwycięstwa i bramek

Robert Lewandowski chce zacząć 2017 rok od zwycięstwa i bramek ©Bartek Syta

Mecz Freiburg – Bayern Monachium ONLINE. O 20:30 wiosnę oficjalnie zainauguruje mistrz Niemiec. W meczu 17. kolejki zagra na wyjeździe z ósmym w tabeli Freiburgiem. Robert Lewandowski chce rozpocząć gonitwę za liderem klasyfikacji strzelców, Pierre-Emerickiem Aubameyangiem, który przebywa na Pucharze Narodów Afryki. Dzisiaj zobaczymy pierwsze trafienia Polaka w tym roku? Relacja LIVE w GOL24.pl

Freiburg – Bayern Monachium ONLINE

Bayern miał niecały miesiąc przerwy od Bundesligi. Okres przygotowawczy spędził w katarskiej Dosze. W jedynym sparingu pokonał belgijski Eupen 5:0. Lewandowski zszedł po pierwszej połowie. Nie wpisał się na listę strzelców.

Magazynek ma opróżnić dzisiaj. Do Aubameyanga traci cztery bramki - ma dwanaście, a Gabończyk szesnaście. Start wiosny to najlepszy czas na nadrabianie, bowiem napastnik Borussii Dortmund przebywa z reprezentacją na PNA 2017.

W zimowym okienku transferowym Bayern nie wzmocnił się. Umowy przedłużyli Lewandowski i Robben, ale nikt nowy nie przyszedł do drużyny. Stanie się to dopiero w lipcu, gdy z TSG 1899 Hoffenheim zjadą Sebastian Rudy i Niklas Sule. Możliwy jest też wykup Kingsleya Comana z Juventusu Turyn. Koniec kariery zapowiedział za to Xabi Alonso.

Czy przeciwko Freiburgowi Bayern zademonstruje pokaz sił? Jesienią nie zbudował szczególnej przewagi. Twardo naciska na niego beniaminek z Lipska, który zdobył tylko trzy punkty mniej. Piąte Hoffenheim, ze stratą siedmiu oczek, pozostaje natomiast jedynym zespołem, który jeszcze nie przegrał.

Kto wygra mecz Freiburg - Bayern Monachium?

Przypuszczalne składy (za Kickerem):

Freiburg: Schwolow - Kübler, Gulde, Torrejon, Günter - Höfler, Frantz - Philipp, Grifo - Haberer – Niederlechner.

Bayern: Neuer - Lahm, Javi Martinez, Hummels, Alaba - Alonso, Vidal - Robben, Müller, Ribery – Lewandowski.

Nie zagrają:

Freiburg: Kempf, Niedermeier, Soyuncu, Falahen.
Bayern: Boateng, Thiago Alcantara

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Freiburg – Bayern 2:1 (liga niemiecka, 16.05.2015)
Bayern – Freiburg 2:0 (liga niemiecka, 16.12.2014)
Bayern - Freiburg 4:0 (liga niemiecka, 15.02.2014)

Lewandowski zagra na pewno, a Gikiewicz?

Mecz Freiburg – Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport2 (mobilnie mecz dostępny w Eurosport Player). Rozpoczęcie o 20:25, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Relacja tekstowa z Freiburg – Bayern w GOL24.pl