Mecz Napoli - FC Barcelona ONLINE. Hit Ligi Mistrzów z...

Mecz Napoli - FC Barcelona ONLINE. Hit Ligi Mistrzów z Lewandowskim, ale bez Zielińskiego. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2024-02-21 21:00

SSC Napoli

1

FC Barcelona

1

• KONIEC MECZU! Barcelona remisuje i wszystko rozstrzygnie u siebie. Dla nas dobra wiadomość - Lewandowski z golem!

• Raphinha za Yamala

• Romeu za Christensena!

• Felix za Pedriego!

• Gundogan jeszcze pokusił się o uderzenie. Niemiec delikatnie obok bramki!

• Cztery minuty do końca!

• Próba Simeone, ale jednak uderzenie niecelne. Piłka nad bramką Niemca!

• Kto uratował Barcelonę? Robert Lewandowski! Polak na kolejny rzut rożny!

• GOOOOOOL!!!!!

Napoli szybko wyrównuje stan rywalizacji. VIctor Osimhen strzelcem, który daje remis włoskiej ekipie. Nigeryjczyk dostał piłkę w polu karnym i płaskim strzałem pokonał Ter Stegena...

• Napastnicy Napoli próbowali, ale Ter Stegen ostatecznie wyjaśnił sytuację. Niemiec wznawia grę

• Hamed Traore wchodzi, Cajuste schodzi

• Pierwsze zmiany w Napoli! Kvaratskhelia schodzi, wchodzi Lindstrom

• Barcelona w ataku pozycyjnym

• Rzut rożny dla Napoli. Gospodarze chcą się odkuć

• Polak precyzyjnie uderzył w polu karnym po tym, jak otrzymał futbolówkę od Pedriego. Napastnik oddał mierzony strzał przy bliższym słupku. Alex Meret próbował, lecz nie mógł nic zrobić. 1:0 prowadzi Barcelona na stadionie im. Diego Armando Maradony!

• GOOOOOOOOOL!!!!!

ROBERT LEWANDOWSKI ZDOBYWA BRAMKĘ!!!!

• Barcelona pod polem karnym Napoli. Katalończycy budują akcje

• Strata Lobotki na własnej połowie

• Aut dla Napoli na połowie Barcy

• Kvaratskhelia dośrodkował, ale nikt nie zebrał futbolówki w polu karnym

• Kontra Napoli. Rzut wolny dla gospodarzy!

• Lewandowski za mocno do Pedriego. Polak mógł zagrać mu "na nos" a zagrał tak, że piłka wyszła za linię bramkową

• Rzut rożny dla Barcelony

• Klub spod Wezuwiusza nie wykorzystał prezentu i Ter Stegen od bramki

• Strata Pedriego! Napoli atakuje

• Gundogan spróbował mocnego uderzenia. Niemiec nad bramką!

• Za mocne podanie do Osimhena. Choć Nigeryjczyk i tak byłbym na spalonym

• Yamal do Gundogana i Niemiec chociaż uderzył celnie! Meret jednak obronił tę próbę pomocnika

• Pedri do Lewego, a Polak... bez komentarza. Próbował sprytnego podania jednak rywale przejęli

• Szybka próba ataku Napoli

• Piłkarze już na boisku. Zaczynamy drugą część spotkania. Czekamy na gole! Od środka gospodarze!

• A no nic! Zwayer zakończył pierwszą połowę!

• Akcja Barcelony przed przerwą! Co nam wyczarują piłkarze Xaviego?

• Aut dla Napoli

• Gundogan powalczył o piłkę. Niemiec zaczął akcję!

• Znowu starcie Inigo Martineza z Victorem Osimhenem. Nigeryjczyk ostro potraktowany łokciem

• Wrzutka Gundogana do Lewandowskiego. Polak jednak nie zdołał czysto uderzyć. Obok bramki!

• Rzut wolny dla Barcelony

• Barcelona pod polem karnym Napoli. Piłka do Lamine Yamala, który był na pozycji spalonej

• Teraz Gundogan faulowany przez Jesusa! Twarda gra

• Martinez fauluje Osimhena!

• Barcelona przedziera się przez linię pomocy Napoli! Zabrakło skuteczności Yamala

• Walka w bocznym sektorze. Kounde wypchnięty poza boisko!

• Na spalonym Osimhen przy centrze! Od bramki Ter Stegen

• Kvaratskhelia na skrzydle! Gruzin nawet dośrodkował piłkę, ale koledzy nie nadążyli za nim...

• Pedri faulował przy próbie odbioru piłki, lecz kamery sugerują co innego. Trafił w futbolówkę, a nie w nogi Anguissy. Jednak sędzia widział inaczej.

• Kontra Napoli, lecz Di Lorenzo powstrzymany wślizgiem!

• Kolejna próba Barcelony! Gundogan spróbował huknąć sprzed pola karnego, ale Włoch cały czas czujny! Mnóstwo roboty ma golkiper gospodarzy!

• Sytuacyjne uderzenie Lewandowskiego! Meret jednak nie dał się zaskoczyć i obronił tę próbę Polaka

• Faul w środkowej części boiska. Barcelona z piłką przy nodze

• Barcelona przejmuje inicjatywę. Katalończycy na połowie włoskiego klubu

• Napoli próbuje wyjść z jakąś akcją. Brakuje dokładności

• Rzut rożny dla Napoli. Próbował Osimhen!

• Długie podanie na połowę Napoli. Yamal znowu czaruje pod polem karnym. Hiszpan jednak nie przedarł się w pojedynkę przez zasieki defensywne

• Od bramki Ter Stegen

• Frenkie De Jong ukarany kartonikiem. Holender bez pardonu wjechał w pomocnika Napoli! Pierwsza kara w tym meczu

• LEWANDOWSKIIII Z PIERWSZĄ OKAZJĄ!!!

Polak odnaleziony przez Pedriego i oddał strzał z ostrego kąta. Napastnik nie trafił nawet w bramkę. Czekamy!

• Napoli ratuje się po centrze z wolnego. "Lewy" wyłączony z gry

• Barcelona cierpliwie w rozegraniu. Katalończycy nie chcą teraz popełnić błędu

• Za krótkie podanie obrońcy Barcelony do Ter Stegena! Osimhen bliski odbioru, ale Niemiec dobrze antycypował

• Atak pozycyjny gospodarzy!

• Lamine Yamal z kolejną znakomitą okazją. Świetnie odebrał piłkę Frenkie De Jong, zagrał do Hiszpana i ten postraszył bramkarza. Alex Meret z pierwszą interwencją. Włoch musiał poradzić sobie z atomowym uderzeniem!

• Strata Napoli w środku pola!

• "Duma Katalonii" wycofała piłkę. Budowa ataku od podstaw

• Pierwsza okazja dla Barcelony!

Gundogan znalazł Lamine Yamala, który podprowadził piłkę, ale uderzył niecelnie. Pierwsze koty za płoty!

• Długie podania na Yamala. Hiszpan jednak ze swoimi warunkami nie wygrał główki

• Dośrodkowanie z prawej strony, lecz... do nikogo

• Ter Stegen wznawia od długiego podania. Piłkarze Barcelony chcą bardziej zaatakować

• Atak pozycyjny Barcelony

• Dalekie podanie do Roberta Lewandowskiego. Obrońcy jednak pilnują Polaka

• Felix Zwayer po raz pierwszy zagwizdał. Od środka Lewandowski!

• Piłkarze wychodzą na murawę! Za chwilę hymn Ligi Mistrzów i startujemy!

• Gorąca atmosfera na stadionie Napoli! Włoscy kibice zaczynają odśpiewywać swój hymn klubowy!

• Za chwilę powitamy piłkarzy na stadionie imienia Diego Armando Maradony!

• A oto pełne zestawienie piłkarzy, którzy będą chcieli straszyć Lewandowskiego i spółkę!

• A w zestawieniu gospodarzy brylować na boisku ma niezawodny Gruzin Kvicha Kvaratskhelia!

• Tuż przed hitem, bo w poniedziałek Napoli zmieniło trenera. Waltera Mazzarriego zastąpił wieloletni asystent Maurizio Sarriego, Francesco Calzona, który dziś tak naprawdę zadebiutuje w roli pierwszego szkoleniowca. Debiut spróbuje mu zepsuć Robert Lewandowski. Jego forma ostatnio imponuje; w sobotę wbił dwie zwycięskie bramki z Celtą Vigo.

• Skład gości na dzisiejszy mecz w Neapolu!

• Środowy pojedynek miał być starciem Polaków. Po jednej stronie Robert Lewandowski, a po drugiej Piotr Zieliński. Ostatecznie tylko jeden z nich wybiegnie. Popularny "Zielek" został wykreślony z kadry na Ligę Mistrzów za swoją decyzję dotyczącą jego przyszłości w klubie spod Wezuwiusza.

• Co łączy obie ekipy? Jedni i drudzy sięgnęli w zeszłym roku po tytuły mistrzowskie, a teraz borykają się z licznymi kłopotami. Napoli nie ma większych szans nawet na podium we Włoszech, natomiast Barcelona ma dużą stratę do Realu Madryt.

• Witamy serdecznie w ostatnim dniu zmagań pierwszy meczów 1/8 finału elitarnej Ligi Mistrzów! Przed nami niekwestionowany hit pomiędzy Napoli, a hiszpańską Barceloną. Podopieczni Xaviego Hernandeza przyjeżdzają do słonecznego Neapolu. Początek już od 21:00.

... na relację LIVE zaprasza Państwa Jakub Jabłoński. Kłaniam się nisko! Za moment startujemy i już zacieramy rączki na rywalizację, w której wybiegnie Robert Lewandowski!

Napoli - Barcelona LIVE! Hit Ligi Mistrzów z Lewandowskim, ale bez Zielińskiego

Napoli - Barcelona LIVE! Hit Ligi Mistrzów z Lewandowskim, ale bez Zielińskiego ©PAP/EPA

Liga Mistrzów. Mecz Napoli - FC Barcelona ONLINE. Gospodarze zmienili trenera, goście odzyskali formę. Szykuje się świetna walka o awans do ćwierćfinału elitarnych rozgrywek. W "polskim" spotkaniu wystąpi jednak tylko Robert Lewandowski, bo Piotr Zieliński z powodu transferu nie został nawet zarejestrowany. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Mecz Napoli - FC Barcelona ONLINE

Liga Mistrzów. Mecz Napoli - FC Barcelona. Gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Dokładnie dwa lata temu, tyle że w Lidze Europy Barcelona w dwumeczu wyeliminowała Napoli z 1/16 finału. Piotr Zieliński strzelił gola na Camp Nou, z kolei Robert Lewandowski występował jeszcze w Bayernie Monachium.

Dzisiejszy mecz w Neapolu poprowadzi sędzia Felix Zwayer (Niemcy). Napoli tylko bez Zielińskiego. W składzie Barcelony zabraknie Gaviego, Alejandro Balde czy Ferrana Torresa.

Transfery w Polsce - 21 lutego. Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga

Xavi, trener Barcelony: - Napoli zmieniło trenera bardzo krótko przed spotkaniem, miało swoje powody. Nie jest łatwo się przygotować do takiego meczu, bo nie wiemy, czego się spodziewać. Nowy szkoleniowiec dobrze zna to miejsce. Nie wiem, jakiego użyje schematu taktycznego i systemu. Ważne jest, abyśmy skoncentrowali się na naszym systemie gry. Na tym, co chcemy zrobić. Na naszych ambicjach i celu, czyli awansie do kolejnej rundy.

Przewidywane składy na mecz Napoli - Barcelona:
Napoli: Meret - Di Lorenzo, Østigård, Rrahmani, Mazzocchi - Anguissa, Lobotka, Cajuste; Politano, Kwaracchelia, Osimhen.
Barcelona: Ter Stegen - Kounde, Araujo, Martinez, Cancelo - De Jong, Christensen, Gündogan - Yamal, Pedri, Lewandowski.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Napoli - Barcelona 2:4 (Liga Mistrzów, 24.02.2022)
Barcelona - Napoli 1:1 (Liga Mistrzów, 17.02.2022)

Mecz Napoli - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisja meczu na kanale Polsat Sport Premium 1. W internecie stream w Polsat Box Go (miesięczny dostęp za 40 złotych). Komentuje duet Bożydar Iwanow, Przemysław Łagożny. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!