Mecz Korona Kielce - Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie...

Mecz Korona Kielce - Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2017-08-26 15:30

Korona Kielce

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Serdecznie dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relację na GOL24.pl, których dzisiaj będzie jeszcze sporo!

• Mimo że mecz nie porywał zgromadzonych na stadionie i przed telewizorami widzów to jednak pod koniec meczu było troszkę emocji! Korona pokonując Bruk-Bet ucieka z dolnej strefy tabeli i ich sytuacji nie wygląda teraz tak źle!

• Koniec! Korona wygrywa z Bruk-Betem!

• Strzał Misaka sprzed pola karnego mija słupek bramki Korony!

• Zamiast wyrównania mogliśmy mieć podwyższenie wyniku! Kupczak wybija piłkę z samej linii bramkowej! No teraz to już musiał być gol!

• Zamieszanie w polu karnym Bruk-Betu po którym blisko oddania groźnego strzału był Soriano! Zabrakło niewiele!

• Łukasz Piątek marnuje szansę na remis, niecelnie uderzając z około 5 metra! Było bardzo blisko!

• Patrik Misak dogrywa w pole karne, a Kovacević tak niefortunnie interweniuje że pakuje piłkę do własnej siatki! Będą jeszcze emocje!

• GOOOOOOOOOL! Adnan Kovavević pakuje piłkę do własnej siatki!

• Krystian Peda zmienia Martina Mikovicia i jest to ostatnia zmiana w szeregach gości.

• Patrik Misak ukarany żółtą kartką za faul na Soriano.

• Bruk-Bet gra kompletnie bez pomysłu i chęci.

• Ken Kallaste idealnie dogrywa w pole karne, a Ivan Jukić strzałem z powietrza pakuje piłkę w samo okienko bramki! No i na tablicy mamy już 2:0!

• GOOOOOOL! Świetna bramka Ivana Jukicia.

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Nika Kaczarawa zmieniony przez Elia Soriano.

• Vladislavs Gutkovskis zmienia Bartosza Śpiączkę.

• Po 5 minutach posuchy w końcu jakas drużyna stworzyła dogodną okazję. Po ostrym zamieszaniu w polu karnym Korony Miković uderzał na bramkę ale świetnie broni bramkarz gospodarzy.

• Gino Lettieri nie chce ryzykować kolejnej kontuzji Jacka Kiełba i strzelec jedynej bramki w tym meczu opuszcza boisko. Zostaje zmieniony przez Krystiana Misia.

• Miković już przygotowywał się do strzału ale jeden z rywali w ostatnim momencie wybija mu piłkę.

• Micheal Gardawski zmieniony przez Łukasza Kosakieiwicza.

• Bartosz Śpiączka niecelnie lobuje bramkarza Korony. Pomysł dobry, wykonanie gorsze.

• Bartosz Śpiączka dochodzi do strzału głową po zagraniu Kupczaka! Zabrakło milimetrów żeby piłka wpadła do bramki.

• Łukasz Piątek zmienia Davida Gubę, który ucierpiał przy jednym ze starć.

• Jacek Kiełb znakomicie dogrywa idealnie na głowę Cvijanovicia ale znowu śwetnie broni Jan Mucha!

• David Guba miał szansę fajnie rozpędzić akcję gości, ale bardzo źle dośrodkowuje w pole karne.

• Wracamy po przerwie i sędzia daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

• Mecz kompletnie nie zachwyca. Oprócz niewielu pojedynczych okazji nic ciekawego się nie dzieje. Niemniej jednak to Korona prowadzi do przerwy i to oni znajdują się w lepszej sytuacji.

• Koniec pierwszej połowy!

• Jan Mucha ratuje swoją drużynę broniąc sytuacje sam na sam z Goranem Cvijanoviciem! Zaspali w obronie gracze Bruk-Betu!

• Po golu obie drużyny wyraźnie spuściły z tonu bardziej skupiając się na defensywie.

• Jacek Kiełb otrzymuje piłkę na skaju pola karnego i takim sprytnym, płaskim uderzeniem pokonuje Jana Muchę! Nawet nie poruszył się doświadczony golkiper gości!

• GOOOOOOOOL! Jacek Kiełb zdobywa gola! Ależ powrót gwiazdy kieleckiej drużyny!

• Patrik Misak marnuje 200% okazje! Vlastimir Jovanović dogrywa mu idealną piłkę, a pomocnik gości głową z 5 metra nie trafia w bramkę! To musiał być gol!

• Patrik Misak wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale był on na jakimś 8 metrowym spalonym. Nie wiadomo dlaczego w ogole nie odpuścił tej piłki.

• Jacek Kiełb bardzo daleko od zdobycia gola. Jego próba z dystansu ląduje gdzieś w górnym sektorze trybun za bramką Muchy.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Davida Guby i od bramki zacznie Korona.

• Mateusz Możdzeń uderza z rzutu wolnego w mur, dobija Jakub Żubrowski prosto w ręce Jana Muchy.

• Ivan Jukić znakomicie mija kilku rywali, ale Vitalijs Maksimenko musiał sfaulować gracza Korony i mamy żółtą kartkę.

• Bartosz Śpiączka dostaje żółtą kartkę za dyskusję z rywalem.

• Kaczarawa znakomicie urywa się obrońcom, wychodzi sam na sam z Muchą..... lecz wcześniej sędzia sygnalizuje ofsajd.

• David Guba znakomicie dogrywa w pole karne, ale świetnie ustawiony Rymaniak wybija piłkę na rzut rożny.

• Almerović wychodzi poza pole karny aby uratować swoją drużynę. Udało mu się to i piłka wraca w posiadanie Korony.

• Jakub Żubrowski decyduje się na strzał z dystansu, tylko że robi zbyt słabo aby zaskoczyć Jana Muchę.

• To musiała być bramka! Najpierw Śpiączka nie trafia w piłkę na 3 metrze, a poźniej David Guba uderza i z samej linii bramkowej wybija Rymianiak!

• Ależ zamieszanie w polu karnym gości. Mateusz Możdzeń oddał strzał, który w ostatnim momencie został zablokowany!

• Patrik Misak mija obrońcę rywala i taką bardzo wysoko zagraną piłka uderza na bramkę. Almerović nie miał problemu z wyłapaniem futbolówki.

• Patryk Fryc bezpośrednio wrzuca piłkę z autu w pole karne, ale wcześniej sędzia odgwizduje rzut wolny w ofensywie.

• Piotr Lasyk rozpoczyna ten mecz!

• Oba zespoły przegrały swoje ostanie spotkania. Dzisiaj będą więc porządnie zmotywowane!

• Do składu Korony wraca Jacek Kiełb. Jeden z najważniejszych zawodników Korony w poprzednim sezonie stracił początek nowych rozgrywek przez kontuzje! Jak poradzi sobie dzisiaj? Zobaczymy!

• Spotykają się dzisiaj ze sobą sąsiedzi z tabeli. Obie ekipy mają po 5 punktów, ale dzięki bilansowi bramek to Korona Kielce znajdują się aktualnie o jedno oczko wyżej.

• Skład Bruk-Betu!

• Skład Korony Kielce!

• Dzień dobry! Już za 30 minut rozpocznie się pierwsze sobotnie spotkanie Lotto Ekstraklasy! Korona Kielce podejmować będzie Bruk-Bet Nieciecza! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Damian Wiśniewski

Korona – Termalica LIVE! Punkty potrzebne na wczoraj!

Korona – Termalica LIVE! Punkty potrzebne na wczoraj! ©Sławomir Stachura

Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. To dopiero początek sezonu, nie minął jeszcze nawet okres letni, ale zespoły z dolnych rejonów tabeli już teraz powinny zacząć myśleć o żwawszym zbieraniu punktów. Jeśli Korona i Bruk-Bet chcą drugi sezon z rzędu skończyć w grupie mistrzowskiej, to muszą zacząć grać skuteczniej, a najbliższa ku temu okazja zdarzy się już dzisiaj, na Kolporter Arenie, gdzie zmierzą się w bezpośrednim starciu.

Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Korona to specyficzny klub. Co rok, przed rozpoczęciem sezonu wielu ludzi interesujących się piłką w naszym kraju obwieszcza wszem i wobec, że tym razem nie ma już innej opcji i musi spaść z Ekstraklasy.
Co roku jednak ta gra każdemu na nosie i wychodzi z opresji, ale na początku obecnych rozgrywek już nie jest tak kolorowo. Zespół, który na co dzień prowadzi Gino Lettieri, w pierwszych sześciu spotkaniach zgromadził zaledwie pięć punktów i daleko mu do piątego miejsca, które zajął na koniec rozgrywek 16/17.

Identycznie, jeśli chodzi o dorobek punktowy, ma się sprawa z Bruk-Betem. Zespół Mariusza Rumaka co prawda potrafił już w tym sezonie zaskoczyć wszystkich i pokonać przed własną publicznością Legię Warszawa, ale poza tym delikatnie mówiąc nie zachwyca. Nie pozostawia po sobie dobrego wrażenia, jak robią to często kielczanie, ale ci przekonują się na własnej skórze, iż za wrażenia artystyczne nikt nie przyznaje dodatkowych oczek. Jeśli Nieciecza dziś zwycięży, to odskoczy od strefy spadkowej i sprawi, iż problemy koroniarzy będą jeszcze większe. A że potrafi wygrywać w Kielcach, to już pokazywała.

W ostatniej kolejce Korona momentami grała całkiem ładnie z Piastem Gliwice w pierwszej połowie, ale w drugiej zgasła zupełnie i nie wyciągnęła z tego spotkania choćby jednego punktu. Z Jagiellonią wcześniej miała jeszcze więcej pecha, a wicemistrzowie Polski zwyciężyli po samobóju Kallaste w ostatnich minutach. Żółto-czerwoni wierzą jednak, iż zła passa musi się wreszcie skończyć. - Po każdej porażce trzeba szukać czynników, które na nią wpłynęły. Wydaje mi się, że my teraz wyciągnęliśmy wnioski i zrobiliśmy na treningach wszystko, aby w sobotę wygrać. Musimy trochę dojrzeć w grze. Mogę mówić o młodym zespole, jest też wielu zawodników dopiero wchodzących do Ekstraklasy i ją poznających – mówił przed tym meczem Bartosz Rymaniak, który wyrósł na prawdziwego lidera swojej ekipy (za korona-kielce.pl).

Spotkanie to będzie na pewno bardzo ważne dla Vlastimira Jovanovicia. Bośniak spędził kilka ładnych lat w Kielcach, tutaj wyrobił sobie solidną ekstraklasową markę, ale od jakiegoś czasu reprezentuje już barwy Bruk-Betu. - To już dla mnie historia, oczywiście bardzo miła. Jak wejdę na stadion to wrócą wspomnienia, ale potem będzie już liczył się tylko mecz. Zamierzamy pokazać się z jak najlepszej strony i podobnie jak w ubiegłym sezonie wygrać. Mamy na to szansę – powiedział na temat podróży sentymentalnej „Jova” (za Interia.pl).

Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Korona: Dani Abalo i Radek Dejmek (kontuzje)
Bruk-Bet: Bartłomiej Smuczyński, Roman Gergel, Przemysław Szarek

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom) – w tym sezonie poprowadził łącznie pięć meczów, w których pokazał 17 żółtych kartek i podyktował cztery rzuty karne. Nie sędziował ani razu w spotkaniu Korony i ani razu w spotkaniu Bruk-Betu.

Forma w ostatnich meczach:

Piast Gliwice – Korona 2:0 (Ekstraklasa, 19.08.2017)
Korona – Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, 13.08.2017)
Zagłębie Sosnowiec – Korona 1:2 (Puchar Polski, 10.08.2017)

Bruk-Bet – Lech Poznań 1:3 (Ekstraklasa, 20.08.2017)
Śląsk Wrocław – Bruk-Bet 1:1 (Ekstraklasa, 15.08.2017)
Siarka Tarnobrzeg – Bruk-Bet 1:4 (Puchar Polski, 08.08.2017)

Ostatnie bezpośrednie spotkania:

Bruk-Bet – Korona 0:2 (Ekstraklasa, 22.05.2017)
Korona – Bruk-Bet 0:1 (Ekstraklasa, 22.04.2017)
Bruk-Bet – Korona 1:3 (05.11.2016)

Mecz Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny w aplikacji Canal+ Sport Online, za granicą na Dailymotion. Komentują Robert Skrzyński i Grzegorz Mielcarski. Pierwszy gwizdek o 15:30. Relacja LIVE w GOL24.pl