Mecz ŁKS - Olimpia Elbląg ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz ŁKS - Olimpia Elbląg ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

eWinner 2. Liga, 10. kolejka
2017-09-23 16:00

ŁKS Łódź

1

Olimpia Elbląg

2

• To już wszystko na dzisiaj. Dziękuje serdecznie za spędzony czas !

• Olimpia natomiast może cieszyć się z pierwszej w tym sezonie wygranej na wyjeździe.

• Pierwsza porażka ŁKS-u stała się faktem. Można mówić o sporej niespodziance, ponieważ zdecydowanym faworytem wydawali się być gospodarze.

• KONIEC !!!! Sędzia gwiżdżę po raz ostatni !

• I kolejna tym razem za opóźnienie gry ukarany bramkarz gości.

• Ostre wejście Rozumowskiego i żółta kartka.

• Aż pięć minut dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Coraz mniej czasu mają gospodarze na odrobienie strat.

• Ostatnia zmiana również u gości. Dankowskiego zastępuje Korklinewski.

• Rezerwowy Kolosov wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

• Goooooooooool dla Olimpii !!!!!!

• Do końca meczu zostało niecałe 10 minut. Czy w końcówce padnie zwycięska bramka?

• Ostatnia zmiana w ŁKS-ie. Maschera wchodzi w miejsce Guzika.

• Niesamowite ! wydawało się, że to ełkaesiacy są bliżej zdobycia drugiej bramki, a jednak do wyrównania doprowadzają goście.

• GOOOOOOL mamy wyrównanie !!!

• Po raz kolejny groźnie ełkaesiacy a konkretnie Bryła ! Precyzyjne i mierzone uderzenie pomocnika ŁKS-u przeleciało tuż obok słupka bramki Olimpii.

• Ależ teraz zmarnował znakomitą kontrę Pyrdoł ! Wystarczyło dobrze dograć, a Bryła znalazłby się sam na sam z bramkarzem ! Podanie pomocnika ŁKS-u zostało jednak zablokowane

• Strzał Pyrdoła zza linii pola karnego prosto w Daniela.

• I jeszcze jedna zmiana, tym razem w drużynie gości. Boisko opuścił Szuprytowski. W jego miejsce pojawił się Szmydt.

• I kolejna zmiana w ŁKS-ie. Gamrot wchodzi w miejsce Kocota.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Kostryka w jego miejsce na placu gry zameldował się Pyrdoł.

• W drużynie gości Kolosov zmienia Kurbiela.

• W ŁKS-ie Pieczarę zastąpi Bryła.

• Mamy zmiany w obydwu drużynach.

• Dobre dośrodkowanie Pyciaka w pole karne. Piłkę głową uderzył stojąc tyłem do bramki Guzik. Futbolówka poszybowała jednak nad poprzeczką.

• Zdecydowanie odważniej grają ełkaesiacy od pierwszych minut drugiej części spotkania.

• Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym pojedynku. Trener Boros na drugie 45 minut posłał w bój Jakuba Bojasa, który zastąpił Kop - Ostrowskiego.

• Od środkowej linii rozpoczęli gospodarze !

• Piłkarze pojawiają się na murawie. Już za chwilę druga (oby lepsza) część spotkania.

• Wracamy z dużymi nadziejami za kwadrans.

• Nie ma co się oszukiwać. O pierwszej połowie poza bramką strzeloną przez Radionova powinniśmy jak najszybciej zapomnieć. Dopiero trafienie snajpera ŁKS-u ożywiło nieco gospodarzy. Miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania będziemy świadkami zdecydowanie lepszej gry w wykonaniu obydwu zespołów.

• I mamy gwizdek. Arbiter zaprosił zawodników do szatni na przerwę.

• Sędzia dolicza jedną minutę.

• Skuteczny pressing w wykonaniu Kocota i Radionova w polu karnym przeciwnika, zaowocował bramką tego drugiego.

• GOOOOOOOOL Niezawodny Radionov !!!!!

• Wydawało się, że po tym groźnym uderzeniu Radionova mecz nabierze rumieńców. Niestety wracamy do siłowej i niecelnej gry.

• Na trybunach gromkie Żenia, Żenia, Żenia, Żenia gol. I po chwili snajper ŁKS-u uderzył piłkę, która po rykoszecie uderzyła w poprzeczkę !

• Festiwal polowania na ptaki urządzają sobie piłkarze ŁKS-u. Najpierw Pyciak, następnie Margol uderzali piłki zdecydowanie nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Daniela.

• Strzał Margola z 23. metrów zablokowany. Będzie rzut rożny.

• Pierwszy żółty kartonik wyjął pan sędzia Marciniak. Za faul taktyczny ukarany został Kop - Ostrowski.

• Była szansa na pierwszą groźną sytuację w meczu. Piłkarze ŁKS-u wyszli z szybką kontrą po odbiorze piłki, jednak wszystko zepsuł Pieczara, który próbował strzelać zza szesnastki. Strzał został jednak zablokowany.

• Jak na razie żadna z drużyn nie zdecydowała się na przeprowadzenie jakiejś groźnej sytuacji. Jak do tej pory jesteśmy świadkami typowych piłkarskich szachów.

• Początek spotkania to spokojna i zachowawcza gra obydwu zespołów.

• Zabrzmiał pierwszy gwizdek ! Zaczynamy !

• Arbiter główny spotkania pan Tomasz Marciniak wyprowadza piłkarzy na murawę.

• Piłkarze kończą rozgrzewkę. Warunki pogodowe nie rozpieszczają. Od rana w Łodzi niemal bez przerwy pada deszcz, możemy się więc spodziewać bardzo śliskiej murawy. Zobaczymy, która drużyna będzie w stanie to wykorzystać.

• Startujemy za kwadrans !

• Murowanym faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze, którzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali żadnego meczu. Z kolei goście nie odnieśli jeszcze zwycięstwa w delegacji.

• 9 miejsc dzieli obydwie drużyny w ligowej tabeli, które dzisiejszego popołudnia rozegrają swój pierwszy mecz w historii. Łodzianie plasują się obecnie na 4. miejscu mając na swoim koncie 17 punktów, zaś goście z Elbląga zgromadzili do tej pory 9 oczek i zajmują 13. miejsce w rozgrywkach.

• Witam serdecznie wszystkich czytelników. Ze stadionu przy Al. Unii 2 melduje się Michał Granosik. Zapraszam na spotkanie rozgrywane w ramach 10. kolejki 2 ligi pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym a Olimpią Elbląg.

Maciej Granosik

23.08.2017 lodz al. unii lubelskiej 2 stadion miejski ii liga  5 kolejka pilka nozna  mecz lks lodz- kp blekitni stargard 2-1nz. fot. pawel lacheta/
1/3
przejdź do galerii

23.08.2017 lodz al. unii lubelskiej 2 stadion miejski ii liga 5 kolejka pilka nozna mecz lks lodz- kp blekitni stargard 2-1

nz.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wygłodniali kibice ŁKS-u, którzy w miniony weekend podczas derbowego starcia ziemi łódzkiej wypełnili całą trybunę stadionu przy al. Unii 2 ilością 5100 osób, w sobotę chcą opuścić stadion ciesząc się ze zwycięstwa swojej drużyny. Początek meczu ŁKS - Olimpię Elbłąg o godzinie 16. Relacja LIVE w GOL24!

Mecz ŁKS - Olimpia Elbląg ONLINE

Zawodnicy ŁKS pomimo dopingu licznie zgromadzonych fanów od dwóch kolejek nie są w stanie odpłacić się kibicom zwycięstwem na własnym podwórku. Fakt, iż dwa ostatnie spotkania w których ełkaesiacy remisowali występując w roli gospodarza nie należały do najłatwiejszych. Przeciwnicy, z którymi mierzyli się łodzianie, należeli bowiem do czołówki rozgrywek drugiej ligi. Dwa punkty wywalczone z GKS-em Jastrzębie oraz GKS-em Bełchatów można uznać za dość korzystne rezultaty. Jednak w przypadku podziału punktów w sobotnim meczu trzeba będzie mówić o sporej wpadce.

Do bram niezdobytej twierdzy stadionu przy Al. Unii 2 zawita zajmujący obecnie 13. miejsce w rozgrywkach zespół Olimpii Elbląg. Drużyna prowadzona przez Adama Borosa od początku sezonu nie zachwyca i z zaledwie dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową wydaje się być łatwym kąskiem dla drużyny ŁKS-u. O ile na własnym podwórku piłkarze z Elbląga radzą sobie nie najgorzej, o tyle bilans potyczek wyjazdowych mają bardzo słaby. Do tej pory elblążanom udało się zdobyć tylko dwa punkty w czterech delegacjach. Wiele wskazuje na to. że dzisiejsza przeprawa z ełkaesiakami, którzy na własnym stadionie nie zaznali jeszcze smaku porażki, może być piekielnie trudna.

Sobotni pojedynek to premierowe starcie obydwu drużyn. Czy łodzianie wezmą sobie do serc stare przysłowie do trzech razy sztuka i po blisko miesiącu przerwy odniosą zwycięstwo na własnym obiekcie? Przekonamy się o tym późnym popołudniem.

Mecz ŁKS - Olimpia Elbląg TRANSMISJA TV

Pojedynek ŁKS - Olimpia będzie transmitowany na antenie regionalnych oddziałów TVP3. Drugą połowę pokaże również TVP Sport. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!