Mecz Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE....

Mecz Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 34. kolejka (gr. spadkowa)
2018-05-04 20:30

Lechia Gdańsk

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Bruk-Bet robi mały krok w stronę utrzymania! Wygrywają i teraz tracą do Lechii tylko dwa punkty! Sytuacja drużyny z Gdańska jest coraz gorsza!

• Koniec! Bruk-Bet pokonuje Lechię na ich stadionie!

• Dusan Kuciak wychodzi zza pole karne i ratuje swój zespoł przed stratą bramki.

• Flavio nie zdołał opanować piłki i Lecha straciła szansę na zdobycie gola.

• Samuel Stefanik schodzi z boiska, a w jego miejsce Vitalijs Maksimenko.

• Vlastimir Jovanović ukarany żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w szeregach drużyny z Gdańska. Filip Mladenović zmienia Adama Chrzanowskiego.

• Szymon Pawłowski mógł zamknąć ten mecz! Wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie trafia w bramkę! Jak to w ogóle możliwe!

• Strzelec jedynej bramki Vladislavs Gutkovskis schodzi z boiska. W jego miejsce David Guba.

• Znakomite, idealne dogranie Pawłowskiego na głowę Vladislavsa Gutkovskisa! Łotysz musiał tylko dobić piłkę do pustej bramki! Lechia w coraz gorszej sytuacji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vladislavs Gutkovskis zdobywa bramkę!

• Więcej dzieje się na trybunach niż na boisku.

• Milos Krasić pojawił się na murawie w miejsce Patryka Lipskiego.

• Dośrodkowanie Pawłowskiego w pole karne, a tam Śpiączka przegrywa pojedynek z Vitorią.

• Posypały się zółte kartki. Tym razem ukarany Simeon Sławczew.

• Szymon Marciniak wyciąga żółtą kartkę i pokazują ją Rafałowi Grzelakowi.

• Lukas Haraslin melduje się na murawie. Z boiska schodzi Joao Oliveira.

• Ajajaj! Ależ teraz bliski gola był Artem Putiwcew! Strzał obrońcy minimalnie mija bramkę Kuciaka!

• Piłka wpada do bramki po strzale Grzelaka, ale sędzia liniowy podnosi chorągiewkę! Spalony był bardzo widoczny.

• Pierwsza akcja drugiej połowy. Krótkie rozegranie z rzutu rożnego i Vitoria uderza niecelnie głową.

• Czas na drugie 45 minut!

• Pierwsza połowa nie rozpieszcza kibiców. Tylko 3 strzały celne po obu stronach. Oby po przerwie było lepiej!

• Strzał z dystansu Łukasza Piątka i Dusan Kuciak spokojnie łapie piłkę. Po tej akcji sędzia kończy pierwszą część meczu.

• 3 minuty doliczone do pierwszej części.

• Fatalne uderzenie Grzelaka. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Bruk-Bet ma rzut wolny pod polem karnym przeciwnika! Będzie okazja na strzał!

• Vladislavs Gutkovskis oddaje dobry, ale niecelny strzał.

• Paweł Stolarski trzyma się za rękę jednocześnie zwijając się z bólu! Czy będzie potrzebna zmiana?

• Bartosz Śpiączka wychodzi sam na sam z Kuciakiem, ale napastnik gości nie trafia w bramkę!

• Florin Purece schodzi z boiska z urazem. W jego miejsce wchodzi Bartosz Śpiączka.

• Adam Chrzanowski ukarany żółtą kartką.

• Samuel Stefanik uderza z 30 metra i trafia w słupek! Ależ było blisko!

• Patryk Lipski w pole karne, jednak jego uderzenie znacznie mija cel.

• Dariusz Trela tragicznie wyprowadza akcję swojej drużynie. Bramkarz gości ma szczęście, że nie zakończyło się to groźnym strzałem Lechii.

• Dobre uderzenie Oliveiry! Znakomicie broni jednak Trela! W końcu po dłuższej przerwie coś się wydarzyło!

• Bardzo bliski strzelenia gola Purece. Zawodnik Bruk-Betu w ostatniej chwili został zablokowany.

• Vladislavs Gutkovskis leży na murawie po starciu z Łukasikiem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Vitoria fauluje w ofensywie i Lechia traci szansę na zdobycie bramki.

• Slavchev uderza z 7 metra, ale nie trafia w bramkę! Piłka musnęła poprzeczkę!

• Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne Lechii. Szymon Pawłowski nie zdążył jednak dobiec do piłki.

• Dośrodkowanie Sławomira Peszki zdecydowanie przeciągnięte. Bez szans na zaatakowanie bramki.

• Szymon Marciniak użył gwizdka po raz pierwszy!

• Oba zespoły już na murawie!

• Ten mecz jest ważny dla obu drużyn. Zwycięstwo Niecieczy przybliży ich do Lechii na odległość 2 punktów! Tak więc jeszcze wszystko jest w grze!

• Witamy Państwa w relacji z meczu Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Nieciecza! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski!

red, Paweł Stankiewicz

Dziennik Bałtycki

Lechia - Termalica LIVE! Mecz na wagę utrzymania? Powrót Marciniaka

Lechia - Termalica LIVE! Mecz na wagę utrzymania? Powrót Marciniaka ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Drugie piątkowe spotkanie 34. kolejki może tak naprawdę uratować jednych, a pogrzebać szanse drugich. Czy gospodarze odskoczą od strefy zagrożonej spadkiem? Relacja LIVE w GOL24 od 20:30.

Mecz Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Biało-zieloni przegrali w poniedziałek we Wrocławiu ze Śląskiem i wciąż nie mogą być pewni utrzymania w Lotto Ekstraklasie. Realizacja tego celu może być jednak bardzo bliska już dziś w nocy.
Jeśli biało-zieloni wygrają z Bruk-Betem Termaliką, to na trzy kolejki przed końcem sezonu odskoczą od tego rywala już na osiem punktów i praktycznie będą mogli myśleć o kolejnych rozgrywkach. W razie porażki przewaga stopnieje do zaledwie dwóch punktów i sytuacja zrobi się jeszcze bardziej skomplikowana.

- Dopóki będą matematyczne szanse, to sytuacja nie będzie wyjaśniona i trzeba mieć się na baczności - uważa Piotr Stokowiec, trener Lechii. - Zdajemy sobie sprawę z tego jak wygląda sytuacja, ale wszyscy wiedzą, jak to wygląda w tabeli. Nie skupiam się na tym tylko na poprawieniu naszej gry w defensywie i ofensywie.

Piłkarze również zdają sobie sprawę, jak ważny to mecz. - Doprowadziliśmy do takiej sytuacji, że mecz urósł do rangi spotkania sezonu - nie ukrywa Ariel Borysiuk, pomocnik biało-zielonych. - Jest pełna mobilizacja i koncentracja. Może być nerwowo, ale wierzymy, że możemy wygrać. Musimy zagrać tak jak w derbach, czyli z wielką determinacją i zaangażowaniem. Termalica to niewygodny rywal i zagra o wszystko. Jesteśmy przygotowani, że to może być walka na noże, ale to będzie inna Lechia niż we Wrocławiu.

Ważna będzie poprawa gry zespołu w obronie. Źle to wyglądało we Wrocławiu ze Śląskiem i w spotkaniu z Termaliką gra defensywna całego zespołu musi być zdecydowanie lepsza, aby odnieść ważne zwycięstwo. - Jestem zły po meczu we Wrocławiu, bo wszystko mieliśmy w swoich rękach. Mieliśmy na ławce Błażeja Augustyna, który dopiero wrócił do treningów i jego gra wiązała się z ryzykiem, czy młodego Adama Chrzanowskiego. Postawiłem na doświadczonych zawodników, dzięki którym mogliśmy budować naszą grę i tak było. Zdarzyły się jednak błędy i teraz można dorabiać ideologię. Taki wariant personalny to może był błąd, ale taką decyzję podjąłem. Wydawało się, że sytuacja jest pod kontrolą, ale trochę cofnęliśmy się do punktu wyjścia. Na mecze z Cracovią i Śląskiem wypadli nam jednak podstawowi zawodnicy i to dobiło się na naszej stabilności. To są problemy, które trapiły zespół przez cały sezon. Wraca na szczęście Steven Vitoria, więc będzie większy komfort - przyznał Stokowiec.

Wiele wskazuje na to, że to będzie jedyne wzmocnienie defensywy, bo do gry raczej nie będą gotowi Jakub Wawrzyniak i Joao Nunes. - Nie mamy pewności, czy będą do dyspozycji. Joao trenował ostatnio normalnie, ale Kuba tylko indywidualnie. Potrafię wyciągać wnioski i staram się dobrać jak najlepszy skład. Jesteśmy gotowi na różne warianty, a w tym meczu bardzo ważna będzie skuteczność - uważa trener Lechii.

Swoje problemy kadrowe ma również dzisiejszy rywal Lechii. Nie dość, że potrzebuje w Gdańsku zwycięstwa, to za kartki nie zagra trzech podstawowych piłkarzy - Martin Miković, Roman Gergel i Bartosz Szeliga. - Nasza sytuacja jest trudna do kwadratu - ocenił Jacek Zieliński, trener Bruk-Betu Termaliki. PZPN najwyraźniej także uznał, że to kluczowy mecz w walce o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie, bowiem w Gdańsku pojawią się nasi eksportowi sędziowie. Głównym będzie Szymon Marciniak, który wraca na boisko po wyleczeniu kontuzji, a arbitrem VAR będzie Paweł Gil. Obaj sędziowie w czerwcu będą na mundialu w Rosji.

Sonda

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Nie zagrają:

Lechia: Wolski (kontuzja), Maro Paixao, Balde (poza drużyną), Nuines (?), Wawrzyniak (?)
Termalica: Miković, Gergel (dyskwalifikacja), Szeliga (pauza za kartki)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Lechia - Termalica 2:2 (Ekstraklasa, 27.02.2018)
Termalica - Lechia 2:1 (Ekstraklasa, 23.09.2017)
Lechia - Termalica 2:0 (Ekstraklasa, 29.04.2017)

Mecz Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny na stronie ncplsugo.pl oraz dzięki aplikacji Canal+ Sport Online. Komentuje duet Adam Marchliński - Krzysztof Przytuła. Relacja LIVE od 20:30 w GOL24.pl. Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV