Mecz Napoli - Juventus Turyn ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Napoli - Juventus Turyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga włoska, 30. kolejka
2017-04-02 20:45

SSC Napoli

1

Juventus Turyn

1

• Z takiego obrotu spraw najbardziej zadowoleni prawdopodobnie są piłkarze Romy, którzy wprawdzie tracą do Juventusu sześć punktów, ale za to uciekają w tabeli Napoli. Spotkanie relacjonował Mateusz Hawrot. Dziękuję za uwagę.

• Koniec! Podział punktów w Neapolu!

• Callejon wrzucił w pole karne, Mertens czaił się na piłkę, ale do końca pilnował go Lichtsteiner.

• Najpierw faul Cuadrado, później Mertensa. Trwa walka. Do końca niewiele ponad minuta.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Ajajaj! Bajeczne górne podanie Zielińskiego w stronę Callejona, ten tuż przy bramce chciał chyba zgrać piłkę tuż przed linię bramkową, lecz nie było tam nikogo, kto mógłby oddać strzał! Duża klasa naszego pomocnika w tej akcji.

• Dybala zagrał ręką przy przyjęciu piłki.

• Ostatnia dziś zmiana. Rincon za Pjanicia.

• Napoli długo rozgrywa piłkę, jednak nie daje to żadnego efektu w ofensywie.

• Świetny odbiór Zielińskiego w środku pola, lecz po chwili wysiłek Polaka zmarnował nieudolnie szarżujący Mertens.

• Ghoulam popędził lewą stroną, usiłując dojść do kiepsko zagranej przez jednego z kolegów piłki, ale pomimo wysiłku, nie dał rady.

• Kolejna roszada. Dybala za Marchisio.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Ghoulam w miejsce Strinicia.

• Rog odważnie z dystansu, ale też bardzo niecelnie.

• Hamsik out, Rog in.

• Ależ się zagotowało pod bramką Juve! Najpierw próbował Insigne, czaił się też Mertens, był gdzieś tam Callejon, ale defensorzy "Starej Damy" nie dopuścili do groźnego uderzenia na bramkę Buffona.

• Centra w pole karne gości - bez efektu.

• Wrzutka w pole karne Napoli, ale tam czujnie zachował się wychodzący z bramki Rafael.

• Khedira mocno potraktowany przez Hamsika w środku boiska. Boleśnie odczuł to pomocnik Juve.

• Juve w natarciu, piłkarze Napoli mają ręce pełne roboty, Albiol z Koulibalym uwijają się jak w ukropie.

• Dobre zachowanie Hamsika w defensywie.

• I mamy na boisku pierwszego Polaka. Zieliński za przeciętnego Allana.

• Znamienny obrazek - Lichtsteiner i Asamoah wreszcie zagościli na połowie Napoli. Może ofensywniej ruszą goście.

• Błąd w komunikacji w defensywie Juve, Buffon rozpaczliwie wyszedł z bramki i uprzedził szarżującego Mertensa. Belg był bliski zdobycia gola.

• Za mocne podanie w kierunku Hysaja.

• Pierwsza zmiana. Cuadrado za Leminę.

• Jak padł gol? GE-NIAL-NE podanie Mertensa do Hamsika. Ten w sytuacji sam na sam z Buffonem przymierzył perfekcyjnie w "okienko". 1:1!

• GOOOOL! NAPOLI! 1:1! HAMSIK!

• Niezmordowany Mertens z dystansu. Niestety dla niego - zablokowano go.

• To był całkowicie słuszny ofsajd. Callejon dobił strzał Mertensa, ale znajdował się na dwumetrowym spalonym.

• Piłka wreszcie w siatce Buffona, ale sędzia odgwizdał spalonego!

• Napoli rozgrywa piłkę wzdłuż i wszerz, ale trudno im się przebić przez turyński mur dowodzony przez Chielliniego.

• Przerwa w grze z powodu urazu Mandzukicia.

• Insigne! Ależ było blisko! Kapitalnie zakręcił piłką skrzydłowy gospodarzy, zabrakło bardzo niewiele, by wreszcie Buffon został pokonany!

• Ależ powrót Mertensa! Kapitalna interwencja w defensywie. Higuain zatrzymany.

• To nie jest dzień Marka Hamsika. Znów zabrakło mu dokładności.

• Lemina w niezłej sytuacji bardzo się pomylił.

• Strzał Higuaina z dystansu zablokowany.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

• Przerwa! Napoli 0, Juventus 1. Podopieczni Sarriego przeważali, mieli swoje okazje, ale nie zdołali pokonać Buffona. Goście prowadzą po właściwie jedynej w całych 45 minutach groźnej akcji. Druga połowa zapowiada się ciekawie! Wracamy za około kwadrans.

• Wrzutka - dla odmiany - w pole karne Napoli. Tam jednak pewnie interweniował Albiol.

• Minuta doliczona.

• Skuteczne piąstkowanie Buffona po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Lemina czujnie w defensywie i będzie korner dla gospodarzy.

• Insigne szukał w polu karnym Callejona. Nie znalazł, podał źle.

• Jak to nie wpadło!? Insigne przeprowadził bajeczną indywidualną akcję i oddał strzał, ale uderzył obok bramki! To była świetna szansa na wyrównanie.

• Gorąco pod bramką Buffona po centrze z rzutu rożnego. Nikt jednak nie był w stanie oddać strzału.

• Rewelacyjna akcja Napoli zakończona wjazdem Hysaja w pole karne. Defensor gospodarzy zdecydował się podać piłkę na piąty metr, ale tam nikogo z jego partnerów nie było. Wydawało się, że mógł strzelać.

• Teraz Insigne z dystansu baaaaardzo wysoko ponad bramką.

• Żółta kartka dla Insigne za dyskutowanie z arbitrem.

• Wrzutka w ręce Buffona - odcinek nr 165213701..

• Próba Mertensa nieudana. Nie mogą gospodarze znaleźć sposobu na pokonanie Buffona.

• Było gorąco pod bramką Buffona! Hysaj wykonał świetny zwód przy linii bocznej, płasko podał w pole karne, bodajże Mertens przepuścił piłkę, ta trafiła do Hamsika, ale ten drugi już dziś raz uderzył bardzo niecelnie!

• Hamsik niedokładnie w pole karne.

• Kolejny błąd kiepsko grającego dziś Allana. Goście nie skorzystali z prezentu i piłka w posiadaniu Napoli.

• Insigne nie zrozumiał się z Mertensem.

• Hiszpański stoper chwilowo poza boiskiem, ale piłka już w grze.

• Albiol nieprzyjemnie upadł po starciu z Mandzukiciem i leży na boisku. Przerwa w grze.

• Dobra interwencja w obronie Albiola, który zdecydowanie zatrzymał akcję gości. Korner dla Juve.

• Było groźnie po wrzutce z rzutu rożnego, ale finalnie Mertens pomagał sobie ręką, co nie umknęło uwadze arbitra.

• Co tu się dzieje? Insigne dorzucił piłkę na piąty metr, a tam Chiellini omal nie wpakował jej do własnej bramki!

• Koszmarny błąd popełnił Chiellini, piłka trafiła do Allana, ten miękko wrzucił w pole karne, tam Mertens mądrze zgrał ją Hamsikowi, lecz Słowak zupełnie się pomylił i uderzył bardzo źle!

• Neapolitańczycy bombardują gości wrzutkami w pole karne, ale nic z tego nie wychodzi.

• Chiellini huknął zza pola karnego, lecz przesadził z siłą.

• Higuain ograł przy linii bocznej Hysaja i wparował w pole karne, podał na piąty metr, jednak tam był Koulibaly, który wykopał piłkę poza boisko.

• Callejon nieźle dośrodkował w pole karne, Buffon interweniował dość niepewnie, ale walczący Albiol nie zdołał dojść do piłki.

• Rozpędzony Strinić szalał na skrzydle i wywalczył rzut rożny.

• Kolejna centra w pole karne gości, teraz Strinić wprost w ręce Buffona.

• Napoli od początku meczu gra piłką i można by pomyśleć, że kontroluje mecz. Tak by było, gdyby nie rajd Khediry zakończony golem. Emocji nie powinno zabraknąć!

• Insigne dośrodkował w pole karne szukając Callejona, ale wszystko wyjaśnił Chiellini.

• Dobra wrzutka Hysaja w pole karne. Mertens był bliski sięgnięcia futbolówki.

• W odpowiedzi Mertens z dystansu prosto w ręce Buffona.

• Jak padł gol? Fenomenalnie zachował się Khedira, który żwawo ruszył do przodu, szybko "klepnął" z Pjaniciem i z kilku metrów pokonał Rafaela. Golkiper Napoli dotknął piłkę, ale nie był w stanie jej zatrzymać. 0:1!

• KHEDIRA! JUVE NA PROWADZENIU!

• Znakomita akcja Napoli zakończona sprytnym podaniem Insigne w kierunku Callejona. Hiszpan w ostatniej chwili został uprzedzony przez interweniującego Buffona! To mogła być bardzo groźna okazja.

• Lemina pociągnał do przodu na prawej flance, ale został zatrzymany przez Koulibaly'ego.

• Teraz prosty błąd w rozgrywaniu piłki popełnili goście.

• Długa piłka od Hamsika w stronę Insigne. To było zbyt mocne podanie.

• Rozpoczęli!

• Kibice Napoli - czego można było się spodziewać - głośnymi gwizdami witają Gonzalo Higuaina.

• Daniele Orsato został desygnowany do poprowadzenia dzisiejszego meczu.

• Piłkarze obu zespołów już wychodzą na boisko.

• Dzisiejszy mecz będzie kluczowym w walce o mistrzostwo Włoch. Triumf gości z Turynu praktycznie rozstrzygnie kwestię zwycięstwa w lidze. W razie wygranej gospodarzy, zbliżą się oni do "Starej Damy" na siedem punktów. Ucieszyłoby to także Romę - piłkarze ze stolicy Włoch tracą do Juventusu pięć punktów.

• Przerwa reprezentacyjna nie spowodowała zmian w sytuacji klubowej Arkadiusza Milika. Polski napastnik wciąż pełni rolę rezerwowego, podobnie jak dziś Piotr Zieliński. W drużynie gości poważny ubytek w kadrze meczowej; Marko Pjaca doznał groźnego urazu i do końca sezonu jest wyłączony z gry.

• Ławka Napoli: Reina, Sepe, Chiriches, Ghoulam, Maggio, Maksimović, Diawara, Rog, Zieliński, Giaccherini, Pavoletti, Milik

Ławka Juventusu: Neto, Audero, Rugani, Barzagli, Benatia, Alves, Sandro, Sturaro, Cuadrado, Rincon, Mandragora, Dybala

• Zapraszamy na relację z pojedynku na szczycie Serie A - trzecie Napoli zmierzy się z pierwszym Juventusem. Początek meczu za niecałe dwadzieścia minut!

Bartosz Głąb

Napoli - Juventus LIVE! Pojedynek wagi ciężkiej. Błysną Polacy?

Napoli - Juventus LIVE! Pojedynek wagi ciężkiej. Błysną Polacy? ©Gribaudi/ImagePhoto/EAST NEWS

Mecz Napoli - Juventus Turyn ONLINE. W zdecydowanie najciekawiej zapowiadającym się starciu 30. kolejki włoskiej Serie A na Stadio San Paolo w Neapolu trzecie w tabeli SSC Napoli zmierzy się z liderującym Juventusem Turyn. Spotkanie dwóch włoskich potęg powinno być wisienką na torcie całego piłkarskiego weekendu. Kto wygra? Co pokażą Polacy? Początek o 20:45. Relacja LIVE w GOL24.

Mecz Napoli - Juventus Turyn ONLINE

Ekipa "Starej Damy" jest w tym sezonie niemal nie do zatrzymania. Przegrała zaledwie cztery spotkania, z czego trzy jeszcze w pierwszej części sezonu. Ostatni raz zespół z Turynu przegrał w połowie stycznie z Fiorentiną 1:2, choć równie dobrze mógł to spotkanie wygrać.

Juventus może i nie gra bardzo efektownie, ale przede wszystkim efektywnie. Nnie wygrywa przekonująco, ale sumiennie ciuła punkty, dzięki czemu jest na pierwszym miejscu w tabeli z dość pewną przewagą nad Romą i Napoli.

Zespół Napoli gra natomiast bardzo efektownie i ofensywnie, ale przydarza mu się dużo remisów, w spotkaniach, które spokojnie mógłby wygrać. Napoli również ma zaledwie cztery porażki w tym sezonie, jednak sześć remisów z dość słabymi zespołami powoduje, że nie jest w stanie dotrzymać tempa Juventusowi. Jedyną realną opcją w tym sezonie wydaje się awans na drugą pozycję, którą okupuje w tej chwili Roma. Zespół ze stolicy ma pięć punktów więcej od piłkarzy Napoli.

Oba zespoły mierzyły się w tym roku już dwukrotnie. Najpierw w lidze pod koniec października zeszłego roku w Turynie "Stara Dama" wygrała 2:1 po bramkach Leonardo Bonucciego i Gonzalo Higuaina. Dla Napoli jedyną bramkę zdobył Jose Maria Callejon. Natomiast już w tym roku oba zespoły trafiły na siebie w półfinale Coppa Italia. W pierwszym meczu pod koniec lutego Juventus również wygrał w Turynie, tyle że 3:1 po dwóch golach Pablo Dybali i jednym trafieniu Gonzalo Higuaina. Wtedy dla Napoli również trafił Callejon. Rewanżowe spotkanie już w najbliższą środę.

Czy dzisiaj po stronie Napoli zobaczymy obu Polaków? Prawdopodobnie i Piotr Zieliński, i Arkadiusz Milik rozpoczną mecz na ławce rezerwowych. Powinni pojawić się jednak po przerwie.

Napoli - Juventus Turyn: Kto wygra mecz ligi włoskiej?

NIE ZAGRAJĄ
SSC Napoli: Tonelli (kontuzja)
Juventus Turyn: Benatia, Pjaca (kontuzje)

PRZEWIDYWANE SKŁADY
SSC Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Allan, Jorginho, Hamsik - Callejon, Mertens, Insigne.

Juventus Turyn: Buffon - Asamoah, Chiellini, Bonucci, Lichtsteiner - Khedira, Marchisio - A. Sandro, Pjanic, Cuadrado - Higuain.

FORMA W OSTATNICH MECZACH
SSC Napoli
Empoli - Napoli 2:3 (Serie A)
Napoli - Crotone 3:0 (Serie A)
Napoli - Real 1:3 (UEFA Champions League)
Roma - Napoli 1:2 (Serie A)
Juventus - Napoli 3:1 (1/2 Coppa Italia)

Sampdoria - Juventus 0:1 (Serie A)
Juventus - Porto 1:0 (UEFA Champions League)
Juventus - Milan 2:1 (Serie A)
Udinese - Juventus 1:1 (Serie A)

SĘDZIA: Daniele Orsato - międzynarodowy arbiter włoski. Sędziował ostatnie UEFA Euro 2016 i etatowo gwiżdże w rozgrywkach Ligi Mistrzów. We Włoszech prowadził hity Napoli - Roma (1:3) i Juventus - Roma (1:0).

SSC Napoli - Juventus Turyn TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu SSC Napoli - Juventus Turyn przeprowadzi Eleven Sports HD. Spotkanie prosto z Stadio San Paolo skomentują Mateusz Święcicki i Filip Kapica. Relacja LIVE w GOL24.pl.