Mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok ONLINE. Jedni i drudzy...

Mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok ONLINE. Jedni i drudzy są na "musiku". Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 29. kolejka
2020-06-10 20:30

ŁKS Łódź

0

Jagiellonia Białystok

3

• I tak też było. Białostoczanie wybili piłkę i koniec meczu! Jagiellonia wywozi z Łodzi komplet punktów po pokonaniu ŁKS-u (3:0). Bramki strzelili Jakov Puljić, Arkadiusz Malarz (samobój) i - w drugiej połowie - Martin Pospisil z rzutu karnego.

• Adam Ratajczyk wywalczył rzut rożny. To może być ostatnia akcja w meczu.

• Jesus Imaz centruje z prawej strony w pole karne. Przemysławowi Mystkowskiemu brakowało jednak centymetrów, by sięgnąć piłkę.

• Szymon Marciniak dolicza jednak 2 minuty.

• Arkadiusz Malarz pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony. W "szesnastce" gospodarzy nie było ani jednego piłkarza Jagiellonii.

• Obie drużyny czekają na ostatni gwizdek sędziego. Z różnych powodów, ale zapewne Szymon Marciniak doliczy "tradycyjne" 3 minuty.

• Starcie bark w bark Jana Sobocińskiego z Bartoszem Kwietniem. Zdaniem sędziego przepisy przekroczył stoper ŁKS-u.

• Adam Ratajczyk opatrywany przez sztab medyczny. Przerwa w grze.

• Żółta kartka na koncie Bartosza Kwietnia za faul.

• Po źle rozegranym rzucie rożnym ŁKS-u z kontrą w postaci lagi chcieli wyjść piłkarze Iwajło Petewa. Bezskutecznie.

• Po chwili Ivan Runje wybija piłkę po groźnym uderzeniu Łukasza Sekulskiego.

• Maciej Wolski ruszył skrzydłem do ataku. Centruje na bliższy słupek wprost do... Tarasa Romanczuka.

• ... a w ekipie Jagiellonii Bartosz Kwiecień zmienia Ariela Borysiuka.

• Za Jakuba Wróbla melduje się Łukasz Sekulski...

• Jakov Puljić schodzi, Jesus Imaz wchodzi.

• Łodzianie zyskali rzut rożny. Kolejna niepewna interwencja Damiana Węglarza, ale na jego szczęście zupełnie nieudany strzał Dragoljuba Srnicia.

• To druga bramka Czecha w tym sezonie. Druga z rzutu karnego

• MARTIN POSPISIL NIE MYLI SIĘ!!!

Na luzie podbiegł do piłki ustawionej na 11. metrze. Uderzył lekko, po ziemi, tuż przy lewym słupku. Arkadiusz Malarz rzucił się w stronę prawego.

• Tadej Vidmajer faulował w polu karnym Zorana Arsenicia. Żółta kartka.

• Szymon Marciniak nie ma wątpliwości. Rzut karny dla Jagiellonii!

• Tadej Vidmaje zmienia Adriana Klimczaka.

• Arkadiusz Malarz ratuje swoich kolegów przed utratą trzeciego gola! Po ladze na wolne pole Jakov Puljić pognał w stronę bramki ŁKS-u, "położył" Jana Sobocińskiego, ale przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem!

• Pirulo centruje lewą nogą z prawej flanki na środek pola karnego. Z kilkunastu metrów główkował Adam Ratajczyk. Brakowało niespełna metra do celu.

• Nerwowo grają piłkarze Wojciecha Stawowego przed własną bramką. Niewiele brakowało, by wykorzystał to Taras Romanczuk. Przedarł się, ale strzał pozostawił wiele do życzenia.

• 8/2 Strzały/strzały celne 9/2

• Jakov Puljić przejmuje piłkę w polu karnym gospodarzy i zwlekał z oddaniem strzału. Gdyby wreszcie podjął decyzję, to został zablokowany. A i był na spalonym.

• Jan Sobociński zagrywa daleką piłkę z pominięciem drugiej linii w pole karne do Macieja Wolskiego. Ten uderza głową z kilkunastu metrów obok bramki Jagiellonii.

• Tomas Prikryl zdołał przedrzeć się prawą stroną i centruje w pole karne. Żaden z jego kolegów nie zdołał "zamknąć" akcji.

• Tomas Prikryl zmienia Macieja Makuszewskiego.

• Po niepewnym piąstkowaniu Damiana Węglarza w stronę bramki uderzył Michał Trąbka. Piłkę przed linii bramkowej zdołał wybić Jakov Puljić!

• Atak ŁKS-u prawą stroną przynosi rzut rożny. Przeciągnięte dośrodkowanie,ale po interwencji Bogdana Tiru jeszcze jeden (piąty) stały fragment gry beniaminka.

• A teraz laga do Jakova Puljicia. Pewnie i spokojnie poza polem karnym interweniuje Arkadiusz Malarz.

• Korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Damiana Węglarza.

• Po chwili Guima zdecydował się na strzał zza linii 16. metra. Piłka po rykoszecie w nieznacznej odległości minęła bramkę gości!

• Guima chciał prostopadłym podaniem uruchomić Pirulo. W porę zorientował się Ivan Runje.

• Andrej Kadlec w roli prawoskrzydłowego centruje na bliższy słupek. Do nikogo.

• Żółta kartka na koncie Martina Pospisila za faul. Tym samym sezon zasadniczy dla niego już się skończył.

• Druga połowa rozpoczęta. Jagiellonia przystępuje do niej w niezmienionym składzie.

• Adam Ratajczyk od 46. minuty za Antonio Domingueza.

• Wracamy do Łodzi na drugie trzy kwadranse meczu ŁKS - Jagiellonia. Po pierwszej połowie prowadzą goście. Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' W tym czasie nic się nie wydarzyło, więc sędzia zaprasza obie drużyny do szatni. Jagiellonia prowadzi z ŁKS-em po bramkach Jakova Puljicia i Arkadiusza Malarza, który pechowo skierował piłkę do własnej siatki.

• Szymon Marciniak dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Jakob Puljić strzela, Arkadiusz Malarz spokojnie interweniuje.

• Antonio Dominguez upomniany "żółtkiem".

• Aktywny od początku spotkania jest Maciej Wolski. Tym razem dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Andrej Kadlec z żółtą kartką.

• Pirulo na prawej stronie nie poradził sobie z Tarasaem Romanczukiem. Jagiellonia wyszła z kontrą, którą za linią środkową przerwał Jan Sobociński.

• W odpowiedzi Maciej Makuszewski "zamyka" akcję Jagiellonii uderzeniem z woleja w stronę bramki. Na linii strzału znalazł się defensor ŁKS-u, który wybija na uwolnienie.

• Korner dla łodzian. Piłkę zagraną na bliższy słupek wybija - na uwolnienie - Ariel Borysiuk.

• Nieudany atak ŁKS-u, jakby bez wiary. Od bramki Damian Węglarz.

• Kapitalnym diagonalnym podaniem popisał się na prawe skrzydło Martin Pospisil. Piłkę idealnie "zgasił" Maciej Makuszewski, który wbiegł pazernie w pole karne i uderzył płasko w stronę lewego dolnego rogu. Piłka odbiła się od słupka a potem od Arkadiusza Malarza, by ostatecznie wtoczyć się do siatki!

• SAMOBÓJ ARKADIUSZA MALARZA! CO ZA PECH!!!

• Chaotyczna gra ŁKS-u, zwłaszcza gra w środku pola. Ciężko cokolwiek skonstruować taką nonszalancją.

• Jakov Puljić trafia w mur.

• Żółta kartka dla Dragoljuba Srnicia. Skosił przed własną "szesnastką"Tarasa Romanczuka, który zabrał mu piłkę jeszcze na połowie gości.

• Maciej Wolski podłączył się do akcji ofensywnej. Nie dość, że nie zdołał dośrodkować, to jeszcze dał się nabić rywalowi. Zoran Arsenić z autu na wysokości własnego pola karnego.

• Pirulo uderza technicznie nad murem, piłka przelatuje w nieznacznej odległości obok lewego słupka! Wydaje się jednak, że Damian Węglarz zdołałby skutecznie interweniować.

• Po chwili jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki ok. 20 metrów. Bogdan Tiru faulował Pirulo. Może być groźnie.

• Żółtą kartką upomniany Przemysław Mystkowski za faul na Macieju Wolskim.

• Kapitalna odpowiedź gości zaczęła się od... dalekiego wyrzutu Damiana Węglarza. Po krótkiej wymianie podań Jakov Puljić pognał środkiem w stronę "szesnastki" gospodarzy, po czym uderzył technicznie, nie do obrony, w lewy górny róg!

• GOL DLA JAGIELLONII! JAKOV PULJIĆ!!!

• Po centrze z lewej strony Jakub Wróbel zgrywa piłkę klatką piersiową do Guimy, którego strzał został zablokowany. Próbował jeszcze Pirulo z dalszej odległości, ale broni Damian Węglarz.

• Kolejna okazja Jakuba Wróbla. Tym razem faulował "zamaskowanego" Bogdana Tiru.

• Miękkie dośrodkowanie Pirulo do wbiegającego w pole karne Jakuba Wróbla. Ten chciał czymś na wzór nożyc uderzył w piłkę, ale jedynie "przeciął" powietrze. Damian Węglarz z "piątki".

• Martin Pospisil urwał się środkiem Guimie z "siatką". Ten faulował Czecha tuż za linią środkową. Bez konsekwencji kartkowej.

• Jakov Pujjić nie zdołał przyjąć piłki w "szesnastce" gospodarzy. Arkadiusz Malarz pewnie ją chwyta.

• Gospodarze przedarli się środkiem w pole karne Jagiellonii. Pirulo za mocno wypuścił sobie jednak piłkę.

• Szymon Marciniak gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie ekipy są już na murawie! Za moment losowanie storn!

• Beniaminek czeka na domowe zwycięstwo od 4 marca, kiedy to dość niespodziewanie poradził sobie z Zagłębiem Lubin (3:2). Ostatnio zaś była porażka z Górnikiem Zabrze (0:1).

Z kolei Jagiellonia z dwóch ostatnich delegacji przywiozła komplet punktów. Najpierw w Szczecinie wygrała (2:1), a z Cracovią (1:0).

Jak będzie dzisiaj?

• Rezerwowi Jagiellonia: Gostomski, Szymanowicz, Wdowik, Imaz, Přikryl, Bida, Olszewski, Kostal, Kwiecień.

• Rezerwowi ŁKS: Budzyński, Bogusz, Grzesik, Ratajczyk, Sajdak, Sekulski, Rozwandowicz, Vidmajer, Ł. Piątek.

• Jagiellonia po zwycięstwie nad Cracovią (1:0) i szczęśliwym remisie z Wisłą Płock (2:2) jest ósma. Ma trzy punkty zapasu nad kreską oddzielającą grupę mistrzowską od spadkowej. Remis z ŁKS Łódź sprawi, że podopieczni Iwajło Petewa na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej będą pewni gry w grupie mistrzowskiej.

• ŁKS zmienił trenera, ale nie zmienił swojej formy i tym samym pozycji w tabeli. Po wznowieniu na sześć możliwych punktów ugrał tylko jeden: najpierw przegrał z Górnikiem Zabrze (0:1), potem zremisował z Rakowem Częstochowa (1:1). Czy dziś nastąpi wyczekiwane przełamanie?

• Walczący o zachowanie bytu Łódzki Klub Sportowy zagra z Jagiellonią - drużyną, która nie jest pewna awansu do grupy mistrzowskiej. Początek spotkania o godzinie 20:30. Witamy w relacji LIVE!

ŁKS - Jagiellonia LIVE! Jedni i drudzy są na "musiku"

ŁKS - Jagiellonia LIVE! Jedni i drudzy są na "musiku" ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok ONLINE. Dziś kierujemy wzrok także w kierunku budującego się stadionu. Beniaminek walczący o zachowanie bytu zagra z drużyną, która nie jest pewna awansu do grupy mistrzowskiej. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:30.

Mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok ONLINE

W środowym spotkaniu nie weźmie udział stoper Maciej Dąbrowski. On pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Na środku obrony wystąpi więc prawdopodobnie młodzieżowiec Jan Sobociński. Do składu Jagiellonii po przymusowej pauzie wraca za to kapitan Taras Romanczuk.

ŁKS traci dziesięć punktów do bezpiecznego, czternastego miejsca. Jagiellonia po zwycięstwie nad Cracovią (1:0) i szczęśliwym remisie z Wisłą Płock (2:2) jest ósma. Ma trzy punkty zapasu nad kreską oddzielającą grupę mistrzowską od spadkowej.

- Wiem, że nie będzie to łatwy mecz, ponieważ w Ekstraklasie, za to lubię naszą ligę, nie ma łatwych meczów. Są trudne. Z naszej strony musimy zagrać w tym meczu bardzo mądrze. Najważniejsze jest to, żeby zdobyć trzy punkty - twierdzi trener Iwajło Petew. Jego Jagiellonia dokończy fazę zasadniczą w meczu z Piastem Gliwice.

Zawody poprowadzi sędzia Szymon Marciniak (Płock). W rundzie jesiennej bezpośredni mecz padł łupem Jagiellonii (2:0). Po golu strzelili Bartosz Kwiecień i Patryk Klimala.

Oglądaj mecz ŁKS - Jagiellonia na żywo online w Player.pl >>>

Przewidywane składy na mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok:
ŁKS: Malarz - Wolski, Moros Gracia, Sobociński, Klimczak - Pirulo, Trąbka, Srnić, Guima, Ratajczyk - Sekulski.
Jagiellonia: Węglarz - Kadlec, Runje, Arsenić, Wójcicki - Makuszewski, Borysiuk, Romanczuk, Pospisil, Bida (Imaz?), Mystkowski - Puljić.

Nie zagrają w meczu ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok:
ŁKS: Dąbrowski, Kołba
Jagiellonia: Camara, Iliev, Tiru (?)

Mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport 2. Komentują Filip Surma i Wojciech Jagoda. W internecie mecz dostępny w Player.pl i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 20:30. Zapraszamy!