Mecz Napoli - Atalanta ONLINE. Trio z Neapolu znów...

Mecz Napoli - Atalanta ONLINE. Trio z Neapolu znów zaczaruje?

SSC Napoli

3

Atalanta Bergamo

1

• Koniec! Napoli po doskonałej drugiej połowie zwycięża w dzisiejszym spotkaniu 3:1!

• Z kontrą wychodził Marko Rog, ale został sfaulowany przez Martena De Roona. Sędzia pokazał mu za te przewinienie żółtą kartkę.

• Arbiter dolicza trzy minuty.

• Ależ kontra Napoli! W końcowej fazie kontrataku piłka wędrowała jak po sznurku aż doszła do Marko Roga, który nie dał szans bramkarzowi gości! 3:1!

• Ilicić dobrze przedarł się po prawej stronie, ale jego dośrodkowanie było już nieudane.

• Callejon zagrał piłkę do Mertensa przed pole karne. Belg przyjął piłkę kierunkowo i wbiegł z piłką w szesnastkę, ale uderzył wysoko nad bramką!

• Ostatnia rotacja także w drużynie gości: Andreas Cornelius za Hateboera.

• Jasmin Kurtić ukarany żółtym kartonikiem.

• Ostatnia zmiana w drużynie Maurizio Sarriego. Z boiska schodzi Piotr Zieliński, a w jego miejsce Marko Rog.

• Sam poszkodowany podszedł do piłki, ale trafił prosto w mur.

• Ilicić faulowany przed polem karnym i będzie doskonała okazja do zdobycia bramki.

• Amadou Diawara w miejsce Jorginho.

• Kurtić dobrze przyjął wrzuconą piłkę, odwrócił się w kierunku bramki i mocno uderzył, ale nad bramką!

• Jasmin Kurtić w miejsce Cristante.

• Świetne dogranie górą za plecy obrońców do Insigne, który z boku pola karnego odegrał piłkę głową do Mertensa. Belg z bliskiej odległości trafia do siatki! 2:1!

• Gospodarze już prowadzą!

• Z boiska zszedł kapitan gospodarzy, a w jego miejsce Allan.

• Rzut rożny dla Napoli, piłka wybita przez obrońców przed szesnastkę. Zieliński przyjmuje sobie futbolówkę na klatkę piersiową i z powietrza uderza w samo okienko! Cudowna bramka Polaka!

• Piotr Zieliński! 1:1!

• Koulibaly ukarany kartką za faul na Gomezie, który szarżował na bramkę gospodarzy.

• Ilicić dobrze ruszył z piłką i oddał groźny strzał, ale futbolówka przeleciała blisko słupka.

• Dośrodkowanie Ghoulama, ale czujni obrońcy Atalanty i piłka nie dochodzi do Callejona.

• Tuż przed pierwszym gwizdkiem doszło do zmiany w ekipie gości. Zszedł Petagna, a w jego miejsce pojawił się Marten De Roon.

• Wracamy na boisko i wznawiamy grę!

• Sędzia zakończył właśnie pierwszą część spotkania, która zakończyła się prowadzeniem Atalanty.

• Świetnym prostopadłym podaniem do Maggio popisał się Zieliński, ale obrońca źle dograł piłkę w pole karne.

• Arbiter dolicza dwie minuty.

• Mało miejsca przed polem karnym gości mają zawodnicy Napoli i trudno im oddać jakiś groźny strzał.

• Kapitalna wrzutka na długi słupek i dobre uderzenie głową Hateboera, ale piłkę po koźle świetnie wybija Reina!

• Ależ chaos w szesnastce Napoli! Dośrodkowanie z rzutu wolnego do którego doszedł jeden z graczy gości i mocno uderzył, ale został zablokowany. Od razu nastąpił kolejny strzał, ale również został przyjęty na ciało przez obrońców.

• Ilicić sprzed pola karnego popisał się mocnym uderzeniem, ale wprost w bramkarza.

• Ghoulam doskonale zagrywa płasko na długi słupek, ale Callejon nie wbija piłki do bramki z bliskiej odległości.

• Kolejny dobry powrót Gomeza pod własną bramkę i znów był faulowany przez gracza gospodarzy.

• Zamieszanie w polu karnym gości, ale zawodnicy Napoli nie mieli miejsca na uderzenie.

• Papu Gomez spróbował uderzenia sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się obrońcy i wypada za linię końcową. Z rzutu rożnego jednak nic groźnego nie wynikło.

• Dobra kombinacja Mertens i Ghoulama, ale w ostatniej chwili obrońcy Atalanty wybijają piłkę na rzut rożny.

• Kolejna dobra akcja Atalanty zakończona wrzutką i futbolówka wybita na rzut rożny. Tym razem udało się defensywie Napoli oddalić zagrożenie.

• Drugie dośrodkowanie już zdecydowanie lepsze i Bryan Cristante pokonuje Reinę celnym uderzeniem głową po długim słupku! Atalanta prowadzi!

• Gomez dośrodkował, ale obrońcy wybili jeszcze raz piłkę za linię końcową.

• Pierwszy rzut rożny dla Atalanty.

• Dries Mertens z pierwszym celnym strzałem, ale Etrit Berisha broni bez problemu.

• Głębokie dośrodkowanie Callejona, ale żaden z jego kolegów nie miał szans, by dojść do tej piłki.

• Od początku Napoli próbuje napocząć przeciwnika i szybko przesuwa się pod bramkę gości.

• Sędzia daje znak, ruszamy!

• Powitanie kapitanów z sędziami już za nami. Przed pierwszym gwizdkiem jeszcze minuta ciszy związana z trzęsieniem ziemi we Włoszech.

• Obie drużyny już w tunelach i za chwilę wyjdą na murawę.

• W pierwszej kolejce Napoli zwyciężyło z Hellasem 3:0. Atalanta przegrała u siebie z Romą 0:1.

• W drużynie gospodarzy nie ujrzymy dziś na boisku Elseida Hysaja, który w poprzednim meczu ujrzał czerwoną kartkę.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 2. kolejki Serie A pomiędzy Napoli a Atalantą. Mamy nadzieję, że będzie to mecz pełen emocji oraz, że z dobrej strony pokaże się Piotr Zieliński i ewentualnie po wejściu na boisko Arkadiusz Milik.

Tomasz Pszonak

Napoli - Atalanta LIVE! Trio z Neapolu znów zaczaruje?

Napoli - Atalanta LIVE! Trio z Neapolu znów zaczaruje? ©AFP/East News

Mecz Napoli - Atalanta ONLINE. Napoli po wypełnieniu zadania i awansie do Ligi Mistrzów może skupić się teraz na Serie A. Pełni optymizmu gracze Maurizio Sarriego znów powinni dać popis swoich umiejętności technicznych jednak dzisiejsze spotkanie może być zdecydowanie trudniejsze. Goście po dobrej grze z Romą minimalnie przegrali i chcą zdobyć pierwsze punkty w nowym sezonie.

Mecz Napoli - Atalanta ONLINE

Od pierwszej minuty ma wystąpić dziś Piotr Zieliński, który zagra obok Jorginho i Marka Hamsika. Możemy spodziewać się, że Polak będzie często przy piłce i kilka razy dobrze uruchomi swoich kolegów z linii ataku.

Dries Mertens mimo ostatnich problemów ze zdrowiem wyjdzie w podstawowym składzie i będzie chciał pokonać bramkarza Atalanty. Wspomagać go mają niezawodni Jose Callejon oraz znajdujący się w wybornej dyspozycji Lorenzo Insigne.

Zespół z Lombardii będzie chciał zdobyć komplet punktów po tym jak w ubiegłym tygodniu przegrał z Romą. Wydawało się, że te rozgrywki nie będą już tak udane dla Atalanty po sprzedaży kluczowych graczy jednak ich gra wygląda ciągle bardzo dobrze.

Papu Gomez będzie głównym zagrożeniem dla defensorów Napoli. Napastnik Atalanty o niespożytych siłach został w zespole i wciąż napędza jego ataki.

Maurizio Sarri powinien dać dziś szansę także drugiemu Polakowi i możemy spodziewać się Arkadiusza Milika na boisku w drugiej części spotkania.