Mecz Napoli - Juventus ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Napoli - Juventus ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

SSC Napoli

0

Juventus Turyn

1

• KONIEC!!! W hicie 15. kolejki Serie A Juventus pokonuje na wyjeździe Napoli, dla którego jest to pierwsza porażka w tym sezonie!

• Jeszcze próbował Jorginho... Jego podanie nie znajduje właściwego adresata. Niewłaściwie "doręczył" piłkę Gigi Buffonowi.

• NIEEE! Fatalne dośrodkowanie Jose Marii Callejona z narożnika - piłka ledwie doleciała w pole karne.

• Rzut rożny dla Napoli. W polu karnym Juventusu jest już Pepe Reina!

• Strata Napoli w środku pola. Claudio Marchisio zagrywa mocno do Gonzalo Higuaina. Ten nie ruszył do piłki

• Druga połowa zostanie doliczona o co najmniej 4 minuty.

• Krótkie rozegranie i w na prawej stronie, przy linii bocznej pola karnego, Adam Ounas szukał miejsca do centry. Gdyby w końcu zagrał, to piłka "przeszyła" "szesnastkę" "Starej Damy".

• Christian Maggio wywalczył korner z prawej strony po tym, jak zablokował go Claudio Marchisio.

• Obrona gości wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Adama Ounasa. Nikt z piłkarzy Napoli nie sięga zagrania Jose Marii Callejona.

• Massimiliano Allegri wzmacnia środek obrony. Andrea Barzagli wchodzi za Mattię De Sciglio.

• Przewinienie Adama Ounasa w ofensywie. Niewiele wniósł do gry gospodarzy.

• I zmiana w Juventusie. Juan Cuadrado zastępuje Douglasa Costę.

• I ostatnia zmiana przeprowadzona przez Maurizio Sarriego. Za Mario Ruiego wchodzi Christian Maggio.

• I jest. Adam Ounas zastępuje Lorenzo Insigne.

• Przerwa w grze. Urazu nabawił się Lorenzo Insigne. To nie wygląda dobrze - prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

• Musieliśmy czekać nieco ponad godzinę

• Gospodarze dwoją się i troją w ataku, ale wygląda to jest w zwolnionym tempie. Rzutów rożnych nie udaje się przełożyć na zagrożenie pod bramką Gigi Buffona.

• Pepe Reina intuicyjnie broni strzał z bliskiej odległości Paulo Dybali. Tak ustawił się do woleja Argentyńczyka, że zdołał odbić piłkę barkiem nad poprzeczką!

• A w Juventusie za Samiego Khedirę pojawia się Claudio Marchisio.

• Piotr Zieliński zmienia Allana...

• Ależ przeraźliwe gwizdy! Sędzia nie wskazuje na "wapno" po tym, jak w polu karnym gości padł Dries Mertens po starciu z Giorgio Chiellinim.

• Oskrzydlająca akcja Douglasa Costy. Zbiega z piłką niemal do linii końcowej i centruje na bliższy słupek. Tam Pepe Reina na raty ją chwyta.

• Niepewna interwencja Gigi Buffona we własnym polu karnym. Na jego szczęście Jose Maria Callejon nie zdołał skierować futbolówki w stronę bramki.

• Marek Hamsik zagrał na zapalenie płuc do Mario Rugiego. Ten spodziewał się podania do nogi. Goście wznawiają grę od bramki.

• "Żółtko" na koncie Mario Ruiego po pociąganiu za koszulkę Douglasa Costę.

• Dries Mertens nie zdążył do centry z prawej strony. Belg jest zawsze spóźniony o ułamek sekundy.

• Teraz Lorenzo Insigne chciał sam zakończyć akcję strzałem. Płaskie uderzenie w stronę lewego słupka broni Gianluigi Buffon. Po chwili Allan posyła piłkę tuż obok bramki!

• Groźnie zapowiadała się kontra gospodarzy. Wrzutkę Lorenzo Insigne na dalszy słupek przecina jednak Kwadwo Asamoah.

• Goście dali się zamknąć w hokejowym zamku przed własnym polem karnym. Giorgio Chiellini blokuje dośrodkowanie Elseida Hysaja - rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Po chwili za mocne zagranie Jorginho w "szesnastkę" do Driesa Mertensa. Czujny Gianluigi Buffon łapie piłkę nad głową Belga.

• Dries Mertens za bardzo wszedł pod piłkę po centrze Elseida Hysaja. Uderzył wysoko nad bramką "Starej Damy".

• Udany powrót Douglasa Costy za Mario Ruim. Blokuje jego dośrodkowanie w taki sposób, że piłka odbija się od obrońcy Napoli, po czym wyszła poza plac gry. Sędzia początkowo wskazał na narożnik, ale po chwili zmienił decyzję.

• Gigi Buffon łapie piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Lorenzo Insigne z lewej strony pola karnego.

• Druga odsłona rozpoczęta przez gospodarzy. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Neapoli, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Napoli - Juventus otwierającym 15. kolejkę Serie A. Po pierwszej połowie prowadzą goście po golu Gonzalo Higuaina, który momentalnie uciszył Stadio Sao Paolo. Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Koniec pierwszej połowy. W hicie 15. kolejki Serie A Juventus prowadzi na Stadio Sao Paolo z Napoli po trafieniu Gonzalo Higuaina.

• +1' Żółta kartka dla Driesa Mertensa za faul.

• Gospodarze chcą wykorzystać grę w przewadze. Jednak wrzutka Mario Ruiego w pole karne pozostawiła wiele do życzenia.

• Przerwa w grze. Urazu mięśniowego nabawił się Samir Khedira. Wyraźnie kulejąc opuszcza na chwilę plac gry.

• Jęk zawodu na trybunach Stadio Sao Paolo po tym jak fatalnie groźnie zapowiadającą się kontrę zakończył Lorenzo Insigne. Jego pchnięcie piłki w stronę bramki (bo nazwanie tego "strzałem" byłoby nadinterpretacją) spokojnie chwyta Gigi Buffon.

• Miralem Pjanić ruszył co sił do prostopadłego podania kierowanego na wolne pole. Jego "przyspieszenie" było porównywalne z 0-100 Fiata Cinquecento w porównaniu z Ferrari reprezentowanym przez Kalidou Koulibaly'ego, choć ten miał znacznie dalej do piłki.

• 4/3 Strzały/strzały celne 3/2 (oba Gonzalo Higuaina, jeden zamienił na gola)

• Dawno nie gościliśmy pod bramką Pepe Reiny. Paulo Dybala wywalczył piłkę na 30. metrze, pognał w stronę bramki i posyła piłkę metr-półtora nad poprzeczką.

• Seria rzutów rożnych nie przynosi korzyści piłkarzom Maurizio Sarriego. Elseid Hysaj dostaje piłkę na 25. metrze, skąd uderza na wiwat.

• Takimi strzałami Lorenzo Insigne nigdy nie pokona Gigi Buffona. Ten mocniejsze piłki łapie na treningach.

• Mattia De Sciglio faulowany przez Kalidou Koulibaly'ego. Bez konsekwencji kartkowej.

• Nie szło lewą, to gospodarze zaatakowali prawą flanką. Dośrodkowanie Jose Marii Callejona nie znajduje jednak adresata.

• Ależ wielbłąd Giorgio Chielliniego - mógł on zakończyć się utratą gola! Podaje fatalnie do Marka Hamsika, którego atomowe uderzenie z dystansu z trudem paruje na korner! Po nim intuicyjnie broni strzał głową Raula Albiola z bliskiej odległości!

• Grożnie przed polem karnym gości. Ci radzą sobie w opresji poprzez blokowanie strzałów Lorenzo Insigne z linii 16. metra i -z dalszej odległości - Marka Hamsika.

• "Cieszynka" Gonzalo Higuaina

• Po chwili Giorgio Chiellini niepewnie wybija piłkę poza linię końcową po centrze Mario Ruiego z lewej strony. "Stara Dama" zażegnała niebezpieczeństwo.

• Kąśliwe uderzenie Douglasa Costy broni Pepe Reina. Piłka leciała w sam środek bramki, przez co miał znacznie ułatwione zadanie.

• Elseid Hysaj nie zdążył dobiec do podania Raula Albiola. Hiszpan w to zagranie na kilkanaście metrów włożył za dużo siły.

• A teraz korner po drugiej stronie boiska. Interweniujący Gigi Buffon był faulowany przez Kalidou Koulibaly.

• Żółta kartka dla Giorgio Chielliniego za faul taktyczny.

• Gonzalo Higuain znowu w roli głównej. Tym razem chciał wcielić się w rolę asystenta, wystawiając piłkę jak na tacy Paulo Dybali. Jego podanie przed bramkę przecina jednak Elseid Hysaj. Rzut rożny.

• Marek Hamsik decyduje się na techniczny strzał z dalszej odległości. Gianluigi Buffonw siatkarskim stylu odbija piłkę na rzut rożny.

• TAK STRZELA GONZALO HIGUAIN W HICIE SERIE A

• Zabójcza kontra "Starej Damy" uciszyła trybuny trybuny Stadio Sao Paolo! Trzy-cztery szybkie podania, i Paulo Dybala zagrywa w "szesnastkę" do Gonzalo Higuaina, a ten uderza obok bezradnego Pepe Reiny tuż przy prawym słupku!

• GOL DLA JUVENTUSU! GONZALO HIGUAIN!!!

• Zbyt anemiczne zagranie Driesa Mertensa w pole karne do Jose Marii Callejona. Przytomnie zachował się Kwadwo Asamoah, który "przecina "wrzutkę".

• Dries Mertens nie zdołał opanować piłki po dalekim podaniu Jorginho z głębi pola. Gigi Buffon łapie ją blisko linii 16. metra.

• Hit 15. kolejki Serie A, a stroje jak w meczu Chievo - Hellas Verona ;)

• Lorenzo Insigne urwał się lewą flanką. Podaje płasko w pole, ale na bliższym słupku skutecznie interweniuje Giorgio Chiellini.

• W odpowiedzi pierwsze starcie Gonzalo Higuaina z Pepe Reiną w ok. narożnika pola bramkowego! Hiszpański bramkarz broni mocny strzał byłego kolegi z drużyny! Rzut rożny nie przynosi zagrożenia.

• Ajjj! Kapitalnie podaje w "szesnastkę" do wbiegającego Słowaka. Ten nie trafia w piłkę! Wcześniej juniorski błąd popełnił Miralem Pjanić ok. 25-30 metrów od własnej bramki!

• Strata "Starej Damy" w kole środkowym na rzecz Khalidou Koulibaly'ego. Ten szybko rozprowadził kontrę do lewej strony, by w jej finalnej części piłka trafiła na 20. metr do Marka Hamsika. Jego strzał blokuje Mehdi Benatia.

• Gwizdek sędziego i pierwszą połowę zaczynają grający na żółto goście! Ależ przeraźliwe gwizdy!

• I (wygwizdywany) hymn rozgrywek, O Generosa. Dlaczego kibice gwizdali? Bowiem kompozytor Giovanni Allevi urodził się w Rzymie.

• "Go West" zespołu Pet Shop Boys rozbrzmiewa z głośników. Kto nie zna melodii, może przećwiczyć teraz "Polska, Biało-czerwoni" ;)

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Ostatni raz "Stara Dama" wywiozła ze Stadio San Paolo 11 stycznia 2015 r. (gole: Britos - Pogba, Caceres, Vidal). Kolejne trzy mecze na tym obiekcie, w tym 2 w lidze, kończyły się na korzyść piłkarzy Maurizio Sarriego.

• Spotkanie poprowadzi "włoski Szymon Marciniak", czyli Daniele Orsato. Na liniach będą mu pomagać Riccardo Di Fiore oraz Forenzo Manganelli. Sędzią technicznym jest za Daniele Doveri.

• Tak ustawione zagrają oba zespoły

• Po 14 kolejkach liderem są gospodarze, którzy zdobyli 38 punktów. Od dwa "oczka" wyprzedzają Inter (jako jedyne nie zaznały porażki), a na najniższym stopniu podium plasuje się Juventus z 34 punktami na koncie. Tyle samo na czwarta AS Roma - niedawno zakończył się jej mecz ze SPAL wygrany 3:1.

• Rezerwowi Napoli: Rafael, Luigi Sepe - Vlad Chiriches, Amadou Diawara, Leandrinho, Emanuele Giaccherini, Christian Maggio, Nemanja Maksimović, Adam Ounas, Marko Rog, Micheal Scarf, Piotr Zieliński.

• Rozruch piłkarzy "Starej Damy"

• Rezerwowi Juventusu: Carlo Pinsoglio, Wojciech Szczęsny - Alex Sandro, Andrea Barzagli, Rodrico Bentacour, Federico Bernardeschi, Juan Cuadrado, Claudio Marchisio, Daniele Rugani, Stefano Sturaro.

• Na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski! Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Emocje po losowaniu grup Mistrzostw Świata już powoli opadły, więc warto skupić się na klubowych spotkaniach. A niewątpliwie hitem 15. kolejki Serie A jest starcie Napoli z Juventusem, które rozpocznie się już za 25 minut!

JCZ

Napoli – Juventus LIVE! U stóp Wezuwiusza o panowanie w Italii

Napoli – Juventus LIVE! U stóp Wezuwiusza o panowanie w Italii ©AFP/East News

Mecz Napoli – Juventus ONLINE. Przygotujcie się na wielkie widowisko. To spotkanie wprawdzie nie przesądzi o tytule, ale jego końcowy wynik może okazać się nie do przecenienia. Napoli chętnie odegra się za lata posuchy. Relacja LIVE w GOL24 od 20:45.

Mecz Napoli – Juventus ONLINE

Czy to jest ten sezon kiedy we Włoszech zostanie przerwana passa Juventusu? "Stara Dama" panuje nieprzerwanie od sześciu lat i dzięki temu jest zdecydowanie najbardziej utytułowanym klubem w kraju. To jednak Napoli przewodzi obecnie w lidze mając cztery punkty więcej, a dwa od Interu Mediolan.

Tak jak i w poprzedniej edycji wspaniale na ten wynik pracuje tercet Jose Callejon – Dries Mertens – Lorenzo Insigne. Razem ci zawodnicy zdobyli 19 z 35 bramek z czego 10 było autorstwa Belga, któremu spodobała się rola dziewiątki "łatającej" nieobecność Arkadiusza Milika. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie ten zespół bez niego. A bez Milika – niestety – owszem.

Kto wie czy obok PSG Napoli nie gra najatrakcyjniej w całej Europie. Bo że we Włoszech to nie ma co do tego wątpliwości. - Napoli ogląda się najprzyjemniej – uważa Francesco Totti. I dodaje: - Jeżeli Roma nie sięgnie po tytuł, to wolałbym, żeby zrobiło to Napoli. Juve już się zmęczyło świętowaniem, a w Napoli celebra trwałaby ze 100 lat.

Czy dzisiaj na boisku zobaczymy Polaków? Wojciech Szczęsny na pewno zacznie na ławce rezerwowych Juventusu. Nie wiadomo natomiast co z Piotrem Zielińskim. Być może również zasiądzie wśród zmienników, a w drugiej połowie wejdzie na murawę. Na razie zdobył trzy bramki dla Napoli w tym sezonie Serie A. Dwie ostatnie jako wchodzący z ławki – dodajmy.

Liga włoska: Kto wygra mecz Napoli - Juventus?

Przewidywane składy:

Napoli: Reina – Maggio, Chiriches, Koulibaly, Hysaj – Jorginho, Allan (Zieliński?), Hamsik – Callejon, Mertens, Insigne.

Juventus: Buffon – Hoewedes, Barzagli, Benatia – Lichtsteiner, Matuidi, Marchisio, Sandro – Dybala, Higuain, Costa.

Nie zagrają:

Napoli: Ghoulam, Milik
Juventus: Chiellini, Mandżukić (?)

Forma w ostatnich meczach:

Napoli:
Udinese – Napoli 0:1 (liga włoska, 26.11.2017)
Napoli – Szachtar Donieck 3:0 (Liga Mistrzów, 21.11.2017)
Napoli – AC Milan 2:1 (liga włoska, 18.11.2017)

Juventus:
Juventus – Crotone 3:0 (liga włoska, 26.11.2017)
Juventus – FC Barcelona 0:0 (Liga Mistrzów, 22.11.2017)
Sampdoria – Juventus 3:2 (liga włoska, 19.11.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Napoli – Juventus 3:2 (Puchar Włoch, 05.04.2017)
Napoli – Juventus 1:1 (liga włoska, 02.04.2017)
Juventus – Napoli 3:1 (Puchar Włoch, 28.02.2017)

Mecz Napoli – Juventus TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. W internecie mecz dostępny na platformie IPLA TV. Komentuje duet Mateusz Święcicki – Filip Kapica. Relacja LIVE w GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:45.