Mecz Inter Mediolan - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w...

0

SSC Napoli

0

• Roberto Gagliardini główkuje wysoko nad bramką Pepe Reiny.

Kilkanaście sekund później sędzia kończy mecz. Inter bezbramkowo remisuje z Napoli.
    Piotr Zieliński zagrał ostatnie 20 minut, A Arkadiusz Milik pojawił się na San Siro w 87. minucie.

• Jeszcze jedna akcja Yanna Karamoh, tym razem przynosi rzut rożny. Piłka meczowa w narożniku.

• Z kontrą ruszył Yann Karamoh. Nie poradził sobie na prawej stronie z Khalidou Koulibalym. Akcja spaliła na panewce.

• Daniele Orsato dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Allan kończy występ w dzisiejszym meczu. Na kilka minut wchodzi Marko Rog.

• I pierwsza akcja polskiego napastnika. Minął Milana Skriniara i padł na murawę ok. 20 metrów od bramki gospodarzy. Sędzia widział jednak zagranie ręką Arkadiusza Milika.

• .. a Arkadiusz Mili wchodzi w miejsce Driesa Mertensa.

• Yann Karamoh zmienia Ivana Perisicia...

• Pepe Reina pewnie piąstkuje po dośrodkowaniu Joao Cancelo. Jeszcze był gwizdek - Eder na spalonym.

• Żółta kartka dla Raula Albiola za zagranie ręką przy odebraniu piłki Joao Cancelo.

• Przerwa w grze. Khalidou Koulibaly nie podnosi się z murawy. Wydaje się jednak, ze zmiana nie jest konieczna.

• Rzut wolny dla Napoli z lewej strony. W momencie interwencji faulowany był bramkarz Interu.

• Lorenzo Insigne... Uderzył na wiwat w wyższe rzędy trybuny za bramką Samira Handanovicia.

• Borja Valero zmienia Antonio Candrevę.

• Eder huknął z niespełna 20 metrów w sam środek bramki. Dokładnie tam, gdzie stał Pepe Reina.

• Przechwyt Piotra Zielińskiego w środku pola i od razu podaje do Allana. Ten chciał prostopadłym podaniem uruchomić Jose Marię Callejona, ale czujny był Miranda.

• Piotr Zieliński faulowany na lewej stronie przez Milana Skriniara. Źle wykonany rzut wolny zapoczątkował kontrę. Przerwał ją polski pomocnik wycofaniem piłki do własnego bramkarza.

• Piotr Zieliński zastępuje Marka Hamsika. 20 minut dla polskiego pomocnika na odmianę (szarego) obrazu spotkania na San Siro.

• Eder... Nie zdołał dobrze "zgasić" futbolówki" po zagraniu Mauro Icardiego w polu karnym rywala. Ta odskoczyła mu jak piłka odbiła się ściany.

• Jose Maria Callejon nie sięgnął piłki po zagraniu Driesa Mertensa. Po chwili Lorenzo Insigne przenosi piłkę nad poprzeczką, chcąc przelobować bramkarza Interu.

• Eder zmianie Rafinhę

• Bezbarwny do tej pory Jose Maria Callejon dał się złapać w pułapkę ofsajdowa.

• Pojedynek Elseida Hysaja z Ivanem Perisiciem blisko linii bocznej pola karnego przyjezdnych. Albańczyk padł na murawę i sędzie dopatrzył się faulu w ofensywie skrzydłowego Interu. Dyskusyjna sytuacja.

• Żółta kartka dla Lorenzo Insigne. Najpierw przegrał pojedynek jeden na jeden z Milanem Skriniarem, a po chwili powalił go na murawę.

• Groźnie zapowiadała się kontra gospodarz. Odbiorcą cossowego podania na lewym skrzydle był Ivan Perisić. Jego dośrodkowanie nie znajduje jednak adresata przed bramką Pepe Reiny.

• Ivan Perisić cofnął się do defensywy i przecina podanie kierowane do Marka Hamsika. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Samira Handanovicia.

• Jorginho i Milan Skriniar

• Lorenzo Insigne trafia w mur, a dokładniej w Milana Skriniara. Ten jest lekko zamroczony.

• Koronkowa akcja Lorenzo Insigne z Markiem Hamsikiem i Driesem Mertensem ok. 25 metrów od bramki Samira Handanovicia. Rzut wolny dla Napoli z obiecującej pozycji

• "Działo się"! Najpierw Lorenzo Insigne uderzył z dystansu obok bramki, gospodarzy, a po chwili Khalidou Koulibaly był bliski gola samobójczego! Po centrze z prawej strony Joao Cancelo tak interweniował, że piłka poleciała w boczną siatkę!

• Jeszcze centra Ivana Perisicia z prawej strony. Pepe Reina pewnie chwyta piłkę.

• Dośrodkowanie Joao Cancelo zamieniło się w censtrostrzał! Piłka po koźle odbija się od dalszego słupka!

• Dries Mertens miał być adresatem podania przed 16. metr od Marka Hamsika. Belg nie sięga jednak piłki. Z kontrą lewą stroną wyszedł Inter, ale została faulem na Danilo D'Ambrosion.

• Neapolitańczycy zaczynają ze środka. Obie strony przystępują do niej bez zmian

• Wracamy na San Siro na drugą część spotkania Inter - Napoli w ramach 28. kolejki Serie A. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Co nas czeka po zmianie stron? Może Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik odmienią losy?

• Niewiele (dobrego) można napisać po pierwszej części. Zero celnych, trochę walki w środku pola i mnóstwo niedokładności. Oby po zmianie stron było ciekawiej, bo gorzej być nie może.

• Koniec pierwszej połowy. Po bezbarwnych 45 minutach Inter Mediolan bezbramkowo remisuje z Napoli.

• Nie wyszło prawą, to Napoli zaatakowało lewą flanką. Wrzucał Mario Rui, i Miranda wybija na rzut rożny. Ten stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Samira Handanovicia.

• Do akcji ofensywnej podłączył się Elseid Hysaj. Centruje za nisko i krótko, co wykorzystuje Milan Skriniar. Sęk w tym, że ten podaje za plecy Danilo D'Ambrosio - piłka wyszła poza linię boczną.

• Antonio Candreva cetruje z lewej strony na dalszy słupek do Ivana Perisicia. Ten zgrywa głową przed bramką Napoli... do nikogo. Nie było tam Mauro Icardiego, który nie zdoążył za akcją.

• "Żółtko" na koncie Roberto Gagliardiniego za skoszenie Driesa Mertensa równo z trawą.

• Antonio Candreva! Ożywiły się trybuny, gdy ten niemal w stylu Arjena Robbena "złamał" akcję ze skrzydła do środka. Uderzył mocno w stronę dalszego rogu, ale pomylił się metr!

• Rafinha wcielił się w prawoskrzydłowego. Chciał prostopadłym podaniem uruchomić Mauro Icardiego, ale nie dość, że zagrał bardzo niedokładnie, to jeszcze w kluczowym momencie poślizgnął się.

• A teraz kontra Interu prawym skrzydłem! Antonio Candreva został powstrzymany przez Mario Ruiego.

• Jose Maria Callejon nie zdołał opanować piłki przed polem karnym gospodarzy. Bezskutecznie powalczył o nią z Milanem Skriniarem Lorenzo Insigne.

• Niewiele dzieje się na murawie...

• Wisła groźna kontra Interu w powietrzu. Lewą flanką do prostopadłego podania wystartował Ivan Perisić. Podanie przecina jednak wślizgiem Raul Albiol.

• Marek Hamsik chce efektownym trafieniem z dystansu zdobyć swoją setną bramkę w Serie A. Huknął co sił z ponad 25 metrów daleko od bramki Samira Handanovicia.

• Lorenzo Insigne cofnął się do drugiej linii, by pomóc w rozegraniu. I przy okazji ruszył z kontr,a, którą przerwał Roberto Gagliardini. Co ważne, czyściutko wygarnął piłkę spod nóg rywala.

• Jeszcze jedno ujęcie oprawy Interu na 110-lecie istnienia Interu

• Siła złego na jednego. Lorenzo Insigne kręcił się wokół własnej osi przed linią 16. metra. Doskoczyło do niego trzech piłkarzy Interu, którzy zabrali mu piłkę.

• Żółta kartka dla Allana za faul na Mauro Icardim w środku pola. W zapaśniczym stylu powalił Argentyńczyka na murawę.

• Jeszcze Allan próbował przedrzeć się jak taran przez niebiesko-czarny mur. Bezskutecznie.

• Anemiczny strzał Marka Hamsika nie sprawia problemów Samiro Handanoviciowi. Bramkarz Interu musiał czekać, aż piłka wpadnie do jego "koszyczka".

• Lorenzo Insigne znowu "szukał" Driesa Mertensa w "szesnastce" Interu. W sytuacji w porę zorientował się Miranda, stając na linii podania.

• A teraz prawym skrzydłem pognał co sił Joao Cancelo. Do momentu dośrodkowania ciekawie zapowiadała się akcja gospodarzy. W centrę włożył jednak zbyt dużo siły. Akcja spaliła na panewce.

• Wydaje się, że z Antonio Candrevą wszystko w porządku.

Próba dwójkowej akcji Driesa Mertensa z Lorenzo Insigne. Przy podaniu zwrotnym do Belga ten nie zdążył za akcją.

• Udany powrót Mario Ruiego do defensywy po stracie Marka Hamsika. Wybija piłkę spod nóg Antonio Candrevy. Ten ostatni nie podnosi się z murawy.Konieczna jest interwencja medyków.

• Lorenzo Insigne strzela z ok. 25 metrów w bezpiecznej odległości obok bramki Samira Handanovicia.

• Joao Cancelo wrzuca miękko w pole karne, gdzie góruje jednak Khalidou Koulibaly. Piłka spadła pod nogi Rafinhi, lecz piłka po jego dośrodkowaniu z prawej strony "szesnastki" przelatuje nad poprzeczką.

• Ostre starcie Mario Ruiego z Antonio Candrevą blisko prawego narożnika swojego pola karnego. Pomocnik Interu został skoszony niemal równo z trawą.

• Na gwizdek Daniele Orsato ze środka zaczynają gospodarze!

• Rozpoczęcie spotkania poprzedza minuta ciszy. Uczczona zostaje pamięć kapitana Fiorentiny Davide Astoriego, który zmarł w zeszłym tygodniu. Miał 31 lat...

• Losowanie stron. Kapitanami są Mauro Icardi i Marek Hamsik.

• Obie drużyny wychodzą na murawę San Siro! Za moment hymn rozgrywek (O Generosa) i rozpoczęcie spotkania!

• 1908 - 2018 110 (lat)

• W piątek miała miejsce 110. rocznica powstania Interu. Dzisiaj nastąpi kulminacja tych obchodów. Dzisiejsza wygrana pozwoli jeszcze bardziej tej okoliczności.

• W rundzie jesiennej obie drużyny podzieliły się punktem po bezbramkowym remisie. Piotr Zieliński grał od 72. minuty, Arkadiusz Milik - z powodu kontuzji - był poza kadrą.

Jednak w poprzednim sezonie Napoli wywiozło z tego stadionu komplet po złotej bramce Jose Marii Callejona.

• Są ciarki

• Sędzią głównym dzisiejszego meczu jest Daniele Orsato. Na liniach będą mu pomagać Riccardo Di Fiore oraz Lorenzo Manganelli. Sędzią technicznym jest za to Luca Bandi.

• Rezerwowi Interu: Tommaso Berni, Daniele Padelli - Lisandro Lopez, Matias Vecino, Andrea Ranocchia, Yann Karamoh, Borja Valero, Davide Santon, Dalbert, Eder.

• Ładny widok, prawda?

• (Pełna) ławka rezerwowych Napoli: Rafael, Luigi Sepe - Christian Maggio, Hrvoje Milic, Piotr Zieliński, Zinedine Machach, Marko Rog, Adrian Ounas, Lorenzo Tonelli, Arkadiusz Milik.

• Pierwszy gwizdek sędziego Daniele Orsato już za niespełna 25 minut, a na relację NA ŻYWO z tego meczu zaprasza Tomasz Górski! Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• W ostatnim (niedzielnym) spotkaniu 28. kolejki Serie A dojdzie do ciekawego starcia w czubie tabeli. Piąty w tabeli Inter (51 punktów) zmierzy się z wiceliderem, Napoli. Na ławce rezerwowych gości są Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik!

krk

Mecz Inter Mediolan - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©AP/East News

Mecz Inter Mediolan - Napoli ONLINE. We Włoszech trwa pasjonująca rywalizacją między Juventusem i Napoli o mistrzowski tytuł. W spotkaniu 28. kolejki drużyna Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika zmierzy się na wyjeździe z Interem. Z kolei celem Mediolańczykom jest zajęcie miejsca dającego im prawo występów w Lidze Mistrzów. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Mecz Inter Mediolan - Napoli ONLINE

Do pierwszoplanowego starcia 28. kolejki Serie A dojdzie w Mediolanie, gdzie Inter podejmie ekipę Napoli. Zespół z Neapolu przed tygodniem uległ u siebie Romie 2:4, dlatego strata punktów na San Siro może oznaczać, że na czoło ligi wysunie się Juventus. Turyńczycy do Napoli tracą ledwie punkt, ale mają jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie.

Drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego kontynuuje passę 27 wyjazdowych spotkań bez porażki w Serie A, ale w niedzielny wieczór będzie pożądać trzech punktów. O komplet oczek na Stadio Giuseppe Meazza nie pewnością nie będzie łatwo. Inter u siebie nie przegrał od grudnia.

Tym razem w podstawowym składzie Napoli ma zabraknąć Piotra Zielińskiego. Zdaniem włoskich mediów środek pola stworzą Allan, Jorginho i Marek Hamsik. Kapitalnie zapowiada się pojedynek walczących o koronę króla strzelców Mauro Icardiego w barwach gospodarzy (18 goli) z Driesem Mertensem w szeregach gości (17 trafień).

Nie zagrają:

Inter: Berni, Pinamonti, Ranocchia (kontuzje)

Napoli: Ghoulam (kontuzja)

Inter - Napoli. Przewidywane składy:

Inter: Handanović – Cancelo, Skriniar, Miranda, D'Ambrosio, Vecino, Borja Valero, Candreva, Rafinha, Perisić, Icardi

Napoli: Reina – Hysaj, Koulibaly, Albiol, Mario Rui, Allan, Jorginho, Hamsik, Callejon, Mertens, Insigne.

Mecz Inter Mediolan - Napoli TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Inter - Napoli od 20:30 w Eleven Sports 1. Początek transmisji 10 minut później. Spotkanie skomentuje duet: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak. W internecie mecz będzie można obejrzeć na elevensports.pl, ipla.tv i player.pl.
20:45 Inter Mediolan - SSC Napoli Eleven Sports 1.

Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Relacja na żywo z meczu Inter Mediolan - SSC Napoli w GOL24!