Mecz ŁKS Łódź - Stal Mielec online. Ostatnie spotkanie...

Mecz ŁKS Łódź - Stal Mielec online. Ostatnie spotkanie trenera gospodarzy. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

2

• +5' Koniec meczu! ŁKS Łódź na pożegnanie z PKO Ekstraklasą pokonuje Stal Mielec 3:2.

• +2' Alex Cetnar zmienia Łukasza Gerstensteina.

• +2' Leandro zmienia Maksymiliana Pingota.

• Dawid Arndt odbija piłkę po uderzeniu Ilji Szkurina. Koki Hinokio uderzając trafia w Łukasza Wolsztyńskiego i tak piłka wpada do siatki!

• GOL DLA STALI! STRZELCEM ŁUKASZ WOLSZTYŃSKI!

• Łukasz Gerstenstein z żółtą kartką.

• Jędrzej Zając zmienia Bartosza Szeligę.

• Rahil Mammadov upomniany żółtą kartką.

• Mateusz Bąkowicz zmienia Antoniego Młynarczyka.

• Adrien Louveau zmienia Engjella Hotiego.

• GOL DLA STALI! STRZELCEM ILJA SZKURIN!!!

• Krystian Getinger zmienia Krzysztofa Wołkowicza.

• Piotr Głowacki zmienia Artemijusa Tutyskinasa.

• Łukasz Wolsztyński z bliska przenosi piłkę nad poprzeczkę! To powinien być gol dla Stali!

• Antoni Młynarczyk pada w "szesnastce" Stali! Sędzie nie widział tutaj przewinienia kwalifikującego się podyktowania rzutu karnego.

• Bert Esselink wybija piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Łukasz Wolsztyński wchodzi za Rafę Santosa.

• Aleksander Iwańczyk wchodzi za Pirulo...

• Koniec pierwszej połowy. ŁKS Łódź prowadzi ze Stalą Mielec 3:0.

• Premierowe uderzenie Hiszpana w PKO Ekstraklasie. Popisał się mierzonym uderzeniem zza linii 16. metra.

• GOL DLA ŁKS-u! PIRULO!!!

• Pirulo upomniany żółtą kartką za faul.

• Dawid Arndt spokojnie radzi sobie ze strzałem Krzysztofa Wołkowicza.

• Bert Esselink zmienia Mateusza Stępnia.

• Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego! Piłka ląduje w siatce w samym okienku!

• GOL DLA ŁKS-u! STRZELCEM ENGJLETT HOTI!!!

• Sędzia nie ma wątpliwości! CZERWONA KARTKA dla Marco Ehmanna za faul!

• Bartosz Szeliga zdecydował się na solową akcję≥ Pada na murawę tuż przed linią 16. metra, ale sędzia Marcin Kochanek nie widział tu faulu.

• Dalekie zagranie na wolne pole do Kaya Tejana. Holender nie miał szans, by opanować piłkę.

• GOL DLA ŁKS-u! STRZELCEM KAY TEJAN!!!

• Na gwizdek sędziego spotkanie rozpoczęte!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron!

• Skład Stali Mielec

• Witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu ŁKS - Stal. Gospodarze rozgrywają ostatni mecz w Ekstraklasie. Wiadomo tez, że w przyszłym sezonie nie poprowadzi ich Marcin Matysiak.

Z kolei Stal ma pewne utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

• Skład ŁKS-u Łódź

Ostatni mecz trenera Marcina Matysiaka

Ostatni mecz trenera Marcina Matysiaka ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Mecz ŁKS Łódź - Stal Mielec nie będzie miał dużej wagi, jeśli chodzi o końcowy układ tabeli. Gospodarze znają już swoją końcową pozycję, a sytuacji gości w przypadku wygranej nieznacznie się zmieni. Oba kluby powalczą tylko o to, żeby sezon 2023/24 zakończyć z klasą. Zapraszamy na relację LIVE z meczu ŁKS - Stal. Początek spotkania o godzinie 17:30.

ŁKS Łódź - Stal Mielec ONLINE. Ostatni mecz w sezonie

ŁKS Łódź to zdecydowanie najgorsza ekipa obecnego sezonu Ekstraklasy. W grze nie pomagały ciągłe zmiany trenerów, którzy nie mieli pomysłu na zespół. Biało-czerwono-biali już dawno wiedzieli, że nic nie jest w stanie ich uratować. Teraz mogą tylko ładnie pożegnać się z piłkarską elitą i sprawić małą radość swoim kibicom w końcówce tej kampanii.

Marcin Matysiak, który jest szkoleniowcem ŁKS-u od lutego, nie będzie kontynuował pracy w łódzkim klubie. Biało-czerwono-biali w oficjalnym komunikacie piszą, że nowego szkoleniowca poznamy dopiero w czerwcu. Media zaczęły łączyć z tym stanowiskiem Dawida Szwargę, ale "Meczyki" informowały, że młody szkoleniowiec zostanie w Rakowie w roli asystenta Marka Papszuna.

Stal Mielec zajmuje 11. pozycję, ale w przypadku wygranej sytuacja niewiele się zmieni. Jeśli Widzew Łódź i Piast Gliwice nie zapunktują, ekipa Kamila Kieresia zakończy rozgrywki na maksymalnie 9. miejscu. Praca 49-letniego trenera została ostatnio doceniona, gdyż szkoleniowiec przedłużył umowę do końca czerwca 2025 roku.

ŁKS Łódź - Stal Mielec w telewizji

Fragmenty meczu ŁKS Łódź - Stal Mielec będzie można śledzić za pośrednictwem Multiligi+ w Canal+ Sport 3. Nie będzie osobnej transmisji z tego spotkania w telewizji. Arbitrem głównym będzie Marcin Kochanek z Opola. Podczas meczu nie będzie dostępny system VAR.

ŁKS Łódź - Stal Mielec w internecie. Stream online, live

Dostęp do płatnego streamu z meczu ŁKS Łódź - Stal Mielec w aplikacji Canal+ Online.