Mecz Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja...

Garbarnia Kraków

1

Pogoń Siedlce

1

• Koniec meczu! Garbarnia remisuje z Pogonią 1:1, mimo że prowadziła od 20. minuty po bramce Kiebzaka. Pierwszoligowiec nadał ton drugiej połowie i wyrównał w 78. minucie, przedłużając szanse na utrzymanie. Wszystko rozstrzygnie środowy rewanż w Siedlcach, a my dziękujemy za śledzenie naszej relacji!.

• Cabaj odbija piłkę po strzale z rzutu wolnego, nie ma drugiej bramki dla Pogoni!

• Garzeł (Garbarnia) z żółtą kartką za faul taktyczny na własnej połowie.

• Sędzia Złotek postanowił, że druga połowa będzie przedłużona o cztery minuty.

• Ogar obrócił się z piłką w polu karnym i strzelił za lekko, żeby zaskoczyć Misztala!

• Ostatnie minuty meczu dla Garbarni, teraz gospodarze mają rzut rożny.

• W końcówce ostatnia zmiana w Pogoni, schodzi Tomasiewicz, zastępuje go Rodak.

• Koniec meczu Kiebzaka (Garbarnia), strzelca pierwszego gola zmienia Gawle.

• Wolej Rybskiego z linii pola karnego odbił się od murawy, ale nie zaskoczył Cabaja.

• Szczęście Garbarni, pech Pogoni! Rybski dwa razy w dogodnej sytuacji uderzył w obrońcę, mogło być 2:1 dla pierwszoligowca!

• Błąd w rozegraniu Pietrasa kosztował Garbarnię bramkę! Piłkę z narożnika boiska wyłuskał Świerblewski i celnie dośrodkował na głowę Paluchowskiego! Remis w Krakowie!

• GOOOL!!! ADRIAN PALUCHOWSKI WYRÓWNUJE! GARBARNIA 1:1 POGOŃ!

• Wojcieszyński (Garbarnia) żegnany oklaskami, jego miejsce na boisku zajmuje Kostrubała.

• Misztal piąstkuje piłkę poza pole karne Pogoni, ale Garbarnia nadal gości na połowie pierwszoligowca.

• Szarża Kiebzaka lewym skrzydłem kończy się na obrońcy Pogoni, będzie dogodny rzut wolny dla Garbarni.

• Rybski wzmacnia siłę ognia Pogoni, na ławce siada Kun.

• Płaski strzał Szreka z dystansu, za który piłkarz Pogoni może tylko przeprosić kolegów.

• Żółta kartka dla Masiudy (Garbarnia) za niebezpieczny wślizg na własnej połowie.

• Gra się wyraźnie zaostrzyła, Ogar (Garbarnia) naprawił własny błąd faulem na swojej połowie i obejrzał żółtą kartkę.

• Zmiana u gospodarzy, z boiska schodzi Wójcik (Garbarnia), w jego miejsce Krykun.

• Kolejna żółta kartka, tym razem upomnienie dla Żytki (Pogoń).

• Żółta kartka dla Pietrasa (Garbarnia), kibice protestują, że zawodnik gospodarzy najpierw uderzył w piłkę.

• Na boisku nie ma już Bajdura (Pogoń), za niego Świerblewski.

• Cabaj wściekły na obrońców, groźny strzał sparowany końcówką palców na rzut rożny!

• W odstępie minuty oblężenie bramki Garbarni i świetna kontra, która mogła skończyć się golem Kitlińskiego, dobra interwencja Misztala!

• Długa piłka w kierunku Paluchowskiego, tym razem stoperzy Garbarni radzą sobie z zagrożeniem.

• Tomasiewicz zagrywa ręką w polu karnym Garbarni, piłka dla gospodarzy, którzy jeszcze nie zagrozili bramce Misztala w tej połowie.

• Od początku drugiej połowy przeważa Pogoń, jednak z przewagi pierwszoligowca nie wyniknęła jeszcze żadna składna akcja.

• Na trybunach stadionu Garbarni wielu znakomitych gości, w tym Michał Probierz i Bartosz Kapustka. A oprócz nich, rzecz jasna, komplet publiczności, czyli około 1000 kibiców Garbarni.

• Pogoń zaczyna drugą połowę strzałem Bajdura z powietrza, piłka minęła bramkę Garbarni.

• Czas na drugą połowę! I Garbarnia, i Pogoń Siedlce zaczną ją bez zmian. Gospodarze na pewno chcieliby, żeby wynik nie zmienił się już do końca!

• Koniec pierwszej połowy! Po 45 minutach bliżej awansu do I ligi jest Garbarnia, która prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0 po golu Kiebzaka! Pierwszoligowiec stawia gospodarzom trudne warunki, ale im bliżej bramki Cabaja, tym gorzej z wykończeniem. Widzimy się za kwadrans!

• Pierwsza połowa meczu barażowego w Krakowie przedłużona o minutę. W natarciu Pogoń, czy pierwszoligowiec zdąży wyrównać?

• Rzut rożny dla Pogoni, dośrodkowanie w pole karne mija wszystkich zainteresowanych. Garbarnia rozpoczyna akcję z własnej połowy.

• Żółta kartka dla Kiebzaka (Garbarnia), a za chwilę dowiemy się, ile jeszcze potrwa pierwsza połowa meczu w Krakowie!

• Misztal wyszedł na chwilę z bramki, jednak Kiebzak zwlekał ze strzałem i uderzył w obrońcę Pogoni!

• Kolejny groźny strzał Pogoni, ale dalej 1:0 dla Garbarni! Płaskie uderzenie Gordona mija dalszy słupek bramki Cabaja!

• Nie ma wyrównania! Po składnej akcji Pogoni szczupakiem do praktycznie pustej bramki nie trafił Bajdur! To był najlepszy atak pierwszoligowca w tej połowie.

• Kontra Pogoni mogła być groźna, ale z interwencją w środku pola zdążył powracający Kalemba.

• Faul na Masiudzie w narożniku boiska, będzie rzut wolny dla Garbarni.

• Pół godziny za nami, Garbarnia się cofnęła, ale nie wygląda na zespół, który będzie tutaj do końca bronił korzystnego rezultatu.

• Kitliński wyłuskał piłkę spod nóg Żytki w polu karnym, a Kiebzak potężnym uderzeniem z pierwszej piłki zmieścił ją obok prawego słupka! Garbarnia prowadzi w barażu!

• GOOOOOLLLLLL!!! CO ZA UDERZENIE SZYMONA KIEBZAKA! GARBARNIA PROWADZI Z POGONIĄ!

• Po drugiej stronie próbował Zjawiński, doświadczony napastnik Pogoni fatalnie spudłował, strzelając z pola karnego.

• Poprzeczka Garbarni! Dośrodkowywał wbiegający Wrześniewski, a Ogar pomylił się o centymetry po główce!

• Przenosimy się pod drugą bramkę, bez strzału po rzucie rożnym Pogoni. Na razie oglądamy dość wyrównany mecz bez wyraźnego faworyta.

• Nici z rzutu wolnego dla Garbarni, mocne dośrodkowanie z lewego skrzydła wybite z pola karnego Pogoni.

• Słupek Pogoni!!! Niewiele brakowało, a Chyła zdobyłby gościom wczesne prowadzenie mocnym strzałem z linii pola karnego!

• Ławka rezerwowych Garbarni to dzisiaj Kozioł, Serafin, Gawle, Kostrubała, Piszczek, Krykun i Borovićanin.

• Wójcik urwał się prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane, w odpowidzi przerwany kontratak Pogoni.

• Zaczynamy baraże o I ligę, Garbarnia gra u siebie z Pogonią Siedlce! Rewanż w Siedlcach już w środę, ale na razie przed nami 90 minut w Krakowie!

• Przypominamy, że dzisiejszy mecz sędziuje arbiter z ekstraklasy, Mariusz Złotek. Sędzia właśnie wyprowadza obie jedenastki na boisko w obecności pełnych trybun!

• Pogoń nie wygrała trzech ostatnich meczow w mijającym sezonie. W ostatniej kolejce ekipa Dariusza Banasika zremisowała 1:1 z Rakowem Częstochowa.

• Piłkarze Garbarni czekali na decyzję o rozegraniu baraży do czwartku. Okazało się, że wszyscy utrzymani pierwszoligowcy otrzymali licencje, dlatego czwarta drużyna II ligi zagra z piętnastym pierwszoligowcem z Siedlec.

• Znamy już wyjściowe jedenastki, dlatego podajemy rezerwowych Pogoni: Frąckowiak, Mroziński, Rodak, Rybski, Łydkowski, Świerblewski i Polkowski.

• Garbarnia stoi przed historyczną szansą powrotu do I ligi po ponad 40 latach przerwy. Za niecałe pół godziny krakowski klub zagra pierwszy barażowy mecz z Pogonią Siedlce. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji NA ŻYWO z tego spotkania!

Joanna Sobczykiewicz

Mecz Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©andrzej banas / polskapresse

Mecz Garbarnia Kraków- Pogoń Siedlce ONLINE. Przed nami pierwsze spotkanie barażowe o prawo gry w I lidze w sezonie 2018/19. O godz. 17 sędzia Mariusz Złotek rozpocznie zawody w Krakowie. Rywalem Garbarni, beniaminka II ligi będzie Pogoń Siedlce. Mecz rewanżowy zostanie rozegrany 13 czerwca w Siedlcach. Dzisiejsze spotkanie nie będzie imprezą masową, co oznacza, że na trybunach zasiądzie maksymalnie 999 osób.

Mecz Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Choć zespoły I i II ligi zakończyły swoje rozgrywki już przed tygodniem, a my poznaliśmy nowych beniaminków i spadkowiczów, to nadal pozostało wolne miejsce, pozwalające na grę na pierwszoligowych boiskach w sezonie 2018/19.
Powalczą o nie Garbarnia Kraków i Pogoń Siedlce. Pierwszy mecz odbędzie się na małopolskim obiekcie, zlokalizowanym przy ulicy Rydlówka 23. Rewanż zostanie rozegrany 13 czerwca, także o godz. 17 w Siedlcach.

Pogoń Siedlce zajęła 15. lokatę w Nice 1 Lidze, a podopieczni Dariusza Banasika zdobyli 38 punktów. Bilans bramkowy siedlczan to 42-50. Jednym z lepszych (jak nie najlepszym) spotkaniem, jakie rozegrali w sezonie, było to, w którym pokonali aż 6:0 Ruch Chorzów na jego terenie. Po meczu szkoleniowiec Pogoni twierdził, że jest spokojny o utrzymanie drużyny, jednak końcówka sezonu nie potoczyła się po jego myśli. Na dodatek siedlczanie zawodzili przed własną publicznością. W całym sezonie wygrali tylko… dwa domowe mecze. Dla porównania lepiej radzili sobie na wyjazdach (siedem zwycięstw). W meczowej osiemnastce, która udała się do Krakowa, zabrakło Jarosława Ratajczaka, który z przyczyn osobistych nie mógł wystąpić w tym spotkaniu.

Dzisiejszy rywal siedlczan to beniaminek II ligi. Początek sezonu nie był najlepszy w wykonaniu podopiecznych trenera Mirosława Hajdy. Z II ligą przywitali się, notując dwie, wyjazdowe porażki z rzędu (Radomiak i GKS Bełchatów). Z upływem czasu Garbarnia radziła sobie coraz lepiej. Wiosną ograli m.in. przyszłorocznych pierwszoligowców: GKS 1962 Jastrzębie i ŁKS Łódź. Świetna runda i regularne zdobywanie punktów (niepokonani od 30 marca) sprawiły, że to właśnie oni, a nie Radomiak, zmierzą się w barażu i powalczą o I ligę. Defensywa siedleckiej Pogoni będzie musiała mieć się na baczności przed Tomaszem Ogarem, który ma na swoim koncie 11 bramek.

Garbarnia i Pogoń do tej pory spotykały się ze sobą ośmiokrotnie. Trzy razy lepsi okazali się siedlczanie, cztery razy wygrywał zespół z Krakowa, a raz spotkanie zakończyło się remisem.

Arbiter
Mecz poprowadzi Mariusz Złotek z Gorzyc. W niedawno zakończonym sezonie był rozjemcą w 28 spotkaniach, w których trakcie pokazał 120 żółtych kartek, 3 czerwone, a także podyktował 14 rzutów karnych.

Mecz Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce TRANSMISJA TV

Spotkanie Garbarnia - Pogoń Siedlce nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.