Mecz GKS Bełchatów - ŁKS Łódź ONLINE. Spadkowicz sieje...

Mecz GKS Bełchatów - ŁKS Łódź ONLINE. Spadkowicz sieje postrach w lidze. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 1 połowa

• W doliczonym czasie niewiele się wydarzyło i rozbrzmiał ostatni gwizdek! ŁKS pokonuje w Bełchatowie 3:1 i umacnia się na fotelu lidera Fortuny 1. ligi!

• Wojciech Krztoń dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Kelechukwu Ibe-Torti zmienia MVP spotkania, Pirulo.

• Lenarcik radzi sobie z próbą Dankowskiego.

• Marcin Węglewski wzmacnia ofensywę. Schodzi Michał Pawlik, wchodzi Przemysław Zdybowicz.

• Żółtą kartką upomniany Dawid Flaszka.

• Tomasz Nawotka zmienia Antonio Domingueza.

• WALDEMAR GANCARCZYK UDERZA NAD POPRZECZKĄ!!! NIE MA BRAMKI KONTAKTOWEJ!!!

• Wojciech Krztoń nie ma wątpliwości! Rzut karny dla gospodarzy po zagraniu ręką przez zawodnika ŁKS-u!

• I zmiana w GKS-ie. Dawid Flaszka w miejsce Łukasza Wrońskiego.

• ... Przemysław Sajdak za Piotra Gryszkiewicza.

• ... Kamil Dankowski za Adriana Klimczaka...

• Trzy zmiany w ŁKS-ie. Samu Corral za Łukasza Sekulskiego...

• Jan Sobociński z żółtą kartką.

• W odpowiedzi próbował Makuch. Malarz nie dał się zaskoczyć.

• Lenarcik bez problemu broni strzał Trąbki.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Szymon Łapiński za Bartłomieja Eizencharta.

• Patryk Winsztal od 46. minuty za Damiana Hilbrychta...

• Koniec pierwszej połowy.

• DUBLET PIRULO!!!

• Teraz to łodzianie kontrolują spotkanie.

• Gryszkiewicz centruje z lewego skrzydła w pole karne. Do nikogo.

• Uderzeniem z bliskiej odległości Pirulo wpisuje się na listę strzelców W niespełna kwadrans piłkarze Wojciecha Stawowego zdołali odwrócić losy spotkania. Ale do końca została jeszcze godzina!

• PIRULO TRAFIA DO SIATKI!!!

• Żółtą kartką upomniany Mateusz Szymorek.

• Piłka po uderzeniu Wrońskiego mija bramkę w bezpiecznej odległości.

• Żółta kartka na koncie Macieja Dąbrowskiego.

• Hilbrycht faulowany blisko pola karnego gości. Może być groźnie.

• Najlepszy atak ligi znowu uderzył! A dokładniej uczynił to Łukasz Sekulski z ostrego kąta, który nie pozostawił złudzeń Lenarcikowi!

• ŁUKASZ SEKULSKI DOPROWADZA DO REMISU!!!

• Takiego obrotu spraw raczej nie spodziewali się zarówno Wojciech Stawowy, jak i jego piłkarze.

• Szybka bramka gospodarzy, na którą w pełni zasłużyli. Makuch zdecydował się na uderzenie i piłka po rykoszecie wpada do siatki!

• GOL DLA BEŁCHATOWA!!! STRZELCEM PATRY MAKUCH!!!

• Z wysokiego "C" to spotkanie zaczęli gospodarze. Tym razem Makuch przenosi piłkę nad poprzeczkę po dośrodkowaniu ze skrzydła.

• Michalski decyduje się na strzał zza pola karnego. Sporo brakowało mu do celu.

• Pierwszym celnym akcentem było uderzenie Wrońskiego, ale Malarz zdołał odbić piłkę na korner.

• Łodzianie zaczynają pierwszą połowę!

• Rezerwowi GKS-u Bełchatów: Kewin Komar - Piotr Skrobosiński, Szymon Łapiński, Jakub Bator, Marcin Szeibe, Dawid Flaszka, Jakub Witek, Patryk Winsztal, Przemysław Zdybowicz.
    Rezerwowi ŁKS-u:
    Dawid Arndt - Carlos Moros Garcia, Kamil Dankowski, Samu Corral, Tomasz Nawotka, Kelechukwu Ibe-Torti, Jakub Tosik, Przemysław Sajdak, Dragoljub Srnić.

• Po 5 rozegranych spotkaniach, a biorąc pod uwagę trwające spotkania 6. kolejki na innych boiskach, piłkarze Mariusza Węglewskiego z dorobkiem 2 punktów są na 16. miejscu w tabeli. Wyprzedzają jedynie Sandecję Nowy Sącz i GKS Jastrzębie, które do tej pory nie zdołały zdobyć zaledwie "oczka".

W zupełnie innych nastrojach do tego starcia podchodzą przyjezdni, którzy zgromadzili do tej pory komplet punktów, prezentując się bardzo dobrze w ofensywie (15 bramek - najwięcej) jak i defensywie (2 stracone; tyle samo co Górnik Łęczna; szczelniejszą obronę ma Bruk-Bet Termalica raz tracąc bramkę).

• 20 minut dzieli nas do gwizdka Wojciecha Krztonia, który rozpocznie spotkanie 6. kolejki Fortuny 1. ligi między GKS-em Bełchatów a ŁKS Łódź! Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego spotkania!

GKS Bełchatów - ŁKS Łódź LIVE! Spadkowicz sieje postrach w lidze

GKS Bełchatów - ŁKS Łódź LIVE! Spadkowicz sieje postrach w lidze ©Karina Trojok

Mecz GKS Bełchatów - ŁKS Łódź ONLINE. Czy walczący ponownie o ligowy byt gospodarze sprostają aż takiemu wyzwaniu? Na GIEKSA Arenę przyjeżdża w końcu lider, który zaliczył komplet zwycięstw i zdobył najwięcej bramek. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz GKS Bełchatów - ŁKS Łódź ONLINE

Nie ma wątpliwości, że z grona trzech spadkowiczów najlepiej prezentuje się właśnie ŁKS Łódź. Zespół Wojciecha Stawowego pokonał dotąd każdą przeszkodę: 4:0 Odrę Opolę, 4:1 Sandecję Nowy Sącz, 3:0 Stomil Olsztyn, 2:0 Widzew Łódź, 2:1 Zagłębie Sosnowiec. Jak łatwo policzyć, bilans bramkowy wynosi 15-2, a punktowy 15 na 15. Cztery razy trafił Łukasz Sekulski, trzy razy Pirulo, a trzy czyste konta zanotował Arkadiusz Malarz.

ŁKS jest naturalnie zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu. Jako lider przyjeżdża do szesnastego zespołu, który wprawdzie wygrał jeden mecz, zanotował też remis, ale ma dwa punkty w tabeli z uwagi na wcześniejszą karę odjęcia dwóch punktów za zaległości finansowe.

- Wszyscy zawodnicy są gotowi do gry. Nie mamy żadnych kontuzji. To zasługa sztabu, który o piłkarzy dba na poziomie nie ligowym, nie ekstraklasowym, ale europejskim. Oby urazów nie było do końca sezonu - mówi trener ŁKS, Wojciech Stawowy. - Ból głowy o skład? To żaden ból głowy. Mamy w formie wielu piłkarzy, na każdej pozycji toczy się zdrowa rywalizacja.

Zawody w Bełchatowie od godziny 19:00. Poprowadzi je sędzia Wojciech Krztoń (Olsztyn).

Mecz GKS Bełchatów - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Dostęp bezpłatny w aplikacji IPLA TV. Transmisja jednak bez komentarza, z jednej kamery. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Początek o godzinie 19:00.